Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze gotenks

 • @MacGregor 11:50:26
  "nie jest tak, że ktoś dziś celowo i aktywnie 'zapomina' o tym Bolesławie"

  Przedstawił Pan swoją opinię. Ja mam odmienną. Pozdrawiam :)
  CZY SŁOWIANIE TO POTOMKOWIE REPTILIAN?
 • Ewolucja poglądów autora ?
  Do tej pory na wszelkie wspomnienia o WL autor reagował jedynie prymitywnymi bluzgami. Obecnie nadal ma to miejsce, ale pojawiają się też nieśmiałe komentarze typu :

  "W tym sensie istnienie jakiejś Lechii jest teoretycznie możliwe i rzeczywiście dzieje naszych ziem wciąż czekają na rozpoznanie."

  A tak z ciekawości zapytam, czy nie dziwi Pana, że w żadnym podręczniku historii dla szkół nie ma żadnej wzmianki o Bolesławie Zapomnianym, a 95% Polaków nie wie kto to był ?
  CZY SŁOWIANIE TO POTOMKOWIE REPTILIAN?
 • @All
  Wszystkim tak obficie rozpisującym się o holokauście, polecam zapoznanie się z wojną paragwajską. Może wtedy do was dotrze co to znaczy prawdziwy holokaust, gdy przy życiu zostaje 20tys mężczyzn danego narodu, a kobiety tego narodu szukają każdego, komu mogłyby spłodzić dziecko, byle ten naród ocalić.
  Dziś Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
 • @Husky 20:10:46
  To jest dość "ekstrawagancki" komentarz wobec rzezi jaką urządzono Paragwajczykom. Nic w ostatnich dwóch wiekach nie jest do tego porównywalne.
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • @Autor
  Zamiast epatować publikę arcysłówkami o arcyzbrodni, polecam poczytać np. o wojnie paragwajskiej. Dowie się Pan wtedy co to znaczy prawdziwa eksterminacja narodu
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • @fretka 17:00:19
  Wielkie dzięki - właśnie o to video mi chodziło :)
  Barcelona - teatr uliczny
 • Może ktoś ma zgrany filmik z miejsca ataku ?
  Na Wykopie pod adresem
  https://www.wykop.pl/link/3877083/nagranie-z-miejsca-zamachu-w-barcelonie/
  można było zobaczyć filmik z miejsca ataku, zrobiony przez kogoś, kto filmował ofiary. Niestety filmik jest już niedostępny. Może ktoś zgrał ten filmik, albo zna aktualne linki, pod którymi można go jeszcze zobaczyć ? Byłbym wdzięczny, bo w moim odczuciu ranne ofiary zachowywały się na nim zbyt spokojnie ...
  Barcelona - teatr uliczny
 • Nigdy nie rozumiałem
  jak można było pisać tak nienawistnie obrzydliwe komentarze o muzułmanach jakie pisali Husky i Kula Lis oraz inni blogerzy ich popierający. Był to dla mnie zawsze jakiś rodzaj dewiacji umysłowej, jakiś rodzaj psychopatii. Taki sam sposób myślenia wg mnie, musieli mieć Ukraińcy bestialsko mordujący Polaków na Wołyniu.

  I nie pociesza mnie myśl, że te poglądy zostały im wtłoczone przez ogólnie panującą narrację antymuzułmańską, propagowaną przez proizraelskie media, chociaż oni sami są święcie przekonani, że to ich własne poglądy.
  Co się dzieje w NEON-ie - 16.07.2017.
 • Już po Niemcach ?
  Ja nie mogę ... czytając tutaj komentarze odnosi się wrażenie, że już po Niemcach ...

  No to się pytam : znacie jakąś polską markę, która ma wielką sieć sklepów w Niemczech i wywozi stamtąd grubą kasę do Polski ? A może znacie jakiś samochód zaprojektowany i wykonany w całości w Polsce, i na dodatek nieźle się sprzedający za granicą ? A co się lepiej kojarzy - "Made in Poland" czy "Made in Germany" ? A dlaczego Niemcy robiły wszystko, żeby zlikwidować w Polsce przemysł stoczniowy ? Albo próbują wykończyć polskie górnictwo ? Albo jakikolwiek inny przemysł ?

  Z jednego powodu. Bo mając swój przemysł, da się przewegetować w czasach trudnych dzięki popytowi wewnętrznemu. Gdyby w Polsce nie zlikwidowano przemysłu, to Niemcy miałyby znacznie trudniej upchać tu swoją gorszą produkcję (tak jak to czynią obecnie).

  Dlatego z pewnością Niemcy odczują skutki zmian geopolitycznych, być może nawet znacznie odczują, ale te zmiany ich nie wykończą. Ich elity próbują już teraz walczyć by kraj podupadał jak najwolniej. U nas "elyty" walczą by kraj upadł jak najszybciej.
  Niemcy są PRZERAŻONE!
 • @Tiamat 21:17:55
  Świetny komentarz !

