Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze d.jaś

 • @Zawisza Niebieski 22:42:11
  Ty Tęczowy jakeś taki mundry toś powinien wiedzieć że nijakiej scypionki na cołvida ni ma. Jest tylko jakiś "preparat medyczny" o niewiadomym działaniu strasznie zachwalany przez producenta ale z zaleceniem że bierzesz na wlasną odpowiedzialność.
  Puknij się Tęczowy w ten swój zakuty łeb i zacznij szukać scypionki albo preparatu medycznego na tą wielką pustać która tam zagościła.
  Ciekawe, że dochtory prywatnie za odpowiedni wziątek to przyjmą i bezmaseczkowego i bezwymazowego.
  Zaszczepiony lekarz boi się chorego.
 • @autor
  5+
  Zaszczepiony lekarz boi się chorego.
 • @Anna-PK 20:31:43
  Normalnie spłakałem się jak bóbr.
  I nikt paniusi nie obronił?
  Widać, że dawnych rycerzy na tym portalu to bisurmany w pień wycięły a nowych ni ma lub same te niepoliczalne są chyba.
  Anty Covidowa mafia na Neonie 24
 • @
  potrójna pała
  jedna dla obsranego dziada oskara za covidowe kłamstwa
  druga dla chóru qóltóralnyh paniuś za ich qólturkampf
  trzecia dla zawiszy tęczowego za jego zwykłe gupie mędrkowanie

  no to paaa ci
  Anty Covidowa mafia na Neonie 24
 • @ Berkej
  Szalom Berkej, czy jak tam u was wołają. Szalom także dzisiejszy adminie.
  Dzisiaj nie o scypionkach będzie Berkej a o tzw. trzeciej fali, która niestety ostatnio dotknęła aż w trzech przypadkach moją rodzinę co krótko postaram się opisać.
  Przypadek pierwszy.
  Siostra mojej żony. Poczuła się źle, miała bóle pleców, metaliczny posmak w ustach, osłabione poczucie smaku. Oczywiście teleporada i skierowanie na test. Test pozytywny więc cała rodzina 10 dni wolnego co w czasie przedświątecznym jest jak znalazł. Cała reszta rodziny w tym starszawi jej teściowie jak rydzyki. Siedzą, piją lulki palą jak za króla Sasa.
  Przypadek drugi.
  Druga siostra mojej żony. Kilka dni po wystąpieniu objawów u siostry również zaczyna czuć się źle oraz traci węch i smak. Z tym smakiem to nie do końca bo czuje słodki i słony no i czasami gorzki ale kto ją tam wie. Oczywiście teleporada i test. Test pozytywny więc cała rodzinka 10 dni wolnego co w czasie przedświątecznym jest jak znalazł. Cała reszta rodziny w tym 74 letnia teściowa jak rydzyki. Siedzą, piją lulki palą jak za króla Sasa.
  Przypadek trzeci.
  Niedaleka kuzynka lat 67, lecząca się na serce czuje,że coś z nią nie tak. Udaje się do lekarza a ten zmienia jej dawkowanie zażywanych lekarstw i kieruje na test. Test wychodzi negatywny. Kuzynka dalej czuje się źle więc wezwana jest karetka pogotowia. Panowie z pogotowia coś tam badają kuznkę, stwierdzją że powinni ją zabrać do szpitala ale nie mogą bo covid, procedury i odgórny zakaz przywożenia niecovidowych pacjentów. Ale znaleźli wyjście. Najpierw wrócili do karetki i przebrali się w swoje kosmiczne stroje a potem zabrali kuzynkę wpisując jej covida jako główne choróbsko pomimo negatywnego testu. Po dwóch dniach kobiecina zmarła a niektórzy złośliwcy twierdzą, że szpital miał akurat wolny respirator i nie zawahał się go użyć. Przyczyna zgonu oczywiście covid. Jutro idę na pogrzeb.

  No i tak to wygląda nasza pandemia. Osoby chore na niby zarazę siedzą w domu z lekkimi objawami grypopodobnymi, a osoby zdrowe na niby zarazę a wymagające leczenia na inne choroby, umierają bez pomocy. Co ciekawe obecna mutacja atakuje osoby w wieku średnim, emerytów nie ruszając. Pewnie ta mutacja wysłuchała w gównoszambieTVP o wielkim szczepionkarskim sukcesie Polski i wyszczepieniu 200% wszystkich emerytów.

