Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze d.jaś

 • @Anna-PK 17:36:35
  Coraz więcej wysoko wykształconych debili się produkuje na tym świecie.
  A propo pandemii polecam wywiad w realu24
  https://www.youtube.com/watch?v=-OygJoeH6Os&t=325s
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • @Aga-Jaga 19:14:37
  A ty skąd wypełzłaś?
  TO JEST WOJNA!!
 • @rowszan 08:37:23
  Nie wyspałeś się czy też przeczytałeś od deski do deski @interesariusza i tak ci zostało.
  Jako pierwszy kupiłeś swoim pracownikom maski, jako pierwszy wywiesiłeś kartkę "bez maski wstęp wzbroniony", jako pierwszy poszedłeś protestować z prowokatorem Tanajno. Co i gdzie jeszcze wykonasz jako pierwszy? Pozdro i bez urazy.
  TO JEST WOJNA!!
 • @Zawisza Niebieski 23:23:10
  A może podałbyś ilu komentatorów wywaliłeś za swojj kadencji. Bo ostatnio to znowu jakieś pustki na neonie. Kultura panie na pierwszym miejscu.
  TO JEST WOJNA!!
 • @Paulus Aquarius 21:52:18
  Zawsze lubiłem twoje komantarze ale te maski. Noszenie czy też nienoszenie masek to jest dokładnie to co chce system. System zawsze potrzebuje kozła ofiarnego a tym kozłem są ci nie noszący masek. To żaden bunt to jest zaplanowane i potrzebne aby system mógł oficjalnie dokręcać śrubę wskazując palcem winnych. Czy o to ci chodzi?
  Jedyna metoda walki to stare dobre ośmieszanie działań systemu. Zobacz jak z terrorem maseczkowym walczyl bloger "krzysiekpiekło". To jest jedyna skuteczna i legalna metoda walki i budzenia poliniaków.
  Pozdrawiam i ciekawi mnie czy zostałeś w końcu tym wegetarianinem?
  Coś dla ciebie:
  https://www.youtube.com/watch?v=Vnp1vDbjhwk
  TO JEST WOJNA!!
 • @ałtor
  Ha, Ha, Ha. Ostatni neonowi mohikanie w akcji. Lub też pierwsi prowokatorzy. Ciekawe kim jesteś wkurwieńcu. Mnie za duzo , dużo słabsze komentarze wywalano trzy razy z tego pożal się boże portalu dla poliniaków. A ciebie ile razy? Ostatnio jesteś coraz bardziej wkurwiony a uratować nas może tylko spokój i rozważne działanie.Innaczej wyłapią nas jak ryby w mętnej wodzie.
  Skoro to notka muzyczna to i ode mnie;
  https://www.youtube.com/watch?v=V1noby9YOq8
  TO JEST WOJNA!!
 • wybitny admin
  Ciekawe,ciekawe. A jak takie tuzy neonowe jak niejaki Repsol albo Kula lis albo i inni bluzgają to co? Ruki po szwam i morda w kubeł? Obrońca kulturalnego języka się znalazł.Wywal jeszcze z dziesięciu i wrócicie do czasów kiedy sami admini blogowali i komentowali u siebie. No chyba, że konkurencja nie wskazana. Podobnoż to portal wszystkich Polaków ale chyba nie do końca bo bez certyfikatu Zawiszowego polakiem nie jesteś.
  Osobiście czytam tylko tych komentatorów którzy mają coś do powiedzenia nawet jak piszą to jężykiem dosadnym.
  Pała za głupotę, kolejny k.. rwa który będzie nam mówił co mamy mówić, myśleć i jak się zachowywać. Wzorzec z d..y wzięty.