  Tyle, że 99.99% ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego o czym Pani pisze, a na dodatek, tak naprawdę, to wcale nie chce tego wiedzieć, i woli, gdy ktoś myśli za nich
  Co się dzieje na świecie - 07.06.2017.
 • @matterhorn 14:50:42
  M; "Jak wiadomo Polska jest wielkim przyjacielem i sojusznikiem Izraela."

  G: Niektórzy mówią nawet, że jest jego kolonią ...
  Iran
 • Zdumiewające ...
  ... co potrafi propaganda zrobić z mózgów takich Husky'ich czy Kula Lis'ów.
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
 • Najważniejsze zdanie z tekstu
  "Polityka Atlantów wobec Iranu jest w moim przekonaniu jedną z najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na Ziemi."

  Niestety, ten fakt jest całkowicie ignorowany przez 99,99% populacji.
  Trump, bomba jądrowa i „iranofobia”
 • @lorenco 02:44:06
  Wow ! Jestem pod wrażeniem Rosjan wypowiadających się w programie "60 minut". Ten Polak wyglądał tam jak jakaś kukła do propagandy o skłonnościach gejowskich !
  Trumpi smród nad Syrią
 • Świetny tytuł notki
  Demonizowanie KRLD trwa w najlepsze. Ale to tylko karta w rozgrywce z Chinami.
  Polowanie na Kimów
 • @Autor
  Ciekaw jestem, czy dopuszcza Pan w ogóle myśl, że są tacy, którzy uważają, że zmiana czasu jest jak najbardziej sensowna, i zgodna z dopasowywaniem się organizmów żyjących do zmieniających się warunków otoczenia.
  Czas na doroczną tresurę populacji...
 • @Autor
  W mojej ocenie, te wszystkie spekulacje na temat wybuchu wojny domowej we Francji, czy mającego tam nastąpić jakiegoś pogromu, są kolejnymi próbami wywołania klasycznej, samospełniającej się przepowiedni, po ewentualnym spełnieniu której, natychmiast pojawią się "mądre" artykuły w stylu - "a nie mówiłem ?", czy też "ja to przewidziałem", albo "taka polityka musiała do tego doprowadzić".

  Dla mnie jest jasne, że wiadomo która nacja wypowiedziała Francji (a myślę, że i Belgii i Niemcom też), wojnę, w odpowiedzi na powolne wychodzenie spod jej jarzma. To wychodzenie jest robione bardzo powoli, z dużym trudem i ciągle jest torpedowane, ale wg mnie, ewidentnie ma miejsce.

  W mojej ocenie, że te wszystkie przewidywania pozostają jednak jedynie w świecie pobożnych życzeń, ponieważ Francuzi dobrze zdają sobie sprawę co im grozi - mam tu na myśli społeczeństwo francuskie jako całość, a nie jego władze.
  Francja w przeddzień wojny domowej
 • @All
  Wymiękłem czytając te komentarze powyżej ...

  Trwa sobie jakaś tam dyskusja, w której padło, że Rosja ma niezły sprzęt, i od razu pojawia się jakiś Moher, który zalewa notkę klasycznymi propagandowymi gadzinówkami, jaka to Rosja zacofana, a Ameryka rozwinięta, a wtóruje mu "prawicowiec" Husky orzekając :

  "To fakt a nie pobożne życzenie"

  A jakby im napisać, że to Amerykanie kupują silniki do swojego programu kosmicznego od Rosjan, a nie na odwrót, albo, że w Syrii pokazali i przetestowali technologię rakietową, po pokazie której, usraelscy oficjele z Ameryki wymiękli i znacznie wyhamowali swój pęd do wojny, to cię zwyzywają od ruskich trolli ...

  Wyraźnie czuć to zapach pewnego warzywa o właściwościach bakteriobójczych ...
  "Pokój poprzez siłę".
 • @kula Lis 66 15:47:24
  KL: Jakaś agentura w Polsce uznała kiedyś że Rosja jest wrogiem i trzeba kupować złom z pustyni USA

  G: Niestety ... Polska to kolonia pewnego bliskowschodniego państwa, więc nie może decydować samodzielnie ...

  Poza tym, większość ludzi w Polsce kompletnie nic nie rozumie z otaczającej ich rzeczywistości, i np. święcie wierzy, że Korea Płn. będzie nas chciała zaatakować rakietami wyposażonymi w głowice nuklearne ... Właśnie tak: będzie nas chciała ...
  NOWY ROSYJSKI HELIKOPTER POKAZAŁ SWOJE ZĘBY
 • @Autor
  Ciekawy artykuł. Zdaje się sugerować to co i ja myślę, że w świecie (w tym np. w USA, Izraelu, ale i w Polsce) jest prowadzona gra, (zwykle) dwóch dużych ośrodków, reprezentowanych przez różne służby specjalne.

  Odnoszę wrażenie, że jedna z tych sił jest bardziej bezwzględna, ale niekoniecznie dzięki temu odnosi przytłaczający sukces.
  Bibi, Donald, SITE i masakra w Québec City