Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze władek

 • Nic to nie da!
  Miotasz się Antoś, apelujesz, grzmisz, prosisz o rozsądek....wszystko na nic!
  Głupi rodzice zaszczepią dzieci "dla zdrowotności", szprycownicy je okaleczą aby zarobić 60 zł od łebka, młodzież "dla szpanu" nadstawi ramiona do wpuszczenia trutki....i tyle
  Nic na to nie poradzisz, ale chwała ci, że robisz co w Twojej mocy!
  Do polskiej młodzieży
 • Możesz sobie apelować!
  Dyrektorzy szkół ze strachu o posadę zrobią co im każą, rodzice z głupoty zaszczepią własne dzieci, a szprycownicy za 60 złotych od łepka będą okaleczać i zabijać dzieci!
  Ale...chciałeś dobrze!
  Apel do dyrektorów szkół, rodziców i szprycowników
 • Masz rację!
  Twoje przypuszczenia potwierdził dr Robert O.Young


  Co znajduje się w szczepionkach na Covid-19? Publikacja dr. Roberta O. Younga nie pozostawia złudzeń. Naukowiec odkrył szokujące fakty.

  We wstępie do swojego artykułu badawczego dr Robert O. Young zaznaczył, że żaden z czterech producentów tzw. szczepionki na Covid-19 nie dostarczył amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) pełnego składu swojego preparatu. Chodzi o specyfiki firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson&Johnson.

  Jak podkreślił, prawem człowieka – regulowanym na mocy Kodeksu norymberskiego z 1947 roku – jest otrzymanie szczegółowych informacji o składnikach szczepionki. Jest to niezbędne, aby „każdy człowiek z dowolnego kraju na świecie mógł podjąć świadomą decyzję, czy wyrazić zgodę na szczepienie ochronne przeciwko SARS-CoV-2-19”.

  Tymczasem po przeprowadzeniu badań okazało się, że w każdej szczepionce wykryto składniki lub adiuwant (substancja wzmacniająca poszczepienną odpowiedź odpornościową na podany antygen), które nie zostały podane w ulotkach, a które znajdują się w tych specyfikach. Preparaty te są podawane milionom ludzi na całym świecie wyłącznie na podstawie warunkowego dopuszczenia bez pełnego ujawnienia składu. Dzieje się tak, ponieważ są objęte patentem.

  „Tak więc konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co wprowadzają do swoich ciał poprzez zaszczepienie” – wskazał dr Young. Ponadto zaznaczył, że ludzkość utrzymywana jest w niewiedzy, jeśli chodzi o „procesy technologiczne związane z nanocząsteczkami, o negatywny wpływ na komórki organizmu, ale przede wszystkim o możliwy magnetotoksyczny, cytotoksyczny i genotoksyczny wpływ nanobio-interakcji na krew i organizm komórki”.

  Jak zaznaczył naukowiec, w niektórych przypadkach ich przyjęcie jest nawet nakazane przez rządy lub pracodawców – z naruszeniem indywidualnych praw człowieka uznanych na mocy Kodeksu norymberskiego.

  Pobrane próbki czterech tzw. szczepionek na Covid-19 przebadano pod mikroskopem fazowym przy powiększeniu 100-, 600- i 1500-krotnym. Wykazano obecność m.in. zredukowanych cząstek tlenku grafenu (rGO). Zdaniem autora publikacji badania te ujawniają niepokojące informacje o rzeczywistej toksycznej zawartości szprycy.

  „Leki Pfizer, Moderna, Astrazeneca i Janssen NIE są „szczepionkami”, ale skompleksowanymi agregatami nanocząstek tlenku grafenu o różnych nanoelementach przyłączonych do genetycznie zmodyfikowanych kwasów nukleinowych mRNA z komórek zwierzęcych lub linii komórkowych Vero oraz abortowanych ludzkich komórek płodowych, jak pokazano i opisano powyżej. Jeszcze raz, składniki tych tak zwanych szczepionek są wysoce magnetotoksyczne, cytotoksyczne i genotoksyczne dla błon komórkowych roślin, owadów, ptaków, zwierząt i ludzi oraz ich genetyki, co już doprowadziło do poważnych obrażeń (szacowanych na ponad 500 milionów przypadków) i/lub możliwej śmierci (szacowana na ponad 35 milionów przypadków)” – czytamy.

  „Tak zwani „eksperci” lub „medyczni uczeni” mówią CI, że szczepionki przeciwko CoV-2-19 są JEDYNYM sposobem na powstrzymanie rozprzestrzeniania się CoV-19… nawet jeśli NIE MA DOWODÓW na jego istnienie i ŻADNYCH DOWODÓW rozprzestrzenia się zgodnie z naukową metodą postulatów Kocha lub Riversa!” – dodano.

  Całą publikację można przeczytać TUTAJ.