  Żegnamy komentatorów Kmieć oraz Uchoigielne
 • @rowszan 07:19:58
  Słuchaj rowszanku a gdzie twój szacunek do osoby mającej inne zdanie. Rozumiem, że wszyscy mają szczekać jak im rozkażesz. Nie wymagaj szacunku od osób nie noszących maseczki skoro sam im tego szacunku nie okazujesz. O ile wiadomo to nie ma ustawy o obowiązku noszenia maseczek tylko jest jakieś pierdnięcie niedorobionego ministra. Rozumiem, że jeśli minister ubzdura sobie aby jeść bób bo jest zdrowy i zdrowo po nim pierdzieć to ty pierwszy będziesz bił brawo i wszystkich zmuszał do jedzenia bobu i zdrowego pierdzenia szczególnie w twoich sklepach.
  Jakoś nie dociera do twojej zakutej pały, że nie każdy chce nabawić się grzybicy lub zatrucia płuc nosząc szmatę na ryju. Jakoś nie widzę szacunku i zrozumienia dla tych ludzi u ciebie. Oczywiście twoja prawda i twój ból jest lepszy i ważniejszy dlatego możesz pluć jadem na innych.
  Każdemu maseczkowcowi polecałbym też stanąć obok tych jakże szanowanych przez ciebie starszych ludzi. Każdy z nich ledwie dyszy pod tą maseczką a płuca pracują mu jak miechy. Może mądralo sprawdziłbyś na jaką odległość wydychają te zabójcze aerozole starzy saperzy w maskach. Jak ich obserwuję to tak z 10x dalej niż bez maski.
  Co do innych twoich wygłupów to poczytaj o promieniowaniu, falach radiowych, klatce Faradaya i badaniach Rosjan na ten temat już w latach 20 naszego wieku. A potem strzel sobie z gumki od maseczki w łeb może coś ci tam zaskoczy.
  Zrób ta se
 • @Aga-Jaga 21:59:47
  Prosilbym o nie obrażanie dziadków. Dziadki są w porządku. A ten tutaj to tylko stary dziadyga.
  Zrób ta se
 • @interesariusz z PL 09:17:45
  Znowu przywołujesz na pomoc tego jełopa simona?. Ten cymbał podobnie jak wasza trójka bohatyrów zapraszał tych nie wierzących w skuteczność maseczek do odwiedzin oddziału zakaźnego. Ten gość podobnie jak większość idiotów wierzy, że maseczki przed czymś chronią oprócz pierdów(sorry przed pierdami też nie). Simon chyba sam nigdy nie był na oddziale zakaźnym i wyobraża sobie,że ci chorzy tabunami biegają po salach i korytarzach a biedny personel żyje tylko dzięki maseczkom. Cała propaganda wyje,że maski są po to aby nie zarazić innych jak samemu jest się chorym. No to qu.rwa jak pójdę na ten oddział zakaźny bez maski to ja będę zarażał tych już zarażonych czy oni mnie? Jeżeli oni mnie to i maska nie pomoże(tak mówią fielcy naukofcy) a jak ja ich to może oni nie są wcale chorzy. Obłęd goni obłęd i może w końcu zdecydujcie się po co ta maseczka wciśnięta na siłę na ryj. A ten mądrala simon plotąc takie bzdury daje świadectwo swojego poziomu.
  Aha przypomniało mi się jedno z zaleceń ministerstw zdrowia i szkolnictwa co walki z pandemią jakim jest częste wietrzenie sal i pomieszczeń gdzie przebywają ludzie. Dziwne zalecenie bo jeśli ludziom ogranicza się możliwość swobodnego oddychania i pełnej wentylacji płuc a z drugiej strony mówi się o pozytywnej roli wentylacji i świeżego powietrza w walce z covidiozą to coś tu nie gra i cel maskowania jest chyba całkiem inny.
  Koronawirus.Wielkie protesty przeciwko restrykcjom.
 • @rowszan 16:09:41
  Chłopie co ty ludziom wciskasz , babe po kursie sztrykowania? A ten doktor Sam Laucks to kto - zombiak?. Pomyliłeś chyba miejsca wklej to goowno na tvp. Chcesz nosić maskę to noś, chcesz mieć grzybicę pluc to miej ale nie wciskaj takiego prymitywnego chłamu ludziom. Postaraj się bardziej.