  Wniosek.
  Nie wiem kto to hovno umieścił na jedynce ale proponuję tej osobie pójść dalej i utworzyć specjalny dział na Neonie o nazwie BERKEJ coby jakoś uhonorować naszego wybitnego i niedocenionego filosofa. Jak ludziska zobaczą takie jajca to może i przestaną zgodnie jak nigdy walić pałami co przyniesie pożytek tak ałtorowi jak i portalowi i adminowi. HEJ.
  Czy ZBAWIENIE przyjdzie z Izraela?
 • @Berkeley72 17:49:34 co za DEBIL OPATENTOWANY
  Te filosof, najpierw wyjaśnij w jaki sposób nieżywy wirus może być osłabiony, inaktywowany, atenuowany. No i dalej capie nie odpowiedziałeś na podstawowe pytanie - Jak oni to sprawdzają.
  Ten cytat z wikipedi to pisał taki sam idiota jak ty i dla takich idiotów jak ty skoro uznał wirusa za ustrój żywy. No trochę prawdy napisali przyznając,że te ich działania prowadzą do powstawania MUTACJI ustrojów chorobotwórczych.
  Berkey wrzuć jeszcze jakiegoś linka bo nuda dziś a zdrowy człowiek pośmiać się musi a o dobry kabaret to dziś trudno.
  Dziwne, o Słowacji nic.
  Wojna o przyszłość ludzkości. Część 2
 • @Berkeley72 09:21:45
  Widzę Berkej, że douczyłeś się trochę a propo scypionek. Ostatnio jak pamiętam twierdziłeś że w scypionkach znajduje się osłabiony, inaktywowany, atenuowany ,itp wirus ale nie umiałeś odpowiedzieć jak to to się sprawdza. Dzisiaj już piszesz, że w scypionkach znajdują się małe dawki ŚRODKÓW CHOROBOTWÓRCZYCH.
  Berkej skup się i jak już piszesz to pisz w sposób zrozumiały. Napisz jakie to są środki chorobotwórcze i co to według ciebie są małe dawki. Bo o ile powszechnie wiadomo, że pół litra na łeb to dla jednych jedynie przygrywka a dla drugich dawka śmiertelna, to nic nie wiadomo jak to jest z tymi scypionkami. Może Berkej dowiedz się od mądrzejszych od siebie i nam wytłumacz co to za ŚRODKI CHOROBOTWÓRCZE są stosowane, w jakich dawkach i jak to jest kontrolowane oraz dlaczego jednakową dawkę dla wszystkich od niemowlaka po starca.
  A i jeszcze jedno. Na Słowacji w głównym kanale informacyjnym podano że osoby zaszczepione zarażają osoby niezaszczepione. Czyli co Berkej zastosowali za dużą dawkę ŚRODKA CHOROBOTWÓRCZEGO czy też chcą przeprowadzić podobny manewr jak w przypadku choroby Mareka u kur i spowodować konieczność corocznych i systematycznych szczepień dla chcących przeżyć na tym łez padole.
  Wojna o przyszłość ludzkości. Część 2
 • @Berkeley72 13:49:15
  I znowuż Berkej nie na temat.
  A co mnie obchodzi jakiś Ciechanowicz choćby i dr, nie znam człowieka.
  Pisz na temat.
  Jeśli chodzi o temat to wklejam ci komentarz uzytkownika INNNY z bloga pana Białasa. Tylko nie pisz mi o d. Maryny którą zapamiętałeś z młodości.
  Spróbuj się skupić, walnij kielona lub odstaw, psychotropy też nie wskazane, wyśpij się lub obudź i daj jakieś wyjaśnienie.


  "
  Na wojnie uderza się w najsłabsze miejsce... Tekst tłumaczony automatycznie.
  Co się dzieje w Izraelu? Czy ktoś już to rozgryzł?

  Czy Izrael nie jest najbardziej zaszczepionym krajem na świecie?

  To jest.

  Czy nie połowa wszystkich Izraelczyków została już zaszczepiona?

  Tak, oni mają.

  Czy 90% wszystkich Izraelczyków w wieku powyżej 60 lat (grupa wiekowa, która najprawdopodobniej umiera z powodu Covid) nie zostało już zaszczepionych?

  Tak.

  Więc jak to się stało ” Izraelowi udało się podwoić liczbę zgonów zgromadzonych w ciągu poprzednich dziesięciu miesięcy pandemii „…” w ciągu dwóch miesięcy od intensywnego zaszczepienia szczepionką Pfizer ”?

  I dlaczego„ liczba przypadków Covid-19 w Izraelu ... gwałtownie wzrosła w pierwszym miesiącu… kampanii masowych szczepień. ”?

  I dlaczego„ po zaledwie 2 miesiącach… masowych szczepień ”jest„ 76% nowych przypadków Covid-19… poniżej 39 lat. Tylko 5,5% już się skończyło 60. 40% krytycznych pacjentów ma mniej niż 60 lat. ”?

  Czy szczepienia zmieniły kierunek zakażenia na inną grupę demograficzną, czy też szczepionki stworzyły bardziej zjadliwy szczep wirusa, który atakuje młodsze osoby?

  I dlaczego więcej kobiet w ciąży nagle rozpoczęło „intensywną opiekę”, podczas gdy liczba przypadków Covid-19 wśród niemowląt wzrosła aż o „1300%? (Z 400 przypadków w wieku poniżej dwóch lat 20 listopada do 5800 w lutym 2021 r.)”.