  Źródło: drrobertyoung.com
  Co zawierają "szczepionki"?
 • Lipa!
  Gdyby teoria zarazków była prawdziwa, to żaden szpital (czy sanatorium) leczący choroby "zakaźne" nie miałby ani jednego pracownika, za żadne pieniądze! W krótkim czasie cały personel szpitala były chory!
  Mój znajomy lekarz pracujący ponad 30 lat w szpitalu dla gruźlików w Tuszynku k/ Łodzi, twierdzi, że w ciągu 30 lat jego pracy w tym szpitalu, NIKT z personelu szpitala nie zaraził się gruźlicą! A przewinęło się przez szpital w tym czasie tysiące pracowników medycznych, pracowników technicznych, kucharek, salowych, itp.
  Nikt się nie zaraził!
  No więc? Gdzie się podziały "zarazki" które jakoś nie chciały przeskakiwać na personel?
  Pasteur kontra Bechamp, kto ma rację
 • @Berkeley72 09:41:18
  Odezwał się bęcwał, specjalista od przedmiotów martwych i ożywionych!
  Pasteur kontra Bechamp, kto ma rację
 • Co dalej?
  Szanowna Pani, chyba jako pierwsza w Polsce poinformowała Pani o odkryciu przez naukowców hiszpańskich tlenku grafenu w szczepionkach.
  Co dalej z tą sprawą? Czyt ktoś na świecie potwierdził te badania?
  Pytam Panią, gdyż jest Pani ekspertem w tej dziedzinie w Polsce
  Fatalne konsekwencje przeprogramowania
 • coś z logiką na bakier!
  Trochę zabełkotałeś! A już twoja odpowiedź Kmieciowi świadczy o tym, że
  mózg przestał ci funkcjonować!
  Przymus szczepienia - to obowiązek cywilizacyjny
 • @Prezydentka 09:29:16
  Droga Pani, historia państwa prawie w 100 % ateistycznego, czyli Czech, pokazuje, że ani religia katolicka (ani żadna inna) ani kościół katolicki (czyli zgraja nierobów poprzebieranych w sukienki) nie są społeczeństwom do niczego potrzebni!
  Wystarczy dobre prawo i jego egzekucja, moralność wyniesiona z domu i szkół - a państwo funkcjonuje bez zarzutów.
  Wszelkie religie, i wszelkie kościoły to trucizna niszcząca społeczeństwa i popychające je do przemocy i wojen!!
  Czy Polakom pozostaje już tylko prawo pięści?
 • Lektura obowiązkowa
  Proszę przeczytać: "Kryminalna historia chrześcijaństwa"
  Autorem jest były ksiądz niemiecki o nazwisku chyba Dreszner (czy jakoś tak).
  Doskonale udokumentowana ksiażka o zbrodniczej religii. Ilość zbrodni które on z mozołem wyszukał w historii, popełnionych przez kler i z jego inspiracji po prostu oszałamia!
  Kościół = zbrodnia= synagoga szatana!
  Czy Polakom pozostaje już tylko prawo pięści?
 • O tym już pisali blogerzy!
  Już na początku "pandemii" bloger Tokarski (o ile mnie pamięć nie myli?) pisał o możliwości zatruwania ludzi podczas pobierania wymazów do "testów".
  Ten temat krąży w internecie od dawna.
  Trzeba "dmuchać na zimne" i pod żadnym pozorem się nie testować!
  Dlaczego zmarło 200 tysięcy Polaków?
 • @Playset 17:48:15
  cyt.Nie to jest więc przyczyną nadmiernej liczby zgonów, a sparaliżowanie służby zdrowia / winno byś służby depopulacyjnej/ i nagradzanie konowałów za pracę przy podejrzewanych o zarażenie " covidem".


  Zauważ, że służba zdrowia została sparaliżowana we wszystkich państwach europejskich, a nadmiarowych zgonów tam nie było!
  W patyczkach do pobierania wymazów wcale nie musi być grafenu, może być inna trucizna!
  Dlaczego zmarło 200 tysięcy Polaków?
 • Nie tylko przez patyczki
  Naukowcy hiszpańscy twierdzą, że grafen jest też w maskach produkowanych w Chinach!
  Osoby które te maski nosiły mogły się śmiertelnie zatruć od nich!
  Maski produkowane w Chinach śmierdzą jakiś chemicznym syfem- co to jest? Dlaczego nikt tego nie bada?
  Dlaczego zmarło 200 tysięcy Polaków?
 • @miarka 13:51:49
  Kler kościelny i w Polsce i na świecie (wraz z Papieżem) przeszli na stronę morderców kowidowych. To ich całkowicie i nieodwołalnie kompromituje: są oni współodpowiedzialni za mord na ludzkości i nic ale to nic ich nie usprawiedliwia!
  To współuczestnicy w zbrodni!
  Wszelkie inne dywagacje są bez znaczenia!
  To słudzy szatana, kurwy do wynajęcia za parę groszy! Niech ich ogień piekielny pochłonie!!!!!
  Zbrodnia na polskich dzieciach
 • To się nie mieści w głowie!
  W najczarniejszych nawet snach nie przypuszczałem, że wśród lekarzy znajdzie się kilkadziesiąt tysięcy zbrodniarzy, którzy za pieniądze będą mordować ludzi szczepionkami!
  We wrześniu zaczną mordować i okaleczać dzieci- a my co?
  Będziemy walić paluchami w klawiatury komputerów, zaś zbrodniarze w białych kitlach będą bezkarnie mordować nasze dzieci!
  Kurwa mać! Wyć się chce z bezsilnej rozpaczy!
  Zbrodnia na polskich dzieciach
 • @Anna-PK 20:27:35
  Tak jak są w Indonezji, w Singapurze, Wietnamie i też w Australii, oraz w każdym innym państwie świata. I wszędzie są lojalnymi obywatelami miejscowej władzy.

