Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze javox

 • @kula Lis 67 20:28:53
  Które zdjęcie masz na myśli, bo na tym, które ja widzę został upokorzony.
  A tak naprawdę my wszyscy, jak to słusznie zauważył ikulalibal.
  Wielce znacząca wizyta Andrzeja Dudy w USA
 • @ikulalibal 20:37:24
  A w tle ciągle 447 - niczym memento!
  Wielce znacząca wizyta Andrzeja Dudy w USA
 • Akt kapitulacji
  Nawet przy podpisywaniu aktu kapitulacji Japonii podsunięto krzesło i odbyło się to godniej, bo wśród szpalerów wyprężonych żołnierzy i oficerów. Spójrzmy
  https://www.youtube.com/watch?v=pvm3tFOsNa8

  Dlaczego AŻ TAK upokorzono Dudę?
  I jeszcze ten cynizm Trumpa: Ach jak ja kocham gdy Polacy tu przyjeżdżają! :)

  To się w głowie nie mieści!
  Wielce znacząca wizyta Andrzeja Dudy w USA
 • @MacGregor 16:19:19
  Piszesz: "Dieta dr Dąbrowskiej jest zatem łatwiejsza..."
  -Cóż z tego skoro nie załatwia tego najistotniejszego, co obiecuje: przejścia organizmu na tzw. odżywianie wewnętrzne. Nie regeneruje organizmu!
  A swoją drogą, skoro dieta niskokaloryczna miałaby czynić takie cuda, to obozy koncentracyjne byłyby uzdrowiskami, a bezdomni, niedojadający byliby najzdrowszymi ludźmi na świecie :)
  Mimo wszystko zachęcam do przyjrzenia się diecie Kwiatkowskiego. To dieta tłuszczowa! Ewenement wśród diet! Lubisz mięsiwo i tłusto zjeść, to jest to coś dla Ciebie. Dieta ta nie tylko, jak już to napisałem wyżej, przywróci Ci właściwą wagę ale także uleczy (tak, tak!) z bardzo wielu chorób.
  Pozdrawiam
  Dieta dr Ewy Dąbrowskiej na przykładzie własnem.
 • Autor, coś z tą dietą przedstawioną nam tutaj jest nie tak...
  Tak to wygląda na moje wyczucie i jakieś tam oczytanie w tym temacie.
  Przede wszystkim przejście na odżywianie wewnętrzne przy deficycie kalorycznym nie zachodzi, gdy jemy choćby najmniejszą ilość pokarmu.
  Aby nie być gołosłownym, bo temat poważny (jak nasze zdrowie), cyt za Głodówka pl - oczyść organizm:
  "Nawet najmniejsza ilość pokarmu, raz na jakiś czas, nie pozwala na przestawienie się organizmu na odżywianie wewnętrzne. Sucha skórka z chleba niweczy wszystko. Tylko całkowite powstrzymanie się od jedzenia: bez herbatek ziołowych, soków daje ten oczekiwany efekt leczniczy. Przy wymuszonym niedożywieniu jedynym efektem jest spadek wagi i wychudzenie. Nie ma oczyszczania organizmu. Najważniejsze warunki głodówki to: pozytywne nastawienie do głodowania, nie przyjmowanie żadnych pokarmów, jedynie picie wody i dużo ruchu - może być nawet do 20 km spacerów dziennie."
  I jeszcze jedno. Jedzenie mięsa, tłuszczów, a więc i sało dziadka z zza wschodniej granicy - choć to brzmi karkołomnie -nie tuczy! Tuczą węglowodany, to one nam się odkładają w postaci tłuszczu i złogów. W tym względzie odsyłam do diety Kwaśniewskiego, która doprowadza do właściwej, osobniczej wagi, i którą to dietę w przeciwieństwie do przedstawionej przez Autora można stosować przez całe życie.
  Polecam również wykłady na ten temat Jerzego Zięby i dr Huberta Czerniaka - są obecni na You Tube.
  Pozdrawiam
  Dieta dr Ewy Dąbrowskiej na przykładzie własnem.
 • 5*
  Autor, dałeś nam tutaj jedną z najlepszych refleksji na temat PW jakie kiedykolwiek czytałem - dziękuję!
  A to zdanie:
  "Przestać myśleć to gorzej niż przestać oddychać."
  należałoby wydrukować i stawiać na telewizorach wszystkich tych, którzy je jeszcze posiadają oraz w miejscach obrad politykierów i wszelkiej maści decydentów.
  Pozdrawiam
  Dzień Drugi
 • Autor, przedstawiasz destrukcyjną i samobójczą doktrynę. 1*
  "Dla nas, dla Rzeczypospolitej korzystne byłoby zniszczenie Rosji jako źródła naszego zagrożenia"
  To zdanie to typowa projekcja. Bowiem to nie Rosja jest dla nas zagrożeniem, a jak się okazuje poprzez wszelakie koncepcje i doktryny typu tu przytoczonej - to my stajemy się zagrożeniem dla Rosji!

