Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Janisław

 • Ks Koczwara ws uchodźców/nachodźców!
  Tak ma reagować Kościół!


  https://www.youtube.com/watch?v=ysQ5TmgW__0
  Co z happeningami przy granicy z Białorusią?
 • Pan Jezus wzywa do działania, aby uratować Polaków!
  https://www.youtube.com/watch?v=34LvB2q587c
  Kuriozalny sen...
 • Oto prawdziwa sytuacja Polski i jej misja dziejowa.
  Matka Boża.

  (…)
  Kochani Polacy, drodzy Moi poddani, w was jest Moja nadzieja, na was najbardziej liczę, bo poza nielicznymi wyjątkami, tylko wy zostaliście wiernymi Bogu i Mnie. Szatan wytoczył przeciwko wam ciężkie działa, trwa wielka walka o wasze dusze, a zwłaszcza o dusze polskich kapłanów i biskupów. Demon wykorzystał odpowiednią chwilę i nakazał swoim sługom z hierarchii Kościoła Świętego wydanie nakazu Ko-munii Świętej na rękę, na stojąco. Wielu z was się temu poddało dokonując licznie świętokradztwa za świętokradztwem, dopuszczając do takiej sytuacji.

  Po raz kolejny uświadamiam was, że za te czyny, za niegodne przyjmowanie Komunii Świętej, będziecie musieli odpokutować w czyśćcu odpowiednio ciężkim cierpieniem. Bardzo was proszę o polscy biskupi i kardynałowie, abyście nie wcielali w życie rozkazów i wytycznych masonerii kościelnej, abyście się sami nawrócili, opamiętali, zaczynając odwrotny proces niż ten, który obecnie wcielacie w życie. Tylko od was, od tego co postanowicie zależy, co was czeka, nie jest jeszcze za późno.
  Zauważcie, jak bardzo upadają Polacy w brud grzechowy, zupełnie bez jakiegokolwiek opamiętania, bardzo ciężko grzeszą Moi umiłowani kapłani i hierarchia. Trójca Święta i Ja bardzo chcemy wam pomóc, lecz coraz więcej Polaków odwraca się od Boga, coraz mniej z was Go słucha wpadacie w matnię pułapek demona, spełniając o wiele chętniej ich przeklętą wolę, aniżeli Bożą.
  Czas ostrzeżenia nieco się oddalił, tylko wasze modlitwy, posty, pokuta, a także wasze ofiary będą mogły złagodzić Oświetlenie Sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości. Trójca Święta i Ja dajemy wam szansę i okazję do podjęcia walki i wszystkich możliwych starań, dla dobra waszych dusz, a także dla dobra waszego zbawienia wiecznego i zbawienia tych, którym zdołacie pomóc.

  Prawdą jest, że jesteście nowym narodem wybranym, a wasze wybraństwo nie jest bezpodstawne. Jako naród wywodzicie się z jednej z odnóg potomstwa Abrahama. Szatan doskonale wie o tym, dlatego was tak bardzo nienawidzi i naciska, chce was wszystkich przesiać i dlatego Polska i Polacy są tak bardzo prześladowani, o wiele bardziej niż inne narody na ziemi.

  W tym miejscu podobni jesteście do Izraela, krnąbrni, oporni, o wiele za łatwo poddajecie się presji działania złego ducha. Jesteście teraz testowani i oczyszczani. Czy chcecie, aby Trójca Święta włączyła wyższy poziom waszego oczyszczenia? Jeżeli jako naród się nie opamiętacie, jeżeli nie przestaniecie grzeszyć, to ponownie zostaniecie oczyszczeni tym razem także przez przelaną waszą krew. Jeżeli i to was nie nawróci, nie obudzi, nie otrzeźwi, to zostaniecie zdziesiątkowani i zostanie was jedynie 20%, nie licząc Polaków za granicą.

  Także większość narodów Europy będzie zdziesiątkowana, a jeżeli się nie na-wrócą, mogą zniknąć liczne kraje i narody, zwłaszcza te pyszne i butne. Ja pragnę, abyście się czym prędzej ocknęli z uśpienia i letargu demona, nawróćcie się, pokutujcie, bo chcę, abyście przeżyli i pomogli się zbawić reszcie świata.
  Trójca Święta i Ja pragniemy, abyście to wy wprowadzili pozostałe narody do Nowej Ery i w niej przewodzili. Znacznie się zmieni podczas nadchodzących wydarzeń geografia świata, a mapy będą musiały być drukowane od nowa.
  Wolą Bożą i Moją jest, aby w Nowej Erze to Polak prowadził Kościół Święty jako ostatni już Papież. Trójca Święta wyposaży go szczególnie, w specjalny sposób, on wszystko naprawi. Módlcie się za niego, aby przetrwał i wytrwał. Niczym się nie zniechęcajcie, lecz trwajcie wiernie przy Bogu i przy Mnie. Zechciejcie nam zaufać, My was nigdy nie zawiedziemy.  https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2021.htm
  KRÓL POLSKI Jojne Daniels
 • Winnicki jest Żydem
  - Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  - Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  - To mocne Słowa Panie Jezu.
  - Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  - Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  - Można tak rzec moje dziecko.
  - Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  - Tak dziecko, nawet gdyby miała – 20, –25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  - No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  - Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  - Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html
  R. Winnicki – antypolski dywersant w kostiumie narodowca
 • Niebo ujawnia prawdę o Smoleńsku!!!
  Orędzie Jezusa Chrystusa 24 X 2016. Smoleńsk. Delegacja wylądowała (awaryjnie) na lotnisku Smoleńsk Jużnyj

