Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze władek

 • @Anna-PK 22:23:02
  Dyskusja z tą kobietą nie ma sensu! To jakiś garkotłuk, pozbawiony rozumu, albo świadomy akwizytor szczepionkowy!
  Autorze- zbanuj ją gdyż obsrywa ci bloga siejąc propagandę szczepionkową!
  Ci którzy sieją taką propagandę są współwinni ludobójstwa szczepionkowego!
  Dobrze ci radzę: zbanuj tego prowokatora, zachęca ludzi do samobójstwa szczepionkowego!
  Prof. S. Bhakdi: Nie grożą nam wirusy, lecz szczepienia
 • @Anna-PK 16:22:38
  Skontaktuj się z niejakim Oskarem, on jest równie inteligentny jak ty!
  Na świecie zmarło już po szczepieniach prawie 3 mln osób, a ta żałosna kobicina swoje: szczepta się, szczepta! Skąd to się takie Oskary i Anny biorą?
  Szczepta się, szczepta!
  Prof. S. Bhakdi: Nie grożą nam wirusy, lecz szczepienia
 • @niekumaty 13:25:58
  A kogo w Polsce interesuje prawo? Prawem jest teraz policyjna pała! Ona jest teraz źródłem prawa w Polsce i na świecie!
  Szczepienia polskich dzieci- zbrodnia ludobójstwa
 • NICZEGO w Neonie nie zmieniać!
  Proszę pamiętać Panie Ryszardzie, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka!
  Jeśli idę do marketu i widzę, że ktoś pozmieniał miejsca w których dotychczas były potrzebna mi towary, to natychmiast denerwuję się, gdyż ktoś robi ze mnie durnia! Zmusza mnie do dodatkowej pracy aby na nowo szukać miejsc z interesującymi mnie towarami.
  Z portalami jest tak samo! Kilka lat temu portal Allegro zmienił szatę graficzną i cały układ stron, podstron itp i stała się ....katastrofa! Klienci nim się w tym całym bajzlu połapali, to przez kilka miesięcy mało co kupowali. Sprzedający (w tym ja) stracili masę kasy, poprzenosili się na inne portale sprzedażowe, Allegro poniósł dotkliwe straty!
  Niczego nie zmieniać na Neonie!!!! NICZEGO!! Portal działa optymalnie!
  Pragnę przypomnieć, że poprzednia zmiana o mało nie zniszczyła portalu Neon i gdyby nie powrót do obecnej wersji...byłoby pozamiatane.
  Co trzeba zrobić? Pościągać na portal wartościowych autorów!
  Tylko tyle!!!!
  Następnej "reformy" Neon24 nie przeżyje! Pragnę zauważyć, że już w tej chwili Neon jest portalem niszowym do kwadratu. Na poszczególne artykuły wchodzi maksymalnie 2 tysiące osób, w porywach 3 tysiące. (a i to dzięki sztuczkom" redaktorów, którzy dopisują ilość wejść, co wielokrotnie zauważyłem!
  O tym jaka to jest śladowa ilość czytelników nich świadczy fakt, że na portal interia360 (był to portal blogerski, kilka lat temu zlikwidowany) na jeden mój artykuł potrafiło wejść...ponad 100 tysięcy czytelników!~
  Niczego nie zmieniać!!! Tych którzy zachęcają Pana do zmian proszę pogonić! Żadnych "rad" konsultacyjnych, żadnego ściągania do Neonu ludzi którzy Pana oszukali i zdradzili.
  Niech Pan będzie mądry po szkodzie!
  Jeśli coś działa dobrze, to nie należy tego zmieniać!
  Przyszłość Neon24.pl - Odpowiedź na List Otwarty Pana GPS.
 • Z tego co mi wiadomo
  to pod nickiem "miarka" kryje się ksiądz! To by wyjaśniało jego zachowanie i poglądy!
  Nieumiarkowanie blogera „miarka”
 • Rozwiązanie jest proste!
  Jak przerwać szaleństwo covid-19?
  W prosty sposób! Przypomnę jak przerwali szaleństwo mordowania dzieci szczepionkami na polio mieszkańcy Indii w roku 2012. Zbrodniarzom szczepionkowym udało się okaleczyć szczepionkami na polio ponad pół miliona hinduskich dzieci: zostały one sparaliżowane.
