Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Trivium

 • Erin Olszewski - kolejna pięlęgniarka z nowojorskiego szpitala
  Erin Marie Olszewski jest pielęgniarką, która została dziennikarką śledczą, spędziła kilka miesięcy na pierwszej linii frontu kowidowego, wewnątrz, w dwóch radykalnie różnych miejscach. Dwa szpitale. Jeden prywatny, drugi publiczny. Jeden na Florydzie, drugi w Nowym Jorku. To nie był byle jaki szpital publiczny w Nowym Jorku, ale samo „epicentrum epicentrum”, niesławny szpital Elmhurst w Queens.

  Erin zaciągnęła się do armii amerykańskiej, gdy miała 17 lat. Wzięła udział w operacji Iraqi Freedom w 2003 roku. Część jej obowiązków obejmowała nadzorowanie wydatkowania środków pomocy i ulepszanie obiektów szpitalnych. Otrzymała odznaczenie Army Commendation za zasłużoną służbę. Została ranna w walce. Erin ostatecznie odeszła z armii jako sierżant i została pielęgniarką w cywilu w 2012 roku.

  "Erin Olszewski: Nie boję się porównać ten szpital do kraju Trzeciego Świata. Pracowałam w szpitalu w kraju Trzeciego Świata, w Iraku. Tamten iracki szpital jest lepszy, niż ten tutaj. A to już o czymś świadczy.

  To jest szpital publiczny, musi walczyć o fundusze, więc przyjmują takich (biednych) pacjentów i informują władze szpitala, że jeśli nie zostaną ci pacjenci podłączeni do respiratora, to nie przeżyją.
  Ale rzeczywistość jest taka, że jeśli zostaną podłączeni do respiratora, to ich szanse na przeżycie są bliskie zeru.

  Sprawa wygląda następująco. Więc na oddziale nie ma faktycznie lekarzy, którzy specjalizują się w intensywnej terapii. Jest nawet jeden dentysta, kilku rezydentów, czyli w zasadzie studentów. Oni nie wiedzą, co robią.

  Dzisiaj miałam taką sytuację, gdzie musiałam skorygować decyzję rezydenta i pilnować go. Osoba ta wydała polecenie zaaplikowania pacjentowi Versed [Midazolam], lek z którym trzeba być bardzo ostrożnym, bo można spowodować śmierć pacjenta, mniej więcej zalecona dawka przekroczona była czterokrotnie, niż nakazuje normalnie protokół. Gdybym tego nie wiedziała, doprowadziłabym do śmierci tego pacjenta. I wszystko byłoby OK na bazie ich „Standardów dla C@VID-I9”.

  Mamy do czynienia z erozją standardów, nikt nie jest odpowiedzialny za swoje czyny. Pacjenci pod respiratorami są jak jednostki/króliki doświadczalne służące rezydentom do ćwiczenia swoich umiejętności.
  Tak więc, praktykują zakładanie centralnej linii żylnej czy inne procedury inwazyjne, które nie są konieczne.

  https://pubmedinfo.org/2020/09/13/pielegniarka-z-epicentrum-rozmowa-z-erin-marie-olszewski/
  Rządy poinformowane i opłacone już we wrześniu 2019
 • Testy PCR na COVID-19 z naukowego punktu widzenia są pozbawione sensu
  Testy nie dokońca wiadomo co mierzą, ostatnio na onecie podawano jak kobiete testowano ponad 20 razy a w kwaratannie siedziała 80 dni. Były przypadki wykrywania podono sekwencji wirusa w owocach, więc co te testy tak naprawdę mierzą?

  https://pubmedinfo.org/2020/08/04/testy-pcr-na-covid-19-z-naukowego-punktu-widzenia-sa-pozbawione-sensu/

  "Blokady krajów [lockdown] i środki higieny na całym świecie są oparte na liczbie przypadków i wskaźnikach śmiertelności uzyskanych za pomocą tzw. testów SARS-CoV-2 RT-PCR stosowanych do identyfikacji pacjentów „pozytywnych”, przy czym „pozytywny” jest zwykle utożsamiany z „zakażonym”."
  Nigdy nie daj sobie zrobić testu na COVID
 • Dr Denis Rancourt
  "Stawiam hipotezę, że „szczyt COVID” reprezentuje raczej przyspieszone masowe morderstwo osób wrażliwych z osłabionym układem odpornościowym oraz ludzi, którzy stali się narażeni, poprzez działania rządu i instytucji, a nie epidemiologiczną oznakę nowego wirusa, niezależnie od stopnia, w jakim ten wirus jest nowy z perspektywy specjacji wirusów."
  https://pubmedinfo.org/2020/09/04/smiertelnosc-ze-wszystkich-przyczyn-podczas-covid-19/
  Druga fala nadchodzi
 • Maseczki nie działają na wirusy
  „Chociaż badania mechanistyczne potwierdzają potencjalny wpływ higieny rąk lub masek na twarz, dowody z 14 randomizowanych, kontrolowanych badań tych środków zaradczych nie potwierdziły istotnego wpływu na przenoszenie grypy potwierdzonej laboratoryjnie.
  W naszym systematycznym przeglądzie zidentyfikowaliśmy 10 randomizowanych kontrolowanych badań, w których podawano szacunki skuteczności masek na twarz w zmniejszaniu potwierdzonych laboratoryjnie zakażeń wirusem grypy w społeczności na podstawie literatury opublikowanej w latach 1946 a 27 lipca 2018 roku. W analizie zbiorczej, nie stwierdziliśmy znaczącego zmniejszenia przenoszenia wirusa grypy w przypadku stosowania masek na twarz…