  I tutaj będą lojalnymi obywatelami miejscowej władzy! Tyle tylko, że władza będzie chińska!
  Australia- ofiara numer jeden
 • @Playset 18:13:11
  Zbyt daleko idące wnioski i w dodatku " wysoce fantazyjne".

  Fakty są takie:
  1. Rękami lokalnych zdrajców, żydowska oligarchia finansowa (będąca w zmowie z Chinami) próbuje zniszczyć gospodarkę Australii , ogłaszając lokdauny, bez żadnego uzasadnienia! Po co?
  2. Trwa szczepionkowa orgia mające przymusić Australijczyków do "wyszczepienia". W jakim celu?
  Wystarczy te fakty połączyć oraz dostrzec, że Australia ma jedne z największych pokładów węgla KAMIENNEGO NA ŚWIECIE, ( i najtańsze w wydobyciu) którego to węgla potrzebują Chiny, a obraz sam się układa w logiczną całość!
  Wyniszczona gospodarczo Australia, ze zdziesiątkowaną szczepionkami ludnością stanie się łatwym łupem Chin! Niekoniecznie nastąpi zbrojne przejęcie, przejmą za grosze (albo i za darmo)kopalnie i to wystarczy!
  Proszę podane wyżej fakty wyjaśnić w jakiś inny sposób!
  Australia- ofiara numer jeden
 • @adam54 18:28:16
  Cyt: To kto niby będzie wydobywać ten potrzebny chińczykom australijski węgiel, w sytuacji gdy Australijczycy zostaną zutylizowani ???? hę ??

  Jak kto kto? A mało to jest Chińczyków?
  Australia- ofiara numer jeden
 • @Oscar 19:22:17
  Cyt: Z głupkami nie dyskutuje.. nie są w stanie zrozumieć racjonalnych argumentów... to taka jak gadanie z krową..na rowie...

  A od kiedy to ty potrafisz podać jakieś racjonalne argumenty??
  TY jesteś tylko tępym agitatorem, nasłanym na portal do siania dezinformacji i nakłanianiem ludzi do działań dla nich szkodliwych!

  Jesteś taką starą kurwą, której nikt już nie chce ruchać, a ona dupę wypina!
  Nic z tego, kolego, z usług takiej starej kurwy jak ty nikt już nie skorzysta!
  Możesz tylko złorzeczyć bezsilnie!
  Projekt "Chazaria"
 • @Oscar 18:42:34
  A ty Oskar dlaczego już nie naganiasz do szczepień??
  Domyślam się, że cię pogonili jak zbyt głupiego i prymitywnego!
  To może coś napisz jakie to korzystne dla zdrowia nosić namordniki, kiedyś aż dostawałeś orgazmu, pisząc o zaletach noszenia masek.
  I kto tu jest " amoralna zamordystyczna kreaturka o małym ropzumku..."
  Nawet nie potrafisz pisać bez błędów!
  Nie dziwię się, że kopnęli cię w dupę organizatorzy "pandemii": taki z ciebie agigator jak z koziej dupy trąbka!
  Projekt "Chazaria"
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 12:47:55
  Proszę państwa, są materiały chemiczne, czy spożywcze które są nieszkodliwe jak się je spożywa (na przykład mleko) ale są zabójcze jak znajdą się w krwiobiegu. Powietrze którym oddychamy jest nam niezbędne do życia, ale spróbuj wpuścić trochę powietrza do żyły a zginiesz!
  Grafen używany w membranach do uzdatniania wody, jest nieszkodliwy jak jego resztki pijesz z wodą, ale jest silną toksyną jeśli znajdzie się w układzie krwionośnym lub układzie oddechowym.
  Tak to działa!
  Tlenek grafenu w szczepionkach- mówi prof. Ricardo Delgado