  Z pośród kilkuset "szczepionkowców" zastrzelili oni 8! To wystarczyło aby reszta w panice uciekła z Indii i Pakistanu!
  Problem polega na tym, że ludzie na świecie utracili instynkt życia, zostali sparaliżowani strachem. Na samą myśl, że agresorów trzeba pozabijać (bo inaczej oni pozabijają nas) srają w portki ze strachu!
  Podzielam Pański pesymizm: zginiemy bez próby walki!
  Ludzie (jak i inne zwierzęta) podejmują walkę jak już utracą wszystko oprócz życia. Teraz jeszcze coś tam posiadają: domy, samochody, telewizory, itp. Mają co jeść, z kranu płynie ciepła woda, jakoś żyją. Jak zajrzy im w oczy widmo głodu, jak potracą dobra które mozolnie zdobywali - wtedy rzucą się do desperackiej walki - ale będzie już za późno!
  Religia przyszłości świata „KULT COVID”
 • Niewolniczy system zwany demokracją
  W demokracji władzę ma ten kto ma media i kasę!
  Nie masz kasy i mediów możesz sobie pisać banialuki do końca swoich dni!
  Środowiska Narodowe
 • @Oscar 13:44:01
  Dlaczego Administrator nie reaguje na taki poziom wypowiedzi ?
  Przecież taki poziom dezawuuje cały portal Neon 24.


  Administrator powinien już dawno wyjebać cię z portalu, gdyż jesteś przestępcą!
  Siejesz paNIKĘ, NaMAWIASZ LUDZI DO DZIAŁań szkodzących ich zdrowiu, a to jest przestępstwo. Jesteś przestępcą i jako taki ...idź w pizdu, esbecki prowokatorze!
  Gdzie ta grypa?
 • @Kmieć 09:40:35
  Cała nadzieje w tym, że ten obsraniec Oskar zaszczepi się!
  Tylko tak można będzie się go pozbyć!
  Gdzie ta grypa?
 • Jestem coraz bardziej bezradny i bezsilny
  Gdy wczoraj spacerowałem po lesie, spotkałem kilkanaście osób z dziećmi- wszyscy w maskach, dzieci też!
  Nie potrafię tego skomentować!!
  Wiedziałem od dawna, że większość ludzi to durnie, ale żeby tych durni była aż taka przytłaczająca większość? Żeby okaleczać własne dzieci dusząc je maskami?
  Jakim trzeba być debilem aby zgłosić własne dziecko na królika doświadczalnego i na nim badać właściwości "szczepionek"?
  Ma Pan rację Panie Ryszardzie! Jesteśmy zgubieni, bo większość ludzi to debile, którzy odpowiednio podpuszczeni rzucą się do gardeł ludziom normalnym i ich wymordują jak otrzymają takie przyzwolenie.
  Twór zwany człowiekiem nie udał się Panu Bogu i dlatego (być może z Jego przyzwoleniem) został przeznaczony do skasowania!
  Dylematy - Realia i Oszustwa - Współczesności.
 • @Oscar 06:54:45
  No i co głupku? Zakręcałeś gębę szmatami, zakładałeś rękawiczki, siedziałeś w domu, unikałeś ludzi, smarowałeś się płynami odkażającymi, itp....i załapałeś grypę! A dlaczego załapałeś? Właśnie dlatego! Tak osłabiłeś własny system odpornościowy, tak zatrułeś orgaNIZM WŁASNYMI WYZIEWAMI NOSZĄC MASKĘ, że nie dał rady zwalczyć grypy.
  Jeśli pójdziesz do lekarza, ten oczywiście skieruje cię na test, test wykaże kowida, dostaniesz skierowanie do szpitala, tam włożą cię pod respirator (bo za użycie respiratora szpital ma dodatkową kasę) i wyjdziesz....nogami do przodu.
  Choć żywię do ciebie odrazę z powodu twojego udziału w napędzaniu kowidowego przerażenia, dobrze ci radzę: nie idź do lekarza, postaw sobie 20 baniek (10 na plecach i 10 na klatce piersiowej), poleż w łóżku 4 dni. I po grypie!
  I przestań napędzać panikę kowidową, bo jak widzisz karma wraca!