  Jednorazowe maski medyczne (znane również jako maski chirurgiczne) to luźno dopasowane urządzenia, które zostały zaprojektowane do noszenia przez personel medyczny w celu ochrony przed przypadkowym zanieczyszczeniem ran pacjenta oraz ochrony osoby je noszącej przed ochlapaniem lub rozpryskami płynów ustrojowych…
  Istnieją ograniczone dowody na ich skuteczność w zapobieganiu przenoszenia wirusa grypy, zarówno podczas noszenia przez osobę zarażoną w celu kontroli źródła, jak i podczas noszenia przez osoby niezainfekowane w celu zmniejszenia ekspozycji.

  Nasz systematyczny przegląd nie wykazał znaczącego wpływu noszenia masek na twarz na przenoszenie potwierdzonej laboratoryjnie grypy… W tym przeglądzie nie znaleźliśmy dowodów potwierdzających ochronny wpływ środków ochrony osobistej lub środków środowiskowych w zmniejszaniu przenoszenia grypy.” – Niefarmaceutyczne środki zaradcze przeciw grypie pandemicznej w warunkach innych niż placówki medyczne – środki ochrony osobistej i środki środowiskowe. Emerg Infect Dis. 2020 May;26(5):967-975.
  https://pubmedinfo.org/2020/08/23/maseczki-nie-dzialaja-przeglad-literatury-naukowej-w-kontekscie-zasadnosci-polityki-spolecznej-wobec-covid-19/
  Dlaczego Covid-19 to indoktrynacja, nie inicjacja
 • Potencjalnie śmiertelne dawki hydroksychlorochiny podczas badań, „Solidarity” WHO i brytyjskiego „Recovery”
  Potencjalnie śmiertelne dawki hydroksychlorochiny podczas badań, „Solidarity” WHO i brytyjskiego „Recovery” – dr Meryl Nass

  Podsumowując:
  1. W eksperymencie brytyjskim Recovery oraz w eksperymencie Solidarity, hydroksychlorochinę [HCQ] stosuje się w nieterapeutycznej, toksycznej i potencjalnie śmiertelnej dawce.
  2. Ponadto w eksperymentach medycznych, hydroksychlorochinę [HCQ] podaje się zbyt późno w odniesieniu do etapów przebiegu choroby, aby móc określić jej znaczenie w stosunku do SARS-CoV-2.
  3. Gromadzenie ograniczonych danych dotyczących bezpieczeństwa w eksperymentach Solidarity służy ochronie badaczy i sponsorów eksperymentu przed ujawnieniem spodziewanych skutków ubocznych leku, w tym śmierci.
  4. Wygląda na to, że WHO próbowała ukryć informacje o dawkach hydroksychlorochiny używanych w eksperymencie Solidarity. Na szczęście informacje można znaleźć w rejestrach krajowych eksperymentów.

  5. Wnioski, które należy wyciągnąć, są przerażające:
  a) WHO i inne krajowe agencje zdrowia, uniwersytety i organizacje charytatywne przeprowadziły duże eksperymenty medyczne, które zostały zaprojektowane tak, aby hydroksychlorochina nie przyniosła korzyści w leczeniu Covid-19, być może z korzyścią dla znacznie droższych konkurentów i szczepionek w opracowaniu. Eksperymenty były mocno wspierane przez sponsorów badań klinicznych Solidarity i Recovery oraz sponsorów WHO.
  b) Postępując w ten sposób, instytucje i organizacje charytatywne de facto spiskowały w celu zwiększenia liczby zgonów w tych eksperymentach.
  c) Postępując w ten sposób, spiskowali w celu pozbawienia miliardów ludzi możliwości skorzystania z bezpiecznego i niedrogiego leku, o ile jest on właściwie stosowany, podczas poważnej pandemii. Może to przyczynić się do przedłużenia pandemii, ogromnych strat ekonomicznych i zwiększenia liczby zachorowań i zgonów.

