Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kresu

 • @tańczący z widłami 14:49:44
  "zadowoli się mleczem, mirabelkami, szczawiem i mąką z kasztanów."

  No i bardzo dobrze! Dzisiaj nazbierałem lebiody i dzikiej musztardy i uczę się nowych gatunków. Dzika zielenina to prawdziwy skarb!
  Trump grozi zmniejszeniem obecności wojsk USA w Polsce
 • Nie, nie mogło.
  "czy zamiana biegunów np. nie spowoduje zmiany kierunku obrotu naszej planety wokół własnej osi lub jej "przewrócenia się". Skutki tego byłyby opłakane. Podobne zjawisko mogło mieć miejsce na Wenus, która wiruje w przeciwnym kierunku niż Ziemia"

  Autor tekstu albo świadomie szerzy sensację, albo nie wie czym jest pęd, moment obrotowy, bezwładność i jak ogromną masę mają planety. Przebiegunowanie absolutnie nie ma i nie może mieć związku z kierunkiem wirowania planety!
  Wielki zjazd szpiegów w Waszyngtonie! -II
 • Nie da się czytać
  Jak ktoś pod własnym (długaśnym) postem wkleja od razu jeszcze 10 własnych komentarzy (każdy z linkami), to całości ogólnie NIE DA SIĘ CZYTAĆ. No chyba że ktoś ma akurat 3 godziny wolnego czasu. A nie każdy ma. Przepraszam, ale poczytam sobie innych autorów. Do widzenia.
  Izraelscy Żydzi wdarli się do polskiej Ambasady w Tel Avivie
 • @fretka 19:13:46
  Lekarzom (kalekarzom) nie należy wierzyć, ufać im ani ich słuchać, gdyż są na usługach Wielkiej Farmy, czy korporacji, dla której (jak dla wszystkich korporacji) jedynym celem jest ZYSK.
  Wojna o pokój: GRUBASY
 • @Lotna 09:33:50
  No naprawdę nie trzeba mieć wielkiej lotności umysłu, aby zauważyć jawną ironię autora. Guardian jest tylko jednym z przykładów podkreślających absurdalność żydowskich wywodów i roszczeń. Oczywiście absurdalnych tylko dla normalnych, trzeźwo myślących ludzi.
  "Gen Shoah" i Stowarzyszenie Cierpiących Wnuczków
 • A o czym w ogóle jest ten post?
  Bo nie widzę żadnego logicznego związku między tytułem, podtytułem, treścią, a ostatnim zdaniem.
  Ile kosztuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
 • Aż miło poczytać
  o porażkach globalnego bandyty. *5
  Rok Trumpa - widziane z USA
 • Świetny przegląd, *5
  Jednak niektóre newsy Sputnika, zwłaszcza te szczególnie kuriozalne dla kogoś o elementarnej wiedzy o świecie, należałoby wg mnie nieco zweryfikować — mówię tutaj o fragmencie "Naukowcy z NASA ostrzegają, że od 15 do 29 listopada Ziemia pogrąży się w ciemnościach", który był newsem już 2 lata temu i został słusznie wyśmiany.

  http://pl.blastingnews.com/styl-zycia/2015/10/nasa-ziemia-pograzy-sie-w-ciemnosciach-na-15-dni-slonce-wysle-mniej-swiatla-00618165.html
  Środa, 15 listopada 2017
 • @Autor
  Najniższa ocena. Wg mnie - granie na emocjach i kłamliwe tezy.
  1. Jak Polacy oceniają?
  - Wyniki działalności rządu dobrze ocenia 52 proc. badanych (o 1 pkt proc. więcej niż przed miesiącem), źle – 38 proc. (+1 pkt proc.).
  - Jak wynika z badania CBOS, już ponad połowa Polaków - 52 procent - pozytywnie ocenia sytuację gospodarczą w kraju. To wzrost o trzy punkty procentowe w porównaniu z sierpniem
  - 56 proc. badanych dobrze ocenia pracę prezydenta Andrzeja Dudy, źle - 34 proc. - wynika z sondażu Kantar Public.

  2. Jakie są fakty?
  - Poprawa wyników w przemyśle, skokowy wzrost produkcji budowlanej, rosnąca sprzedaż detaliczna, średnia płaca i zatrudnienie wskazują, że PKB w III i IV kwartale bieżącego roku będzie rosło w tempie ok. 4,5 proc. – tak eksperci komentują sierpniowe dane Głównego Urzędu Statystycznego o gospodarce.
  - Agencja Moody's podnosi prognozy dla Polski i umacnia naszą walutę
  - dolar przez ostatnie 2 lata OSŁABIŁ się względem złotówki, a więc złotówka się UMACNIA, co przyspieszyło od stycznia — 16 listopada 2015 kurs wynosił 3,95 zł za dolara, dzisiaj 3,55 (a przewiduję że już niedługo będzie poniżej 3,50).

  I po co kłamać?
  Mściciel
 • @Bogusław Jeznach 14:27:43
  Z całym szacunkiem, ale jeśli taka gra słów "ma wyrażac uznanie", to chyba jest tutaj drugie dno, nie wiem, czy zamierzone ;)

  Proszę sprawdzić, co znaczy po hiszpański "cagar" i, co za tym idzie, "cagame" — jest to raczej brzydkie słowo i z uznaniem raczej ma niewiele wspólnego.
  Kagame mucho