Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze charon

 • z takimi "sensacjami" rodem z Faktu
  czy innego szmatławca, to tam Pani powinna robić karierę.
  Wytyczają granice! Budowa Polin idzie pełną parą!
 • ....
  "Są to Unia Europejska i poszczególne państwa: Polska, Litwa, Łotwa i Ukraina. Jacek Czaputowicz, Kornel Morawiecki..." - ten ostatni to zza grobu niewiele ma do powiedzenia drogi Panie.
  Co się dzieje na Białorusi - 19.08.2020.
 • bez przesady z tym demonizowaniem 5G
  Zanim się zacznie szerzyć brednie na poziomie płaskoziemców to warto czegoś się dowiedzieć na dany temat, a nie jak w średniowieczu wrzucać na stos - bo strach/niewiedza i nieznane:

  http://youtu.be/RQEMyutwyZM
  5G Duda i Błaszczak 15.08 wyrok śmierci na Polaków
 • ...
  "A jeśli Polska pozbędzie się okupacji amerykańskiej i odsunie od władzy sprzedajne pseudoelity okrągłostołowe, to przyszłość..." - pobożne życzenia drogi Panie. Ten kaganiec został nałożony na kolejne dziesięciolecia i ani ja, ani Pan nie dożyje czasów wyzwolenia spod jankeskiej okupacji.
  Wybory na Białorusi – wybór między suwerennością a majdanem!
 • @ele 20:18:35
  Koronawirus jest faktem.
  Zdradzeni 2020 - wspominają - Zdradzonych 1944.
 • od którego boga
  drogi Panie ?
  Co robić, kiedy dzieci odchodzą od Boga?
 • no nie stawiałbym w jednym rzędzie
  "4 mld zł „pożyczki” dla banderowskiej, zbankrutowanej Ukrainy !!! Pożyczki którą Polska nigdy nie otrzyma spowrotem. Tak jak Rosja gdy udzielila ponad 4 miliardów dolarów Ukrainie przed 2014 rokiem." - bo Rosja odzyskała Krym, wart o wiele wiele więcej niż marne 4mld czegokolwiek
  Jeszcze NIE jest za późno ! A kim dla Polski jest Duda ?
 • dziś byle gówniarz gardzi PRL
  choć pojęcia nie ma jak było. Tę nienawiść do "kacapów", pustych półek sklepowych i ZOMO itp... czerpie z propagandy opluwającej PRL.
  Tak zostały wyprane mózgi młodzieży, ale też niestety spora część osób dorosłych z wyższym wykształceniem demonizuje PRL i opluwa naszego wschodniego sąsiada.
  Całe pokolenia indoktrynuje się i utrzymuje w przekonaniu o rzekomym zagrożeniu z strony Rosji i samego Putina.
  Celowe zniszczenie Polski Ludowej !
 • @Oświat 19:21:13
  tobie za to nie brakuje rusofobicznego jadu
  Rosja i Białoruś – różne strategie w dobie chaosu.
 • ...
  mojej znajomej Urząd Skarbowy zabrał 20% zwrotu nadpłaty podatku za rok 2019 tylko dlatego, że...złożyła zeznanie po 30 kwietnia ! Mimo, że w tym roku termin mijał 1 czerwca ! (31 maja był w niedzielę). NIe podali podstawy prawnej, tylko ot tak po prostu zajumali ponad 220zł !
  SKARBÓWKA ZAJMUJE KONTA POLSKIM EMERYTOM!?
 • @Ślepa Mańka 22:37:15
  Droga "Amerykanko". Amerykanami i Amerykankami są rdzenni mieszkańcy kontynentu, których wybito niemal do zera przez tych co dziś wycierają sobie gęby frazesami o wolności, i demokracji w "najwspanialszym kraju na świeci". Już samo istnienie takiego potwora jakim są tzw."Stany Zjednoczone" jest obrazą dla przyzwoitego człowieka, a także ogromnym niebezpieczeństwem dla całego cywilizowanego świata.
  01.06.2020. - Kto następny podłoży kark,...
 • @Leonardo da Vinci 21:34:41
  Z tą wyprawą mityczną wyprawą na Kijów to nie jest tak prosto. Kiedyś obił mi się o oczy artykuł polskiego dziennikarza mieszkającego na Donbasie, który opisał jak to wyglądało wycofanie sił powstańczych z Krematorska, Sławińska itd. Siły ukraińskie były w odwrocie, ale trzeba pamiętać, że nie walczyła tam cała armia ukraińska, ale w większości przymusowi poborowi, najemnicy i kryminaliści z "prawego sektora" oraz innych batalionów ochotniczych. Natomiast siły powstańców wielokrotnie mniej liczne również były już wyczerpane walkami w kotle iłowajskim i debalczewskim. Nie były też tak zorganizowane i uzbrojone jak dziś. Podpisanie "Mińsk 1" rzeczywiście dało drugi oddech ukraińcom, którzy "wycofali się na z góry określone pozycje" - ironizując ówczesnego naczelnego wodza sił junty kijowskiej, Poroszenkę", ale i jednocześnie dało czas na umocnienie się sił obu republik. Pamiętaj, że w ŁRL doszło do zmiany władzy z niepewnego Igora Płotnickiego na Leonida Pasecznika, więc to też nie była sytuacja dogodna do kontynuowania walk. W ubiegłym roku zostały przyjęte ustawy o granicach obu republik i obejmują stan sprzed 2014 roku czyli cały obszar Donbasu i nie wygląda na to, żeby DRL/ŁRL miały z niego zrezygnować. W międzyczasie FR ułatwiła mieszkańcom Donbasu przyjęcie rosyjskiego obywatelstwa, więc powoli Donbas integruje się z FR. Póki co obowiązuje Mińsk2, ale ostatnie oświadczenia obu liderów DRL/ŁRL świadczą, że po 6 latach nękania ostrzałami artyleryjskimi, prowokacjami, niszczeniem infrastruktury i mordowania mieszkańców linii rozgraniczenia - przyszedł czas na bardziej zdecydowane kroki.
  Heroes of NewRussia - 5 lat od śmierci Aleksieja Mozgowoyj.
 • @wiatr 2020 09:53:37
  Proszę podać email to podeślę skany z wypisu licząc naiwnie, że nie będzie ich Pan rozpowszechniał bez mojej zgody.
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • @Łabaja 00:52:16
  Twierdzisz, że uszkodzenie moich płuc nastąpiło w wyniku promieniowania ? Cóż... nawet smartfona nie posiadam, a nie zauważyłem, żeby chodził ktoś za mną i promieniował :)

