Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze władek

 • Cenne wpisy!
  Bardzo cenię Pańską twórczość blogerską, gdy tylko zobaczę Pański wpis, od niego zaczynam lekturę Neonu. Nigdy się nie zawiodłem.
  Prosimy o więcej!
  Tak się rodził żydowski Pax Russo - Americana
 • Koncesjonowani opozycjoniści, czyli Braun i Icke w jednym stali domku
  Przeczytałem ostatnio wydany w formie książkowej wywiad z panem Grzegorzem Braunem. Książeczka nosi tytuł „Kto tu rządzi”. Z panem Braunem rozmowę przeprowadził dziennikarz Jan Piński. Książka ukazała się w wydawnictwie Bollinari Publishing House tuż przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w których pan Braun (bez powodzenia) kandydował.

  Lektura książki wywołuje mój niepokój. Odpowiadając na pytania dziennikarz Pińskiego, pan Braun daje się poznać jako człowiek o niezwykłej wręcz inteligencji, ogromnej wiedzy, spostrzegawczości i odwadze. Na okładce ksiązki wydawca tak ją lapidarnie streścił: „Gorzka prawda o polskiej polityce wypowiadana ustami człowieka, który walczy z łajdackim systemem”.

  Braun opisuje polski system polityczny jako atrapę demokracji w której prawdziwą władzę sprawują służby specjalne oraz loże masońskie. Demokratyczne rytuały (wybory, kampanie) są bez znaczenia, zaś brylujący na politycznych salonach politycy są wynajętymi przez służby aktorami, odgrywającymi (nieudolnie) napisane dla nich role.

  Trudno nie zgodzić się z poglądami pana Brauna, które potwierdza wielu byłych polityków, w przeszłości wynajętych do odgrywania teatralnej roli „umiłowanych przywódców”. ( w tym niedoszły premier z Krakowa, pan Rokita).

  Rysując trafny obraz polskiego systemu politycznego, (w sposób ukazujący ogromną wiedzę, inteligencję i spostrzegawczość), pan Braun wysuwa jednocześnie postulat ….koronowania Chrystusa Pana na króla Polski. W tym momencie zapala mi się w mózgu czerwona lampka i budzi się mój niepokój. Jak to jest możliwe aby człowiek mądry w jednych sprawach był jednocześnie oszołomem w innych? Taki zwierz w przyrodzie nie występuje!

  Jeśli pan Braun „wchodzi w buty” religijnego oszołoma ( jego postulat uczynienia z Chrystusa króla Polski jest…nieaktualny, gdyż Chrystus był już wielokrotnie koronowany na króla Polski, o czym ten pan musi wiedzieć!) a równocześnie reprezentuje poglądy polityczne, społeczne i gospodarcze ujawniające wielką przenikliwość i mądrość, to cudów nie ma: religijnego oszołoma udaje!

  Dlaczego tak czyni?? Dlaczego przykleja sam sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem? Do kogo jest skierowany ten kompromitujący dla rozsądnego człowieka przekaz?

  Przeciętny wyborca (w przeciwieństwie do pana Brauna) o polityce, gospodarce i mechanizmach społecznych wie niewiele, albo zgoła nie wie nic! Ale posiada rzec cenną: zdrowy rozsądek. I ten rozsądek podpowiada mu, że nie warto słuchać faceta który nakleił sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem! Gościu z taką kartką na czole może być intelektualnym geniuszem w sprawach innych niż religijne, ale jedyną reakcją ludzi rozsądnych na jego osobę będzie pukanie się w czoło!

  I o to właśni panu Braunowi chodzi! Przyklejając sobie na czole kartkę z napisem „jestem religijnym świrem” pan Braun chce osiągnąć jeden cel, taki mianowicie aby poglądy które głosi zostały ocenione jako brednie oszołoma! Tym sprytnym sposobem pan Braun niby to obnaża fasadowość polskiej demokracji, ale jednocześnie daje czytelnikowi do zrozumienia, że to brednie! Bo czy religijny oszołom i bęcwał, może powiedzieć coś mądrego w innych kwestiach? Zdrowy człopski rozsądek podpowiada wyborcom, że jak ktoś jest głupi w jednej kwestii, to jest głupi „na amen”! Jeden procent poparcia w wyborach prezydenckich dla pana Brauna świadczy o tym dobitnie!

