Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maricus

 • @Rzeczpospolita 16:23:15
  Wielu nie rozumie "polskiej polityki", bo nie prowadzimy żadnej sensownej polityki. Polskie, tak zwane, jeden Bóg wie dlaczego, elity polityczne, tkwią w urojeniach od 30 lat. Polityka w wydaniu żydowskich lewackich "elit" POPiS/SLD i PSL, to partanina. Polska w wydaniu po 1989 r. może być atrakcyjnym partnerem dla Pigmejów i Buszmenów, ale niekoniecznie.
  Tylko prawda - kilka refleksji na temat obecnej Polski...
 • Zasada jest jedna.
  Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Ukopy opanowali tę zasadę do perfekcji, co nie było trudne zwłaszcza przy polskich POPiS-owskich i jak widzę lewicowych żydowskich elitach.
  ■ Ukraina to ssący ssak kosztem wuja Sama ■ i państw UE !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:12:27
  Zgadza się. Raz dostałem w 1972 r. , przez tydzień nogę wlokłem za sobą na porannej zaprawie fizycznej, bo żadnego zwolnienia z WF nie dostałem. Przez kilkanaście lat nie wiedziałem co to przeziębienie i kac. Na grypę zapadłem, gdy kilka lat temu, uległem lekarzowi I kontaktu i zaszczepiłem się przeciw grypie. Od tamtej pory ZERO eksperymentów. Owszem, mam kłopoty z zatokami, ale zapewne od siedzenia w wodach Narwi podczas pasienia krów na wakacjach, które bardziej mnie pilnowała, niż ja ich.
  Jak zachęcić społeczeństwo do wyszczepienia?
 • Myślę, że
  prawdziwym zagrożeniem okaże się grypa. Nie było żadnej od 18 miesięcy. Po prostu CUD!
  Prof. Chossudovsky o największym kryzysie w historii świata
 • @kula Lis 69 19:07:24
  Celem Tuska jest fotel Prezydenta RP. Ma duże szanse. W tej chwili, żadna formacja polityczna nie ma kandydata, który zagroziłby Tuskowi w tym zamiarze. Być może PiS-owi uda się wygrać wybory parlamentarne, ale nie Prezydenckie. Uważam, że Tusk rozpoczął kampanię prezydencką.
  Czy "wnuczek dziadka z Wermachtu" wyjaśni Smoleńsk?
 • @Jasiek 16:02:47
  Ma Pan rację. Putin mógł się zgodzić na spotkanie w bezpiecznej Jałcie na Krymie.
  Dlaczego Biden wyprosił spotkanie z Putinem?
 • Pełna zgoda.
  Ktoś, kto myli pochwę z odbytnicą nie jest normalny. Obyczaje rodem z kryminałów spod celi, imponują dewiantom. Niegdyś po "wrażenia" chodziło się do burdeli.
  Dewianci i psychopaci
 • Świat polityki najłatwiej opanowuję feministki przez pryzmat kroku.
  Być może pocałował Sturgeon w rękę, przepuścił w drzwiach lub otworzył drzwi do samochodu. Walczące LGBT i hgw co jeszcze, dobrze wiedzą, że na takie molestowanie nabiera się ponad 95% zdrowych osobników. Poza tym, nie ma lepszej posadki jak w polityce, więc etykę i moralność pozostawia się wyborcom. Nie dotyczy to jednak opozycji białoruskiej, która szybko zaskoczyła jak żyć na koszt Polaków - wille, samochody do dyspozycji z ochroną SOP, darmowy wikt i opierunek, byle tylko pluli na Białoruś, choć nie stanowią nawet 1% populacji Białorusi.
  Julian Assange a niepodległość Szkocji
 • @brian 18:57:12
  Ja widzę w granicach upainy na zachodzie polski Przemyśl i Rzeszów. Chyba aż po Zakopane. Poza tym, gdyby nie szaleli w 2014 r. to może Putin by odpuścił. Najdziwniejsze w tym jest, że do Krymu roszczą sobie prawa Anglicy, Turcy, USA i żydzi.
  Ukraińska prowokacja
 • Więcej wiedzy i mniej populizmu.
  Z robieniem laski amerykanom i nieudolnością Błaszczaka, robiącego za Antka nr 2, pełna zgoda, tylko co ma aktualnie rządząca opcja polityczna wspólnego z daniną za śmieci i strefami płatnego parkowania? To są decyzje samorządów. Owszem, można i to ukrócić ustawą i określić sposób naliczania opłaty za śmieci oraz górną granicę opłaty za parkowanie w strefie, ale pisowi bardziej zależy na obrzydzeniu włodarzy samorządów niż na wprowadzaniu rozwiązań służących mieszkańcom miast. W tej kwestii stanowisko kaczystów jest oczywiste, "im gorzej, tym lepiej". Wściekły Polak nie dostrzeże probanderowskiej polityki rządzących, robienia kolejnego loda amerykanom, czy kolejnej nieruchomości Obajtka.
  Rząd chroni amerykańskie interesy. Politycy nas nie widzą?