  I dlaczego ortodoksyjni Żydzi i izraelscy Arabowie doświadczyli nagłej i dramatycznej zmiany liczby przypadków i ofiar śmiertelnych, skoro obie grupy miały podobną liczbę przed kampanią szczepień? Oto fragment wywiadu z dziennikarzem Giladem Atzmonem, który wyjaśnia, co się właściwie wydarzyło: ( Zobacz cały wywiad w The Unz Review - Idź do 20-minutowej oceny)  „Kiedy rozpoczęła się kampania szczepień, zauważyliśmy bardzo interesującą zmianę. Podczas gdy ortodoksyjni Żydzi szli masowo, aby dostać„ szczepionkę ”, Palestyńczycy (izraelscy Arabowie) nie stosowali się do tego schematu. Na wczesnych etapach kampanii szczepień, w W styczniu odnotowaliśmy 15-krotny wzrost zachorowalności w segmencie ortodoksyjnych Żydów, podczas gdy zaobserwowaliśmy znaczny spadek (zachorowalności) w izraelskim segmencie arabskim. Brak szczepienia spowodował gwałtowny spadek zachorowalności . To było wtedy że zacząłem rozumieć, że istnieje związek między szczepieniami a zachorowalnością ”. (UWAGA - wszystkie powyższe pytania pochodzą z artykułów Gilada Atzmona w The Unz Review, wymienionych poniżej)

  Więc co to wszystko znaczy? Co te niepokojące wyniki mówią nam o najbardziej agresywnej kampanii szczepień, jaką kiedykolwiek przeprowadzono w kraju, który został skutecznie odizolowany od reszty świata? (Izrael nadal jest zamknięty)

  Mówią nam dwie rzeczy:
  Mówią nam, że media rozpowszechniają dezinformację o fikcyjnym sukcesie Izraela w walce z Covid-19.
  Mówią nam, że szczepienia stworzyły nowy szczep infekcji, który może być bardziej zaraźliwy i bardziej śmiertelny niż oryginał.
  Oto jak podsumował to Atzmon:
  „Dowody zebrane w Izraelu wskazują na ścisłą korelację między masowymi szczepieniami, przypadkami i zgonami. Ta korelacja wskazuje na możliwość, że to zaszczepieni faktycznie rozprzestrzeniają wirusa lub nawet szereg mutantów, które są odpowiedzialne za radykalną zmianę objawów powyżej." („ Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, przyznaje, że Izrael jest„ światowym laboratorium ”.” , Gilad Atzmon, The Unz Review)
  Bingo. Szczepionki są źródłem nowej mutacji, za którą wini się brazylijskie, południowoafrykańskie, brytyjskie lub jakiekolwiek inne „wariantowe” dywersje, które są przywoływane, aby stworzyć wiarygodną wymówkę dla tego, co autorzy tej farsy już wiedzą, że jest prawdą: Że same szczepionki mogą być źródłem problemu , źródłem zmian demograficznych, źródłem nowych przypadków, źródłem nowych hospitalizacji i źródłem nowych zgonów. Warto zauważyć, że mamy do czynienia ze w 100% syntetycznym koktajlem, który jest zaprojektowany tak, aby robić dokładnie to, co robi teraz w Izraelu, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wszystkich innych krajach, które obecnie wstrzykują go dużą część swoich populacji. toksyczna substancja.

  A jaką rolę odgrywają media w tej bezprecedensowej tragedii?

  Odgrywają tę samą rolę, co zawsze; niosą wodę dla dużych firm farmaceutycznych i potężnych maklerów, którzy są ich właścicielami. Wielka niespodzianka, co? Teraz sprawdź ten fragment artykułu w Technology Review :
  „W ujawnionym raporcie naukowym przygotowanym wspólnie przez izraelskie ministerstwo zdrowia i firmę Pfizer stwierdzono, że szczepionka firmy Covid-19 powstrzymuje dziewięć na 10 infekcji, a kraj może zbliżyć się do odporności stada w przyszłym miesiącu.

  Badanie oparte na dokumentacji medycznej setek osób tysiące Izraelczyków, stwierdza, że ​​szczepionka może ostro ograniczyć przenoszenie koronawirusa. „Wysoki poziom spożycia szczepionek może znacząco powstrzymać pandemię i daje nadzieję na ostateczną kontrolę pandemii, gdy programy szczepień rozwijają się w pozostałej części świata”, według autorzy.

  Ogólnopolskie badanie zostało opisane przez stronę izraelską Ynet prasowej w czwartek, a kopia uzyskano przez MIT Technology Review.

  Odkrycia są ważne, ponieważ Izrael jest światowym liderem w szczepieniach swojej populacji, zmieniając kraj w prawdziwe laboratorium, aby zrozumieć, czy szczepionki mogą zakończyć pandemię ...

  Projekt raportu potwierdza, że ​​szczepionka jest w stanie zmniejszyć chorobę COVID-19 i zgonów o ponad 93%, a także dostarcza pierwszych dowodów na dużą skalę, że szczepionka może zapobiec większości infekcji, w tym tym, które nie powodują objawów ...

  Inne analizy sugerują, że poważne infekcje i zgony spadły wśród starszych Izraelczyków, którzy otrzymali szczepionkę jako pierwsi, ale nie wśród tych poniżej 44 lat, którzy nie zostali zaszczepieni.

  Izraelski raport opisuje obserwacje poczynione w ciągu trzech tygodni w styczniu i lutym, kiedy naukowcy byli w stanie porównać dane zdrowotne osób niezaszczepionych i osób, które otrzymały drugą dawkę ponad tydzień wcześniej. Następnie porównali grupy pod kątem pięciu wyników COVID-19: zakażenia, objawów, hospitalizacji, krytycznej hospitalizacji i śmierci. Niepublikowane badanie mówi, że szczepionka była około 93% skuteczna w zapobieganiu objawowemu COVID-19 ...

