Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze M i r i a m

 • @Berkeley72 18:04:51
  Dzięki serdeczne za link dotyczący Angeli Merkel, wprawdzie nie znam języka włoskiego,ale z przyjemnością oglądnęłam sobie zdjęcia młodej Rebeki.Pozdrawiam. Ps. Kasner-to typowe żydowskie nazwisko.
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @Berkeley72 12:06:05
  Dziwne! Jakoś nikt nie rości pretensji do naszej Złotej Pani,Angeli Merkel.Nie dość,że rządzi Niemcami od 15-u lat to również trzęsie całą UE i nic nie wskazuje na to,że skończy na tej kadencji.Polskie porzekadło ciągle żywe-"Co wolno wojewodzie,to nie tobie smrodzie"
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:06:21
  Wreszcie jakaś cenna uwaga.Jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo,że chodzi o pieniądze.Powiedział kiedyś ktoś mądry,że najlepsze interesy robi się na bzdetach.Takimi są te sławetne maseczki.W grę wchodzą miliardy (złoty,dolary,euro),a więc należy się spodziewać,że szybko koronaświrus nie odpuści.Będą ciągnąć tą pandemie,tak długo ile się tylko da.
  Świrus koronny i moja teoria spiskowa
 • Ad.Autor
  Na moje oko,powinni być monitorowani ci,co przeżyli infekcje SARS i MERS w poprzednich latach,pod kątem czy łapią tą dzisiejszą infekcje.Jak wiemy,ten obecny koronawirus jest podobny do tych z poprzednich lat,czyli SARS i MERS. Może ci ludzie w jakiś sposób się uodpornili na tego typu infekcję.Z tego co wiemy w Polsce też były przypadki zachorowań na świńską grypę,głównie w województwie lubelskim.Można by było tą grupę objąć statystyką,czy zdarzają się przypadki zachorowań na obecnego koronawirusa.
  Azja i Europa. Jak to jest z tą walką ?
 • @demonkracja 08:29:25
  Niepotrzebnie pytasz z nieśmiałością.Twoje komentarze są naprawdę bardzo dobre.Są na temat i zawsze trafiasz w sedno.Zgadzam się z Tobą w zupełności,że półgłówki rządzące Polską,ściągną jeszcze jedno nieszczęście na nas.Taka olbrzymia mniejszość narodowa jest wielkim niebezpieczeństwem dla kraju,przekonali się o tym Serbowie i wielu innych,tym bardziej,że jest to nacja rozmiłowana w okrucieństwie.Zawsze szukam Twoich postów i czytam je,pomimo oryginalnego stylu,są bardzo dobre.Pozdrawiam.
  Zmarłych pogrzebać
 • @Prezydentka 14:39:53
  Nawet w najmniejszej firmie obowiązuje księgowość i planowanie.Państwowa gospodarka jest mega-firmą,a więc tym bardziej ją obowiązuje księgowość.Wszystko winno być przejrzyste i udostępnione zainteresowanym w internecie lub w innej formie publikacji do wglądu.W tak gospodarującym "przedsiębiorstwie" nie byłoby możliwości szabrowania,poza plecami społeczeństwa przez wewnętrznych i zewnętrznych złodziei.Polska gospodarka,jak dotychczas przypomina przedsiębiorstwo na wariackich papierach i takiż jest stan jej gospodarki.
  Kto prowadzi polską księgowość i przygotowywuje umowy?
 • @zbig71 13:55:32
  To ten chropaty dziadyga Regan wprowadził sankcje na Polskę,a dzisiaj solidaruchy stawiają mu pomniki.Mam nadzieję,że smaży się to bydle w piekle.
  Senatory listy piszą
 • @Husky 23:11:44
  Pomyłki magą się zdarzyć,ale nie na taką kwotę.Ten człowiek z wrażliwości innych zrobił sobie sposób na życie.Pomysłowość przychówku komuny jest godna podziwu.
  Koniec Świętej Krowy!!!!
 • Ad.Arjanek
  Nie widzę nic niechlujnego w powyższym artykule,a wręcz przeciwnie.Bardzo dobry artykuł:rzeczowo,solidnie,wyczerpująco,na temat,krótko i zwięzle.Lubię takie artykuły,dowiedziałam się z niego wszystkiego czego byłam ciekawa.Przy chronicznym braku czasu takie artykuły są bardzo cenne - 5+ .
  Refleksje po Marszu przeciwko s447
 • Ad.Artykuł
  5*Bardzo dobry artykuł,w 100% oddaje polską rzeczywistość w ostatnim trzydziestoleciu.
  Wojna polsko-amerykańska?
 • Ad.Artyk.
  Tukidydes,grecki historyk,który żył 450 p.n.e ,w swojej monografii "Wojna peloponeska napisał: kto za pieniądze obcego kraju dokonuje rebelii we własnym kraju,nigdy nie powinien być dopuszczony do władzy.Te słowa powinny być wyryte na granitowym obelisku przed każdym parlamentem.
  Cynizm POPiSu
 • @lorenco 20:20:53
  Ma Pan racje,ten "dziennikarz",samozwaniec nie jest Polakiem i to na 100%. Sądząc z niewłaściwego doboru słów,jakiego dokonuje pisząc,oraz patologicznej nienawiści do Rosjan,jaką przejawia można być pewnym,że to Ukrainiec,albo Żyd,a na co dzień posługuje się innym językiem niż j.polski.