  Pan Braun pozując na „wojownika z łajdackim systemem” jest w istocie członkiem tego systemu, któremu system pozwala żyć i pracować (do niedawna Polska Telewizja zlecała Braunowi kręcenie filmów, (jak się domyślam nie za darmo). Rola jaką odgrywa pan Braun w polskim „łajdackim systemie” sprowadza się do tego aby „łajdackość” tego systemu ukryć poprzez samo kompromitację tego który niby system demaskuje.
  Innych polityków ( dziennikarzy czy blogerów) prezentujący podobne poglądy jak pan Braun łatwo propagandowo zneutralizować stwierdzeniem, że bredzi taki jeden z drugim jak oszołom Braun, wietrząc wszędzie służby specjalne, loże masońskie i żydowskie spiski!

  I tym sposobem „ w temacie” ukazania prawdziwego oblicza systemu politycznego w Polsce, dzięki panu Braunowi mamy „pozamiatane”!

  To co robi pan Braun, to jedna z bardziej wyrafinowanych metod manipulacji tłumami do odwodzenia ich od nieprawomyślnych idei. Dokładnie taką samą metodę stosuje brytyjski dziennikarz niejaki David Icke publikując wiele interesujących informacji o kulisach władzy na świecie, jednocześnie opowiadając niestworzone historie o Reptylianach w skórze królowej Elżbiety II.

  Icke twierdzi, że wśród ludzi istnieje rasa Reptilian, czyli ludzi jaszczurów (zmiennokształtnych jaszczuro-ludzi). Według niego takimi istotami są m.in. królowa Elżbieta II. Reptylianie tworzą grupę, określaną przez niego jako Iluminati lub Zakon Iluminatów która kontroluje świat, usiłując stworzyć światowy rząd.

  Kto myślący uwierzy w takie brednie!? Nikt nie uwierzy w Reptylian, ani w żadne inne rewelacje głoszone przez Icke, choć te „inne” rewelacje są jak najbardziej prawdziwe!

  I taki jest sens działania zarówno Icke jak i Brauna: ukryć prawdę o istocie współczesnego świata polityki poprzez zasugerowanie, że ci którzy ujawniają prawdę są żałosnymi wariatami, zaś owa prawda to majaczenia idiotów!

  Podobną rolę w polskiej polityce jak pan Braun pełni Pan Korwin- Mikke. Ten z kolei ma ośmieszyć i skompromitować prawicowe idee, poprzez błazenady podobnej natury jak “braunowe”.
  Obaj ci panowie wywiązują się z powierzonych im zadań wyśmienicie, dzięki czemu prawica w Polsce praktycznie nie istnieje i nigdy nie uzyska społecznego poparcia!

  Anthony Ivanowitz

  30.05.2019r.

  Www.pospoliteruszenie.org
  Lisiewicz kontra Braun, czyli mrówka kopie słonia
 • @Rebeliantka 06:59:21
  Skoro (jak wynika z Pani artykułu) zakonnik był niewinny, to na jakiej podstawie sąd skazał go na karę więzienia?
  Przy okazji: co się dzieje z kasacją zakonu Chrystusowców w SN?
  Lewackie bajeczki o więzieniu pewnej "Kasi"
 • Żydzi w obronie Polski
  Szanowny Panie, prawda o tym co się stało w Jedwabnem jest w Polsce powszechnie znana. Również ci którzy zbrodnię w Jedwabnem przypisują Polakom bardzo dobrze wiedzą, że sprawcami tej zbrodni byli Niemcy. Przyprawianie Polakom gęby "morderców żydów" ma bardzo jasny cel: upokorzyć ich, co ułatwi wyłudzenie od Polaków "odszkodowań" za niemieckie zbrodnie i ich materialne konsekwencje.
  O tym wiemy! Osobiście przeraża mnie brak reakcji na tą potworną intrygę przedsiębiorstwa Holocaust, normalnych żydów! Dlaczego oni nie protestują? Przecież większość z nich ocalała z II wojny dzięki Polakom!
  Dlaczego normalni żydzi nie protestują????Czy wśród nich nie ma przyzwoitych ludzi??
  ZBRODNIA NIEMIECKA W JEDWABNEM
 • Oni mają kasę, media, aparat przymusu, a Pani ma...dobre chęci!
  "...Trzeba by rzecze pierwszy i poziewa przynieść więcej drzewa..."
  Zna Pani tą bajkę, chyba Fredry?
  Stop medialnej manipulacji! Tak dla repolonizacji!
 • Przed i po szkodzie glupi
  "...Histeria jaką rozpętały media oraz politycy po śmierci Adamowicza pokazuje, że z ogromnej liczby nieszczęść jakie ściągnęli oni na nasze i swoje głowy, niczego się oni nie nauczyli. Zamiast domagać się oni przykładnego ukarania winnych zaistniałej sytuacji, to jest pana Owsiaka, (który łamiąc prawo nie zgłosił organizowanego koncertu jako imprezy masowej, czym nieumyślnie przyczynił się do zaistniałego nieszczęścia), oraz gdańskich urzędników miejskich (którzy wyrazili zgodę na organizację koncertu na „wariackich papierach” zajęcia pasa drogowego) rozpoczynają oni żenującą orgię „kłapania dziobami” na temat „mowy nienawiści” i tym podobnych srutu tutu, pierdu pierdu!