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-smolensk.html
  Orędzie Jezusa Chrystusa 26 X 2016 cz. 4. Smoleńsk uzupełnienie: Smoleńsk to dzieło szatana. Niektórzy zostali zabici w Polsce

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-26-x-2016-cz-4.html  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/9-iv-2017-upomnienia-duszy-otrzymujacej.html
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • Jest ratunek dla Polski!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html

  (…)

  - Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  - Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  - Nawet mniej dziecko!

  Ważne jest serce, które Mi Polacy okażą na błoniach krakowskich, ci co przyjdą.
  Ty masz blisko:)
  - Tak Panie Jezu.
  - Przyjdziesz z biało – czerwoną flagą.
  - Tak Panie Jezu.
  Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Teresa Garland przerażający sen z 25 II 2021r.
 • Uzupełnienie
  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2021/02/klatwa-boza-na-konduktorow-zmuszajacych.html
  POLICYJNY TERROR MASECZKOWY W POCIĄGU DO OBYWATELA RP!
 • Klątwa Boża na konduktorów zmuszających do zakrywania twarzy w pociągach
  21 lub 22 stycznia (2021) , opublikowane: lutego 11, 2021


  Zapisz dziecko
  - Tak, rzucisz też klątwę na wszystkich konduktorów pociągów, kierowników pociągu (jak i osoby, które oczekują od nich takich działań), którzy wobec odmowy zakrycia twarzy przez pasażera wzywają sokistów czy policję i na przykład poprzez sokistów nakazują opuszczenie pociągu pasażerowi, zwłaszcza jeśli ten prawdziwie nie może zakrywać twarzy, ale nie tylko dlatego.

  Zrozumcie ograniczone kobiety i ograniczeni mężczyźni, że te przepisy są nielegalne i to nic nie zmienia, że są powszechne i choć nielegalne, obowiązujące.
  Nikt nie może ograniczać prawa do swobodnego oddychania, które dał Mój Ojciec. Nikt.
  Pociągiem jedzie się często przez wiele godzin. To nie jest chwilowe utrudnienie oddychania w sklepie czy innym punkcie usługowym gdzie jest się < przede wszystkim w znaczeniu „można być” C.P> bardzo krótko.

  Musicie się ukorzyć przed Bogiem i Jego prawami, nie przed ludzkimi, sprzecznymi ze zdrowym rozsądkiem, ze zdrowiem właśnie ludzi, bo je pogarszają, i innymi niedobrymi rzeczami.
  Zakrycie twarzy to wymysł masoński i oznacza pozbawienie twarzy i w zawoalowany sposób śmierć. Tracicie twarz, tracicie godność. Jeśli chcecie to noście, ale innych nie zmuszajcie do tego.

  Mówienie do pasażera iż wsiadając do pociągu respektuje warunki, które narzuca przewoźnik, czyli zmusza się do respektowania nielegalnych wedle waszej konstytucji, jest mową nieuczciwą, mową szelmowską.

  Wielu Polaków ma, niestety, owo szelmostwo w sobie. Daleko wam do polskich kolejarzy reprezentujących polską rację stanu.

  Rzuć klątwę, dziecko:)

  - W Imię Trójcy Przenajświętszej rzucam klątwę Bożą na tych konduktorów w pociągach, którzy by chcąc egzekwować zakrywanie twarzy u pasażera pociągu wobec odmowy posuwali by się do wezwania sokistów, policji, a także zmusili poprzez sokistów do opuszczenia pociągu. Również na sokistów gdyby takowi sami z siebie zmuszali do zakrywania twarzy na dworcach czy gdziekolwiek indziej wykorzystując swoje realne czy nadużyte uprawnienia.
  I na tych konduktorów i kierowników pociągu, którzy to robili i sokistów (którzy to robili).

  A także na osoby (tj. zwierzchników), które takich działań oczekują od konduktorów, kierowników pociągu a tym bardziej gdyby na nie nalegały.

  Przeklina was Bóg
  Amen.
  Przeklina was Bóg
  Amen
  Przeklina was Bóg
  Amen.

  - Mówi Bóg Ojciec: Ta klątwa jest ważna i zgodna z Moją Wolą.
  Oczyszczenie Polski musi następować na wielu polach. Kierownicy pociągu, konduktorzy nie mogą być już od niego wolni jeśli zmuszają ludzi do zakrywania twarzy, posuwając się do wzywania sokistów czy policji.
  Bez względu na to czy czynią to chętnie działając jak kapo obozie koncentracyjnym, czy też czują się zmuszeni.