  „Izrael daje wyjątkową okazję do zaobserwowania ogólnokrajowego wpływu rosnącego rozpowszechnienia odporności na przenoszenie Sars-Cov-2” - napisali autorzy. Eric Topol, lekarz z Scripps Research w Kalifornii, który dokonał przeglądu tego dokumentu, mówi, że „blokowanie zakażeń tutaj świadczy o wpływie szczepionki na bezobjawową transmisję, czego nie byliśmy pewni”. ( „Z ujawnionego raportu wynika Szczepionka firmy Pfizer podbija COVID-19 w swoim największym teście w świecie rzeczywistym ” , Technology Review )
  Więc zgodnie z tym artykułem - i setkami innych podobnych - wszystko w Izraelu jest po prostu bzdurne. Po prostu nie mogło być lepiej. Zdaniem autorów nowe szczepionki mRNA to:
  Zapobieganie Covid - („szczepionka może zapobiec większości infekcji, w tym tych, które nie powodują objawów…”)
  Zatrzymanie transmisji - („ostro ograniczona transmisja”… „szczepionka przeciwko COVID-19 powstrzymuje dziewięć na 10 zakażeń…”)
  Zmniejszenie liczby hospitalizacji - („szczepionka jest w stanie zmniejszyć liczbę chorób i zgonów wywołanych przez COVID-19 o ponad 93”)
  I torując drogę do powszechnej odporności (stadnej) - („kraj może zbliżyć się do odporności stadnej w przyszłym miesiącu”).
  To nie jest tylko „błyskotliwy raport”, to całkowity triumf. Autorzy potwierdzają, że szczepionki nie tylko działają zgodnie z przeznaczeniem, ale że Izrael skutecznie zwyciężył w swojej wojnie ze śmiercionośną pandemią. Ale czy to prawda?

  Nie, to nieprawda, a „główny naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), dr Soumya Swaminathan” przyznał nawet, że to nieprawda. Oto, co powiedziała: „Nie wierzę, że mamy dowody na temat którejkolwiek ze szczepionek, aby mieć pewność, że zapobiegnie ona zachorowaniu ludzi na zakażenie i tym samym możliwości jej przenoszenia”. ( COVID 19 News Watch Archive, Children's Health Defense)

  Więc co to oznacza?

  Oznacza to, że szczepionki nie robią tego, co powinny. Nie zapobiegają zarażeniu się Covid ani nie powstrzymują rozprzestrzeniania się infekcji na innych. Tak więc w dwóch najbardziej krytycznych kwestiach szczepionki zawodzą. Łagodzą jednak objawy Covid, w przypadku których są podobno skuteczne w 95%. Ale nie dlatego ludzie się szczepią. Większość ludzi zostaje zaszczepiona, ponieważ uważają, że zapobiegnie to zachorowaniu i śmierci. Media mają obowiązek zwrócić na to uwagę, ale oczywiście robią dokładnie odwrotnie i starają się to udokumentować dezinformacją.

  Czy kiedykolwiek odwiedziłeś konto Alexa Berensona na Twitterze? Berenson jest pierwszorzędnym dziennikarzem, który codziennie przegląda oficjalne dane i donosi o nowych wydarzeniach w Izraelu. Śledził także kampanię szczepień od pierwszego dnia i na bieżąco komentuje wszelkie zebrane informacje. Oto dwa ostatnie tweety, które pomagają podsumować jego poglądy na temat kampanii:
  Izraelski cud szczepionkowy został oficjalnie zakończony, zanim się zaczął. Nowe poważne przypadki rosły z tygodnia na tydzień i ledwo spadały przez dwa tygodnie 2 / 13-2 / 20 699 2 / 20-2 / 26 643 2 / 27-3 / 5 660 Po upadku przez większą część lutego, całkowita liczba poważnych przypadków zniknęła ” ruszył w ciągu ostatnich 10 dni ... Alex Berenson
  I to:
  Ogólna liczba pozytywnych testów rośnie, a R jest powyżej 1, co wskazuje na rozprzestrzenianie się epidemii. Dotyczy to większości zaszczepionych dorosłych i prawie całej populacji wysokiego ryzyka w pełni zaszczepionej ..... Alex Berenson
  Zostawimy to na tym, chociaż Berenson codziennie dostarcza (sceptycznie) aktualizacje. Naszym celem jest po prostu pokazanie, że obserwacje Atzmona są wspierane przez innych krytyków, którzy wiedzą, jak przeszukać bzdury i znaleźć prawdę. Podobnie jak Atzmon, Berenson, mimo całego swojego sarkazmu, jest prawdomównym. Wie, że większość tego, co jest napisane o izraelskiej kampanii szczepień, to ładunek złośliwości.

  Przejdźmy więc do sedna: co tak naprawdę chcemy wiedzieć?

  Chcemy wiedzieć, czy Atzmon ma rację: czy istnieje „korelacja między masowymi szczepieniami, przypadkami a zgonami”? Chcemy wiedzieć, czy zaszczepieni ludzie faktycznie rozprzestrzeniają wirusa? Chcemy wiedzieć, czy szczepionki stworzyły nową, zmutowaną postać wirusa, która jest bardziej zaraźliwa i śmiercionośna niż oryginał? Chcemy wiedzieć, że szczepionki mRNA wyrządzają więcej szkody niż pożytku? Chcemy wiedzieć, czy szczepionki zmniejszają lub zwiększają liczbę przypadków Covid, zmniejszają lub zwiększają liczbę hospitalizacji oraz zmniejszają lub zwiększają liczbę śmiertelnych przypadków Covid?