  https://pubmedinfo.org/2020/07/16/potencjalnie-smiertelne-dawki-hydroksychlorochiny-podczas-badan/
  Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? -widziane z USA
 • zgony z powodu rozpaczy
  Jeśli można uzyskać wynik dla Polski tylko przez ekstrapolowanie wyników z USA, to dla populacji w Polsce wynoszącej 38 milionów, wzrost śmiertelności spowodowany dziś 1% stopą bezrobocia (jeśli utrzyma się przez pięć lat) może wynosić około 6830 ofiar śmiertelnych.
  https://pubmedinfo.org/2020/04/01/czy-zgony-z-powodu-rozpaczy-przewyzsza-zgony-z-powodu-koronawirusa/
  Walcząc z epidemią, czyli na progu apokalipsy
 • 1 grudnia 2019
  Chiny a dokładnie okolice Wuhan, na około pół roku przed rozpoczęciem tego co się tam zaczęło miały problem z protestami, bo mieszkańcom nie podobał się fakt, że chcą im tam postawić jakieś placówki do utylizowania śmieci, a mieli i tak już kiepskie powietrze do oddychania.
  1 grudnia 2019 roku to ciekawa data, bo weszła w życie nowa ustawa szczepionkowa i zarejestrowano pierwszy przypadek zachorowania na Covid-19.
  Nie wiem jak w praktyce wyglądało u nich przestrzegania prawa związanego ze zdrowiem i chorobami, ale według ichniej telewizji to ma być „najbardziej restrykcyjne” zarządzanie szczepionkami z surowymi karami w celu zapewnienia bezpieczeństwa szczepionkowego w kraju.
  https://pubmedinfo.org/2020/03/18/chiny-uchwalily-nowa-ustawe-o-szczepionkach/
  Walka z wirusem „po chińsku” to skrajna głupota
 • Korea południowa
  Istnieją jeszcze inne kraje, jak np. Korea południowa. Korea Południowa przetestowała w ciągu około dwóch tygodni ponad 140.000 osób na obecność koronawirusa i u nich wyszła śmiertelność w okolicach 1%
  https://pubmedinfo.org/2020/03/15/smiertelnosc-z-powodu-koronawirusa-covid-19-ponizej-1-procenta/
  Koronawirus to uciekinier z laboratorium
 • Dawka strachu
  Ależ oczywiście, że jest to nagłośniony problem. W zasadzie jakby wziąć kilka innych chorób [np. gruźlice] i ich intensywnie szukać to też można by zrobić taką zadymę.
  Włochy teraz na topie są, a wysoka liczba ofiar śmiertelnych w tym kraju jest spowodowana starzeniem się populacji, przeciążeniem systemu opieki zdrowotnej i sposobem zgłaszania ofiar śmiertelnych.
  https://pubmedinfo.org/2020/03/22/dlaczego-tak-wielu-pacjentow-z-koronawirusem-zmarlo-we-wloszech/
  Pandemia strachu dla durnowatych owiec
 • Szczepionkowa sekta
  Czy istnieje coś takiego na świecie, jakikolwiek powód, jakakolwiek rzecz, którą mogłaby wam zaproponować sekta, a która sprawiłaby, że powiedzielibyście:
  „Wiesz co, ta cała sprawa z zabijaniem dzieci jest raczej mało zachęcająca, ale wszystko inne jest takie cudowne, że przymknę oko na te ofiary z dzieci.”

  A co, jeśli tych ofiar musiałoby być więcej? Na przykład 10 dzieci? Jestem pewien, że każdy oglądający ten program myśli sobie:

  „Nie przyłączyłabym/przyłączyłbym się do żadnej takiej organizacji zabijającej chociażby jedno dziecko, a co dopiero 10.”

  Czy sądzicie, że jest to niemożliwe?
  A co, jeśli wam powiem, że 97% Amerykanów/Polaków byłoby w stanie do takiej sekty się przyłączyć?
  Co gorsze wiemy, że to jest fakt. Uwierzylibyście mi? Pewnie już sięgacie po pilota, by wyłączyć telewizor myśląc sobie: „Co on wygaduje?” Udowodnię wam, że tak właśnie jest. Około 97% naszego kraju jest częścią sekty, która składa dzieci w ofierze.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/12/06/miliony-ludzi-dolaczaja-do-sekty-skladajacej-dzieci-w-ofierze/

  Szczepionka DTP jest do dziś stosowana w Polsce:

  Wnioski:Zaszczepienie szczepionką DTP wiązało się z 5-krotnie wyższą umieralnością niż z byciem nieszczepionym. Żadne z prospektywnych badań nie wykazało korzystnych skutków dla przeżycia dzięki szczepionce DTP. Niestety, szczepionka DTP jest najpowszechniej stosowaną szczepionką, a proporcja zaszczepionych trzema dawkami DTP, jest globalnie stosowana jako wskaźnik wydajności krajowych programów szczepień.

  Należy obawiać się, że wpływ rutynowych szczepień na śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny nie był badany w randomizowanych badaniach klinicznych. Wszystkie dostępne obecnie dowody sugerują, że szczepionka DTP może zabijać więcej dzieci z innych przyczyn, niż oszczędza poprzez ochronę przeciw błonicy, tężcowi lub krztuścowi. Chociaż szczepionka chroni dzieci przed chorobą docelową, może jednocześnie zwiększać podatność na niezwiązane z nią infekcje…” – EBioMedicine. 2017 Mar; 17: 192–198. The Introduction of Diphtheria-Tetanus-Pertussis and Oral Polio Vaccine Among Young Infants in an Urban African Community: A Natural Experiment
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5360569/

  Gdy dziecko po szcxzepieniu trenuje bezdechy przez kilka minut, to trafia do statystyk pod etykietą o nazwie SIDS - zespół nagłej śmierci niemowląt.