  Chyba
 • @interesariusz z PL 20:25:32
  of course fake news about N95
  https://www.youtube.com/watch?v=ydcHfgL1e4g&list=WL&index=84&t=1s
  Chyba
 • @ałtor
  Widzę, że znalazłeś za autorytet jeszcze większego jełopa od siebie.
  Może tak zapytaj tego ałtoryteta co zrobić z tymi co stołują się w biedrze. Około 300 zgonów dziennie w Polsce z powodu raka a leczenie takiego chorego trwa latami i kosztuje krocie. Rak w większości przypadków bierze się z tego zatrutego wszelką chemią jedzenia z biedry i tym podobnych paszowozów. Może niech ten idiota powie, że każdy kto żywi się byle jak sam sobie winien i leczenie mu się nie należy.
  A co z tymi grubasami chorymi na nadciśnienie ,serce, cukrzyce i wszelkie choroby cywilizacyjne. Przecież żadne leczenie im się nie należy bo sami doprowadzili się do takiego stanu(według buca Simona i ciebie). Pewnie zaraz odpiszesz, że nie są to choroby zakaźne jak niejaki covid. Może i nie zakaźne ale ja widzę całe rodziny otyłych ludzi czyli jakoś się to jednak przekazuje między ludźmi - wniosek nie leczyć.
  Takich przykładów można mnożyć bez końca i chyba tzw. służba zdrowia do tego dąży zaczynając na początek od covida
  Takich jak ten prufesor to powinno się wysyłać do Korei Pólnocnej, tam Kim szybko oceniłby jego przydatność społeczną i lekarską.
  Dla ciebie ałtorze rada : zamiast rąk spryskuj sobie namordnik spirytem. Korzyści są dwie , będziesz miał własny namordnik walczący ze świrusem a i humor ci się poprawi.
  Wietnamczyk potrafi,
 • ałtor
  Kto następny na liście do ataku? Marny pomysl na popularność. No chyba że RAM to taki drugi Adnovum. To były czasy. Ofcourse 1
  RAM
 • @ ałtor
  Hmmmm. A te maski na ryju to chronią czy nie? A gdzie leży to tzw. krótkie ramie chromosomu 3? A ile tych krótkich ramion ma chromoson 3? A ten drugi 3 chromosom od pary też ma te krótkie ramiona? A czy tacy interesariusze w Hiszpanii i Włoszech byli zaszczepieni i nosili maski?
  No kurna nic ten artykuł nie wyjaśnia.
  Podobno Gates ma taką scypionkę co modyfikuje kod genetyczny.
  No i sprawa wyjaśniona.
  świrus jest
 • @Wican 20:28:40
  Nie daj się gosciu tym palantom którzy żądają od ciebie jakiejś dziwnej słownej nowomownej poprawnosci. Jak ktos jest szczylem to nim jest i nie pomogą tu żadne zabiegi erystyczne. No i takie kwiatki jak "nie krytykuj", " kazdy czlowiek ma prawo posiadac swoje zdanie i przekonania" rozumiem, że mozna byc krytykowanym i trzeba siedzieć cicho i nie wolno miec swojego zdania i przekonań bo inni mają lepsze a jak kot nasra ci na głowę to się obliż a nie broń boże kop go w dudę. No i jeszcze nie zapomnij jeść łyżką i głupio się uśmiechać przy obiedzie z ciocią.
  Ot cała poprawność.
  Dlaczego nie Duda
 • @władek 20:56:18
  Panie Władek z tym interesariuszem to jest gorzej niż pan myśli. On okazał się ukrytą opcją lgbt-rtv-agd. Pewnie niektórzy zawolają - durniu nie zrozumiałeś przekazu, ukrytej ironii i szydery. No ale pomału i po kolei.