  Tacy jak ty, co to napędzali panikę kowidową i szydzili z tych którzy mówili prawdę, już wąchają kwiatki od spodu. Dr nauk medycznych Rogiewicz, prof. Pardeli - już nie żyją, chcesz dołączyć do ich grona?
  Pamiętaj: karma wraca! Kurwienie się nie służy zdrowiu!
  Gdzie ta grypa?
 • @Zawisza Niebieski 22:54:49
  Wiem, że przekonywanie chętnych do szczepień by tego nie robili, to rzucanie grochem o ścianę, ale po raz kolejny spróbuję.
  Jednym z żałosnych naiwniaków który po szczepieniu zmarł, był dr nauk medycznych Witold Rogiewicz. Zasłynął z tego, że przed szczepieniem szydził z tych którzy ostrzegają przed szczepieniami i filmik tego rodzaju zamieścił w internecie.
  2 dni po zaszczepieniu umarł, został po nim tylko filmik:
  https://www.youtube.com/watch?v=o-US0EQvU4I

  Innym z medyków który agitował za szczepieniami a który zmarł po zaszczepieniu był profesor Marian Pardeli. Ten stracił przytomność już 30 minut po szczepieniu i zmarł po kilku dniach.
  W statystykach powikłań poszczepiennych ujęto go jako...utrata przytomności, pacjent hospitalizowany.
  O śmierci profesora nigdy byśmy się nie dowiedzieli , gdyby nie wdowa po profesorze. Odwiedziła ona redakcję lokalnego tygodnika i opowiedziała o zdarzeniu.
  Dziennikarz tygodnika wielokrotnie na piśmie pytał lokalny Sanepid, dlaczego zgon profesora nie został ujęty w oficjalnych statystykach i odpowiedzi się nie doczekał!
  więcej tutaj: https://wzabrzu.info/stracil-przytomnosc-pol-godziny-po-szczepieniu-kilka-dni-pozniej-zmarl/

  Chłopie, chcesz się szczepić na chorobę która daje śmiertelność na poziomie 0,3% i która nie leczona mija sama!
  Zaszczep się, dołącz do grona inteligentnych inaczej!
  Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!
 • @Berkeley72 15:06:33
  Twój bełkot mnie nie interesuje. Mnie interesują fakty. A te są takie, że szczepionki zabijają (11 tys. zgonów) oraz kaleczą (już prawie 1 milion NOP). Jeśli więc ty wiedząc o tych liczbach próbujesz zachęcać do szczepień, to jesteś przestępcom, gdyż zachęcasz ludzi do szkodzenia swojemu zdrowi i życiu a na to jest w polskim Kodeksie Karnym odpowiedni paragraf!
  Jesteś przestępcom, chwilowo bezkarnym!!
  Pan Berkeley72 stosuje stare narzędzie: cenzurę
 • @Berkeley72 10:45:44
  Skąd ty bęcwale o tym wiesz? Nikt nie wie o skutkach działania szczepionek w długim okresie (łącznie z producentami szczepionek) a jeden bęcwał z Zakopanego o tym wie!
  W Polsce umarło już po szczepieniach ponad 11 tysięcy osób (takie są szacunki, uwzględniając fakt, że rejestruje się jedynie 1% przypadków), a bęcwał z Zakopanego swoje: szczep się będziesz bohaterem - martwym!
  Chłopie: nasz prawie 80 lat, chorujesz na raka, możesz w każdej chwili odwalić kitę i w końcówce swego życia kurwisz się! a co liczysz? Odpowiedz!
  Pan Berkeley72 stosuje stare narzędzie: cenzurę
 • Na co czekasz?
  Skoro kury nabrały wigoru po szczepieniach, to ty na co czekasz?
  Szczep się, tych trzech też się zaszczepiło:
  Trzech aktorów
  odwaliło kitę po zaszczepieniu. Są 1. Krawczyk - piosenkarz
  Malanowicz i wójcik.
  A tak chcieli żyć, że aż popełnili samobójstwo szczepionkowe.
  Do dzieła Berkleju, sam pisałeś, że wyszczepienie się to szczyt odwagi!
  Dołącz do wymienionych "odważnych", na co czekasz?
  Szczepienia DODAJĄ WIGORU KUROM. A ludziom to już nie?