  W badaniu Massroor Pourcyrous opublikowanym w 2007 roku odnotowano, że 16% niemowląt miało związane ze szczepieniem potencjalnie śmiertelne zdarzenia krążeniowo-oddechowe z epizodami bezdechu i/lub bradykardią. Krwawienie wewnątrzczaszkowe wystąpiło u 17% wcześniaków, którzy otrzymali pojedynczą szczepionką oraz u 24% tych, którzy otrzymali więcej szczepionek. Ponadto odnotowano, że szczepionka DTaP była związana z największą ilością przypadków zdarzeń sercowo-oddechowych wśród niemowląt, które otrzymały pojedynczą szczepionkę. Odnotowano również u dzieci:
  1. Zapalenie mózgu, na co wskazywały podwyższone poziomy białka C- reaktywnego.
  2. Obrzęk mózgu jako jeden z głównych objawów zapalenia.
  3. Potencjalnie śmiertelne zdarzenia sercowo – oddechowe.
  4. Krwawienie w mózgu. – J Pediatr. 2007 Aug;151(2):167-72.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17643770

  „WYNIKI: Do systemu raportowania niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS zgłoszono 2.149 zgonów, najwięcej (n = 1.469 [68,4%]) dzieci. Mediana wieku wynosiła 0,5 roku (zakres 0-100 lat); mężczyźni stanowili 1.226 (57%) zgłoszeń. Całkowita roczna raportowana liczba zgonów na ogół spadła w drugiej połowie okresu badania. Najczęstsza diagnoza przyczyny zgonu wśród 1.244 doniesień u dzieci z dostępnymi protokołami zgonów / autopsji obejmowały"
  - zespół nagłej śmierci niemowląt (n = 544 [44%]),
  - asfiksję / uduszenie (n = 74 [6,0%]),
  - posocznicę / sepsę (n = 61 [4,9%] ]) i
  - zapalenie płuc (n = 57 [4,6%]).

  Wśród 526 zgłoszeń dorosłych, najczęstszymi przyczynami zgonu były
  - choroby układu krążenia (n = 247 [46,9%]) i
  - układu oddechowego (n = 77 [14,6%]),
  - niektóre infekcje i choroby pasożytnicze (n = 62 [11,8%]) oraz
  - nowotwory złośliwe (n = 20 [3,8%]).

  W przypadku zgonów dzieci, 79,4% otrzymało przynajmniej jedną szczepionkę w dniu śmierci. Inaktywowana szczepionka przeciw grypie podawana pojedynczo była najczęściej powiązana z raportami zgonów u dorosłych (51,4%).” – Clin Infect Dis. 2015 Sep 15;61(6):980-7; Deaths Reported to the Vaccine Adverse Event Reporting System, United States, 1997-2013.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/26021988/
  Dr n.med. Katarzyna Bross-Walderdorff przed sądem
 • @Husky 11:51:58
  "Podstawowym twierdzeniem, od którego chyba zaczął się ruch osób nie szczepiących dzieci, jest to, że szczepionki wywołują autyzm. "  Fragment z Anty-Szczepionkowca. Montreal, październik 1885 rok [Anti-Vaccinator, and Advocate of cleanliness. Montreal].
  Brzmi znajomo? Jest coś o autyzmie?

  „Zgłaszanych jest setki przypadków śmierci dzieci, które były zdrowe aż do czasu szczepienia, po którym nastąpiły dłuższe, lub krótsze okresy ich cierpienia; cierpienie to miało przeważnie swój początek w dniu tej operacji, po czym stopniowo postępowała choroba. SZCZEPIENIOWCY ZAPRZECZAJĄ, ŻE ISTNIEJE ZWIĄZEK POMIĘDZY SZCZEPIENIAMI, A ICH ŚMIERCIĄ i orzekają ich śmierć jako następstwo innych przyczyn. Problem polega na tym, że świadkami ich śmierci są TYLKO MATKI I OJCOWIE, a ich zeznania nie mają wagi w naukowych rozważaniach.
  Co więcej, przez ten pogrom niewinnych żyjemy obecnie w epoce Jennera.”
  Źródło: https://collections.nlm.nih.gov/bookviewer?PID=nlm:nlmuid-101235983-bk
  Polskie: https://szczepienia.wybudzeni.com/historia-szczepien/

  "co Ci ludzie jedzą i gdzie żyją."
  Ci ludzie to rozrózniają połykanie o wstrzykiwania.

  Mowa w tym art. o Exley'u i aluminium, więc tak:

  „Wchłanianie aluminium z przewodu pokarmowego jest niewielkie i zwykle waha się w zakresie 0,1-0,4% u ludzi, choć absorpcja szczególnie dostępnych biologicznie postaci, takich jak cytrynian glinu, może wynosić od 0,5-5%.” – Toxicological Profile For Aluminum – U.S. Department Of Health And Human Services https://www.atsdr.cdc.gov/toxprofiles/tp22.pdf

  Jeśli chodzi o wchłanianie to nie wiele jest takich badań, ale wspomne o dwóch:

  W badaniu z 1997 roku przeprowadzonym na dwóch królikach wykazano, że po 28 dniach od wstrzyknięcia aluminium 94% nadal pozostało w organizmie zwierząt. – In vivo absorption of aluminium-containing vaccine adjuvants using 26Al.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9302736

  W tym badaniu niemowlęta ludzi wcale nie wydalały aluminium. – Effect of routine vaccination on aluminum and essential element levels in preterm infants.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23856981