  Oczywiście klątwa dotyka każdego w zależności od indywidualnej winy, ale dotyka każdego. Nie można utrudniać ludziom życia i narażać ich zdrowia żądając aby przez wiele godzin utrudniali własne oddychanie.

  Musicie to zrozumieć.
  Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca.
  Amen.

  Klątwę Bożą rzucił i Słowa Boga Ojca i Jezusa Chrystusa otrzymał Krzysztof Michałowski.

  - Dziękuję Boże Ojcze najukochańszy, dziękuję Panie Jezu.
  POLICYJNY TERROR MASECZKOWY W POCIĄGU DO OBYWATELA RP!
 • Rząd w Polsce dąży do wprowadzenie stanu wyjątkowego. Wywołanie zamieszek będzie mu na rękę!
  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2021/02/sowa-pana-jezusa-do-gorali-i-nie-tylko.html  Słowa Pana Jezusa do górali i nie tylko

  lutego 08, 2021

  19 stycznia

  Zapisz dziecko
  - Nie chcesz pytać a Ja Ci, dziecko, dam odpowiedź.
  Nie ufajcie żadnym przywódcom rebelii w waszym kraju, przywódcom protestów, nawet słusznych.
  Służby specjalne, masoneria i inne siły, w tym agentura nie pozwolą aby na czele słusznych nawet protestów stali Polacy, zwłaszcza Polacy niezależni.
  Prawie zawsze gdy idzie o narodowość będzie to osoba z silnymi korzeniami żydowskimi, często ukraińskimi, bądź żydoukraińskimi.
  To, że ktoś urodził się w góralskiej wsi nie znaczy jeszcze, że jest z górali z dziada pradziada.
  Powiedziałem wam przez moją córkę Annę, że rząd nie polski dąży do stanu wyjątkowego. Zamieszki są mu na rękę.

  Chcecie walczyć bez Chrystusa. Pierwsza Solidarność walczyła z krzyżem. Był komunizm a krzyże zostały powieszone w miejscach publicznych < czyli lokalach publicznych C.P.>. Minęło 30 lat wolnej Polski a krzyży w urzędach nie ma. Byłeś ostatnio wezwany na policję. Przyjrzałeś się czy jest tam krzyż. Nie było.

  Górale wcześniej przyłączyli się do poparcia strajku kobiet. Solidarność w proteście. Czy kpicie sobie z Boga?

  Pozorny dobrobyt nieco przewrócił wam w głowach moje dzieci z polskich gór. To, że chodzicie na mszę w niedzielę, a nawet, że modlicie się rano i wieczorem i w domach macie dużo świętych obrazków nie znaczy jeszcze, że jesteście wedle Woli Bożej.

  Czy uważacie za normalne jeśli waszym przywódcą staje się ktoś, kto ma żydowskie korzenie. Myślcie dzieci bowiem dałem wam rozum.
  Tracicie wartość jako sól zwietrzała, podobnie jak reszta Polaków. Jesteście od nich w swojej enklawie trochę lepsi, ale tylko trochę.
  Amen.

  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Dziękuję Panie Jezu za Twoje Słowo.
  Bardzo dziękuję.
  Kocham Cię Jezu
  Ufam Tobie
  Wielbię Cię.
  Góralskie Veto... czyli dokąd prowadzi królicza nora...
 • Walczmy wg rad Pana Jezusa!
  Wezwanie do postu i szczególnej modlitwy w pierwszy piątek lutego (5.II.2021).


  Ja, Jezus Chrystus Król Polski i Bóg w II Osobie Trójcy Przenajświętszej, wzywam wszystkich do postu w pierwszy piątek lutego w intencji: „Przebłagania Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego”, a wieczorem również w ten jeden dzień w tej samej intencji o godzinie 20:00: Różaniec święty (Tajemnice Chwalebne) oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  ​ Na „to” Polsko błogosławi Wam całe Królestwo Boże, liczymy na was.
  Chrystus Król Polski i Wszechświata.


  ​Przypominamy, że po Koronacji Jezusa na Króla Polski w Świebodzinie 31.X.2020r. wiele osób realizuje wołanie Króla Polski i modli się codziennie o godz. 20:00 w intencji dziękczynnej za przyjętą Intronizację. W tym ciągu modlitw jeden dzień ma być wyjątkiem, jeśli chodzi o treść intencji.
  Gdy nadejdzie dzień 5 lutego 2021 w tym dniu zawieszamy intencję dziękczynną za Intronizację, a pościmy cały dzień (różne formy postu) oraz o godz. 20:00 odmawiamy Różaniec (Tajemnice Chwalebne) i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji „Przebłagania Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego”.