  Dlaczego nie bacząc na historię ciągle powstają koncepcje konfrontacyjne, które przecież z góry wiadomo jak się muszą skończyć?
  Dlaczego powtarzamy ten sam błąd odgradzając Rosję od Niemiec?
  Dlaczego nikt nie widzi, że na własne życzenie zamieniamy nasze położenie geostrategiczne, gospodarcze z FANTASTYCZNIE KORZYSTNEGO na SKRAJNIE NIEKORZYSTNE, gdzie za sam jedynie przepływ gazu moglibyśmy bez kiwnięcia palcem mieć 4 mld. $ rocznie, gdzie tracimy wschodni nieograniczony rynek zbytu etc, etc. otrzymując w zamian mrzonki i poklepywanie po plecach przez jastrzębi wiadomego pochodzenia?
  Pomost bałtycko-czarnomorski i jego geopolityczne znaczenie.
 • Za doskonały wybór *5!
  Przepiękne to malarstwo! Bardzo dziękuję za wyszukanie i pokazanie nam tych dzieł sztuki!
  Malarstwo Indii, tak jak i cała kultura jest dla nas, Europejczyków egzotyczne często nieprzeniknione i o ile czytelne, to jedynie w swej powierzchownej warstwie. Tu jednak tak nie jest, a to za sprawą nawiązywania w tych obrazach i do naszej europejskiej kultury oraz czerpanie niekiedy wręcz włącznie do pastiszu z doświadczeń wybitnych zachodnich malarzy, a przede wszystkim z takich mistrzów jak: Gustav Klimt i Paul Gogen.
  Pozdrawiam
  Tajemnicze obrazy Shingade
 • @zadziwiony 18:43:44
  Piszesz:
  //Fakt , nie wiem jak z uścisku rosyjskiego- niemieckiego wybrnąć//
  ---Dla jednych mogę być nadmiernym optymistą, dla drugich ruskim trollem ale myślę, że to nie jest trudne. Wystarczy współpracować zarówno z jednymi, jak i z drugimi stać się krajem tranzytowym i otwartym, a kleszcze znikną. Samo przez się znikną, okażą się iluzoryczne.
  Przecież faktem jest, że i Niemcy i Rosjanie (obecnie także Chińczycy) wysuwają (korzystne!) propozycje współpracy. My je odrzucamy, oni naciskają i pojawia się efekt kleszczy.
  Ja pojąć nie potrafię dlaczego ze swojej znakomitej geostrategicznej pozycji nie korzystamy, dlaczego nie stajemy się drugim Hongkongiem? Dlaczego chcemy budować mur Międzymorza (niezgody!) zamiast porty przeładunkowe?
  Tu masz rację: "ale nie sądzę by udało to się za pomocą zbója usraelskiego kierującego się talmudycznymi wartościami."
  Pozdrawiam
  Z Międzymorzem jak z Żydami -
 • @lorenco 00:58:58
  Witaj lorenco!
  Mówisz, że to na anglosaską modłę... A to po prostu rodzaj protest songu, coś co jest przyjęte pewnie wszędzie na świecie. Sądzisz, że Rosja powinna być pod tym względem wyizolowana?
  Dałem link do tego nagrania (protest songu) gdyż Rosjanie jako naród zwłaszcza w ostatnich 100/150 latach wycierpieli zapewne najwięcej na świecie. I to w ich wykonaniu protest, intelektualny bunt przeciwko gwałtowi wojny i śmierci, i alegoria życia brzmi naprawdę przejmująco i prawdziwie.
  Nie bez przyczyny tytuł tego nagrania to: ЖИТЬ. ŻYĆ!
  Rosjanie nie chcą wojny, oni chcą żyć! To widać, słychać i czuć! :)

