Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Rademenes

 • Broń EMP
  Musimy się przygotować w warsztatach swoich domów. Należy zbudować broń EMP, opartą o magnetrony (nie jest to skomplikowana broń i mało tegonjie podlega pod ustawę o posiadaniu broni). Nieustanne "usterki" podzespołów sieci 5G doprowadzą do zaniechania ich stosowania. Taka miejska partyzantka - broń EMP oparta na magnetronach.
  Jerzy Zięba o petycji w sprawie 5G
 • żydowskie obozy NKWD
  Trochę z innej strony.
  ...może ktoś wreszcie coś napisze o żydowskich obozach NKWD??? Obozy były nie tylko niemieckie (IIWŚ), lecz również żydowskie (zarządzane przez żydów w czasach sowieckich). Jak się ma 6 milionów kłamstw do martyrologii ofiar sowietów, dokonanej ręką żyda?
  O pluciu w pysk i ciepłym deszczu...
 • "lekarze" niszczą zdrowie:
  Ja bym dorzucił terapię MMS i amigdaliną (witamina B17). Mam kolegę u którego cztery lata temu zdiagnozowano szpiczaka mnogiego (rak szpiku). Stosował MMS + pestki moreli i nie ma śladów w markerach komórek rakowych. Czuje się dobrze, założył rodzinę i żyje :)
  Nie można wierzyć mengelowskiej medycynie - zero chemii, zero szczepionek z aluminium i nanocząstkami jakichś świństw. Nie dać się polityce depopulacyjnej.
  Chemioterapia nie ma sensu
 • @Autor
  Wreszcie ktoś pisze na tym portalu o ludobójstwie Burów. Jakby nie było, RAHOWA nie jest mitem, to się dzieje... Akcja wymaga reakcji (zgodnie z obowiązującym prawem fizyki)...
  Ludobójstwo białych w RPA - ostrzeżenie dla Europy
 • .
  https://www.youtube.com/watch?v=0USDTO3CMi0
  Błagalny Komorowski z rabinami w tle
 • @kanton 15:01:27
  Jak miło popatrzyć na żebractwo "elyt" - serce się raduje :):) Cytując klasyka: "z przodu garnitur, z tyłu goła dupa" :):)
  Długi Nowoczesnej przyczyną jej zachowania?
 • za późno...
  Już za późno na zaostrzanie procedur azylowych. Niemcy przyjęły pasożyta niszczącego zdrowy organizm Narodu z entuzjazmem i płacą za to swoją cenę (jak zarażony organizm - biegunka, wymioty, gorączka, etc.). Całe szczęście, że udało się w Polsce odwrócić biegunowość rządów i strącić liberalno-lewackich masochistów - to była ostateczna chwila na zmianę autodestrukcyjnych zapędów osób decyzyjnych o sytuacji w Polsce. Sytuacja obecna w Niemczech, Francji, Szwecji, Wlk. Brytanii oraz innych, "postępowych" krajach zgniłej Europy zachodniej jest dobrym przykładem na okazanie szaremu człowiekowi zguby idei multi-kulti... Różnice kulturowe zawsze będą istniały i są przestrogą na przyszłość dla każdego rozumnego człowieka. Tak jak w matematyce nie dzielimy przez zero, tak multi-kulti się nie sprawdza - proste...
  Dżihad w Berlinie
 • jak zwykle ekstra!
  Uwielbiam Pańskie wpisy :) Są pełne ironii, lecz jakże celnie opisują tą zakłamaną rzeczywistość w której wszyscy żyjemy... Robi Pan naprawdę kawał dobrej roboty :)

  Pozdrawiam serdecznie
  Kobiety wokół Radka
 • No i gitara :)
  Rewelacyjny (jak zwykle) tekst :) Pozdrawiam Autora :)
  Manekiny Agory
 • @staszek kieliszek 22:17:52
  Dokładnie, Andrea Rossi jest twórcą Enegy Catalyser (E-Cat). Świat nauki nie ma obecnie wytłumaczenia dla jego dzieła, są tylko pomiary, które dobitnie świadczą o nadsprawności rozwiązania. Tak samo jak MEG (Motionless Electromagnetic Generator). który został nawet opatentowany:
  https://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/originalDocument?CC=US&NR=6362718B1&KC=B1&FT=D&ND=&date=20020326&DB=&locale=