  Proszę podać te zespoły chorobowe do który pasują objawy, bo poza typowymi ja miałem jadłowstręt, wymiotowanie żółcią i permanentnie utrzymujący się w nozdrzach charakterystyczny zgniły słodkawy zapach ropy. Tych objawów nie podaje się w charakterystyce diagnozowania obecności koronawirusa. Uświadomię Pana, że podczas mojego leczenia z zarażenia COVID-19, personel medyczny skrupulatnie zbierał wszelkie informacje o czasie, przebiegu i okolicznościach w jakich mogło nastąpić zarażenie. Te dane są zbierane od każdego zarażonego w celu jak najlepszego poznania działania koronawirusa, a nie po to żeby taki "internetowy ekspert" podważał wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którzy każdego dnia ryzykują zdrowiem i życiem lecząc zarażonych. Czy ma Pan kompetencje, aby kwestionować działania całego oddziału zakaźnego który w 2,5 tygodnia wyleczył mnie z COVID-19 ?
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • @Wican 08:29:03
  Chyba wagarował Pan na matematyce kiedy omawiano rachunek prawdopodobieństwa. W takim razie wystarczy poprosić licealistę o wyliczenie prawdopodobieństwa napotkania osoby zarażonej koronawirusem z populacji 38mln Polaków, kiedy zarażonych jest prawie 15 tys rodaków.
  W razie gdyby i to było za mało to proszę w prywatnej wiadomości wysłać email, a wyślę skany mojej dokumentacji medycznej z przebiegu leczenia z Covid-19.
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • @Krystyna Trzcińska 08:01:57
  Droga Pani, teorie spiskowe w końcu Panią wykończą. Prędzej niż koronawirus :) Radzę zająć się czym mniej absorbującym organ pod czaszką, wypieki czy coś...
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • @lorenco 22:24:19
  Mógłbym, ale po tym co działo się w moim prowincjonalnym miasteczku to wolałbym nie. Plotki rozeszły się błyskawicznie, sporo ludzi dowiedziało się i puszczało ploty dalej. Nawet dwóch znajomych lekarzy z mojej miejscowości dowiedziało się kiedy zostałem zabrany, dokąd i na co zachorowałem. Ludzie którzy nijak nie byli związani z prowadzonym leczeniem z prywatnych pobudek zajrzeli do mojej dokumentacji medycznej co jest dla mnie nadużyciem. Szpital w którym leczyłem się jest oddalony o 30km od miejscowości w której mieszkam, więc dlaczego doszło do takiej sytuacji ? Moich znajomych z którymi pracowałem wypraszano z dwóch sklepów ! Inny facet od którego mam łącze internetowe wykorzystał moje dane osobowe i rozpowiadał, że zaraziłem się i na pewno zarażałem. Jak to się ma do tego całego sRODO ?
  Wczoraj wróciłem do pracy i już pierwszego dnia po chorobie, spotkałem się z ostracyzmem. Nie będę pisał o tym, bo to nieprzyjemne, ale gorsza niż choroba są ludzie i to co plotą napędzając spiralę strachu.
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • @zygmuntbialas 22:00:06
  Pan mnie nie zna, ale ja znam pańskie felietony i bardzo je sobie cenię.
  Na pański prywatny email mogę podesłać skan z dokumentacji szpitalnej.
  Leczony byłem na oddziale zakaźnym w Łańcucie. W dniu kiedy zostałem przyjęty było kilkanaście osób zarażonych koronawirusem w różnym stanie. Jedna starsza osoba w ciężkim pod respiratorem. Przynajmniej kilka z tych osób przyjechało zza granicy.