  A co się dzieje z wstrzykiwanym aluminium? Na przykład ta publikacja to opisuje:
  „WPROWADZENIE: Długoterminowa biodystrybucja nanomateriałów stosowanych w medycynie jest w dużej mierze nieznana. Dotyczy to ałunu, najpowszechniej stosowanego adiuwantu szczepionkowego, który jest związkiem nanokrystalicznym spontanicznie tworzącym aglomeraty o rozmiarach mikronów/submikronów. Chociaż ogólnie dobrze tolerowany, ałun jest czasami wykrywany w komórkach z linii monocytów długo po szczepieniu u przypuszczalnie wrażliwych osobników z ogólnoustrojowymi/neurologicznymi objawami lub autoimmunologicznym (zapalnym) zespołem indukowanym przez adiuwanty (ASIA).

  WNIOSKI: Nanomateriały mogą być transportowane przez komórki z linii monocytów do drenujących węzłów chłonnych, krwi czy śledziony i podobnie jak HIV, mogą wykorzystywać mechanizmy zależne od CCL2 do przenikania do mózgu. Dzieje się to z bardzo małą szybkością w normalnych warunkach, wyjaśniając dobrą ogólną tolerancję ałunu pomimo jego silnego potencjału neurotoksycznego. Jednak ciągle rosnące dawki tego słabo biodegradowalnego adiuwantu w populacji mogą stać się podstępnie niebezpieczne, zwłaszcza w przypadku nadmiernych szczepień, niedojrzałej/zmienionej bariery krew-mózg lub wysokiej konstytutywnej produkcji CCL-2.” – BMC Med. 2013 Apr 4;11:99. Slow CCL2-dependent translocation of biopersistent particles from muscle to brain.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/12/15/nano-czasteczki-metali-niszcza-dna-mozgu/
  Szczepić, nie szczepić...dyskutować warto
 • Aluminium i zaburzenia mitochondrialne
  Witam, dorzucę coś jeszcze na temat roli aluminium w mózgu i zaburzeń mitochondrialnych:
  "FDA, czas wziąć pod uwagę fakt, że nie istnieje żadna wiarygodna wiedza naukowa dotycząca bezpiecznych poziomów glinu wstrzykniętego w szczepionkach.

  Zgodnie z tym, co ja, a także inni, jasno przedstawiliśmy, problem w olbrzymiej części polega na tym, że badania dotyczące chronicznego kontaktu z glinem pochodzącym z żywności nie odzwierciedlają schematów gwałtownego kontaktu z glinem pochodzącym z iniekcji. Brak wystarczających dowodów to wasz problem, FDA. Osłabia on cały harmonogram Centrum Zwalczania Chorób [CDC], zaś brak danych naukowych wyraźnie wskazuje na potrzebę przeprowadzenia większej liczby badań. Rozpoczęły się jednak niezależne badania i wiemy, że rozsądny szacunek biorąc pod uwagę literaturę dotyczącą zwierząt jest taki, że 15% wstrzykniętego glinu/aluminium dostaje się do mózgu, gdzie pozostaje przez lata. Co tam robi? Wywołuje stres retikulum endoplazmatycznego, blokując odpowiedź na nieprawidłowo sfałdowane białka [UPR – Unfolded protein response] tak bardzo, że u ludzi, którzy urodzili się z białkiem w mózgu wywołującym nieprawidłowo sfałdowane białka [UPR], komórka doświadcza apoptozy. Komórka umiera wyzwalając cytokiny, glutaminian i ekscytotoksyny – a także glin, który zatruwa inne komórki. Szczepionka powoduje encefalopatię, z którą wiąże się przewlekły stan zapalny mózgu, przewlekła aktywacja komórek mikrogleju (aktywowanych częściowo przez IL-6), zniekształcona ekspresja białek oraz reakcja autoimmunologiczna przeciwko komórkom w mózgu.

  Inaczej mówiąc, autyzm. Tłumienie detoksykacji komórek zmienia nasze dzieci w gąbki dla zwykłych toksyn środowiskowych. Przeciążenie retikulum endoplazmatycznego wyjaśnia w jaki sposób tak wiele genów może odpowiadać za powstawanie spektrum autystycznego i dlaczego dzieci ze spektrum autyzmu stają się coraz bardziej chore bez detoksykacji biomedycznej."
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/05/31/bezpieczny-poziom-glinu-opiera-sie-na-przestarzalych-informacjach-nieuzasadnionych-zalozeniach-i-bledach/


  W wywiadzie dla CNN Sanjay Gupta zapytał dr Julie Gerberding, byłą dyrektor CDC o przypadek Hannah Poling :