  Z wielką odpowiedzialnością przyjmujmy Wielki Apel Chrystusa Króla Polski o post, o modlitwę różańcową i koronkę do Bożego Miłosierdzia za Polskę w pierwszy piątek lutego. Prosimy wszystkie Domy Modlitwy św. JPII, całe „Przymierze Bożej Miłości”, wszystkie wspólnoty religijne działające w naszej Ojczyźnie i wśród Polonii, wszystkich wyznawców Chrystusa o szczególną mobilizację duchowo-osobową, poprzez powyższą ofiarę postno-modlitewną.

  Przekazujmy tą informację jeden drugiemu, gdzie się tylko da i twórzmy 5 lutego w naszych domach największe w dziejach Polski „Modlitewne Zjednoczenie Narodowe”. Zbudźmy się ze snu i przystąpmy do wspólnej "platformy" modlitewnej. Ta "formacja" nigdy nie zawiedzie i wierzymy mocno, że ochroni Polskę. Do każdej rodziny niech dotrzeć ta informacja.

  Domy Modlitwy św. JPII
  Kapłan ostrzega ulotka dla szczepiących się!
 • Żyjemy w czasach Apokalipsy!
  Jezus Chrystus:
  (…)
  Żyjecie w czasie Apokalipsy, realizuje się Ona na waszych oczach. Wielkimi krokami nadchodzi wielkie prześladowanie całego Mojego Mistycznego Ciała, którym jest Mój Kościół Święty. Kto będzie chciał to przetrwać, niech schroni się gdzieś na wsi, bo tam będzie o wiele mniejsze prześladowanie. Wydawać was będą wasi bliscy, krewni, znajomi, a masoneria będzie chciała wyeliminować jak najwięcej z was. Od dawna mają opracowany plan eksterminacji całej ludzkości, będą chcieli wyeliminować jak najwięcej z was. Po cichu przygotowali już wiele tysięcy gilotyn na całym świecie, w tym i w Polsce. Obsługiwać to będą ci, którzy przyjęli znamię bestii, chip RFID. Bestia, to nazwa superkomputera istniejącego od dawna, o potężnej mocy obliczeniowej. Został on zbudowany siłami zła, na polecenie Lucyfera, przeznaczony do kontroli ludzi i sterowania nimi.
  Fragment przekazu z 5 stycznia 2021r.  Bóg Ojciec:
  (…)
  Strzeżcie się wszelkich niebezpiecznych szczepionek, bo one są stworzone nie do ochrony waszego zdrowia, lecz do spowodowania waszej eutanazji, bo taki jest ukryty cel tych, z których polecenia te specyfiki powstały.
  Fragment przekazu z 6.01.2021 r.  www.viviflaminis-deogratias.pl.tl
  albo wpisać: żywy płomień wita serdecznie
  31.01.2021. - Czy dadzą nam wreszcie spokój?
 • Szczepionka na Covid to śmierć duszy i ciała!!!
  Orędzie z dn. 28.12.2020 r.

  (…)

  Matka Boża:

  Matko, a co do tych szczepionek co nam tak refundują i namawiają masmedia z rządem na czele? Pytają twoje dzieci - J. B . zatroskana?

  Odpowiedź brzmi: Nie, nie, nie! To jest metoda szatańska, by zniewolić dzieci Moje, by potem kierować waszymi falami mózgowymi przez 5-G. Manipulowani będziecie jak manekiny, odczujecie zamęty w głowie, potem będą wam rozkazywać co macie robić. To zaprogramowany system bazy waszego DNA.
  I zmienią waszą tożsamość, to jest wszczepienie ciężkich metali, które nie są obojętne dla organizmu. Szczepionka oparta na abortowanych ciałach dzieci, wytworzy antyciała ofiarowane Lucyferowi. Czy jemu chcecie służyć?
  Walka z tym korona wirusem, tą metodą wyszczepienia rodzaju ludzkiego, to jest pewna śmierć duszy i ciała. Zabraniam.


  Ja Arka Przymierza skryję was w Moim Niepokalanym Sercu. Trwajcie w pokoju.
  Napisz: Moja niewolnico AMM od Apokalipsy - różyczko, duszo mistyczna, że świat idzie ku zagładzie.