  Gdyby wśród polskich „elit” politycznych znalazł się choć jeden obywatel myślący w kategoriach dobra wspólnego i nie podszyty tchórzem, to być może dałoby się uniknąć następnych nieszczęść prowokowanych przez Owsiaka. Zauważmy, że cała ta jego „orkiestra” oparta jest na łamaniu prawa na gigantyczną skalę. Polskie prawo nie dopuszcza do samodzielnego uczestnictwa w publicznych zbiórkach pieniężnych osób nieletnich, mających mniej niż 16 lat. Dzieci mogą brać udział w zbiorkach tylko pod bezpośrednim nadzorem osób pełnoletnich i za pisemną zgodą rodziców!

  Kto te przepisy egzekwuje? Kogo to interesuje, że wbrew prawu, w środku zimy, w mrozie i śniegu wałęsają się po ulicach dzieci pozostawione same sobie i pozbawione opieki osób dorosłych? Dlaczego dla jednej zbiórki pieniężnej organizowanej cyklicznie co roku przez Owsiaka, wszystkie organy państwa mające egzekwować przestrzeganie prawa nagle stają się głuche i ślepe? Czy w takiej sytuacji definicja państwa polskiego autorstwa byłego ministra Spraw Wewnętrznych pana Sienkiewicza ( chuj, dupa i kamieni kupa) nie jest wyjątkowo trafna? Czy dopiero jak zginie jakieś dziecko, polska administracja zacznie działać?

  Ile jeszcze nieszczęść ściągną na nasze i swoje głowy polskie „elity” nim zrozumieją oni, że podstawą ładu społecznego jest przestrzeganie prawa i procedur przez instytucje i obywateli, bez żadnych wyjątków!? Instynkt samozachowawczy powinien im podpowiadać, że chaos prawny, łamanie prawa i poczucie bezkarności które tworzą dla siebie, mogą się w każdej chwili obrócić przeciwko nim, o czym przekonał się ostatnio prezydent Adamowicz a przed nim dziesiątki innych notabli!.."

  Anthony Ivanowitz

  23.01.2019r.