  OCENZUROWANO PRZEZ - O IRONIO! - DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO
 • @jan 09:25:47
  Dzięki serdeczne za link do "Pracowni"na razie pobieżnie przejrzałam artykuł i stwierdziłam,że jest świetny.Będzie doskonałym wprowadzeniem do książki,którą właśnie zaczęłam czytać,Jim Marrs- Oni rządzą światem.Bardzo dobra książka,polecam.Po południu przeczytam artykuł(teraz nie mam czasu),a potem powrócę do mojej lektury.Pozdrawiam.
  Polska paranoja trwa
 • @ikulalibal 06:23:07
  Wydaje mi się,że jego pierwszym językiem był j.ukraiński.
  Polska paranoja trwa
 • @dziennikarzobywatelski 08:54:02
  Nigdy nie należy cieszyć się przedwcześnie.Czasem udany debiut jest początkiem końca.Ja na pewno nie będę polemizowała z panem,bo bardzo nie lubię nieuczciwości.Nie ma takiej możliwości,aby jedna osoba,w takim tempie zdołała spłodzić tyle komentarzy i to tak tasiemcowych.Myślę,że to cały sztab pracował w pocie czoła.Czuje się oszukana,pachnie mi to trollingiem.
  Skąd tyle agresji i nienawiści w Polsce ?
 • @35stan 21:02:23
  Napisałam,że od czasu powstania Ameryki do dziś,było interwencji amerykańskich w innych krajach około 200,a ofiar w wyniku tych interwencji było 5 milionów(miało być 500 milionów-zrobiłam błąd,który w następnym poście sprostowałam) Piszesz,że sowieci zabili 100 mil.plus Niemcy(dlaczego unikasz słowa Niemcy) 25 mil.=125 mil.Jak to się ma do 500mil.?Nie mogę podać zródła bo w wielu książkach to czytałam i już nie pamiętam w których,zaznaczam,że byli to zachodni autorzy.Polecam książkę "Oni rządzą światem" autor:Jim Mars ,albo (też dobra) "Śladami Steinbecka"-autor Geert Mak-holenderski dziennikarz.
  Skąd tyle agresji i nienawiści w Polsce ?
 • @dziennikarzobywatelski 19:57:32
  Znam to tylko z opowiadań rodzinnych,mnie nie było jeszcze na świecie.Cała moja rodzina,bliska i dalsza,w czasie wojny była w AK,po wojnie nikt z nich nie należał do PZPR-u,z tego co wiem tylko jeden wujek siedział w więzieniu i to krótko.Jak skończyła się wojna,to uznali ,że skoro nas nasi sojusznicy sprzedali,to bez sensu jest dalej wojować.Nie akceptowali tego systemu,bo żaden z nich nie wstąpił do partii.Doszli do wniosku,że należy poczekać na sprzyjającą okazję.Ci wojujący nie mieli poczucia rzeczywistości,a to jest co najgorszego może człowiekowi przytrafić,uważam ich za naiwnych straceńców. P.S. Ciekawe,jak pan był w stanie tyle komentarzy napisać i to tak obszernych.Czy pan to napisał sobie z wyprzedzeniem,czy to praca zespołowa? Jestem pewna,że to cały zespół na to pracował,a to trochę nie ładnie.
  Skąd tyle agresji i nienawiści w Polsce ?
 • @dziennikarzobywatelski 19:38:04
  Przepraszam,w poprzednim komentarzu pomyliłam się,powinno być-....500 milionów amerykańskich ofiar.Musi pan przyznać,że to zawrotny "dorobek" w skali światowej.
  Skąd tyle agresji i nienawiści w Polsce ?
 • @dziennikarzobywatelski 14:30:16
  Może by pan się bardziej określił,bo dziennikarzobywatelski niewiele nam mówi.Sądząc po komentarzach może pan reprezentować obywateli Ukrainy,albo czytelników G.P.C. P.S. Większych bzdetów już dawno nie czytałam na tym portalu.Może dotknęła pana amnezja,bo ani słowa w komentarzach pana o rozboju Ameryki w świecie,bo odkąd powstała Ameryka do dnia dzisiejszego to było około 200 bandyckich amerykańskich interwencji w świecie,w których zginęło 5milionów ludzi,głównie cywilów-dzieci,kobiet i ludzi w podeszłym wieku.Zdystansowali w tej dziedzinie Hitlera i Stalina razem.Milczy pan jak zaklęty o około 200 bazach amerykańskich ,rozsianych na całym świecie,to z pewnością z miłości do demokracji i pokoju.Jest takie porzekadło- "nie żałujmy róż,jak płoną lasy". Rosja to mały pikuś przy tym bandziorze zza oceanu.
  Skąd tyle agresji i nienawiści w Polsce ?
 • A co na to Pan Husky?
  Zauważyłam,że w takich kontrowersyjnych sprawach zachowuje dyplomatyczne milczenie i nie produkuje się w komentarzach,lepiej bezpiecznie,taki artykuł przeczekać,niż się odsłonić.
  Pompeo wyznaczył Warszawę