  Jeśli mój lud w Królestwie Miłości Dwóch Serc nie upadnie na kolana, a szczególnie Episkopat Polski i jego Biskupi, Kapłani, nie mówiąc już o Rządzących tym krajem nad Wisłą, to duża pożoga idzie od wschodu i zachodu!!
  To grozi użyciem broni atomowej, która może dokonać spustoszenia totalnego, czarna ziemia, pustynia, pustkowie nie tylko w ludzkich duszach, sercach w rodzinach, którzy odeszli od wiary.
  Módlcie się kochane wybrane dzieci, by „Polska - Nowe Jeruzalem” ostała się w większej liczbie dusz, by granice Mojego Niepokalanego Serca i Najświętszego Serca Pana Jezusa Syna Mojego, Króla Polski nie zostały naruszone, a Straż Aniołów pod wodzą Świętego Michała Archanioła zachowała porządek w czasie oczyszczenia i broniła was.
  Nie mniej gniew Ojca Przedwiecznego jest bardzo duży. Te profanacje Eucharystii - Ciała Najświętszego Jezusa Chrystusa przez samych kapłanów, którzy dezynfekują swoje namaszczone, konsekrowane dłonie wszelkiego rodzaju płynami na spirytusie, ranią Ciało Najświętsze, które krwawi i jeszcze podają wiernym w maseczkach, obligując /do przyjmowania/ w wielu parafiach na brudne ręce.
  Znieważane są wizerunki Pana Jezusa i Moje - Jego Najświętszej Mamusi, św. JPII i Świętych, niszczone i łamane krzyże, oraz profanowane są w pełni, zakłócane nabożeństwa Mszy Świętej.
  Papież wasz rodak powtarzał to zawierzenie TOTUS TUUS MARYJA jak również Prymas Tysiąclecia Mąż Stanu kard. Stefan Wyszyński kandydat na ołtarze, postawił wszystko w tych trudnych czasach komunizmu, reżimu sowieckiego na Mnie Maryję, a teraz jest czas jeszcze trudniejszy.
  Wprowadzają globalizm, terror, chcą porządku wg nowego świata, gdzie idzie totalitaryzm, reguły ustalone przez masonów - pachołków szatana. Anty-kościół przeciw Kościołowi katolickiemu. Odpowiedzcie dzisiaj sami, co was tak zniewala?
  Wszelkie zło, chce ten ostatni bastion wiary jakim jest Polska, zniszczyć. I o dziwo, w tym maczają swoje ręce biskupi, kapłani, choć nie wszyscy, ale większość . Jaka jest wasza odpowiedzialność przed Bogiem Ojcem Wszechmogącym Tatusiem, Synem Człowieczym, Królem Polski, którego Imienia jest wam tak ciężko wymówić i wysyłacie / biskupi/ pisma, by kapłani tego IMIENIA KRÓL POLSKI pobożnie nie wymawiali i nie wyznawali.
  Mianowany Żywy Bóg Król Polski przyjął tą Intronizację z rąk pobożnego arcybiskupa Andrzeja D. [Dzięga, 31.10.2020 r. w Świebodzinie] oraz wybranego kapłana proboszcza księdza Ryszarda O. Pytam, dlaczego Episkopat Polski w tej sprawie milczy? To na dachach trzeba głosić, dziękować, że tego dzieła podjął się z Woli Bożej wybrany prorok Grzegorz z Leszna i ta grupka Totus TUUS - dzieci moich zebranych wokół niego.
  Z woli ludu, mocą Ducha Świętego to się dokonało, to przyjął Bóg w Trójcy Jedyny. Tego dzieła nie można lekceważyć. Odwagi mówię do was synowie w kapłaństwie chrystusowym. Rozsławiajcie Króla Królów, bo wielka światłość przyszła do was, Syn jest wam dany, co rozprasza ciemności waszych dusz i serc.
  Odwagi w działaniu, tylko Król Polski ma potęgę, by zniszczyć te bataliony zła na „Polskiej Ziemi - Nowego Jeruzalem”. Mój Syn Jezus Chrystus Król Polski działa, oczyszczając swój naród wybrany.
  Zapraszajcie JEGO MAJESTAT BOGA ŻYWEGO PO TRZYKROĆ ŚWIĘTEGO do waszych parafii, diecezji, urzędów, rodzin, serc. Niech trwa ta perygrynacja tej figury.

  Niech będzie przyjmowana w wielkim dziękczynieniu i uwielbieniu, a cuda łaski popłyną. Polska zostanie uwolniona ze wszelkiego zła również mocą tych egzorcyzmów, tylko trzeba chcieć działać. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

  http://domymodlitwyjp2.pl/
  PRZYMUS – ZDRADA!
 • Jezus mówi poprzez proroka: kto się zaszczepi, ten przyjmuje znamię Bestii (Ap 13,16)
  3:40; 6:00; 21:00 min

  https://www.youtube.com/watch?v=LfUJshDP3Pg&feature=emb_logo
  Wyszczepić Rząd! : "Tfu. Teraz. Zaraz."!
 • Kilka uwag do tego kłamliwego, przewrotnego tekstu!
  – Święcenie kapłańskie są nieusuwalne! Księdzem jest się do śmierci. Dlatego autor obraża księdza, nie tytułując go „ksiądz”!
  – Zakonnicy znieważają Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie! (nie klękają przechodząc obok, podczas procesji z monstrancją lali wodę z okien!, znieważają ks. Woźnickiego, itp.) To autora nie razi?!
  – Niektórzy salezjanie noszą na ciele tatuaże. Czy oni mają jeszcze wiarę? Wszak Pismo św. zakazuje takich
  czynów, a w tym przypadku są to kapłani!
  – Zeświecczenie przełożonego Domu o. Szymczaka (nie nosi sutanny, fryzura, zachowanie), jego bezczelne kłamstwa w zeznaniach przed sądem. Tego autor nie widzi?!
  – Salezjanie dopuścili się świętokradztwa (wraz z policją) kiedy nasłali policjantów, i księdza siłą oderwano od ołtarza podczas nabożeństwa!