  Dr Julie Gerberding, dyrektor CDC: „No wiesz, nie znam wszystkich faktów, ponieważ wciąż nie byłam w stanie sama przejrzeć akt sprawy. Jednak rozumiem, że dziecko ma… uważamy, że jest to rzadkie zaburzenie mitochondrialne. Dzieci z tą chorobą, wszystko co je stresuje, stwarza sytuację, w której ich komórki nie są w stanie wytworzyć wystarczającej ilości energii, aby normalnie funkcjonowały ich mózgi. Teraz wszyscy wiemy, że szczepionki mogą czasami powodować gorączkę u dzieci. Więc jeśli dziecko zostało zaszczepione, dostało gorączki, miało i inne komplikacje ze strony szczepionek. Jeśli jesteś predysponowany do zaburzeń mitochondrialnych, to z pewnością może to wyrządzić pewne szkody. Jednym z objawów mogą być objawy, które mają cechy autyzmu.” – 29 marca 2008, CNN, House Call with Dr Sanjay Gupta
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2019/01/13/zaburzenia-mitochondrialne-u-osob-z-autyzmem/
  Uwaga autyzm
 • Prezentacja dr Toma Macka dla CDC, 19 – 20 czerwca 2002 roku
  "Jak zapewne wiecie, pracuję na University of Southern California School of Medicine (Szkole Medycznej Uniwersytetu Południowo Kalifornijskiego). Aktywnie zmagałem się z ospą około 40 lat. Moje kwalifikacje zawierają prawdopodobnie więcej spędzonego czasu nad leczeniem i pracą w populacjach wśród których pojawiały się ogniska ospy prawdziwej niż ktokolwiek inny. Spędziliśmy trzy lata w prowincji Sheikhupura w Pakistanie i walczyliśmy z 121 wybuchami epidemii. Według naszych szacunków składały się one na 85 – 90% wszystkich przypadków ospy prawdziwej, które wystąpiły w tej populacji około miliona ludzi. (...)

  Jeśli ludzie są zaniepokojeni endemiczną ospą prawdziwą, to nie zniknęła ona z tego kraju z powodu naszej odporności stada. Zniknęła z powodu rozwoju gospodarczego. To dlatego zniknęła z Europy i wielu innych krajów. Nie zdoła się tu utrzymać nawet w razie przywleczenia przez przyjezdnych, tego jestem pewien. Ten stan nie wziął się od powszechnego szczepienia." - Prezentacja dr Toma Macka dla CDC, 19 – 20 czerwca 2002 roku

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/10/04/eradykacja-ospy-prawdziwej-prezentacja-dr-toma-macka/
  Globalne ocieplenie i zanik ospy prawdziwej
 • @Husky 00:07:21
  "Na czym polega odporność poszczepienna?
  Wprowadzony do organizmu antygen ze szczepionki pobudza komórki układu odpornościowego do produkcji swoistych przeciwciał." – Państwowy Zakład Higieny

  „Jednym z najbardziej niepokojących odkryć w medycynie klinicznej było stwierdzenie, że dzieci z wrodzoną agammaglobulinemia, których organizm nie mógł produkować żadnych przeciwciał i miał tylko nieznaczne ślady immunoglobuliny w obiegu, przechodziły odrę w normalny sposób, wykazywały taka samą sekwencję objawów, a następnie zyskiwały odporność.” – Measles as an Index of Immunological Function, The Lancet, September 14, 1968, p. 611.
  http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(68)90701-0/abstract

  „…dzieci z niedoborem przeciwciał miewają dość nieznaczne ataki odry z charakterystyczną wysypką i typowym przebiegiem. Co więcej, nie są zbytnio podatne na ponowną infekcję. Wygląda więc na to, że przeciwciała w osoczu – w jakiejkolwiek ilości – nie są wymagane do wystąpienia wysypki; ani do normalnego przechorowania choroby, ani do zapobiegania ponownemu zachorowaniu.” Immunopathology of measles. Proc R Soc Med. 1974 Nov; 67(11): 1120–1122. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1646020/

  „W pierwszych trzech tygodniach tego roku zarejestrowano około 41 000 przypadków odry w Anglii i Walii. Jest to znacznie powyżej liczby zachorowań z ostatnich dwóch lat – mianowicie około 9 000 w 1958 roku i 28 000 w 1957 roku – chociaż jest to mniej od najwyższych poziomów osiągniętych w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Aby dać wyobrażenie o głównych cechach choroby, jakie pojawiają się dzisiaj oraz o tym, jak najlepiej ją leczyć, zaprosiliśmy niektórych lekarzy ogólnych, aby napisali krótkie raporty na temat przypadków z jakimi mieli do czynienia w swoich gabinetach lekarskich.
  Po pierwsze warto zauważyć, że rozkład choroby jest obecnie dość nierówny. Nie dotarła jeszcze do obszarów, na których praktykują ci dwaj lekarze (w południowej Szkocji i Kornwalii), a inne obszary są do tej pory wolne od choroby. Z drugiej strony, w hrabstwie Kent donosi się, że choroba przybyła na czas, aby położyć dzieci w łózkach przed Bożym Narodzeniem. Ci autorzy [lekarze] zgadzają się, że odra jest w dzisiejszych czasach łagodną infekcją i rzadko mają okazję do podania profilaktycznej gamma-globuliny. W leczeniu choroby i jej powikłań nacisk naturalnie zmienia się z jednej praktyki na drugą. Ilość leżenia w łóżku, kiedy podawać sulfonamid lub antybiotyk, stosowanie leków przeciwbólowych i syropów – wszystkie te problemy mogą być nadal dyskusyjne w leczeniu tego, co uważa się za najczęstszą chorobę na świecie. Jednak pewnie jest wiele w opinii, którą jeden z pisarzy wyraża: „To częste odwiedzanie przez zainteresowanego klinicystę, a nie terapia daje dobre wyniki.” – Br Med J 1959;1:354
  https://www.bmj.com/content/1/5118/351.2

