Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wolidar

 • @Autor
  Niezależna- skrzyżowanie GazWyb z Trybuną Ludu.
  O ile jeszcze dwa lata temu zakrzywiali czasoprzestrzeń, o tyle obecnie kreują inną rzeczywistość /czytaj, bezczelnie kłamią/.
  Potencjalnie 100 razy groźniejsi od wyborczej ponieważ na tym szmatławcu ludzie się już poznali. Niezależną jeszcze wielu ludzi uważa za wiarygodną.
  Bezczelna manipulacja „Niezależnej”
 • Pseudonaukowy bełkot.
  Kuriozum i aberracją jest zestawienie Czarnobyla i promieniowania, ze spadkiem ilości urodzin dzieci z Zespołem Downa.
  Może w ramach rzetelności należało by wstawić również tabelkę z ilością przeprowadzonych w tamtych latach zabiegów usunięcia ciąży! To był okres kiedy kobiety częściej wykonywały szczegółowe badania, na które wcześniej by się nie zdecydowały.
  Prośmy Pana aby zesłał nam kolejną katastrofę elektrowni jądrowej, albo nawet dwie, to problem upośledzonych dzieci zniknie.
  RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD
 • ???
  RAM, mam nadzieje że przez pośpiech nie obejrzałeś trzeciego filmu. A więc obejrzyj. Facet miał i nóż i pas przypominający materiał wybuchowy, w teatralny sposób rozchylił kurtkę aby go wszyscy widzieli, po czym ratownicy zabrali go na noszach do karetki(link drugi). Broadway pełną gębą.
  Przykro mi ale artykuł miesza oczywiste fakty zezwierzęcenia izraelskich żołnierzy z fejkami i ustawkami. W jakim celu?
  Nie twierdze że to Ty, ale zastanawia mnie geneza takiego działania.
  Poza tym widziałem również film, nakręcony podczas zabójstwa Palestyńczyka na wózku. Najpierw parę ujęć osoby na wózku a później niesiony ktoś na jakimś kocu do karetki. Tyle tylko... że widać było buty między głowami ludzi.
  Ktoś tu wkłada kij w mrowisko i chyba nawet można pokazać palcem kto.
  Przypominam że nie długo olimpiada. Wydarzenie medialne, wszystkie kamery zwrócone na Koree, no bo przecież brzydki Kim za miedzą.
  A tymczasem może odbyć się ponowne mordowanie strefy gazy, tak jak latem 2014 r., podczas wojny nazwanej przez izraelską armię operacją "Ochronny Brzeg".
  Wtedy w mediach wojna w Donbasie była numerem jeden.
  Prawie nikt nie "zauważył" mordowania cywilów.
  Śmierć Abu Thuraya: Izraelczycy strzelają także do inwalidów
 • @zadziwiony 18:03:47
  Nie ja dobierałem Panu towarzystwo.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 16:27:36
  Pan w dalszym ciągu nie rozumie podstawowej sprawy, należy właśnie skończyć z "paroma litrami benzyny" używania służbowego sprzętu do celów prywatnych, wykorzystywania pracowników o te pare groszy miesięcznie. Takie gadki, a co tam literek paliwa w te czy we wte, dwie rozmówki dziennie w te czy we wte, pół godzinki w pracy dłużej za free w te czy we wte. Takie umniejszanie że tylko troszkę, przecież wszyscy tak robią.. Nie, nie wszyscy. Nie korzystam z firmowego sprzętu, dla mnie istnieje jeszcze słowo oprócz nie wolno, "nie wypada" lub "jest nieuczciwe".
  Przywróćmy do słownika prawdziwe znaczenie słowa kradzież.
  Kult naciągania rzeczywistości tylko do własnych potrzeb jest porażający.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 16:27:36
  Gdzie napisałem że popieram donosicieli?!
  Nie potrafisz legalnie zarobić 1000 pln dziennie to zamknij w cholerę firmę i zbieraj grzyby. Przecież nikt Ci nie każe prowadzić firmy i płakać że musisz zatrudniać dwóch darmozjadów.