 • Trzech aktorów
  odwaliło kitę po zaszczepieniu. Są 1. Krawczyk - piosenkarz
  Malanowicz i wójcik.
  A tak chcieli żyć, że aż popełnili samobójstwo szczepionkowe
  Światowy syjonizm i reżim IIIRP nie mają zaufania Polaków
 • @władek 11:54:47
  A co sądzi o leczeniu pijawkami współczesna nauka?
  W całości tą terapię akceptuje
  więcej tutaj:
  https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C399929%2Cpijawki-bywaja-niezastapione-w-medycynie.html
  Polaku lecz się sam- leczenie pijawkami
 • @władek 11:39:04
  Pijawkami leczy z powodzeniem szpital w Trzebnicy.
  Oto opis jednego z zaiegów:
  Sukces lekarzy z Trzebnicy! Pacjentowi, który trafił do szpitala z rozległą pourazową martwicą skóry stawu kolanowego z odsłonięciem więzadła i rzepki stawu kolanowego, groziła amputacja kończyny dolnej. Trzebniccy specjaliści zrobili wszystko, aby do amputacji nie doszło. To dzięki wspaniałemu zespołowi trzebnickich chirurgów pod przewodnictwem dr Macieja Paruzela, któremu asystował dr Leszek Kaczmarzyk i dr Tobiasz Szajerka.
  Lekarze wykonali płat skórny pokrywający ubytek tkanek wspomagany hirudoterapią czyli terapią w której leczenie wspomaga się pijawkami. Płat wgoił się bardzo dobrze w nowym miejscu. Uratowano w ten sposób nogę pacjenta!

  Warto wspomnieć, że dr Maciej Paruzel jest specjalistą w dziedzinie hirudoterapii! Jest także absolwentem Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii w St. Petersburgu a zarazem prezesem Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego.
  Autor pierwszej medycznej książki pt. „ Zarys hirudoterapii praktycznej”.
  Polaku lecz się sam- leczenie pijawkami
 • @ikulalibal 10:39:44
  O czym ty człowieku bredzisz?
  Leczenie pijawkami prowadzą rutynowo w wielu szpitalach w Europie i w USA. Ta procedura jest finansowana z systemów opieki zdrowotnej, również w Polsce!
  Oficjalna medycyna metodę leczenia pijawkami zaakceptowała już wiele lat temu, z uwagi na wysoką skuteczność w leczeniu wielu chorób.
  Najpierw poczytaj i pomyśl a dopiero później zabieraj głos! Wykształcony człeku z wielkiego miasta!
  Polaku lecz się sam- leczenie pijawkami
 • Mądry inaczej
  cyt:
  Tych, którzy po 3,5 miesiącach masowych (w Polsce chociażby) szczepień NIE ZLĘKLI SIĘ ZASZCZEPIĆ (lub czekać w kolejce na ten trudnodostępny zabieg) określił bym jako przedstawicieli ludzkiej odmiany VIRTUS (od łac. vir – mężczyzna) cechujących się nie tylko ODWAGĄ ale i MĄDROŚCIĄ...."

  Od razu widać Berkleju, że jesteś absolwentem jakiejś wyższej szkoły gotowania na gazie (w Hameryce większość szkół jest tego typu)
  Według ciebie ludzie którzy się szczepią cechują się odwagą i mądrością,...dobre sobie!
  Człowiek który dobrowolnie pozwala sobie wpuścić do ciała substancję chemiczną o której nic nie wie, za którą nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności, substancję wyprodukowaną przez firmy wielokrotnie karane sądownie za oszustwa , substancję zupełnie nie przebadaną pod kontem interakcji z lekami (jakimikolwiek) itd. itp...to skończony dureń, taki sam jak ty, który takie durnoty wypisujesz!
  Takich durni jak ty na szczęście szczepionki eliminują. Doktor nauk medycznych Rogiewicz (taki jak ty oszołom szczepionkowy) - zmarł dwa dni po szczepieniu. Profesor Pardeli (taki sam oszołom szczepionkowy jak ty) stracił przytomność 30 minut po zaszczepieniu i za 2 dni zmarł.
  Idź w ich ślady, zrób trochę miejsca na ziemi mądrzejszym od siebie!
  Czy ZBAWIENIE przyjdzie z Izraela?