  „Widoczny paradoks jest taki, że w miarę jak poziom wyszczepienia na odrę wśród populacji staje się coraz wyższy, odra staje się chorobą szczepionych.” – Failure to reach the goal of measles elimination. Apparent paradox of measles infections in immunized persons. Arch Intern Med. 1994 Aug 22;154(16):1815-20.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8053748

  „Wyszczepialność wśród chorych wynosiła co najmniej 84,5%. Zasięg szczepień dla całej populacji wynosił 99,0%. „Niekompletny” zasięg szczepień nie wyjaśnia przyczyn wybuchu epidemii Odry w Quebec City” – Major measles epidemic in the region of Quebec despite a 99% vaccine coverage. Can J Public Health. 1991 May-Jun;82(3):189-90.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1884314
  O przeciwnikach szczepień
 • Oporność stada i 95%
  Może kilka faktów, myślę, że takich, które powinny zmusić do rewizji wyznawanego kultu 95%

  Gruźlica:
  „Po blisko 8 latach obserwacji stwierdzono, że częstotliwość występowania gruźlicy jest większa u szczepionych niż u nie szczepionych. Nie znaleziono dowodu na ochronne działanie szczepionki”. – Trial of BCG vaccines in south India for tuberculosis prevention: first report; Bull World Health Organ. 1979; 57(5): 819–827. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2395884/?page=2

  Krztusiec:
  Badano pawiany, które są podatne na krztusiec i przechodzą go podobnie jak ludzie. Pawiany podzielono na dwie grupy, jedna została zaszczepiona a druga nie. Następnie obie grupy zostały wystawione na działanie bakterii krztuśca. Zrobiono coś czego nie można było dokonać eksperymentalnie na ludziach, ale dostarczyło istotnych danych. Zgodnie z oczekiwaniami pawiany, które nigdy wcześniej nie zostały zainfekowane złapały krztuśca i zostały skolonizowane przez jego bakterie przez maksymalnie 38 dni. Pawiany, które zostały uprzednio zaszczepione zostały również skolonizowane przez bakterie krztuśca po ekspozycji przez okres 42 dni – a więc dłużej niż pawiany z grupy nieszczepionych.
  Acellular pertussis vaccines protect against disease but fail to prevent infection and transmission in a nonhuman primate model.; Proc Natl Acad Sci U S A. 2014 Jan 14;111(2):787-92. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24277828

  „179 przypadków krztuśca w hrabstwie Suffolk, NY – według urzedników służby zdrowia wszyscy chorzy byli w przeszłości szczepieni” – Whooping Cough Cases Triple in Suffolk County
  http://www.nbcnewyork.com/news/local/Whooping-Cough-Triple-Suffolk-County-Long-Island-132659533.html?fb_comment_id=fbc_10150370350412500_19430267_10150380172037500#fb6dbdf11bd1de

  Błonica:
  Ostatni wielki test skuteczności komponentu błonicy w szczepionkach DTP miał miejsce na Ukrainie, przy pięciu i więcej dawkach szczepionek. Spośród 3723 dzieci, które na Ukrainie w latach 1992—1997 zachorowały na błonicę, 80,4 procent miało wszystkie wpisy w książeczce szczepień. Wśród 1920 chorych w wieku od 16 do 19 lat odsetek ten wyniósł nawet 81,5 procent. – Epidemic Diphtheria in Ukraine, 1991–1997 https://academic.oup.com/jid/article/181/Supplement_1/S35/843033

  Odra:
  „Widoczny paradoks jest taki, że w miarę jak poziom wyszczepienia na odrę wśród populacji staje się coraz wyższy, odra staje się chorobą szczepionych.” – Failure to reach the goal of measles elimination. Apparent paradox of measles infections in immunized persons. Arch Intern Med. 1994 Aug 22;154(16):1815-20.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8053748

  „Wyszczepialność wśród chorych wynosiła co najmniej 84,5%. Zasięg szczepień dla całej populacji wynosił 99,0%. „Niekompletny” zasięg szczepień nie wyjaśnia przyczyn wybuchu epidemii Odry w Quebec City” – Major measles epidemic in the region of Quebec despite a 99% vaccine coverage. Can J Public Health. 1991 May-Jun;82(3):189-90.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1884314

  Świnka:
  Badanie opisujące epidemie świnki wśród społeczności ortodokdyjnych żydów w USA. Od 28 czerwca 2009 do 27 czerwca 2010 roku zarejestrowano 3502 przypadki świnki związane z epidemią. Młodzież w wieku od 13 do 17 lat stanowiła 27% wszystkich przypadków. Wśród nich 89% miało udokumentowane szczepienie dwoma dawkami szczepionką przeciw śwince oraz 8% jedną dawką. –
  Mumps Outbreak in Orthodox Jewish Communities in the United States
  http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa1202865