  Natomiast co do przytoczonego przypadku grypy Hongkong podam przykład osoby która mieszka ze mną. Moja narzeczona przez tydzień poprzedzający wezwanie do mnie karetki, przebywała ze mną i nie zaraziła się. Sanepid (tydzień po zabraniu mnie do szpitala!) wezwał ją na pobranie wymazu i wynik był ujemny, nie miała też objawów.
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • COVID-19 jest bardzo groźny i sam się o tym przekonałem
  Na początku kwietnia wylądowałem na oddziale zakaźnym z pozytywnym wynikiem na obecność. To cholerstwo uszkodziło mi płuca i serce. Zawsze dbałem o zdrowie, uprawiam różne sporty, żadnych nałogów, a jednak wirus dosłownie znokautował mnie. I jeśli ktoś twierdzi, że to inny rodzaj grypy, to w dupie był i gówno widział. Grypę również przechodziłem i to nieraz, ale grypa przy koronawirusie to jest mały pryszcz.
  Spędziłem w szpitalu ponad 2,5 tygodnia w stanie średnio ciężkim, a leczony byłem tlenem i kombinacją różnych leków (Azycyna, Biotrakson, Corhydron, Natrium Chloratum, Ondansetron, Paracetamol, Acodin, Arechin, Lacidofil, Fraxiparine, Furosemid - przepisane z karty wypisu szpitalnego).

  Po dwóch tygodniach pobrano wymaz i wynik był ujemny, a dwa dni później kolejny test i również wynik był ujemny. Wówczas zostałem wypisany. Gdyby którykolwiek test wypadł pozytywnie to w szpitalu leżałbym kolejny tydzień, aż do uzyskania dwukrotnie ujemnego wyniku.
  Po szpitalnym pobycie jest obowiązkowa 2 tygodniowa kwarantanna dla wyleczonych i domowników.
  Nie taki wirus straszny jak go malują - część II
 • Pan żartuje czy co ?
  "No bo co jest istotą chrześcijaństwa? Ano miłość wzajemna." - o tak... Ta chrześcijańska "miłość" wiele razy dała znać o sobie. Tak barszo dążyła do szerzenia wiary w rzekomo jedynego i słusznego "boga" (celowo z małej litery, bo z dużej to piszemy imiona, a okazuje się, że rzymsko-katolicki stwór imienia swego się chyba wstydzi, skoro tak rzadko go używa), że doprowadziła do niemal całkowitej zagłady Indian obu Ameryk, Afryce też się dostało, Watykan opływa w dostatek i niewiarygodne bogactwo, a krzyż i biblia do insygnia krwawego podboju.
  WSTYDZIŁBYM się do przyznania członkostwa w tej zbrodniczej organizacji jaką jest sekta rzymsko-katolicka.
  Czy Polacy zostali ochrzczeni?