  Urzędnicy ds. Zdrowia publicznego powinni albo odpowiedzieć na te rozsądne pytania i rozwiać obawy ludzi, albo podjąć kroki w celu natychmiastowego zakończenia kampanii szczepień. Ponieważ nawet niewielka część tego, co mówi Atzmon, jest prawdą, możemy przyspieszyć największy w historii globalny kryzys zdrowia publicznego. Po prostu nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, ile osób niepotrzebnie umrze lub dozna nieodwracalnych obrażeń fizycznych z powodu pośpiesznego wdrożenia potencjalnie ludobójczego programu, którego autorami i wspieranymi byli aktywiści miliarderów i ich sojusznicy, którzy zdecydowali się na masowe szczepienia jako sposób na osiągnięcie ich własne obłąkane cele polityczne.

  I nie tylko ja się tak czuję. Weź pod uwagę komentarz dr. Geerta Vandena Bossche'a, który jest „niezależnym wirusologiem i ekspertem ds. Szczepionek, który był wcześniej zatrudnionyw GAVI oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów. ”Oto, co powiedział dr Vanden Bossche w liście otwartym zatytułowanym:„ Dlaczego masowe szczepienia w czasie pandemii tworzą niepohamowanego potwora ”. List skierowany był do„ wszystkich autorytetów, naukowców i ekspertów w okolicy świat, którego to dotyczy ... „natychmiastowego wstrzymania masowych szczepień Covid, twierdząc, że istnieją przekonujące dowody na to, że masowe wprowadzenie radykalnie pogorszy konsekwencje pandemii”. Oto fragment:
  „Zasadniczo wkrótce będziemy mieli do czynienia z super zakaźnym wirusem, który całkowicie opiera się naszemu najcenniejszemu mechanizmowi obronnemu: ludzkiemu układowi odpornościowemu.

  Z powyższego coraz trudniej jest sobie wyobrazić, jak konsekwencje rozległego i błędnego ludzka interwencja w tej pandemii nie zniszczy dużej części naszej ludzkiej populacji. Można tylko pomyśleć o bardzo niewielu innych strategiach osiągnięcia tego samego poziomu skuteczności w przekształcaniu stosunkowo nieszkodliwego wirusa w broń biologiczną masowego rażenia ....

  Jeśli my, istoty ludzkie, jesteśmy zobowiązani do utrwalenia naszego gatunku, nie pozostaje nam nic innego, jak wykorzenić te wysoce zaraźliwe warianty wirusów. Będzie to rzeczywiście wymagało dużych kampanii szczepień. Jednak szczepionki oparte na komórkach NK umożliwią przede wszystkim lepsze przygotowanie naszej naturalnej odporności (pamięć!) I wywołanie odporności stadnej ( co jest dokładnie odwrotnością tego, co robią obecne szczepionki COVID-19, ponieważ coraz częściej zmieniają one osoby zaszczepione w bezobjawowych nosicieli). wydalają wirusa ). Tak więc nie została ani sekunda na zmianę biegów i zastąpienie obecnych szczepionek zabójczych szczepionkami ratującymi życie.

  Apeluję do WHO i wszystkich zaangażowanych stron, bez względu na ich przekonania, o natychmiastowe zadeklarowanie takich działań jako JEDNA I NAJWAŻNIEJSZA NAGŁOŚĆ MIĘDZYNARODOWEGO ZAGROŻENIA ZDROWIA PUBLICZNEGO. ”(„ Czy dr Geert Vanden Bossche ma rację, że „Szczepienie pośród pandemii powoduje Irrepressible Monster ”?, Lockdown Sceptics)
  Czy dr Vanden Bossche ma rację? Czy nasza „rozległa i błędna interwencja ludzka” (szczepionki) „zniszczy dużą część naszej ludzkiej populacji”? Czy te szczepionki zmieniły „stosunkowo nieszkodliwy wirus w broń biologiczną masowego rażenia”? Czy „obecne szczepionki COVID-19”… „coraz częściej zmieniają osoby zaszczepione w bezobjawowych nosicieli, którzy wydalają wirusa”? Czy stoimy teraz w obliczu największej i najbardziej śmiertelnej katastrofy zdrowia publicznego w historii?

  Uważamy, że ma rację. Uważamy również, że alarmujące dane, które Atzmon pomógł odkryć, to tylko wierzchołek góry lodowej. Uważamy, że ta podstępna szczepionka Frankensteina wywoła lawinę późno rozwijających się chorób i dolegliwości psychicznych, które będą plagą świata przez następne stulecie. I nie, nie akceptujemy tego, że ten krwawy atak na ludzkość jest przypadkowy. Wręcz przeciwnie. Jedynym powodem, dla którego toksyczne zastrzyki - zostałyby wprowadzone do użytku bez poddawania ich długoterminowym próbom (w celu ustalenia ich bezpieczeństwa), byłoby to, że masowe szczepienia miałyby duże znaczenie w politycznej agendzie sprawców.I właśnie dlatego rozpowszechniające się media rozmyślnie wzmogły publiczną histerię, doprowadzając do gorączki tuż przed rozpoczęciem kampanii. Oczywistym celem było uczynienie populacji tak uległej, jak to tylko możliwe, przed zapędzeniem ich do zaszczepienia. Wszystko to sugeruje, że globalna kampania szczepień jest przestępczą operacją z premedytacją, mającą na celu przyspieszenie porządku dziennego elit. Oto więcej od Atzmon:
  „Odkąd Izrael przekształcił się w naród świnek morskich, wirus, który polował na osoby starsze i osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi, teraz całkowicie zmienił swoją naturę ...