  Ks. Woźnicki przez swoich współbraci jest znienawidzony za to, że jest wierny Ewangelii!!!
  Jest kapłanem odważnym, bezkompromisowym, nie idącym na układy, dlatego chcą się go pozbyć.
  Takie mamy dziś duchowieństwo!

  Cytat z artykułu:
  „Zresztą ktoś kto chodzi po Poznaniu przebrany za księdza, a w plecaku ma wystającą tablicę z napisem „Salezjanie – żądamy przywrócenia Mszy Świętej w rycie rzymskim” człowiekiem normalny na pewno nie jest.”
  Mierny autorzyno! Taki ksiądz właśnie jest prawdziwym księdzem, bo rozumie wagę spraw jakie dzieją się w Kościele i broni największego Skarbu Kościoła, którym jest prawowita, właściwa – Msza Św. trydencka!

  „Jednakże największą profanacją i świętokradztwem jest łamanie klauzury zakonnej przez wprowadzanie tam osób świeckich w tym kobiet.”

  Największym świętokradztwem na ul. Wronieckiej jest walka księży zakonników z Bogiem, obrażanie Go, brak czci dla Boga a także szacunku dla wiernych.

  Tekst stronniczy, nie dotyka istoty problemu na Wronieckiej w Poznaniu. Dla autora mówienie prawdy to: „jątrzenie i sianie nienawiści” – toż to język Urbana…
  Dla Pustkowiaka katolik, to osoba po której można deptać, a on ma za to przepraszać.

  Słuchajcie tow. Pustkowiak: Słyszeliście Wy kiedy o wyprawach krzyżowych? Otóż tow. Pustkowiak, to byli prawdziwi katolicy, bo jak współczesny nam ks. prof. Koczwara naucza: Katolik w obronie wiary ma obowiązek użyć broni!
  Msza Św. trydencka, a ksiądz Woźnicki
 • Rodaczka z Nieba mówi do nas Polaków o bieżących wydarzeniach politycznych! Ważne!
  Prośba: Tylko dla wierzących w orędzia "prywatne", inni niech nie czytają.


  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/12/rozmowa-z-natalia-tuasiewicz.html

  Rozmowa z Natalią Tułasiewicz, 2 grudnia (2020), wieczór

  - Witaj Krzysztofie:)
  Ojcowie Paulini „uwięzili” Chrystusa Króla
 • Uratować nas może tylko Król Polski Jezus Chrystus
  9.11.2020r. Godz.10:23

  Jezus: Aniu, córko Moja, wiedz że modlitwy, które były zanoszone przez ostatnie dni przez Polaków w ,,Różańcu do Nieba'' przyniosą wieki owoc. Owocem tych modlitw jest nawrócenie wielu serc, zmniejszenie kar, dar pokoju dla wielu rodzin, a także uniknięcie wojny.

  Dziękuję Jezu za tak wiele łask. Jednak czy będą zamieszki w naszym kraju?

  Jezus: Tak, Aniu będą jeszcze protesty i zamieszki, i wróg wejdzie do waszego kraju. Jednak wojny nie będzie takiej jak zaplanowano. Pokój na świecie jest wielkim darem, lecz rząd światowy nie chce pokoju. Dlatego wciąż trzeba modlitwy o pokój, by Polska choć tak bardzo atakowana, obronną ręką przeszła wszystko, co teraz musi nastąpić dla oczyszczenia kraju.
  Ja jestem Królem Polskiego nardu i Moje Królowanie jest pełne, dzięki przyjęciu Mnie jako Króla przez Arcybiskupa i przedstawicieli rządu. Łaska Moja jest wielka, gdyż czynię to z miłości do Mojego narodu, by go chronić i uratować, by przyjść jako Mesjasz w dniu wyznaczonym.

  Króluj Chryste! Dziękuję, że Królujesz nad światem i nad Polskim narodem, że wraz z Maryją jesteś Królem Polski, jesteś wraz z Maryją Królem naszych serc. Jak mamy Ci dziękować za tak wielką łaskę?

  Jezus: Tronem Moim jest Krzyż Święty i ten Krzyż jest darem dla każdego wiernego Chrześcijanina. Tak, jak Król cierpi, cierpi każdy wierny i oddany Chrześcijanin. Wyście Chrystusowi, wyście ofiarowani i cenniejsi niż złoto. Cenna jest wasza ofiara, lecz czyż nie warto cierpieć dla Króla.
  Dni ucisku się dłużą, lecz czy czas nie jest waszym najlepszym sprzymierzeńcem?
  Ja czas przyspieszam i nikomu nie dam, cierpieć ponad siły. Gdyż każdy kto Mój Krzyż niesie, otrzymuje łaskę, gdy z poddaniem przyjmie cierpienie. I w cierpieniu dusza powinna być radosna i pełna ufności. Czyż i Ja nie niosę waszego krzyża?
  Moje brzemię jest lekkie i słodkie, nie bójcie się cierpienia, nie bójcie się Mojego Krzyża.

