Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze gotenks

 • @Autor
  Dzięki za artykuł. To jak oddech świeżego powietrza na tym zatęchłym od propagandy padole. Mam nadzieję, że Iran się obroni i skopie d...ę swoim przeciwnikom.

  Oczywiście dałem 5*, wbrew głosom wyrobników oddelegowanych na odcinek Neonu, przesiąkniętych rusofobią i zapachem pewnej rośliny o właściwościach bakteriobójczych.
  CZY IRAN JEST ZAGROŻENIEM DLA ŚWIATA ???
 • @zygmuntbialas 23:36:14
  Oczywiście przepraszam za moje zachowanie na blogu i niepotrzebne powtórzenie linku, już wcześniej tu znanego :). Tłumaczyć mnie może tylko zbulwersowanie tym co napisał ranger :(.

  Cieszę się, że pisze Pan dalej, i że wspierają Pana zaangażowani komentatorzy jak Trojanka. Pana blog stał się taką "latarnią prawdy" w tym zalewie medialnej propagandy i informacyjnego szumu, wypełnionego manipulacjami i kłamstwami.

  Pozdrawiam serdecznie, obiecując regularne odwiedzanie Pana bloga tutaj, choć niekoniecznie regularne na nim komentowanie :)

  PS. Pozdrawiam też komentatorkę Trojankę, której obiecuję poprawę mojego zachowania :)
  Co się dzieje na Ukrainie - 07.09.2015.
 • @trojanka 15:17:43
  > Rozumiem,że chodzi o to aby artykuł pokazywał się wraz z linkiem co
  > jakiś czas na tym blogu, żeby drążyć temat!!trudno jak każą to trzeba!!!

  Niestety nie ma Pan(i) racji posądzając mnie o niecne czyny. Tak się składa, że komentarz, w którym podałem ten link, był moim pierwszym komentarzem na NE24, a ja zarejestrowałem się tutaj tylko po to, aby go napisać. Nie miałem pojęcia, że temat był tu już wałkowany, ponieważ NE24 przeglądam dopiero od dwóch dni.

  Rozumiem, że czujność rewolucyjna jest niezbędna w tym trudnym czasie, ale we wszystkim trzeba mieć zdrowy umiar. Polecam wzięcie głębszego oddechu i wyjście na świeże powietrze.
  Co się dzieje na Ukrainie - 07.09.2015.
 • @Autor
  Wiesz Autorze, że znalazłeś się na celowniku ? Niejaki ranger zabrał się za Ciebie na s24. Z grubej rury strzelił, ale, że notki płodzi niczym królik, więc przeszło bokiem :)

  http://geopolitics.salon24.pl/666889,neon24-pl-popiera-handel-narkotykami-w-doniecku-nie-wierzysz

  Pozdrawiam
  Co się dzieje na Ukrainie - 07.09.2015.