  Pneumokoki:
  W tym badaniu oceniano skuteczność kliniczną szczepionki PCV13 w zapobieganiu hospitalizacji z powodu zapalenia płuc u osób w średnim wieku i starszych…
  W badaniu kohortowym uczestniczyło 2.075.730 osób poniżej 50 roku życia z Katalonii w Hiszpanii, które prospektywnie obserwowano od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2015. Pierwszorzędowymi punktami końcowymi były hospitalizacja z powodu pneumokoków lub zapalenia płuc o dowolnej przyczynie i zgon z jakiejkolwiek przyczyny. Zastosowano modele regresji Coxa do oceny związku między szczepieniem szczepionką Prevnar 13 [PCV13] a ryzykiem dla każdego punku końcowego, dostosowane do wieku, płci i głównych chorób współistniejących/leżących u podstaw ryzyka…
  W tym badaniu, duże różnice w wynikach pomiędzy zaszczepionymi PCV13 i nieszczepionymi sugerują, że zaszczepione osoby były bardziej chore…
  Nasze dane nie potwierdzają klinicznych korzyści szczepień przeciwko pneumokokom szczepionką Prevnar 13 wśród dorosłych w Katalonii.” – Evaluating clinical effectiveness of 13-valent pneumococcal conjugate vaccination against pneumonia among middle-aged and older adults in Catalonia: results from the EPIVAC cohort study; BMC Infectious Diseases201818:196
  https://bmcinfectdis.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12879-018-3096-7

  Grypa:
  „Młodzi pacjenci z białaczką, którzy zostali zaszczepieni przeciwko grypie, mieli takie samo prawdopodobieństwo zachorowania na grypę jak ich nieszczepieni rówieśnicy…
  Badacze odkryli, że 354 pacjentów, którzy otrzymali szczepionkę przeciwko grypie, wraz z 98 którzy otrzymywali dawkę przypominającą, miało prawie podobny wskaźnik zachorowalności na grypę lub objawy grypopodobne jak 144 nieszczepionych pacjentów…” – Flu vaccine failed to protect young leukemia patients during cancer treatment
  https://www.stjude.org/media-resources/news-releases/2017-medicine-science-news/flu-vaccine-failed-to-protect-young-leukemia-patients.html

  „Przeprowadziliśmy analizę kohortową dzieci i dorosłych w ankietowym badaniu od 2013 do 2016 roku….
  Pierwszorzędnym punktem końcowym był wskaźnik ryzyka potwierdzonych laboratoryjnie ostrych chorób układu oddechowego [ARI] u osób po szczepieniu w porównaniu z innymi okresami w ciągu trzech sezonów grypowych. Wśród dzieci nastąpił wzrost zagrożenia ostrymi chorobami układu oddechowego patogenami innymi niż grypa po szczepieniu przeciw grypie w porównaniu z nieszczepionymi dziećmi w tym samym okresie…” – Assessment of temporally-related acute respiratory illness following influenza vaccination; Vaccine. 2018 Apr 5;36(15):1958-1964 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29525279

  „Adeno- i rinowirusy były najczęstszymi wirusami powodującymi objawy grypopodobne [ILI]. Wymazy pobrane przez rodziców są skuteczną metodą pobierania próbek. Choroba grypopodobna występowała częściej u dzieci zaszczepionych przeciwko grypie w tym badaniu…” – Epidemiology of respiratory viral infections in children enrolled in a study of influenza vaccine effectiveness; Influenza Other Respir Viruses. 2014 May;8(3):293-301
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/24483149/
  Szczepienia dobrowolne?
 • Wracamy do czasów T4
  Artykuł 6 – Zgoda, Powszechnej Deklaracji w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO
  1.Jakakolwiek interwencja profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna może być podjęta wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody osoby, której ma dotyczyć, udzielonej w oparciu o dostateczne informacje. W odpowiednich przypadkach zgoda powinna być wyraźna i może być wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie oraz z dowolnej przyczyny, bez stawiania takiej osoby w niekorzystnej sytuacji bądź powodowania jakichkolwiek niedogodności po jej stronie.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/04/kodeks-norymberski/
  Oto jak został uśmiercony Alfie
 • Ilość NOPów w PL
  “Działania niepożądane leków i szczepionek są powszechne, ale są niedostatecznie raportowane. Chociaż 25% chorych leczonych ambulatoryjnie doświadcza niepożądanych efektów ubocznych, to mniej niż 0,3% wszystkich zdarzeń niepożądanych i 1-13%
  poważnych niepożądanych efektów ubocznych zgłoszono Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Podobnie, mniej niż 1% niepożądanych odczynów poszczepiennych [NOP] zostało zgłoszone.” – Źródło: HHS, Electronic Support for Public Health–Vaccine Adverse
  Event Reporting System (ESP:VAERS)

  „Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), w 2013 r. w Polsce działania niepożądane leków zgłosiło jedynie 0,1 proc. mieszkańców, podczas gdy w Wielkiej Brytanii 7,3 proc., Niemczech 6 proc., we Francji 3,1 proc. oraz we Włoszech i Hiszpanii – po 2 proc.” – Źródło: Rynek Zdrowia, Zaskakująco mało zgłoszeń o niepożądanych działaniach leków, 04.12.2015
  http://szczepienia.wybudzeni.com/nop-niechciany-odczyn-bezposredni/
  Stop szczepionkom!!!