  Dziękuję Jezu za Twój Krzyż Święty i za łaskę cierpienia w Twojej radości. Lecz nie każde cierpienie jest Twoim darem.

  Jezus: Tak, Aniu. Jest cierpienie złem spowodowane, skutkiem grzechów, błędów przeszłości, złych wyborów. Zło działa także przez przekleństwa i złorzeczenia. Tak szatan działa w wielu rodzinach i w życiu pojedynczych osób.
  I tu trzeba wielu modlitw; modlitwy wyrzeczenia się zła, szczerej spowiedzi świętej często z całego życia, modlitw egzorcyzmu, trwania w łasce uświęcającej.
  Tak wiele jest cierpienia fizycznego i duchowego, szatan łamie psychikę ludzi i pcha do samobójstwa. Jednak Ja jestem i pragnę uratować każdą duszę, jako Król i Zbawca.
  Tak, ufajcie drogie dusze i módlcie się bezustannie, gdyż Ja wraz z Maryją jestem Panem świata i nie ma takiego zła, co ugiąć się nie musi, na dźwięk Mojego Imienia.
  Wzywajcie Mojego Imienia Jezus, a zło ustąpić musi.

  https://anna-od-jezusa.pl.tl/2020-Listopad-%233.htm
  Patrz: YouTube, intronizacja w Świebodzinie 31.10.2020 r.

  https://www.youtube.com/watch?v=_r-TlplS9qs
  Uratować nas może tylko wojsko i policja
 • Ilu jest chorych na covid -19 w Polsce i czy są rzeczywiście?
  listopada 11, 2020

  Ilu jest chorych na covid -19 w Polsce i czy są rzeczywiście?

  Przedstawiono oto teraz rekord zachorowań 9622.
  Nie liczba jest tu teraz dla mnie istotna, ale pierwsze dwie cyfry. Akurat przypadkowo jest to 96. W terminologii okultystycznej oznacza odwrócone tao czyli śmierć.
  Główne obchody wyzwoleni Auschwitz Żydzi odbyli w 69 rocznicę wyzwolenia obozu. W siedemdziesiątą już nie. 69 bowiem w tej samej terminologii oznacza życie. Czyli życie dla nich.

  Dla nas jest to teraz 96 zamaskowane dla niepoznaki dwoma kolejnymi cyframi. Swoją drogą 22 pasuje do 20 lutego. Czy jest to celowe tego nie jestem pewny, jestem natomiast pewny celowości liczby 96 tutaj.
  Przypomnę, że laboratorium w Wuhan miało być pod numerem 666 czyli jak przyłożymy Covid -19 do adresu to mamy Covid -19 666 czyli też 96.
  Jeszce raz wszystkim polecam film „ Mistyczny september”, który wiele razy „reklamowałem” przy Orędziach.

  Czy rzeczywiście zarażają się Polacy dzisiaj wirusem Covid Sars 2 etc.
  Z tego co teraz wiem, Pan zdjął tą ochronę całkowitą, którą nam dał. Niestety Polacy musieli, w tym księża zawieść. Jest ona częściowa teraz. Zdjął Pan to od 1 października.
  Co do liczb całkowitych. Jeśli mamy podane na przykład jak mieliśmy 5 tysięcy zachorowań to liczba realnych zachorowań Polaków jest mniej niż 10 procent, czyli mniej niż 500. Mówię tu o realnych zachorowaniach czyli, że ktoś odczuwa jakieś dolegliwości a nie, że nawet w sobie ma ten wirus i organizm nie pokazuje żadnych skutków choroby. Wirusy w sobie mamy różne, także koronawirusy, jeśli ktoś odczuwa jakieś dolegliwości typu grypowego i nawet test pokazałby prawdziwie na tego Covid -19 to nie znaczy to, że on wywołał chorobę. Albo pokaże test na inny coronawirus, który jest w organizmie a jest dość czy bardzo podobny, albo po po prostu dlatego, że jest to coronawirus, a więc podobny z gruntu rzeczy.
  Natomiast drugie 10 procent, tu już całe 10 procent, bo u Polaków mniej niż 10, (ale nie wiem dokładnie ile, czy na przykład mniej niż 10 to będzie sześć też?) stanowią zachorowania obcokrajowców w Polsce, czyli liczba zachorowań wśród obcokrajowców w Polsce jest większa niż wśród Polaków.
  Reszta zaś to są fałszywki jak to, że człowiek jest zdrowy i ma w sobie ten coronawirus, albo test pokazał wynik fałszywie dodatni jak to stwierdził na dniach właściwie Szumowski odnośnie siebie a i wcześniej powiedział, że zdarzają się wcześniej takie fałszywie dodatnie wyniki. Na pewno bazą tutaj do tych wyników są ludzie na kwarantannie i objęci nadzorem epidemiologicznym co teraz na samej kwarantannie jest już chyba przekroczona liczba 150 tysięcy, do tego przynajmniej 30 tysięcy objętych nadzorem epidemiologicznym.

