Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Bez Tabu

 • "Akcja pod arsenałem 2" ???
  Czy ktoś wie GDZIE jest przetrzymywany pan Mateusz Piskorski i jakie są możliwości jego przejęcia / odbicia? Jeśli aresztowanie było bezprawne, to osoby, które podejmą się tej akcji, będą działać w majestacie prawa. Może by zamiast bajdurzenia i pisania skarg na mafię do mafii, podjąć jakieś konkretne działania?
  Zachodnia demokracja made in syjonistyczne USA
 • Miał rację Churchill
  "Przyszli faszyści będą siebie nazywać antyfaszystami" - tak mówił. No i proszę, sprawdziło się. Swoją drogą, wątpię czy bez oddolnego użycia siły da się wpłynąć na los Piotra Rybaka. Z chamami często trzeba po chamsku, a na razie, niestety, patyczkujemy się.
  Dlaczego sąd wpuścił Żydów, a zamknął drzwi przed Polakami?
 • @ewinia 19:35:30
  "Z takimi się nie rozmawia..." - jak mawiał klasyk (Cat-Mackiewicz, o ile się nie mylę). Wprawdzie on mówił o komunistach, ale i tutaj bez wątpienia jego bon-mot znalazłby zastosowanie.
  Afera na procesie Rybaka. Sąd dokonał selekcji Polaków
 • Dobra rada dla pana Ślusarka
  Chędoż się, Ślusarek
  Jan Krzysztof Bielecki
 • @ireneusz 08:10:55
  A jednak coś w tym jest: http://cancerres.aacrjournals.org/content/57/11/2187.long

  Nie osądzaj pochopnie !!!
  Poniedziałek, 30.11.2015
 • Szkoda inkaustu...
  Szczerze mówiąc, gów...o mnie obchodzi ten cały holokaust. Szkoda czasu i atłasu na wmawianie komuś, że nie jest się wielbłądem. Praktyczniej jest po prostu sprawić, aby jego opinie przestały się liczyć (przynajmniej dla nas). I tego się trzymajmy: "My nie wiemy, nas tu wtedy nie było, ale to Niemcy rozpętały II wojnę światową więc wszelkie żale do nich. Nas możecie cmoknąć w trąbkę."
  Nie mów fałszywego świadectwa przeciw Narodowi Polskiemu!
 • To US-rael wkurzył muzułmanów petrodolarowym haraczem
  Od 300 lat z islamem był święty spokój. Nic się nie dzieje bez przyczyny. W 1948 roku utworzono Izrael. W 1971 utworzono petrodolara. W 2003 roku zabito Husajna, bo chciał sprzedawać ropę za Euro (= złamać monopol petrodolarowy). W 2011 roku zabito Kaddafiego, bo chciał sprzedawać ropę za złoto. Za rozpierduchą wywołaną w Libii poszła "arabska wiosna". I z powodu owej "arabskiej wiosny" mamy do Polski przyjmować uchodźców. Ja się pytam: z jakiej racji? Czy to my tam namieszaliśmy???
  Mysl24: Nie chcemy was tu.
 • Tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku.
  Nawiązując do tej analogii o uprowadzonych dziewczynach, tym pierwszym krokiem mogłoby być odgryzienie jaj, wraz z członkiem, właśnie jednemu z owych "tłustych misiów" i to w momencie kiedy się tego najmniej spodziewa. Chwilowe osłupienie, w jakie go by to (idę o zakład) wprawiło, można by momentalnie wykorzystać na odebranie mu broni, ukatrupienia go tą bronią, a następnie "utorowania" sobie drogi na zewnątrz.

  W takiej sytuacji kluczowe jest: rozeznanie w sytuacji, determinacja i wykorzystanie ZASKOCZENIA jako de facto najgroźniejszej w takiej sytuacji broni. Tyle o analogiach i alegoriach.

  Teraz bardziej ad meritum: twórców i piewców tzw. III RP ktoś tu dzisiaj - nie pamiętam czy w tym wątku, czy w innym - podał na tacy, i to lecąc po nazwiskach. Myślę, że pierwszym krokiem w naszej polskiej "tysiącmilowej podróży" jaką mamy do przebycia, powinno być właśnie POZBAWIENIE owych osób poczucia bezpieczeństwa. Postawienie ich w sytuacji, gdy pomimo immunitetu i tej całej zapory administracyjnej jaką wokół siebie tworzą, będą się obawiać o swoje bezpieczeństwo na tyle, że usuną się na emeryturę, gdzie będą co najwyżej rozkazywać swoim własnym wackom (bez skutku zresztą na ogół - jak to w tym wieku bywa).