  Pieprzenie o wzięciu się do roboty jest bezsensownym atakiem. Już od najmłodszych lat wziąłem się do roboty, mam to co mam, pracuje jak chce ale nie kradnę i mam czyste sumienie! To co mam zawdzięczam Uczciwej pracy i wykształceniu, które zresztą sam sobie zafundowałem.
  Można uczciwie bez kombinowania przejść przez życie, chcesz jeździć Ferraari to wymyśl coś dobrego a nie kombinuj na siłe.
  Nie do mnie pretensje o wysokie podatki!
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @trybeus 15:20:49
  Kombinowanie w celu jak najmniejszego płacenia podatków tak, ale właśnie taka kleptomania stanowczo nie. Wykorzystać wszelkie legalne środki na wy.....anie systemu tak, wykorzystywanie do tego innych nie.
  A może by tak strajk włoski, wszyscy stosują się co do joty względem obowiązującego prawa, chyba by im szczęki poopadały :-))
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:53:43
  Podjąłem temat samochodu, ponieważ akurat tu widać właśnie kombinowanie niektórych przedsiębiorców. Nie widzę nic zdrożnego w pojechaniu po bułki takim samochodem, ale korzystanie z samochodu firmowego notorycznie w celach prywatnych jest oszustwem. Aby wyeliminować pojedyncze takie wypadki wystarczyły by sporadyczne kontrole, ale przy skali zjawiska zawsze znajdzie się jakiś dekiel który zechce rozwiązać to systemowo.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @wolidar 15:15:20
  Oni latami "pracowali" na stan obecny. Każdy kto myśli że można to zmienić z wyborów na wybory, naoglądał się za dużo filmów.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @trybeus 14:29:25
  Nie dość że nie uczciwe, to jeszcze karygodne. Wszystko to co opisałeś jest skurwysyństwem. Ale myślę że na resocjalizację góry jest zdecydowanie za późno! Ale jest możliwe powolne wyeliminowanie patologicznej "góry" właśnie od dołu. Poprzez brak przyzwolenia na jakiekolwiek przekręty, przymykanie oka, kolesiostwo, kombinatorstwo na niższych szczeblach. Ludzie zajmujący miejsce starego postkomunistycznego śmiecia który na całe szczęści się starzeje mogą zacząć coś zmieniać. Niestety na razie zanosi się na to że wchodzimy w erę młodych niedouczonych debili, którzy we krwi mają właśnie kombinatorstwo.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:34:53
  Coraz bardziej skomplikowany system prawny jest wynikiem cwaniactwa i braku moralności.
  Oraz skretynieniem bandy oszołomów nazwanych politykami.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:26:31
  Ja sobie całkiem dobrze radzę i nie oszukuję i nie kradnę.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:19:13
  Patologii się nigdy całkowicie nie wyeliminuje, ale gdy większość ludzi będzie postępowała moralnie i uczciwie będzie trochę lepiej. Ci wielcy kradną miliardy również dzięki współpracy z mniejszymi, społeczeństwo lubi ostatnio przymykać oczy na drobne niegodziwości uważając że "mnie to nie dotyczy i nie obchodzi" Nie godzić się na kradzież to potrzeba kapusiów będzie mniejsza. Donosić poza tym należy, ale tylko do prokuratury gdy ma się dowody.
  Dzisiaj ktoś pracując w firmie naciągającej ludzi, uważa że jego to nie dotyczy on tylko tam pracuje. Nie, on też jest złodziejem. Mentalność musi się zmienić. Sprzedając wadliwy towar kradniesz, wadliwy produkt bankowy -kradniesz, wyłudzasz odszkodowanie -kradniesz, okłamujesz kogoś w celu sprzedaży produktu -kradniesz, proponujesz nieuczciwe warunki pożyczki -kradniesz, wykonujesz niefachowo usługę -kradniesz itp. itd..
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 12:14:17
  Kombinatorstwo i cwaniactwo pierwszej wody. Firma nie jest od utrzymywania rodziny z okruszków czyli kombinatorstwa. Firma ma zarabiać na utrzymanie. Jeśli nie zarabia uczciwie, to ją zamknij, jeśli nie możesz zapłacić uczciwie pracownikowi, to go nie zatrudniaj.