  Www.pospoliteruszenie.org
  OWSIAK PYTA SIĘ W JAKI SPOSÓB TEN CZŁOWIEK DOSTAŁ SIĘ NA
 • 100 tysięcy dzieci zbiera kasę na rodzinę Owsiaka
  https://www.kontrowersje.net/ponad_90_milion_w_w_us_ugach_obcych_rodzina_owsiak_w_na_swoim
  Kilka plusów Jurka Owsiaka i wielki minus!
 • dlaczego nie chcą komentować?
  Narzeka Pan, że czytelnicy Pańskiego bloga nie chcą komentować Pan artykułów.
  Powiem Panu dlaczego: autora każdego postu który jest nie po Pana myśli, Pan atakuje z furią wymyślając autorowi od głupków, wariatów ,itp, itd.
  Sam tego doświadczyłem, próbując uświadomić Panu, że jak się o czymś nie ma pojęcia, to się na ten temat nie zabiera głosu, bo skutkiem jest tylko kompromitacja.
  Pod Pana artykułem o tym jakoby spalanie węgla i drewna powodowało zmniejszenie masy ziemi, wielu dyskutantów udowodniło, że to absurd, świadczący o Pana nieznajomości praw fizyki i chemii na poziomie szkoły podstawowej! Jaka była Pana reakcja? Osobiste "wycieczki" i obrażanie rozsądnych ludzi!
  Dlatego Pańskich artykułów komentował nie będę (ten komentarz jest ostatni), ponieważ Pan sprowadza je na tory prymitywnych pyskówek. Taplanie się w błocie mnie nie interesuje, innych pewnie też.
  A teraz może Pan zasypać mnie gradem obelg, to Panu dobrze wychodzi!
  Forum P.O. Polaków, czyli - wycie kacapoidów
 • W Polsce nie ma smogu
  "...brzydki zapach ze starych pieców nie jest wcale żadnym smogiem..."
  Więcej na ten temat tutaj:
  http://pospoliteruszenie.org/smog%20w%20polsce.html
  Złoto-czarna dziesiątka 2019
 • Czas na Polskę
  Ukraina rozkradziona do dna, okradanie innych narodów metodą "na pomoc Ukrainie walczącej w Rosją" też już się kończy. W Europie i USA połapali się w końcu, że "wojna" Ukrainy z Rosją to teatralna ustawka mająca na celu zagrabienie przez żydowskich oligarchów panujących na Ukrainie, pomocy idącej z Europy i USA.
  Ten złodziejski numer jest już skompromitowany na Ukrainie, ale można go powtórzyć w Polsce! I do tego właśnie trwają przygotowania, w czym uczestniczy Putin jako słup mafii żydowskiej!
  Co oni knują? Jakaś mała wojenka (na wzór ukraiński) z Rosją? A może przygotowania do ogromnych zakupów broni w USA, jako "odpowiedź" na knowania Rosji? Coś knują, niebawem dowiemy się co!
  Ostatnie zaangażowanie Putina w knowania mafii żydowskie wobec Polski, pokazało dobitnie kim ten pan jest i czyje interesy reprezentuje!
  Pozbyłem się złudzeń i innym radzę to samo. Zostaliśmy sami, zdradzeni przez rodzimą mafię okrągłostołową!
  Rozgrywka Putina, czy - rozgrywka PUTINEM?
 • Nic z tych rzeczy Drogi Panie
  Putin jest tylko słupem światowej mafii żydowskiej. Naskoczył na Polskę i Polaków, bo takie otrzymał polecenia! I tyle!
  Atak Putina (a ściślej jego żydowskich protektorów) świadczy, że mafia żydowska zabiera się do statecznego rozwiązania kwestii polskiej! Żydostwo z USA i Rosji łączy siły by ograbić Polskę i w takim właśnie kontekście należy rozumieć poczynania Putina!
  Fatalnie to wygląda!
  FR, III RP – sitrep na koniec 2019 roku
 • Antysemita Shlomo Sand
  Profesor uniwersytetu w Tel Awiwie, Shlomo Sand, w książce „The Invention of the Jewish People” udowadnia, że współcześni mieszkańcy Izraela (i rozsiana po świecie diaspora) nie mają nic wspólnego z Żydami! Są oni potomkami Chazarów, plemienia tureckiego które posiadało w średniowieczu własne państwo (położone na terenie dzisiejszej Ukrainy), i które jako religię państwową przyjęło judaizm. Chazaria została podbita przez Ruś Kijowską, zaś jej mieszkańcy rozpierzchli się po świecie. Genetycznymi potomkami Żydów są.... Palestyńczycy, których Chazarowie próbują unicestwić! Przeprowadzone ostatnio w Izraelu badania genetyczne potwierdzają tezy profesora Shlomo: to nie potomkowie Żydów zamieszkują to państwo, lecz mający korzenie tureckie Chazarowie. Cóż za paradoks: naród wybrany przez Boga (Żydzi, których potomkami są Palestyńczycy) jest poddawany eksterminacji przez Chazarów, którzy od Żydów przejęli religię!
  Za głoszone tezy, profesora okrzyknięto w Izraelu...antysemitą!
  Antysemita i Semita, kim naprawdę są?
 • @Oscar 17:32:21
  Wyjaśnienie jest proste: światowa mafia żydowska (która wywija jak ogon psem zarówno Rosją jak i USA) postanowiła zaangażować w akcję opluwania Polski, Putina i rosyjskie (czytaj żydowskie media dla Rosjan) media. Dlaczego? Ciągle z tej samej przyczyny: ukazania Polaków jak winnych śmierci Żydów w czasie II wojny światowej. A jeśli winni to nich płacą firmie Holocaust miliardy dolarów odszkodowania. To jest dalszy ciąg akcji wpędzania Polaków w kompleks winy i pedagogikę wstydu!
  Smutne jest to, że Putin dał się wciągnąć w żydowskie gierki, albo inaczej- pokazuje to kto tak naprawdę rządzi w Rosji!
  Szatański miot znów tryumfuje!
 • @Andrzej Tokarski 20:48:48
  Skorzystałem z Pana sugestii aby pomyśleć, pomyślałem i oto do jakich wniosków doszedłem:
  https://politykapolska.eu/2019/10/03/500-naukowcow-pisze-do-onz-klimatyczny-alarm-to-bzdura/
  I cóż Pan na to? Tych 500 naukowców swoją wiedzę też wyniosło tylko ze szkoły podstawowej?
  Opowiastka Wigilijna
 • @Andrzej Tokarski 13:16:28
  Szanowny Panie Tokarski, podpowiem Panu jak "uciąć" każdą dyskusję, ale wcześniej przytoczę pewną anegdotę:

  Generał Antoni Galgoczy -zarządca okupowanej przez Austro- Węgry Bośni i Hercegowiny- wyliczając się na żądanie ministerstwa wojny z funduszu przekazanego mu na konkretna inwestycję, napisał:”...dziesięć milionów koron otrzymano, dziesięć milionów koron wydano...” Gdy ministerstwo zażądało rachunków szczegółowych, Galgoczy odpisał: „..dziesięć milionów koron otrzymano, dziesięć milionów koron wydano. Kto nie wierzy, ten jest osłem...”Obrażony minister wojny przekazał rozliczenie Galgoczego cesarzowi Franciszkowi Józefowi, w nadziei, że ten ukarze krnąbrnego generała. Cesarz przeczytał „rozliczenie” i napisał na nim: ja wierzę.

  Pod każdym swoim odkrywczym artykułem proszę robić dopisek: a kto nie wierzy jest osłem.
  Zobaczy Pan, że każdy odpisze: ja wierzę!
  W Pana teorię zmniejszaniu się masy ziemi z powodu spalania węgla i drewna: ja wierzę!
  Opowiastka Wigilijna
 • Problem globalny
  Ten problem dotyczy nie tylko Rosji, a
  ale wszystkich krajów postkomunistycznych, oraz tak zwanych "demokracji" zachodnich.
  Rządy tych krajów nie reprezentują interesów swoich obywateli, tylko światowej mafii syjonistycznej, za co otrzymują stosowny jurgielt!
  Rosyjskie "elity" wyróżniają się tylko na tle innych skalą złodziejstwa, bo i jest z czego rabować!
  RODINA - to tam, gdzie konta bankowe i dzieci
 • stasiek kieliszek z USA, on o tym często pisał
  Panie Stanisławie. proszę o komentarz na temat artykułu. Pan ten problem dobrze zna z autopsji, proszę temat rozwinąć!
  Wybacz Wernher von Braun, my wszystko przefukali.
 • @Andrzej Tokarski 13:16:28
  Pan już swoją wiedzę o tym jak to spalanie węgla, drewna i innych kopalin powoduje spadek masy ziemi - zademonstrował! Po takiej kompromitacji świadczącej o tym, że do szkoły podstawowej miał Pan pod górkę, raczej był na Pana miejscu nie mądrował się!
  Opowiastka Wigilijna
 • @zadziwiony 12:00:55
  Proponuję poczytać pamiętnik Chryzostoma Paska. W czasach które on opisuje (lata 1656- 1688) praktycznie nie było zim! Chłopi wychodzili do prac polowych już w styczniu- lutym.
  Z literatury wiemy też, że były okresy "zimne" w czasie których zamarzał Bałtyk, przez który przeprawiano się saniami do Szwecji. Na trasie tej lodowej przeprawy budowano karczmy na lodzie.
  Czyli nic nowego i nie ma się czym przejmować
  O cyklicznych okresach ocieplenia i ochłodzenia uczyli mnie już w szkole podstawowej (za komuny), może dlatego nie daję się nabierać propagandzie o zawinionym przez człowieka ociepleniu klimatu!
  Człowiek nie miał, nie ma i nie będzie miał żadnego wpływu na globalne procesy klimatyczne!
  Ci którzy twierdzą inaczej, to albo złodzieje okradający całe narody metodą "na ocieplenie" albo skończeni durnie którzy do szkoły podstawowej mieli pod górkę!
  Opowiastka Wigilijna
 • @Oscar 10:54:06
  Szanowny Oskarze, z wielką przyjemnością czytam Twoje komentarze, one są trafne (zazwyczaj) w 100%, gdy piszesz o globalnej mafii syjonistycznej i jej destrukcyjnym wpływie na Polskę i świat!
  Może oprócz komentowania pod artykułami innych autorów sam zacznij pisać artykuły? Talent masz, wiedzę również, do dzieła!
  A tak przy okazji napisz coś o sobie, teraz (jak się domyślam) jesteś emerytem, a czym się zajmowałeś przed emeryturą? Ja wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale co mi tam!
  List z Pragi: dyskretne zauroczenie monokulturalizmem