  Nie tak dawno interesariusz i drugi krypto gej lorenco postulowali o strzelanie do tych co nie noszą kagańców, bo podobnorz wszyscy oni to bezobjawowcy i roznosiciele straszliwej zarazy. Czyli normalni ludzie powinni być zabijani bo tak sobie ubzdurała pewna grupa ludzi o innej orientacji niż ci bezmaseczkowi. Zabijani lub ostro karani i napiętnowani jako nienormalni, bezobjawowi, nigdy nie zdignozowani roznosiciele wyimaiginowanej groźnej choroby, bez prawa do obrony i głosu.
  Czy czegoś wam to nie przypomina? Ano podobnie zachowują sie grupy lgbt-rtv-agd w stosunku do normalnego społeczeństwa. Jawnie sugerują, że wszyscy normalni to nienormalni bezobjawowi nienawistnicy których należy karać za samą możliwość pomyślenia źle o środowiskach lgbt-rtv-agd.W tym przypadku normalsi też nie mają prawa do głosu i obrony swoich przekonań, no chyba że wcześniej ściągną gacie i wypną d....
  No ale gdzie tu interesariusz. Ano ten krypto-lgbeciak tak ochoczo sugerujący strzelanie do bezobjawowych bezmaseczkowców czyli normalnych ludzi ani słowem nie zająknął sie o podobnych sankcjach w stosunku do dewiantów. A przecierz oni też sa roznosicielami różnych chorób z których niejedne są dlugo bezobjawowe jak np. hiv, wzw lub żółtaczka typu c. Jako jedyni są też roznosicielami jedynej zakaźnej choroby psychicznej objawiającej się głębokim przekonaniem o swojej normalności i nienormalności reszty społeczeństwa. Choroba ta atakuje szczególnie nastoletnie dziewczątka co widać wyraźnie na wszelkich tęczowych marszach zakażonych tą dziwną chorobą.Chęć do karania normalnego społeczeństwa łączy tu interesariusza i wymienione środowiska.
  Panie Władku i tak wyszło szydło lub raczej interesariusz z worka.
  Przestańcie
 • @matterhorn 13:30:25
  Ni ma sprawy zomowcu. Mogę pójść. Coby jednak moja śmierć nie poszła na marne trzeba to zrobić naukowo dla pożytku przyszłych pokoleń. Aby było naukowo potrzebna jest grupa kontrolna czyli jak ja pójdę bez maseczki i rękawiczek to w grupie kontrolnej powinna być osoba w maseczce i rękawiczkach, osoba w maseczce bez rękawiczek oraz osoba bez maseczki w rękawiczkach. O strojach z kosmosu nie wspominajmy bo nikt normalnie po ulicach w tym nie chodzi.
  W grupie kontrolnej widzę trzech kumpli z zomo czyli niejakiego mattercośtam, interecośtam i lorencośtam. Pozostawiam wam do wyboru co tam który ubierze. A i upraszam w czasie eksperymentu o założenie grupie kontrolnej czopków w d..e ponieważ produkcja gazów szkodzi matce naturze a jak wiadomo matka jest tylko jedna. Of course popijanie spirytu i zagryzanie czosnku w czasie eksperymentu jest zabronione. Kaszankę można wcinać.
  No to zomowskie ciamajdy do dzieła
  Mały Kazio
 • @władek 08:40:39
  "Panie Władku, pan się nie boi
  cały naród za panem stoi"
  Skutki uboczne wrażego wirusa sa przerażające. Są to całe hordy posranych i zamaskowanych zombiaków. Taki zombiak gotów Pana zagryźć i zjeść za brak maseczki. Niestety nie ma lekarstwa ani scypionki na zombiaków.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia
  Mały Kazio
 • @autor
  "Ale w koło jest wesoooło
  Ubek z głąbem lata w koooło"
  " Kocham pana panie Sułku "
  Dla ........