  Na szczęście są strony, które gromadzą i publikują zbanowaną i niewygodną wiedzę (z różnych dziedzin):
  http://rexresearch.com/1index.htm
  Spisek firm naftowych.
 • @Paulus.Aquarius 09:26:45
  100% zgoda - "oficjalna" nauka jest dla plebsu, wraz z jej "prawami"; to coś jak dogmaty w religii, by nawet szary człowiek nie starał się wykraczać poza określone ramy (bo zostanie nazwany heretykiem, zwolennikiem teorii spiskowych, bądź pseudonaukowcem)...
  Specjalizują się w etykietowaniu niewygodnych ludzi.
  Spisek firm naftowych.
 • .
  Temat jest niezwykle ciekawy; swoją drogą dodam, że u nas w Polsce trwają prace badawcze (na razie w "podziemiu" przy cichym udziale jednej z uczelni technicznych) nad wykorzystaniem wody w celach ogrzewnictwa. Prototyp już działa...
  S.Meyer opracował tzw. Resonant Cavity Cell. Polecam zgłębić temat rezonansu wody i jej roztworów, tego co się dzieje z drganiami atomów związanych w cząsteczkę H2O. Nauka od dawna wymaga aktualizacji, a nie bzdurnego powielania praw sformułowanych w XIX wieku (np. prawa Faradaya).
  Spisek firm naftowych.
 • Bardzo dobry artykuł...
  Mimo wszystko, paliwa kopalne to technologia pamiętająca czasy jaskiniowców. Przyszłością (teraźniejszością) jest zeroemisyjny wodór, który w wyniku reakcji spalania z tlenem generuje wodę (parę wodną). Jest sporo rozwiązań technicznych zamiecionych pod dywan, wykorzystujących tę technologię. Redukcja zużycia paliw konwencjonalnych w silnikach spalinowych, wzrost ich sprawności wskutek lepszego "dopalenia" paliwa, przeregulowanie kąta wyprzedzenia zapłonu, etc.
  Mało tego, wodór jest najpowszechniej występującym pierwiastkiem w przyrodzie. Węglowodory to przeszłość.
  Zapewniam, że jeszcze za naszego życia będziemy świadkami stosowania kotłów wodorowych dla celów ogrzewania (i nie mam tu na myśli ogniw paliwowych).

  Serdecznie pozdrawiam Pana Bogusława...
  Sposób na CO2
 • najłatwiej dostępne paliwo
  Woda jest niezwykła, polecam:

  http://www.tchik.com.pl/archiwum/2005/7/niezwykla_woda.pdf
  Żywa woda
 • @Andrzej Madej 11:53:06
  Tylko samoucy potrafią kształtować rzeczywistość w której się znajdują.
  Większość ludzi idzie na łatwiznę odtwarzając informacje, a nie poszerzając je.
  Analogia do naszego systemu edukacji: im bardziej dokładnie odtworzysz przekazaną informację, tym lepszą ocenę uzyskasz z egzaminu. Broń Boże wykroczysz poza wiedzę wykładowcy. To trochę jak z bezmyślnym klepaniem paciorków - niby wszyscy znają tekst, ale nie zdają sobie sprawy z treści tekstu...
  Krytyczne myślenie w tych czasach jest towarem deficytowym a im bardziej spoglądamy na zachód, tym większa skala bezmyślności i nieumiejętności samodzielnej oceny faktów.
  Dotyczy to nie tylko wiedzy ogólnej, również ścisłej. Ostatnio czytałem gdzieś artykuł o "wybitnych" innowatorach, którzy medialnie zostali nagłośnieni, bo automat do kawy potrafił kreślić portrety postaci na piance. Wpływ na rozwój cywilizacji raczej mizerny.
  Proponuję wyobrazić sobie analogiczną sytuację, gdy jakiś samouk opracuje urządzenie, które będzie miało ogromny wpływ na rynek energii w większej skali. Takiego człowieka nie nagłośni się medialnie; zostanie wyciszony lub uciszony. Jest wiele przykładów takich ludzi, lecz gawiedź słyszy jedynie o nowych aplikacjach do smartphone'ów, inteligentnych krokomierzach i innych bzdurach, które nie rozwiązują podstawowych problemów cywilizacyjnych... Gawiedź z założenia nie powinna drążyć zagadnień zarezerwowanych dla "wielkich" tego świata. Gawiedź ma być bezmyślną, konsumpcyjną papką...
  Praca dobroczynna
 • @staszek kieliszek 06:27:16
  W czasach wiktoriańskich obecne lobby energetyczne, paliwowe itp. były w powijakach, więc nie za bardzo kto miał hamować rozwój. Obecnie, w czasach łatwo dostępnych informacji rozwój w branży energetycznej również istnieje, niestety natrafia na mur koncernów i "autorytetów" naukowych.
  Społeczeństwo jest karmione głupotą na uczelniach, by wyłączyć w ludziach umiejętność samodzielnego myślenia i zdławić ciekawość świata. Jest wielu wynalazców, którzy w swoich garażach mają urządzenia mogące wprawić w kompleksy "najwybitniejszych" profesorów.
  Na uczelniach po to się uczy praw np. termodynamiki, by żaden osioł nawet nie próbował przekroczyć ustalonych przez "naukowców" granic. Analogicznie jest z dowolna religią (dogmaty).
  Nikt nie ma monopolu na najwyższą prawdę - ani papież, ani imam, ani "autorytet" naukowy... W przypadku, gdy ktoś do niej dąży i zostanie to wykryte, jest nazywany heretykiem lub pseudonaukowcem...
  Praca dobroczynna