Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wolidar

 • @Autor
  Niezależna- skrzyżowanie GazWyb z Trybuną Ludu.
  O ile jeszcze dwa lata temu zakrzywiali czasoprzestrzeń, o tyle obecnie kreują inną rzeczywistość /czytaj, bezczelnie kłamią/.
  Potencjalnie 100 razy groźniejsi od wyborczej ponieważ na tym szmatławcu ludzie się już poznali. Niezależną jeszcze wielu ludzi uważa za wiarygodną.
  Bezczelna manipulacja „Niezależnej”
 • Pseudonaukowy bełkot.
  Kuriozum i aberracją jest zestawienie Czarnobyla i promieniowania, ze spadkiem ilości urodzin dzieci z Zespołem Downa.
  Może w ramach rzetelności należało by wstawić również tabelkę z ilością przeprowadzonych w tamtych latach zabiegów usunięcia ciąży! To był okres kiedy kobiety częściej wykonywały szczegółowe badania, na które wcześniej by się nie zdecydowały.
  Prośmy Pana aby zesłał nam kolejną katastrofę elektrowni jądrowej, albo nawet dwie, to problem upośledzonych dzieci zniknie.
  RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD
 • @zadziwiony 18:03:47
  Nie ja dobierałem Panu towarzystwo.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 16:27:36
  Pan w dalszym ciągu nie rozumie podstawowej sprawy, należy właśnie skończyć z "paroma litrami benzyny" używania służbowego sprzętu do celów prywatnych, wykorzystywania pracowników o te pare groszy miesięcznie. Takie gadki, a co tam literek paliwa w te czy we wte, dwie rozmówki dziennie w te czy we wte, pół godzinki w pracy dłużej za free w te czy we wte. Takie umniejszanie że tylko troszkę, przecież wszyscy tak robią.. Nie, nie wszyscy. Nie korzystam z firmowego sprzętu, dla mnie istnieje jeszcze słowo oprócz nie wolno, "nie wypada" lub "jest nieuczciwe".
  Przywróćmy do słownika prawdziwe znaczenie słowa kradzież.
  Kult naciągania rzeczywistości tylko do własnych potrzeb jest porażający.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 16:27:36
  Gdzie napisałem że popieram donosicieli?!
  Nie potrafisz legalnie zarobić 1000 pln dziennie to zamknij w cholerę firmę i zbieraj grzyby. Przecież nikt Ci nie każe prowadzić firmy i płakać że musisz zatrudniać dwóch darmozjadów.
  Pieprzenie o wzięciu się do roboty jest bezsensownym atakiem. Już od najmłodszych lat wziąłem się do roboty, mam to co mam, pracuje jak chce ale nie kradnę i mam czyste sumienie! To co mam zawdzięczam Uczciwej pracy i wykształceniu, które zresztą sam sobie zafundowałem.
  Można uczciwie bez kombinowania przejść przez życie, chcesz jeździć Ferraari to wymyśl coś dobrego a nie kombinuj na siłe.
  Nie do mnie pretensje o wysokie podatki!
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @trybeus 15:20:49
  Kombinowanie w celu jak najmniejszego płacenia podatków tak, ale właśnie taka kleptomania stanowczo nie. Wykorzystać wszelkie legalne środki na wy.....anie systemu tak, wykorzystywanie do tego innych nie.
  A może by tak strajk włoski, wszyscy stosują się co do joty względem obowiązującego prawa, chyba by im szczęki poopadały :-))
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:53:43
  Podjąłem temat samochodu, ponieważ akurat tu widać właśnie kombinowanie niektórych przedsiębiorców. Nie widzę nic zdrożnego w pojechaniu po bułki takim samochodem, ale korzystanie z samochodu firmowego notorycznie w celach prywatnych jest oszustwem. Aby wyeliminować pojedyncze takie wypadki wystarczyły by sporadyczne kontrole, ale przy skali zjawiska zawsze znajdzie się jakiś dekiel który zechce rozwiązać to systemowo.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @wolidar 15:15:20
  Oni latami "pracowali" na stan obecny. Każdy kto myśli że można to zmienić z wyborów na wybory, naoglądał się za dużo filmów.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @trybeus 14:29:25
  Nie dość że nie uczciwe, to jeszcze karygodne. Wszystko to co opisałeś jest skurwysyństwem. Ale myślę że na resocjalizację góry jest zdecydowanie za późno! Ale jest możliwe powolne wyeliminowanie patologicznej "góry" właśnie od dołu. Poprzez brak przyzwolenia na jakiekolwiek przekręty, przymykanie oka, kolesiostwo, kombinatorstwo na niższych szczeblach. Ludzie zajmujący miejsce starego postkomunistycznego śmiecia który na całe szczęści się starzeje mogą zacząć coś zmieniać. Niestety na razie zanosi się na to że wchodzimy w erę młodych niedouczonych debili, którzy we krwi mają właśnie kombinatorstwo.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:34:53
  Coraz bardziej skomplikowany system prawny jest wynikiem cwaniactwa i braku moralności.
  Oraz skretynieniem bandy oszołomów nazwanych politykami.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:26:31
  Ja sobie całkiem dobrze radzę i nie oszukuję i nie kradnę.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 13:19:13
  Patologii się nigdy całkowicie nie wyeliminuje, ale gdy większość ludzi będzie postępowała moralnie i uczciwie będzie trochę lepiej. Ci wielcy kradną miliardy również dzięki współpracy z mniejszymi, społeczeństwo lubi ostatnio przymykać oczy na drobne niegodziwości uważając że "mnie to nie dotyczy i nie obchodzi" Nie godzić się na kradzież to potrzeba kapusiów będzie mniejsza. Donosić poza tym należy, ale tylko do prokuratury gdy ma się dowody.