  Przez takie "okruszki" między innymi system podatkowy jest coraz bardziej bzdurny i skomplikowany. Nie odpowiada oto go zmień.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 09:30:19
  Samochodem służbowym też jeździsz w celach prywatnych?
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @RAM 10:20:31
  Wbrew temu co mówią lewicowe media, na zamachach terrorystycznych zyskują tylko i wyłącznie terroryści i imigranci. Zachodnie społeczeństwa coraz bardziej się ich boją a co za tym idzie coraz mniej się im otwarcie sprzeciwiają!Coraz mniej swobód i coraz większy zamordyzm.
  I mamy tutaj spięcie klamrą obydwu tematów, artykułu i wpisu -kula lis-
  A jeśli i urojony antysemityzm i zamachy mają taki sam cel, to czy nie możemy zadawać pytania kto bezpośrednio za tym stoi?
  Silberstein, Weinstein i niepokonane oręże antysemityzmu
 • @staszek kieliszek 04:53:43
  Teoria o "Światach równoległych" nie jest już tylko teorią.
  Wystarczy włączyć telewizor i monitor, aby się przekonać że istnieją już co najmniej dwa.
  Za jakiś czas oprócz tego że będą pokazywać tylko i wyłącznie wykreowane przez siebie fakty medialne, dojdziemy do momentu w którym "reporter" aby nakręcić materiał z jakiegoś wydarzenia napisze maila do grafika. Grafika komputerowa w filmach dorosła do tego stopnia, że możliwe już jest prawie w czasie rzeczywistym kreować sceny i zdarzenia.
  Za pare lat będzie to powszechne.
  Widzę już zwolenników takich machlojek twierdzących że: "no przecież po co narażać reportera na kulkę podczas wojny, kiedy taki sam materiał można bezpiecznie zrobić w studio"
  i ludzie przecież to łykną.
  Kłamstwa demokratyczne
 • g.w
  Czy tylko ja czytając słowa tego bluźniercy miałem wrażenie że już podobne wypowiedzi już gdzieś słyszałem?
  Zaraz,zaraz...
  Czy to nie coś w stylu:
  „Zbiry popychają Czarnego, szarpią, ten wyższy wypuszcza potężnego, szerokiego jak Aleje Jerozolimskie sierpowego, ale chybią. - Wyp…j stąd, Czarnuchu! - wrzeszczą, grożą dziewczynom"
  Tak tak, to fragment wypocin pewnego szwabskiego reportera gaz,wyb
  Który po nieudanej próbie prowokacji na Marszu Niepodległości wmawiał wszystkim że chcieli go tam zabić, nikt go nie dotknął-ale wszyscy mieli nienawiść w oczach.
  Retoryka i sposób manipulacji ten sam.
  Najlepiej w dzisiejszych czasach zaatakować kogoś tylko i wyłącznie
  podejrzeniem o złe intencje, które to podejrzenie przekuwane jest później w zmyslone fakty dokonane przez wszelkiej maści pseudo dziennikarzy.
  O tym jak Pieronek opluł Polskę we Włoszech
 • @RAM 23:07:16
  Poczekamy jeszcze parę lat a karzą brukselskim zombies oglądać wystawy
  o bohaterskim francuskim ruchu oporu który przedzierał się przez okupowane niemcy, pomagał i ukrywał "unych" przed nazistowskimi Polakami.
  Ten świat już dawno stanął nad przepaścią i zrobił krok do przodu.
  Włoscy Żydzi o Glińskim i różańcu na granicach
 • Coś za coś:
  "Byłoby rzeczą trudną dla MERKEL dowiedzenie, że NIEMCY kiedykolwiek ubolewali w związku z nazistowskimi działaniami, mającymi na celu oczyszczenie rasy ariańskiej z zanieczyszczeń żydowskich..."
  Włoscy Żydzi o Glińskim i różańcu na granicach