  Dowody zebrane w Izraelu wskazują na ścisłą korelację między masowymi szczepieniami, przypadków i zgonów. Ta korelacja wskazuje na możliwość, że to zaszczepieni faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, a nawet szereg mutantów, które są odpowiedzialne za radykalną zmianę objawów powyżej.

  Kiedy dyrektor generalny Pfizer Albert Bourla został zapytany przez NBC, czy można zarazić inni po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki, Bourla przyznał:

  „To coś, co musi zostać potwierdzone, a rzeczywiste dane, które otrzymujemy z Izraela i inne badania pomogą nam to lepiej zrozumieć.” („ Dyrektor generalny Pfizer Albert Bourla przyznaje, że Izrael jest 'Laboratorium światowym'.” , Gilad Atzmon, The Unz Review)
  Czy dyrektor generalny firmy Pfizer naprawdę przyznał, że nie wiedział, czy jego szczepionka zadziałała, czy nie? Czy rzeczywiście przyznał, że jego szczepionka może przyczynić się do rozprzestrzeniania się wirusa?

  Co mamy z tym zrobić? Jaki jest związek między analizą Atzmona, Berensona a gwałtownymi ostrzeżeniami dr Vandena Bossche? Czy Atzmon ma rację mówiąc, że wzrost liczby przypadków Covid można przypisać tym właśnie krajom, które przyspieszyły kampanie masowych szczepień? Oto znowu Atzmon:
  „Przypadki Covid-19 w Izraelu na mieszkańca gwałtownie wzrosły i należały do ​​najwyższych na świecie (jeśli nie najwyższych) w pierwszym miesiącu„ udanej ”kampanii masowych szczepień. W ciągu dwóch miesięcy intensywnej inokulacji szczepionką Pfizer Izraelowi udało się podwoić liczbę zgonów, jakie zgromadziła w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy pandemii. Mówimy o 2700 obywatelach Izraela, czyli o liczbie żołnierzy IDF, którzy zginęli w wojnie Jom Kippur, podobno najbardziej traumatycznym wydarzeniu w współczesna historia Izraela.

  Kiedy zaledwie dwa dni temu przedstawiłem te liczby Davidowi Scottowi z UK Column, jego reakcja była bezpośrednia i klarowna: „To, co tu opisujesz, jest naprawdę nową chorobą.” Obawiam się, że Scott miał rację. To jest dokładnie co widzimy w Izraelu ... "("The Israeli Mutant, the IDF Prophecy and the Reality on the Ground" , Gilad Atzmon, The Unz Review)
  Powiedzmy, ze względu na dyskusję, że Atzmon ma rację. Powiedzmy, że w rzeczywistości istnieje „ścisła korelacja między masowymi szczepieniami, przypadkami i zgonami”. I powiedzmy również, że „Ta korelacja wskazuje na możliwość, że to zaszczepieni faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, a nawet szereg mutantów, które są odpowiedzialne za radykalną zmianę powyższych objawów”.

  Czy to w ogóle jest możliwe? Czy osoby, które zostały zaszczepione, mogą stać się superprzenośnikami bardziej zjadliwej i śmiercionośnej formy wirusa?

  Tak , mogą.Mogą stać się nosicielami bardziej śmiercionośnego szczepu infekcji i zabić setki innych, z którymi się zetkną, zanim umrą. Wystarczy spojrzeć na ten fragment artykułu z 2015 roku w PBS. Pomaga to wyjaśnić zjawisko, które sugeruje Atzmon w swoich obserwacjach. Artykuł zatytułowany jest „Ta szczepionka przeciwko kurczakom sprawia, że ​​jej wirus jest bardziej niebezpieczny”:
  „Najbardziej śmiercionośne szczepy wirusów często same o siebie dbają - wybuchają, a następnie wymierają. Dzieje się tak dlatego, że są tak dobre w niszczeniu komórek i wywoływaniu chorób, że ostatecznie zabijają żywiciela, zanim zdążą się rozprzestrzenić. Ale wirus kurzego który reprezentuje jeden z najbardziej śmiercionośnych zarazków w historii, wyłamuje się z tej konwencjonalnej mądrości dzięki niezamierzonemu działaniu szczepionki. Kurczaki zaszczepione przeciwko chorobie Marka rzadko chorują. Szczepionka nie zapobiega jednak rozprzestrzenianiu się Marek na nieszczepione ptaki. najgorętszych odmian, każdy niezaszczepiony ptak umiera w ciągu 10 dni. ...

