Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze apoloniusz

 • Panie Pośle
  ... a co Pan Poseł proponuje w zamian ?
  Tymczasem chodziki z KODu idą protestować..
 • autor
  moim zdaniem, gdyby pan Bolek stawił się na miesięcznicy należy obstawić go barierkami ow promieniu kilku metrów, aby ochronić osobę prezydenta i tak pozostawić. Wszystkich innych powynosić, a on niech sobie siedzi i pozuje do zdjęć. Bardzo wielu uczestników miałoby pytania i rady dla przewodniczącego Solidarności. Świetna okazja do bezpośredniej pogawędki.
  Niepoczytalna opozycja
 • @Pan podporucznik 21:26:46
  widzę, że po "marszu wolności" kiepskie morale naszło Waści. I słusznie, to jeden z ostatnich marszów. A ściepy z puszek rozkradli. Ni ma !
  Znikający kraj ...
 • Czcigodna Pani Astro
  Nie ma zgody co myśli przewodniej. Istniejemy, ..."do krwi ostatniej kropli z żył ..."
  Znikający kraj ...
 • optymisto!
  ... trochę optymizmu !
  Jestem chory psychicznie...
 • Do Autora,
  pozwoli Pan, iż skorzystam z szansy lansowania intuicyjno-intelektualnych wizji i podzielę się moją:
  po nagłym Brexicie, odpadła w Stanach od decyzji opcja "nihil novi" gdyż postanowiono zmienić strategię w stosunku do UE, która ma obecnie największy dochód narodowy na świecie, większy niż Stany. Nowy prezydent "odpuści" UE i pozwoli na jej rozczłonkowanie, w wyniku czego powstanie unia w unii, quasi państwo (Francja i grupa niemiecko języczna) oraz reszta państw. Nowo-powstała federacja z dominacją Niemiec zapewni im przede wszystkim wyswobodzenie się z gorsetu państwa pod formalną "okupacją" aliantów (głównie USA) i po wtóre dojście do broni nuklearnej (kolejność dowolna).
  DONALD TRUMP WCIŚNIE RESET
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:04:38
  moim zdaniem z roku na rok świadomość narodowa przybiera na sile i eliciarstwo zdaje sobie z tego sprawę. Może ten fakt lekceważyć i kontynuować niedostrzeganie tego faktu poprzez zamilczanie, lub przyłączyć się i spróbować skanalizować. Tak jak skanalizowano opozycję. Ale Marsz będzie coraz liczniejszy i niebawem będzie nas milion (niekoniecznie w samej Warszawie, nie koniecznie w przyszłym roku) a jak za "kilka roków" w bank. Przed pańska osiemdziesiątką (dożyjemy, bo wojny nie będzie !).
  Odciąć Ziuka
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:48:34
  w tej kwestii popieram "Bogdana Marzenia Ściętej Głowy". Do tego zmierza sytuacja, a przez rok wiele się wyklaruje.
  Odciąć Ziuka
 • @Bogdan 08:48:12
  widocznie słuchaliśmy różnych przemówień, gdyż wedle mnie ma powstać komitet i ów komitet okrśsli kto będzie maszerować a kto nie. Ale może się przesłyszałem.
  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Dzień żywych czy zmarłych?
 • Panie Autorze, Czcigodny !
  czego się Pan spodziewał? Lunaparku ? mam swoje lata (raczej bliżej mety niż startu) i moje refleksje są zupełnie inne niż Pańskie albowiem pamiętam inne rocznice w lipcu, w październiku,maju. Wesołe. Nie zamieniłbym na dzisiejszą z jednego powodu. Każde z kolejnych świąt w listopadzie jest coraz potężniejsze i przyjdzie czas, że będzie w tym pochodzie milion niekoniecznie młodych ludzi. I jestem tego szczerze pewien, że wówczas to rządzący przestaną się śmiać. Już dzisiaj pan Prezydent złożył ciekawą ofertę, aby dzisiejszy marsz przyłączył się do Niego. Poczekamy kiedy władze przyłączą się do tego marszu.
  Urodziłem się w tym mieście (smutnego marszu - jak Pan pisze) i tu umrę, gdyż nie zamierzam emigrować i kontestować: "tego" kraju, jak piszą niektórzy - mojego kraju.
  Pozdrawiam ciepło.
  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – Dzień żywych czy zmarłych?
