Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Galopujący Renifer

 • dziwne
  Od 30 lat czytam podobne brednie o upadku Rosji. Rychłym oczywiście.
  Jeszcze 5 lat temu twórcy podobnych artykulików uparcie twierdzili że za chwilę Chiny napadną Rosję i to będzie jej koniec. Jakieś 20 lat temu popularne było pisanie o upadku Rosji z powodu szerzącej się tam epidemii AIDS i plagi alkoholizmu. Oczywiście wszystko było oparte na liczbach, opiniach fachowców i logicznych porównaniach.
  Wiktor Кuzowkow: Ostatni Pierścień Anakondy
 • dziwne
  Pilecki i Siedzikówna w jednej serii znaczków? To tak jaby kibel ustawić na środku jadalni.
  Gdzie najliczniej walczyli Żołnierze Wyklęci.
 • ciekawe
  Rozumiem że podział województw jest zgodny z linią prawdy w tym artykule. Wyklęci posiadali wiedzę na temat reformy administracyjnej Polski i występowali licznie lub mniej licznie zgodnie z przyszłym podziałem województw.
  Gdzie najliczniej walczyli Żołnierze Wyklęci.
 • Głowa do góry
  Rób Pan dalej swoje i nie przejmuj się płatnymi najmimordami.
  Proszę się dobrze odżywiać i wysypiać, a będzie dobrze.
  Wobec rosnącej nienawiści
 • nie dla psa kiełbasa
  Niemiecka gospodarka aktualnie posiada znaczne ilości niewykorzystanej energii. Niemcy potrzebują odbiorców po to żeby nie zamykać własnych elektrowni. W związku z tym elektrownia atomowa w Polsce nie powstanie.
  Jak wiadomo Niemcy są największym importerem towarów wyprodukowanych w Polsce. Dalej układu tłumaczyć wydaje mi się nie ma potrzeby.
  Będzie gadanie o elektrowni, może jakaś państwowa spółka która coś będzie robiła w temacie elektrowni jądrowej, ale samej elektrowni w Polsce nie będzie nigdy.
  Atom zamiast węgla
 • wojny nie będzie
  Nie będzie wojny. Straszenie Rosją jest dobrym biznesem. Konflikt z Rosją oznaczałby koniec interesu. Po za tym raczej chodzi o przejęcie ekonomiczne Rosji i jej wydojenie i na niej długoletnie pasożytowanie (jak Polski) niż o militarną konfrontację.
  Czy grozi nam wojna i czy będzie to wojna z Rosją?
 • tak jest obecnie
  Jakbyś pisał o czasach współczesnych. Naród zaczyna mieć dość.
  Do jakiego państwa należała Warszawa po roku 1795 ?
 • @Oświat 10:24:56
  Niezależne, to takie jak polskie onety, wp, polska agencja prasowa i inne dobrze znane Polakom szczekaczki propagandowe w których prawdziwa jest tylko prognoza pogody i dział z plotkami o celebrytach.
  „Baćka” nie dał się nabrać
 • Bełkot
  K......wa co za bzdury
  „Baćka” nie dał się nabrać
 • Bełkot
  Bzdury w bełkotliwej formie
  Agenci Putina w Polsce
 • Żałosna propagada w polskich przekaziorach dezinformacji.
  Żałosna jest ta cała propagand w polskich mediach. Tworzą same nieloty intelektualne. Czuć zbliżający się koniec tego cyrku. Pewnie kasa się kończy. Sądząc po wypocinach zaczęli zatrudniać do pisania trzynastolatków i to takich co jadą na dostatecznych z minusem z geografii i z j.polskiego.
  Polskie media oszalały
 • @Hattori Hanzo 13:14:32
  "Niezależna" - nazwę wymyślił ktoś z niwątpliwie dużym poczuciem humoru. Na głupich nazywa "mądrzy inaczej".
  Mija rok od rozpoczęcia rosyjskiej operacji w Syrii.