  Dzięki za linki. Pierwsze nagranie znam i lubię, tych kozackich z szablami nie za bardzo. Jeśli kozackie to zdecydowanie KOŃ! :)
  Ostatnio w samochodzie w czasie jazdy odsłuchuję sobie taką sporządzoną przeze mnie mieszankę Maxa Fadiejewa i Nargiz (tak, tak bywają obrzydliwie anglosascy :) )
  Znasz ich?
  Pozdrawiam.
  Literatura, żydzi i my - 02.06.2018.
 • @zygmuntbialas 07:47:43
  To raczej oczywiste, że trep i to niezależnie od rangi, nie będzie na forum międzynarodowym głosił swoich osobistych opinii, zwłaszcza w kwestii tak kluczowej jak ta. Życie to nie Hollywood.
  Mnie chodziło o coś innego.
  Nie ważne jest kto i z jakiego powodu wygłasza publicznie sprzeciw przeciwko bazom USA w Polsce. Ważne, że takie głosy są i docierają do szerokiej rzeszy odbiorców. Że zasiewają w nich niepokój i przełamują monolit propagandy, która jednym głosem CHCE tych baz i uznaje to za jedynie słuszne posunięcie.
  Wszelkie działania są dobre, które dają szansę na ustrzeżenie nas przed wojną na naszym terenie, przed usmażeniem nas w ew. działaniach odwetowych.
  I jeszcze jedno. W wypowiedzi tego generała padło, co prawda ostrożne ale jednak stwierdzenie, że umiejscowienie stałej bazy w Polsce jest naruszeniem postanowień Traktatu Pokojowego Rosja-USA z 1997 r.
  Dla nas to nie jest żadną rewelacją, natomiast dla czytelników ONET-u, a zwłaszcza elektoratu PiS jak najbardziej taką rewelacją być może. Co nie jest bez znaczenia.
  Pozdrawiam
  Czy Rosja jest realnym zagrożeniem dla Polski?
 • @Robik 00:10:11
  Jest jeszcze gorzej. Gdy te "nasze elyty" mają do wyboru interes Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz ...Ukrainy to zawsze wybierają ich interes pomijając polski.
  Pozdrawiam
  Czy Rosja jest realnym zagrożeniem dla Polski?
 • Były amerykański dowódca: nie umieszczajcie baz USA w Polsce!
  Za ONET:
  //Amerykański generał, który do ubiegłego roku dowodził siłami USA w Europie, ostro skrytykował polską propozycję, by Stany Zjednoczone otworzyły w naszym kraju stałą bazę wojskową. Generał porucznik Ben Hodges napisał w POLITICO, że NATO jest najbardziej udanym sojuszem wojskowym w historii dzięki jedności jego członków i próba jej podważenia musi być oceniona bardzo krytycznie.//
  Z różnych powodów ale nie tylko nam, Polakom nie podoba się stała obecność wojsk USA w Polsce.
  Pozdrawiam.
  Czy Rosja jest realnym zagrożeniem dla Polski?
 • @zygmuntbialas 21:36:50
  @fretka 20:58:45 and @Pedant 21:18:55
  Pomożemy! :)
  Może i ja coś dorzucę..?
  A oto coś na dobry początek. Mam ciarki gdy tego słucham. Ach ci Słowianie, tylko u nich (u NAS!) takie duszuszczypatielnyje piesni!