  Dzisiaj ktoś pracując w firmie naciągającej ludzi, uważa że jego to nie dotyczy on tylko tam pracuje. Nie, on też jest złodziejem. Mentalność musi się zmienić. Sprzedając wadliwy towar kradniesz, wadliwy produkt bankowy -kradniesz, wyłudzasz odszkodowanie -kradniesz, okłamujesz kogoś w celu sprzedaży produktu -kradniesz, proponujesz nieuczciwe warunki pożyczki -kradniesz, wykonujesz niefachowo usługę -kradniesz itp. itd..
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 12:14:17
  Kombinatorstwo i cwaniactwo pierwszej wody. Firma nie jest od utrzymywania rodziny z okruszków czyli kombinatorstwa. Firma ma zarabiać na utrzymanie. Jeśli nie zarabia uczciwie, to ją zamknij, jeśli nie możesz zapłacić uczciwie pracownikowi, to go nie zatrudniaj.
  Przez takie "okruszki" między innymi system podatkowy jest coraz bardziej bzdurny i skomplikowany. Nie odpowiada oto go zmień.
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @zadziwiony 09:30:19
  Samochodem służbowym też jeździsz w celach prywatnych?
  Rząd PiS powołuje do służby armię kapusiów...
 • @staszek kieliszek 04:53:43
  Teoria o "Światach równoległych" nie jest już tylko teorią.
  Wystarczy włączyć telewizor i monitor, aby się przekonać że istnieją już co najmniej dwa.
  Za jakiś czas oprócz tego że będą pokazywać tylko i wyłącznie wykreowane przez siebie fakty medialne, dojdziemy do momentu w którym "reporter" aby nakręcić materiał z jakiegoś wydarzenia napisze maila do grafika. Grafika komputerowa w filmach dorosła do tego stopnia, że możliwe już jest prawie w czasie rzeczywistym kreować sceny i zdarzenia.
  Za pare lat będzie to powszechne.
  Widzę już zwolenników takich machlojek twierdzących że: "no przecież po co narażać reportera na kulkę podczas wojny, kiedy taki sam materiał można bezpiecznie zrobić w studio"
  i ludzie przecież to łykną.
  Kłamstwa demokratyczne
 • Takie to już mamy normy.
  "Malowany ptak"- no co z tego, że udokumentowano kłamstwa autora który twierdził że jest to autobiografia. Pomimo rażących zakłamań i zmyślania wydarzeń które nigdy nie miały miejsca, niektórzy twierdzą że były one tak ohydne, że na pewno dotyczyły wszystkich wsi w Polsce i są obrazem ówczesnej rzeczywistości.
  "Botoks"- pomimo że reżyser nigdy nie twierdził iż jest to film paradokumentalny, to sytuacje przedstawione w tym filmie są tak okropne że nie mogą być prawdą, nie można budować na nich obrazu rzeczywistości całej służby zdrowia..
  :-} Pozdrawiam
  Botoks, czyli hejt i heheszki
 • @wolidar 01:14:13
  Dobra kopia z napisami i od początku:
  https://www.youtube.com/watch?v=JM0DvWBvQXY
  Każdy musi to zobaczyć. Omawianie budowy państwa Polin
 • Zła wiadomość.
  Jest to kontynuacja tematu który zaczął się w 2008r. w filmie izraelskiej artystki Ja’el Bartany "Mary Koszmary".
  Część II: "Mur i Wieża" powstała w 2009.
  część III: "Zamach" w 2011 roku.
  Wszystko to jest "wydarzeniem kulturalnym" które propaguje działalność stworzonego przez artystkę Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.
  Filmy te, nie tylko nie znikną z internetu, lecz dzięki temu że co jakiś czas
  pojawiają się w przestrzeni publicznej będą szerzej propagowane. ONI mają czyste raczki bo przecież jest to tylko "wydarzenie kulturalne", ale obyci w świecie doskonale wiedzą że taki jest plan. Jest to moim zdaniem
  koronny dowód na to że "Protokoły ..." są prawdziwe, choć oni twierdzą że to tylko jakiś tam wymysł. Kiedyś zdyskredytowanie przez kłamstwo, obecnie propagowanie poprzez "sztukę". I w jednym i w drugim przypadku cel jest jasny, przekaz do do wszystkich jak ma być wykreowana rzeczywistość.
  Niech Pan się nie łudzi, że spotka się to z jakąś reakcją władz. Ta pseudoartystka żydowska reprezentowała tymi filmami Polskę na Biennale sztuki w Wenecji/2011r/.
  Poszukać w google o Sierakowskim z "Krytyki ..", JRMIP .
  Nomen omen Sierakowski na początku tego pseudo spotkania w Berlinie przedstawiony jest jako osoba zamordowana.
  Każdy musi to zobaczyć. Omawianie budowy państwa Polin
 • @wolidar 17:41:37
  Cała jebana historia oparta jest na wyrywaniu sobie z gardeł drachm, szekli, rubli, dolarów, złotówek. Może to Utopia, ale czy nie warto spróbować?!
  Trzy prawdy premier Szydło...
 • @Jasiek 17:29:02
  Ależ mi nie chodziło o pierdoły!
  Pierdoły wypisują na TVN, Wybiurczej, Onecie.
  TO SĄ PIERDOŁY!
  Chodzi o "człowiecze" Przepraszam, jak mogę pomóc....
  Trzy prawdy premier Szydło...