  W rzeczywistości, zamiast powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa przez ptactwo, szczepionka pozwala chorobie rozprzestrzeniać się szybciej i dłużej niż normalnie, wynika z nowych badań. Naukowcy są teraz przekonani, że ta szczepionka pomogła temu wirusowi kurzego stać się wyjątkowo zjadliwą… Badanie zostało opublikowane w poniedziałek w czasopiśmie PLOS Biology …

  Powodem, dla którego jest to problem dla choroby Marka, jest to, że szczepionka jest „nieszczelna”. " Szczepionka nieszczelna to taka, która powstrzymuje drobnoustrój przed wyrządzeniem poważnej krzywdy gospodarzowi, ale nie zapobiega replikacji i rozprzestrzenianiu się choroby na inną osobę. Z drugiej strony „doskonała” szczepionka to taka, która ustanawia odporność na całe życie, która nigdy nie słabnie i blokuje zarówno infekcję, jak i przenoszenie.

  W ostatnich latach eksperci zastanawiali się, czy nieszczelne szczepionki były przyczyną pojawienia się tych gorących szczepów. Wprowadzenie w latach 70. szczepień przeciwko chorobie Marka dla piskląt uchroniło przemysł drobiarski przed upadkiem, ale ludzie szybko się zorientowali, że zaszczepione ptaki łapią „robaka” bez późniejszego umierania. Następnie, w ciągu ostatniego półwiecza, objawy choroby Marka pogorszyły się. Paraliż był bardziej trwały; mózgi szybciej zamieniły się w papkę ....

  Grupa Read rozpoczęła swoje dochodzenie od wystawienia zaszczepionych i nieszczepionych kurczaków rasy Rhode Island Red na jeden z pięciu szczepów choroby Marka, od gorących do zimnych. Najgorętsze szczepy zabijały każdego niezaszczepionego ptaka w ciągu 10 dni, a zespół zauważył, że w tym czasie z piór kurczaków nie wylano prawie żadnego wirusa. Natomiast szczepienie przedłużyło żywotność ptaków narażonych na najgorętsze szczepy, przy czym 80 procent żyło dłużej niż dwa miesiące. Ale zaszczepione kurczaki przenosiły wirusa, wydalając 10000 razy więcej wirusa niż nieszczepiony ptak.

  „Wcześniej gorący szczep był tak paskudny, że sam się wymierał. Teraz, dzięki szczepionce, utrzymujesz żywiciela żywiciela dzięki szczepionce, może on przenosić się i rozprzestrzeniać po świecie” - powiedział.Przeczytaj powiedział. „A więc ma ewolucyjną przyszłość, której wcześniej nie miała”.

  Ale czy ta ewolucyjna przyszłość rodzi bardziej niebezpieczne wirusy?

  To badanie dowodzi, że tak. W drugim eksperymencie nieszczepione i zaszczepione kurczaki zakażono jednym z pięciu szczepów choroby Marek, a następnie umieszczono na drugiej arenie z drugim zestawem nieszczepionych ptaków, znanych jako wartownicze ... Wirus rozprzestrzenił się na ptaki wskaźnikowe dziewięć dni. szybciej, jeśli pochodzi od zaszczepionego kurczaka w porównaniu z nieszczepionym. Ponadto wartownicy umierali szybciej, gdy byli wystawieni na działanie zaszczepionych kurczaków w porównaniu z kurczakami nieszczepionymi.

  „Jednym ze sposobów spojrzenia na ten eksperyment jest pokazanie, że szczepione ptaki zabijają niezaszczepione ptaki.Szczepienie jednej grupy ptaków prowadzi do przeniesienia wirusa tak gorącego, że zabija inne ptaki, powiedział Read, powiedział ......

  „Naszą troską jest przede wszystkim to, czy tak się stanie z jakimkolwiek szczepionek, które podajemy ludziom ”- powiedział biologia molekularna James Bull z University of Texas Austin, który specjalizuje się w ewolucji wirusów i bakterii ....

  Aby przetestować hipotezę o niedoskonałej szczepionce u ludzi, należałoby monitorować reakcję szczepionki na dużą lub izolowaną populację przez długi czas. Pozwoliłoby to badaczowi ocenić, w jaki sposób szczepionka oddziałuje z wirusem i czy ta relacja ewoluuje. Czy szczepionka tylko zmniejsza objawy, czy też zapobiega zakażeniu pacjentów i przenoszeniu wirusa? ”( „ Ta szczepionka przeciwko kurczakom czyni wirusa bardziej niebezpiecznym ”, PBS)
  Tam jest w czerni i bieli. Jeśli stworzysz „nieszczelną szczepionkę”, która „tylko łagodzi objawy”, ale NIE „chroni pacjentów przed zakażeniem i przenoszeniem wirusa”, „będziesz musiał monitorować reakcję szczepionki na dużą lub izolowaną populację przez długi czas. "

  Innymi słowy, aby uniknąć przerażającej katastrofy, która mogłaby spowodować śmierć milionów ludzi, konieczne są długoterminowe próby.