 • Ludzkość
  Dla Talbota ludzkość to jego bracia w wierze. Reszta to nie ludzkość.
  Mija rok od rozpoczęcia rosyjskiej operacji w Syrii.
 • Płacą za objętość
  Dużo objętości z małą ilością treści. Typowe starozakonne bredzenie za 1.50zł.
  Krzyk z Estonii
 • @stanislav 09:00:52
  Na szczęście tzw "tradycja walki partyzanckiej" w Polsce nigdy nie istniała i jest to jeszcze jedna propagandowa bzdura w którą wierzą ludzie z umysłem ministra Antka.
  Dywersja i sabotaże w Rosji – rady dla polskiego rządu
 • bu ha ha ha ha ha ha ha
  Polska mniejszość na Białorusi miała się i ma się nadal bardzo dobrze , podobnie jak wszystkie inne tamtejsze mniejszości. Telewizja biełsat i inne propagandowe szczekaczki (np radio "racyja") sponsorowane przez Polskę nie mają na to najmniejszego wpływu. Mam wrażenie że jedynym prawdziwym celem istnienia np "biełsatu" jest wyciąganie pieniędzy z polskiego budżetu i zapewnienie bardzo intratnych posad dla kilkunastu osób.
  Albo Biełsat albo Polacy.
 • wiadomo od zawsze
  Wiadomo od zawsze że Niemcy nie darują utraty Prus , Pomeranii , Śląska. Zajmie im to jeszcze kilka , może kilkanaście maksymalnie lat. Przejmą te tereny z nawiązką wraz z zamieszkującą je ludnością. Myślę że obecnie rosyjska część Prus stanie się tworem zarządzanym wspólnie przez Rosję i Niemcy. Oficjalnie przez Rosję , a faktycznie przez niemiecki kapitał. Polska nie będzie w stanie się przed tym bronić , pomocy również raczej od nikogo nie uzyska. Myślę że projekt stopniowego odzyskiwania wpływów na terenach utraconych w 1945 roku powstał w latach 1989 - 1992 za przyzwoleniem i z udziałem Rosji.
  Oni już się dogadali
 • słaba pamięć , może wybiórcza
  "Kraje NATO powinny trzeźwo spojrzeć na rosnącą z dnia na dzień listę przestępstw prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana i zdecydować, czy rzeczywiście potrzebują takiego sojusznika, pisze amerykański portal Huffington Post. Do niedawna państwa członkowskie NATO nie mogły sobie wyobrazić, że jedno z nich zdradzi innych. Sojusz nie ma nawet formalnego mechanizmu wykluczenia kraju, jeśli jego zachowanie wymyka się spod kontroli."
  Już nikt nie pamięta konfliktu Grecko - Tureckiego i o ciągłym naruszaniu granicy greckiej przez tureckie lotnictwo?
  Czwartek, 25.02.2016
 • @Kula Lis 65 14:34:10
  Myślę że byłoby jeszcze gorzej. Władze , generalicja i "elita polityczna" czwartego dnia inwazji dałyby drapaka gdzieś np do Londynu lub jeszcze dalej. Szóstego dnia inwazja zakończyłaby się rozpoczęciem przemalowywania słupków granicznych na Odrze w biał-zielono-czerwone barwy.
  Dalej niż Aleppo
 • @PiotrZW 22:02:40
  Ukraina sama się rozkraczy. Bez potrzeby angażowania dużych środków. Rosjanie lepiej rozumieją to co się dzieje na Ukrainie niż ktokolwiek inny (w szczególności polscy w większości zidiociali "specjaliści").
  Może Czarne nie ma dla Rosji obecnie aż tak dużego znaczenia jak pod koniec XIX i w początkach XXwieku jeśli chodzi o handel. Są inne porty takie ja Petersburg , Murmańsk , Władywostok , Nachodka , Archangielsk
  Widać gdzie jest największy ruch statków.
  http://www.marinetraffic.com/pl/ais/home/centerx:133/centery:43/zoom:10
  Dalej niż Aleppo