 • a jaka wedle Pana jest alternatywa?
  wyścig jeszcze nie zakończony, a Pan Autor już zna wynik ?
  Prorok jaki czy kie licho ?
  Dobrze się stało, iż całe PIS pojechało do Krakowa, bo mogłoby przeczytać Pańskie wypracowanie i oddać władzę jak w 2007, a tak to gonitwa w toku.
  Koń a polityka zagraniczna Polski
 • jestem innego zdania, ponieważ ...
  ... wprowadzenie stanu wyjątkowego to nie kichnięcie w rękaw. To ogromna praca wielu tysięcy ludzi czegoś takiego nie robi się z soboty na niedzielę, to po pierwsze, a po drugie : po co, jaki byłby cel ?
  Dziwię się, ze dwóch poważnych ludzi, wykształconych, "z tytułami" przepowiada kolejną "wojnę na dniach" (że zacytuję klasyka).
  Dr Z. Kękuś ostrzega przed stanem wyjątkowym 11 listopada
 • Wreszcie żyjemy w ciekawych czasach !
  To nie Trump wygrał, to lewactwo przegrało. Trump ma dopiero przed sobą zwycięstwo (albo katastrofę). Jeśli tylko przyczyni się do "nie przeszkadzania" wówczas następne narody się wyzwolą. Niebawem takich wysp przybędzie. I lewactwo zaczyna to dostrzegać.
  Jeśli wsadzi do pierdla panią Hilarię, to i u nas nabiorą odwagi. Może nie będzie lepiej ale weselej.
  WE THE PEOPLE – “The Silent Majority” - MY NARÓD
 • Do Autora,
  przeczytałem pański tekst z dużą uwagą, i pierwsza refleksja to : pobożne życzenia, druga to: zbyt wiele uogólnień.
  Ani obecny rząd, ani jakikolwiek rząd w Polsce nie prowadzi samodzielnej polityki zagranicznej, żaden dotychczasowy rząd, żadna opcja, która zdążyła się w Polsce wykluć nie ma wizji jak ma wyglądać nasz kraj, nasze państwo za np 100 lat. Cała wizja państwa kończy się na okresie kadencji. A dlaczego? Powód jest jeden: sytuacja finansowa państwa.
  Czy J.K. wprowadzi zamordyzm : nie, bo po co ? Co by to dało ? Co się ma zmienić? Czy wyprodukujemy broń nuklearną ? Czy wyrwiemy się z astronomicznego zadłużenia, niczym Rumunia za komuny ?
  Dotychczas na tym portalu przepowiadano III W.Ś. nawet "na dniach" Pan natomiast (z całym szacunkiem) przepowiada upadek obecnej ekipy. To coś nowego, lecz tak samo realnego jak owa III W.Ś. "na dniach".
  Prof. Zybertowicz : PIS marzy o władzy autorytarnej
 • @Zorion 19:05:43
  jeśli do tego dodamy ca 90% mediów ... to jest o czym myśleć.
  Jak niemieckie fundacje troszczą się o rozwój Polski
 • @Jerzy.63 02:34:09
  widocznie nie mają zdania
  Wielki biurowiec Radia Maryja w Krakowie
 • @Lotna 20:32:10
  ciekawe ilu owych "społeczników" w radach i parlamencie by pozostało, gdyby nie doili budżetu ? Jakoś Pan Autor nie komentuje.
  Lichwiarze u bram
 • @Jerzy.63 15:21:05
  ... życzę częstszych odwiedzin na NE24, wówczas będzie okazja do podciągnięcia "odruchów" poczucia humoru.
  Wielki biurowiec Radia Maryja w Krakowie
 • Panie Pośle,
  głosi Pan zaiste prawdę, więc mam propozycję, dla Pana osobiście oraz godną przedłożenia w formie projektu ustawy: aby ze względu na tragiczne położenie kraju - Ojczyzny - posłowie pracowali pro publico bono (za darmo), a przy okazji pozbawić tzw. diet wszelkiej maści radnych.
  Jestem pewien, iż deficyt zacząłby się zmniejszać.
  Lichwiarze u bram
 • O kurcze !
  Coś się Panu stało w głowę, czytam pańskie poprzednie wpisy (te sprzed dwóch lat) i oczom nie wierzę ! Przecież do 1go kwietnia jeszcze pół roku !
  Pozdrawiam ciepło.
  Wielki biurowiec Radia Maryja w Krakowie