Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze goat

 • @fiesta 06:58:25
  Jeszcze jedno:
  "Jeszcze jeden wazny szczegol.
  W 1989r doszlo do zawarcia umowy przy "Okraglym Stole" pomiedzy zydami z PZPR, a zydami KOR i Solidarnosci, ktorzy podzielili sie wladza w Polsce, a pozniej doszlo do EKONOMICZNEGO ROZBIORU POLSKI w/g instrukcji 2 zydow z USA: J.Sachsa i G.Sorosa, i w tych dzialaniach na szkode Polski i Polakow brali udzial rowniez kurduple L. i J. Kaczynscy wraz ze swoimi przydupasami z PiS."
  Tak zgadza się, to jeden z twoich komentarzy. Zapomniałeś/łaś dodać tu żydokatolicki kościół. Co , może Dąbrowski, Orszulik, Gocłowski to nie brali udziału w tym dilu. Widzę, że zarzucasz Zimińskiemu manipulację, a sam/a manipulujesz. Ach zapomniałem przecież KK to filar prawicy, tak zwanej. Bo reszta to lewactwo. A WPS to już lewactwo lewactwa, moskiewskie lewactwo. Muszę wprowadzić ten termin do mojego słownika
  Czy Żydzi spalili już gminne rejestry USC Narodu Polskiego?
 • @fiesta 06:58:25
  Tak i teraz zapraszają lewaka Ziemiańskiego i Kosiura na forum Słowiańskie w Mińsku. Do tego współpracują z lewakiem A, Szubertem (Opolczyk). Współpracują także z lewackom organizacjom Niklot. Powiem ci tak: jeśli nie z Rosją nam po drodze, to z kim. Jeśli byłeś/byłaś kiedyś w Rosji to powiedz na jakiej podstawie twierdzisz, że Rosjanie to druga czy trzecia kategoria. Putin może i współpracuje z żydami, ale taka jest polityka. Jednak to, że współpracuje, nie znaczy że wchodzi im do dupy bez wazeliny, jak to ma miejsce u nas.
  Czy Żydzi spalili już gminne rejestry USC Narodu Polskiego?
 • @fiesta 21:59:44
  Mylisz się. Nie wiem co rozumiesz pod szyldem lewacka? Jak już tu pisałem wielokrotnie, nie ma lewactwa, nie ma prawactwa. Albo ktoś jest nacjonalistą, albo jest kosmopolitą. Jeżeli PiS, Konfederacja są prawicowe, Po/Ko liberslno-lewicowe, SLD,Wiosna lewicowe. To na tej podstawie wytłumacz dlaczego WPS jest lewicowe. W mózgach takich jak twwój siedzi taki robal który twierdzi, że jeśli jest anty kościelny i pro Rosyjski to jest lewacki. A to gówno prawda. Rosjanie to tak jak my Słowianie. Kościół natomiast zawsze był wrogiem Słowiańszczyzny i Polski. Kiedy wy to dostrzeżecie? Jeśli nie przejrzyście na oczy dalej będziecie taplać sié w mętch lewacko-pedalskich i prawacko-żydokatolickich. Co sprowadza się do jednego szamba.
  Czy Żydzi spalili już gminne rejestry USC Narodu Polskiego?
 • @ninanonimowa 09:08:01
  krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

  Anna-PK - Żona, matka, właścicielka psa o imieniu Maja. Hobby to ogródek warzywny i kwiatowy. Robię też pyszny chłodnik na bazie własnych warzyw.

  Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach


  Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)


  JAM.M - Tylko z Prawdą można być zbawionym "Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi"

  Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐◇⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor


  Żyjemy, jakby Boga nie było.
  Jan Paweł - ... a co potem?

  Czy widzi gdzieś pani podpis jestem Polakiem?

  A teraz inne:

  stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

  Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

  Stowarzyszenie WPS
  Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu
  Czy Żydzi spalili już gminne rejestry USC Narodu Polskiego?
 • Autor
  Ty już człowieku nic nie pisz. PO to targowica. A jak nazwiesz PiS? Duotargowica ?
  Czy? To pytanie jest zaiste trafne wobec PO!
 • O czym wy wszyscy mówicie.
  Ukraina przestanie istnieć? Jak przestanie istnieć, to przestanie istnieć i Polska , Rumunia, Słowacja. Uważacie, że klakierzy rządzący w tych państwach nie wmieszają się w wojnę przeciwko Rosji. Uważacie, że przydupasy z Dudą ma czele będą zainteresowani przyłączeniem Małopolski wschodniej do Polski. Nie będzie do czego przyłączać. Jeżeli sami nie weźmiemy sprawy we własne ręce i nie pogonimy wraz z Rosjanami tej banderowskiej hałastry i nie powywieszane ich na latarniach to nas też nie będzie
  Ukraina zniknie jako państwo z mapy !
 • Dobrowolne szczepienia
  Jakie one są dobrowolne jak już szykują paszporty covidowe. Czy nie ma już oficerów w policji, wojsku by to wszystko ukrócić.
  SZCZEPIEŃ NALEŻY OD ZARAZ ZAPRZESTAĆ - POLSKI HOLOKAUST!?
 • Nasze rządy?
  "Nasze rządy trwają już sześć lat i nie potrafiliśmy przez ten okres (niestety za vetem prezydenta A. Dudy) zreformować naszych sądów. Nie potrafiliśmy przywrócić podmiotowości naszego państwa. "
  Jakie nasze rządy? Ty jesteś człowieku odklejony od rzeczywistości?
  Obecny czas to początek przyszłej naszej walki o wolność!?
 • Kurtyna opadła
  Teraz niech mi tu żaden z NEonowych żydokatolików nie mówi, że krystowierstwo nie ma nic wspólnego z judaizmem.
  POLIN ma oficjalną ideologię -judaizm i katolicyzm.
 • Mam nadzieje
  że uda się zjednoczyć wszystkich Słowian . I mam nadzieję, że nie będą zawierane żadne sojusze z żydokatolickimi organizacjami, tak jak to uczynił "Niklot"
  Międzynarodowa konferencja słowiańska w Mińsku
 • Hahaha
  Niezła komedyjka. Ubawiłem się
  Zmartwychwstał, czy nie zmartwychwstał?
 • Dałem 5*
  Bardzo ciekawe. Nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje.
  Niekościelne znaczenie Święta Wielkiej Nocy .
 • Zdrowych i WESOŁYCH
  świąt Jarych Godów(chociaż już minęły) w postaci Wielkiejnocy.
  Życzenia: wesołych covid-jaj
 • My tu gadu gadu
  a pan Krzysztofjaw swoje. I po co daleko szukać, tego co jest bardzo blisko, jak to Koziołek Matołek powiedział
  Dlaczego mamy chorą świadomość?
 • @Pan podporucznik 10:27:42
  Panie podporuczniku, gwoli ścisłości, lekarze już nie składają przysięgi Hipokratesa. Teraz lekarze składają przysięgę lekarską, a ona się znacznie różni. Tą przysięgę lekarską nazwałbym przysięgą hipokryty.
  Respirator - narzędzie śmierci
 • @Jan Paweł 09:52:32
  Panie JP, dobro ,zło to pojęcia względne. To co jest dobre dla jednego wcale nie musi być dobre dla drugiego. Ja też wierzę,ale nie w żydowskiego Boga i różnych idoli żydowskich. To w co wierzy wierchuszki światowej finansjery i podległe im marionetki, to też wywodzi się z żydowskich przekazów. Także to wszystko mnie nie dotyczy i jak najdalej od tego. To wszystko(krystowierstwo ze swoimi odpryskami, judaizm, islam, satanizm, okultyzm), to wszystko jest z jednego kotła. I niech mi pan nie tłumaczy, że jedni są dobrzy, a drudzy źli.
  Odnośnie Putina, to na pewno nie pozwolił by sobie na taki luksus, by za podać sobie jakiś koktajl "Mołotowa" do organizmu
  Putin gieroj ! :)))
 • @Jan Paweł 08:09:48
  I takie komentarze panie JP są jak najbardziej na miejscu, a nie o dupie Maryny i żydowskich idolach.
  Okazuje się, że ten cały "cudowny Bill", jest jedną wielką zagadką. Jego życiorys i dojście do fortuny jest spowite mgłą, nic nie jest jasne. Cały czas pojawiają się pytania.
  Putin gieroj ! :)))
 • @puuuq 22:23:34
  "przypisywanie Bogu
  sympatii narodowych pozbawia go
  cech zastrzeżonych dla najważniejszej
  siły sprawczej"
  Czyli takie NWO
  „Spośród Moich narodów, Polskę sobie wybrałem...”
 • @Jan Paweł 22:32:38
  "Żydzi nie mają niczego wspólnego z Chrześcijaństwem,
  No panie JP, czy pan rżnie głupa? To Joszue, Miriam, Szaweł i reszta ferajny to Chińczycy? Do czyjego Boga zwraca się Joszue? Do Wirakoczy? Gdzie rozgrywa się akcja, tego nieszczęsnego przedstawienia? Na Alasce? Czyją książkę cytują krystowiercy, zwaną Tanach lub ST? Kamasutrę? To tylko wycinek powiązań
  KATOLICY NIE POZWÓLCIE SOBIE ODEBRAĆ ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA!
 • Autor
  5**
  ---- Jare GODY 20/21 - 03-2021 rok.