 • @Anna-PK 16:16:10
  Papierkiem lakmusowym dla państwa UE, członków NATO, oczywiście oprócz Polski i powiatów nadbałtyckich, będzie zachowanie się w tej awanturze Niemiec, mających swoje interesy w regionie z osłabieniem Polski włącznie.
  Wypowiedź Gerharda Schroedera na Zgromadzeniu tzw.wypędzonych z Polski i Czechosłowacji po '45 roku.
  "Powrót Niemców to tylko kwestia czasu,kiedy Polska i Republika Czeska wejdą do Unii Europejskiej,zapewniającej wszystkim dowolność i swobodę osiedlania się.(...) Nie drażnijcie ofiary,która sama pcha się w nasze ręce,zawierzcie mej metodzie.Ja Wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób,że ich dzisiejsi administratorzy,Polacy i Czesi,będą nam jeszcze wdzięczni za to,że zostali wreszcie Europejczykami."
  Berlin,3 września 2000r.
  Schizofrenia Bidena nie przekonuje Putina
 • @Oscar 13:37:12
  W kategoriach II Wojny jesteśmy raczej w roku 1940. Wielka Brytania uciekła zjednoczonej IV Rzeszy spod noża i będzie prowadzić osamotniony bój ze szwabską UE. Póki co wschód, czyli Rosja nie została dotknięta kolorową rewolucją, więc to kwestia czasu, choć Białoruś zapewne miała/ma być tego początkiem, a Nawalny jest raczej spalony. Sądzę, ze na wschodzie największą niewiadomą jest Ukraina, która może być ogniskiem zapalnym, którego skutków boją się jastrzębie z Kongresu, Knesetu i Bundestagu.
  3 - Czy z rotszyldowskiego matrixa da się jeszcze uciec?
 • @Pyra z Wildy 20:44:13
  Może i dobrze, ze zawetował. Teść europosła "obatela" Czarneckiego zostałby szeregowcem, a Polska miałaby jedynego kosmonautę w tym stopniu. Widocznie było za dużo "swoich" do degradowania.
  Co zrobił PiS by ukarać czerwonych morderców?
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:57:00
  Kto się na to w Polsce odważy ? Musiałby Pan zabrać prawa wyborcze folksdojczom z PO, watykańczykom z PiS i chłopom/politykom z PSL oraz zawładnąć mediami publicznymi. Naród jest otumaniony na maksa. Jedynie bieda jaką może spowodować wzrost cen energii, czy podatek katastralny do którego zmierzamy, może obudzi Polaków z letargu. W UE, też nie są głupcy. Będą "zastrzyki " bo nie opłaca się stracić 38 mln konsumentów.
  "Sukces" Morawieckiego
 • @kula Lis 69 15:01:45
  Nie będzie żadnego Polexitu. UE przedstawi rachunek bilionowy do spłaty i żadna opcja polityczna w Polsce tego tematu nie podejmie. Jedyna nadzieja w Powstaniu Narodowym. Niestety, skutecznie obrzydziliśmy się Białorusi i Rosji, więc pomocy z zewnątrz nie będzie. Rozdrapią nas żydzi, Ukraińcy i Niemcy, co z czasem i tak nastąpi.
  "Sukces" Morawieckiego
 • @kula Lis 69 14:34:20
  Kasa będzie Pane Kula. Jak Pan wie, 80-85 eurocentów wraca do Niemiec/Holandii i Francji, a nam zostaje 15-20 eurocenta z ojro. Im więcej dadzą Polsce, tym więcej zarobią.
  "Sukces" Morawieckiego
 • @demonkracja 13:35:08
  Niema co płakać po PRL, ale nie ma tym bardziej powodu, aby ten okres w dziejach Polski negatywnie demonizować. Niestety, druga szansa jaka się pojawiła przed Polską w 1989 r. już się nie powtórzy.
  USA wykorzystują Polaków i tworzą napięcie w Europie
 • @Oświat 19:00:37
  "Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy będzie dobrobyt – najważniejsze, aby Polska była katolicka" - niejaki Goryszewski, "srebrne usta" 1993.
  Katolicyzm nie jest już nawet dodatkiem do polskości?
 • @Wican 21:15:12
  Zgadzam się z Panem, choćby ze względu na to, że tam gdzie pojawia się kasa, prędzej, czy później idee upadają.
  Kolejny majdan na finiszu wyborów prezydenckich w USA.
 • Trzeba było uszanować kompromis trwający od lat.
  Był kompromis, który został wypowiedziany przez twardogłowych i radykałów z PiS. Niech Pan nie próbuje obarczyć tym chłamem kogokolwiek spoza PiS. Od wygranych wyborów przez Dudę, mieliśmy już próbę podwyższenia apanaży dla polityków i I damy, Ustawę futerkową, a teraz naruszenie kompromisu. Szkoda tylko, że Konfederacja + PSL + Kukiz okazała się miękkim h... zrobioną.
  Niemcy apelują o aborcję - celem jest likwidacja Polski