  Konieczne jest zakończenie szczepień mRNA do czasu uzyskania weryfikowalnego dowodu, że są one bezpieczne."
  Link do źródła:
  https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&u=https%3A%2F%2Fwww.sott.net%2Farticle%2F450005-Operation-Vaxx-All-Deplorables-Codename-Satans-Poker
  Covid i my - trudno to zrozumieć - 18.03.2021
  innny 18.03.2021 05:40:57
  Najnowszy dowcip (filo?) anty-szczepienny: Anne Appelbaum
 • @Berkeley72 09:29:23
  No Berkej może i ja jestem głupi ale ty to nie dość że głupi to i tępy.
  Zadałem ci proste pytanie a ty jako wieloletni nauczyciel akademicki powinieneś umieć na nie prosto i zrozumiale odpowiedzieć
  No to ponawiam pytanie. Jak twoi bracia sprawdzają stopień osłabienia lub inaktywowania lub atenuowania(uwaga nowe słowa dla zmyłki i uwiarygodnienia tego naukowego bełkotu) tego nie wyizolowanego i nieżywego wirusa.
  Berkej prosto i zrozumiale.
  I nie pytałem się co to jest scypionka i jakie jej rodzaje i nie prosiłem o wyjaśnienie mechanizmów jej nibydziałania.
  Najnowszy dowcip (filo?) anty-szczepienny: Anne Appelbaum
 • @Repsol 22:18:45
  A to co umiesz robić od lat najlepiej. Wywal.
  Najnowszy dowcip (filo?) anty-szczepienny: Anne Appelbaum
 • ałtor
  Pała Berkej.
  I tylko dwie sprawy.
  Pierwsza. Może i niejaki Antony to ruski troll, niestety ty Berkej jesteś żydowskim trollem no i jak tu żyć lub rzyć panie jak żyć(rzyc).
  Druga. Bardzo mnie zaciekawiła kwestia tych OSŁABIONYCH MKRO CIAŁ CHOROBOTWÓRCZYCH ZWANYCH ANTYGENAMI. Szczególnie słowo "osłabionych". Panie Berkej jak oni to sprawdzają?.
  U nas na wsi jak chcą sprawdzić czy jakieś bydlę jest dostatecznie oslabione to biorą długiego badyla i dźgają to osłabine bydlę pilnie obserwując to oslabienie i oceniając go w skali od 1 do plus/minus czy należy spierdzielać czy jeszcze nie.
  Myślę, że pan jako osoba uczona nawet w Hameryce może mi to wyjaśnić.
  Bo o ile weźmiemy do badań taką osłabioną bakterię i odpowiednio cienkiego badyla, to ta nasza metoda może się udać. Niestety nie wiem jak i czym dźgnąć takiego wirusa cow19, którego jeszcze nikt nie widział i nikt nie wie gdzie to ma głowę a gdzie zad. No i niektóre mędrki twierdzą, że taki wirus to normalnie nieżywy jest. Mnie się wydaje, może głupio, że jak coś jest nieżywe to nie może być osłabione i na odwrót. Ten problem może rozwiązać jedynie Filosof i tego niecierpliwie oczekuję.
  Z trollowskim pozdrowieniem
  D.jaś
  Najnowszy dowcip (filo?) anty-szczepienny: Anne Appelbaum
 • @Cheval Noir 15:35:20
  https://www.youtube.com/watch?v=8KFQg7n3cYw
  ----- DZIEL i RZĄDZ
 • @Cheval Noir 15:35:11
  https://www.youtube.com/watch?v=8KFQg7n3cYw
  ----- DZIEL i RZĄDZ
 • @MacGregor 14:52:08
  Wypad Gupi Grzesiu tam skąd przylazłeś i zajmij się tym co ci wychodzi najlepiej czyli wylizywaniu anglosaskich odbytów.
  Jak skończysz u anglosasów to zabierz się za odbyt swojego kolorowego papy no i jego bożka niejakiej paczamamy czy coś tam takiego.
  Won Gupi Grzesiu won.
  ----- DZIEL i RZĄDZ
 • @JimA 16:37:32
  Witam po urlopie.
  List do Jima
 • ałtor
  Skąd takie debile się biorą jak ty?.Pewnie matka cię niedoskrobała i stąd problem. Dokończ dzieła i podziel się wrażeniami.
  P.S. Dawno, dawno temu na takich jak ty mówiło się niedorobiony i tym samym zwalało winę na ojca.
  Nie zmusiłbym córki do urodzenia dziecka z wadą letalną
 • @Anna-PK 19:43:32
  Pitolisz kobieto bez sensu. Z twojej pisaniny wynika, że mając odrębne zdanie od niejakiego Berkeja nie możemy go prezentować bo naruszamy jakieś wartości. A jeżeli niejaki Berkej narusza moje wartości to co?, może pisać czy też nie? Zero tolerancji dla debila i jego debilnych wypowiedzi.
  I jeszcze jedno - widzę, że według ciebie jak niejaki Berkej obraża innych to dobrze. Czytałaś tego jego gniota?
  Antyszczepionkowcy to ludzie chorzy na atrofię mózgu
 • @Repsol 21:17:28
  A ty gnojku znowu na służbie?
  Antyszczepionkowcy to ludzie chorzy na atrofię mózgu
 • małpa Berkej
  I takie gówno nie człowiek bez żadnych konsekwencji obraża nas Polaków.
  Antyszczepionkowcy to ludzie chorzy na atrofię mózgu
 • @JimA 15:37:06
  Ja już pokonałem. Dzisiaj rano wstałem jak nowo narodzony. Chyba należą mi się jakieś szczepienia, no nie?
  Opowieść wigilijna o pomocy kierowcom TIR-ów