  https://www.youtube.com/watch?v=X__GJAvZ4_M

  https://www.youtube.com/watch?v=fuPX8mjeb-E&index=12&list=RDEMKqGgrZygKXchP5aEzU4VYQ

  Pozdrawiam :)
  Literatura, żydzi i my - 02.06.2018.
 • @zygmuntbialas 21:10:31
  Pana starania doceniam nie od dziś. :)
  Naturalnie zauważyłem czyj był główny udział w tych notkach, niemniej Pan to firmował. A nie każdy chciałby ten/taki materiał firmować, dla bardzo wielu jest czymś z czym się nie zgadzają, czymś, co o ile zauważają, to wypierają w głęboką nieświadomość.
  Nazwać Cejrowskiego, Ziemkiewicza i o zgrozo o. Rydzyka "kozłem Judaszem"? No, no... :)
  A swoją drogą ma Pan szczęśliwą rękę do ludzi mądrych i szlachetnych, których przewinęło się tu, a i trwa przy Panu bardzo wielu. Przyciągać do siebie takich ludzi to wielka umiejętność.
  Serdeczności :)
  Literatura, żydzi i my - część II
 • @Rzeczpospolita 13:38:22
  //żydo-katolicy nie dopuszczają do siebie takiej myśli - nie są już zdolni mentalnie i intelektualnie do takiej analizy.//
  Trudno się dziwić, nic tak bowiem nie uzależnia jak religia, a zwłaszcza religia katolicka, której doktryna i ceremoniał przez te blisko 2000 lat doprowadzono do perfekcji. Tu nic nie jest przypadkowe, nawet wystrój świątyń, zapach kadzideł, migotliwe światło świec odbijane od licznych złoceń... To wszystko uzależnia, ogłupia i wiąże. Niekiedy na stałe.
  To opium dla ludu. Tak, tak...
  Katolik po obróbce, której zostaje poddany od dziecka staje się parafianinem, nomen omen owcą, która daje się prowadzić bez najmniejszego problemu i oporu na rzeź.
  Bywają oczywiście czarne owce. I w nich cała nadzieja :) Ponoć pojawia się ich coraz więcej.
  Pozdrawiam.
  Literatura, żydzi i my - część II
 • Ode mnie 5*, za obie części!
  Panie Zygmuncie, temat znakomity - gratuluję! Dłuższy czas był Pan nieobecny i było to mocno odczuwalne.
  Pozdrawiam.
  Literatura, żydzi i my - część II
 • Jedno zdjęcie za tysiąc słów
  Czyż to zdjęcie nie symbolizuje naszego obecnego upadku? Zdjęcie za wRealu24.pl.

  [url=https://naforum.zapodaj.net/f42cc4c8c321.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f42cc4c8c321.jpg[/img][/url]

  Na wszelki wypadek, gdyby nie chciało się otworzyć podaję link do hostingu zdjęcia.
  https://naforum.zapodaj.net/f42cc4c8c321.jpg.html
  PiS zdradziło Polskę
 • Autor, moje gratulacje 5*
  Znakomity wywód i cytaty, no i ten fragment:

  "Obywatele Zachodu i ich moralnie zbankrutowany system społeczny, polityczny i ekonomiczny, który jest odpowiedzialny za gwałty, rabunki i zbrodnie dosłownie wszędzie na planecie od Afryki, Ameryki, Bliskiego Wschodu do Azji i jej subkontynentu, kreuje się na moralny kompas dla tak zwanych ludzi trzeciego świata."

  który pasuje, jak ulał nie tylko do "moralnie pięknych" Europejczyków ale także do obecnego "krzewiciela demokracji".
  To obrzydliwość i obraza dla naszego słowiańskiego ducha i moralności znajdować się w tym towarzystwie.
  Pozdrawiam
  Obywatele III RP w koszernym teatrzyku iluzji
 • Sprzeciwiał się?
  " w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński."

  ??????????

  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
  Dlaczego kolportowanie nazizmu niektórym wciąż się opłaca? 1