  Nic tak nie zniechęca jak strach o własne życie, zwłaszcza u osób, które już się nachapały, straciły parę, i teraz marzą tylko o świętym spokoju. I my, Polacy, powinniśmy pokazać, że jesteśmy w stanie nie tylko uzbroić i zorganizować się na tyle, żeby fizycznie zniszczyć centralne ośrodki reżimowej propagandy. Musimy także w dalszej fazie reform przywrócić możliwość realnego KARANIA kandydatów do stanowisk decyzyjnych - w razie niedotrzymywania obietnic - stryczkiem lub banicją. Ja sam, gdybym pisał swój "program wyborczy" umieściłbym w ostatnim punkcie klauzulę o przyzwoleniu do dokonania publicznego linczu na mojej osobie w razie gdyby udowodniono mi, że nie dotrzymałem chociaż jednej z tych obietnic z powodu złej woli, korupcji, chciwości lub obłudy. Taki "ostatni punkt programu wyborczego (i jedynie on) dawałby rękojmię, że ten program ma pokrycie - w intencjach i możliwościach kandydata.

  W dalszej perspektywie byłoby wiadomo, że jeśli ktoś tego punktu NIE POSIADA w swoim "programie" to jest właśnie jednym z "tłustych misiów" i należy pogonić mu kota - na tyle silnie i przekonująco, żeby sobie uświadomił że nie ma do czynienia z "ciemnym ludem, który wszystko kupi". Że to już nie te czasy!!!

  BTW: Austria zamierza rozpisać referendum co do dalszego uczestnictwa w UE. Tak samo zamierza postąpić Wielka Brytania, a po wyborach prezydenckich, w razie wygranej pani Le Pen - pewnie także i Francja. Zostanie miotająca się Merkelowa i jej najwierniejsze przydupasy. Dalej już neutralizacja pójdzie z górki. Narody będą już uzbrojone. NATO dostanie ultimatum: albo odczepicie się od Ukrainy i przestaniecie jątrzyć w Europie, albo won z powrotem za Atlantyk, bo rzeczywiście odwrócimy sojusze. Nikt nie lubi jątrzycieli, a już zwłaszcza megalomańskich i przygłupich - przekonanych o swojej "supremacji" tylko na podstawie tego, co zostało w nich wtłoczone podczas prania mózgu, szumnie zwanego za oceanem "edukacją".

  Gdy już Jankesi będą z powrotem u siebie (jeśli nie dlatego, że secesjoniści z UE lub Rosja ich po prostu pogonią z Europy, to może dlatego, że zbankrutują i dolar ulegnie dewaluacji, a bez monopolu dolarowego na niewiele będzie ich stać). Poza tym - jak ktoś słusznie zauważył - amerykański "Majdan" może mieć miejsce znacznie wcześniej niż jakikolwiek inny (np. moskiewski). Być może zamieszki w Ferguson i Baltimore to tylko przygrywki do tego, co nastąpi niebawem. A wtedy Polacy - wykorzystując chwilowe zamieszanie na świecie - mogą śmiało zrobić to samo, co w roku 1918 - znacjonalizować (zdeprywatyzować) wszystko, co zostało wcześniej "sprywatyzowane" i ułożyć sobie pokojowo relacje z sąsiadami - tak jak chociażby w latach 1970-tych.
  Nie udawaj Greka
 • Farba to mało
  Dynamit by się przydał...
  Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków
 • Miara prawdziwej solidarności
  BTW: Ile procent oszczędności (takich "z konta") musiałby odjąć sobie od ust przeciętny mieszkaniec UE żeby umożliwić spłatę całego zadłużenia Grecji JEDNĄ TRANSZĄ ???
  Bankructwo Grecji, kompromitacja UE
 • Tyle hałasu o nic?
  Może zamiast kreować konflikt, po prostu zapytać kobiety o zdanie?
  Klucz do arabskiej wojny