  I większa liczba testów. Sprawa jest prosta, jak wiemy czy wiedzą niektórzy, więcej testów, więcej przypadków „pozytywnych”. Zatem można tę zaskakującą liczbę zwiększyć na przykład dwukrotnie przez większą liczbę testów w tym dorzucanie wyników z tej puli 150 tysięcy osób.

  Jak napisałem wczoraj od 1 do 15 października nikt jednak na Covid w Polsce nie zmarł, także obcokrajowiec.

  Niewątpliwie wirus ten jest teraz łagodniejszy. Taka jest cecha wirusów. Nie chce zabić swego środowiska czyli człowieka w tym wypadku i przystosowuje się, nie z powodu swojej „dobroci”, ale aby nie stracić miejsca do rozwoju, bo skoro obcokrajowcy nie są pod ochroną nieba w Polsce ( może poza tymi dobrymi którzy są tu z miłości czy sympatii do Polski a nie za chlebem?) a nikt z nich nie umarł od 1 do 15 października to znaczy, że wirus jest dość słaby, albo może inaczej dostosował się aby być słaby.

  KM

  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/10/ilu-jest-chorych-na-covid-19-w-polsce-i.html
  Drastyczny wzrost liczby zgonów - Śmiertelność wyższa o 60%
 • Oto kim jest naprawdę Jarosław Kaczyński i o co mu chodzi!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=Ew1NaW2-UlA&feature=youtu.be
  APEL 200 Generałów i Admirałów RP w sprawie protestów
 • Rząd uchwala kolejne ustawy, co zniewolą naród!!!
  25.10.2020r.

  Jezus: Tak, Aniu, działania Rządu prowadzą do wyznaczonego celu. I teraz ,gdy wszyscy śledzą sensacje strajków i bunt kobiet, które żyją w ciemności, Rząd uchwala kolejne ustawy’ co zniewolą naród. Lecz nie wszystkie ustawy Ja dopuszczę, i zniweczę plany Rządu. Namaszczony wkroczy w dzień wielkiego chaosu i on wyprowadzi Polski naród niczym rycerz zbrojny, a i Cyprian Polak będzie miał tu swoją rolę i zadanie, które mu przyobiecałem.


  https://anna-od-jezusa.pl.tl/2020-Pa%26%23378%3Bdziernik-%234.htm
  Jarosław Kaczyński mówi jak jest o zakazie aborcji
 • A. Kudliński został zabity!
  Wojsko wychodzi na polskie ulice
  27/10/20204 Komentarze

  Morawiecki wydał nowe zarządzenie. Szef „polskiego rządu” podjął nagłą decyzję, która z pewnością nie spodoba się ogromnej części Polaków. Jak podaje strona wiadomosci.radiozet.pl na ulicach pojawi się wojsko. Nikt nawet nie przypuszczał, że cała sprawa przyjmie taki obrót, podjęto radykalne kroki.

  Premier Mateusz Morawiecki jak widać, „nie miał już innego wyjścia”. W poniedziałek 26 października pojawiła się informacja, że na ulice polskich miast wkroczy wojsko, przekazuje wiadomosci.radiozet.pl. Sytuacja robi się coraz poważniejsza.

  Wojsko wychodzi na polskie ulice. Zarządzenie premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie użycia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej, aby udzielili pomocy Policji, zostało opublikowane w Monitorze Polskim w poniedziałek 26 października.

  — W związku z „rozprzestrzenianiem się epidemii” wywołanej wirusem SARS-CoV-2 i „wzrostem zachorowań” na terenie kraju na COVID-19 żołnierze Żandarmerii Wojskowej udzielą od dnia 28 października 2020 r. do dnia odwołania stanu epidemii pomocy Policji w zakresie ochrony „bezpieczeństwa” i „porządku” publicznego — czytamy, jak cytuje portal wiadomosci.radiozet.pl.

  Źródło > LINK

  4 Komentarze
  Cyprian: Tak, Adolf Kudliński został zabity
  27/10/20204 Komentarze

  Pytałem o to Pana Jezusa.

  Pan Jezus krótko to potwierdził i na pytanie o liczbę 69, czyli jego wieku powiedział, że to kpina i skorzystano z czyli 69.


  Dla tych, którzy nie wiedzą a będą to czytać i dla tych, którzy nie pamiętają. Liczby " 96" i "69" w okultystycznym znaczeniu to śmierć "96" czyli odwrócone tao i "69" życie. Tutaj dodatkowo posłużyli się kpiną jako przeciwieństwem, czyli w "69" życie zadali śmierć.

  Podobny przykład: Okultystyczny spektakl z udziałem nieświadomych niczego dzieci i Busha do powiadomienia o WTC i jeszcze potem, odbywał się w miejscowości Sarasote, czyli raj.  https://przymierze-milosci.weebly.com/aktualno347ci
  ADOLF KUDLIŃSKI ODSZEDŁ NAGLE!