Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze prese

 • Ewentualny konflikt
  Decydujące znaczenie nie będzie oparte na statystykach, ale bieżącej sytuacji.Pokazuje to sytuacja w Syrii, ale i nie tylko. Jeżeli przyjmiemy strategie, ze Rosja nie atakuje NATO, siły w regionie będą stanowiły, jedynie obronę całej strefy Kallingradu. A przecież trzeba wcisnąć w ewentualny konflikt ostatnia strategie Rosji-Nie dopuścić do wojny na własnym terytorium. I tu dochodzimy do statystyk, za którymi jednak kryje sie strategia o nie prowadzeniu wojny na własnym terytorium.Konflikt z Rosja oznacza automatycznie, konflikt kontynentalny.
  Zagrożenie z Królewca?
 • Niewyjaśnienie Smoleńska
  W przestrzeni sporu politycznego Smoleńsk może zostać do końca świata, i dzień później, nie wyjaśniony.
  Tupolew służy polskim elitom i Zachodowi.Zawsze można rozbujać fale rusofobii, co w połączeniu z Ukraina, daje mieszankę wybuchowa, na wschodniej granicy. I może właśnie o to chodzi.
  Czy Jarosław Kaczyński chce wyjaśnienia Smoleńska?
 • Nie wiem, co widzi autor.
  Ja w ostatnim okresie dostrzegam szukanie korzeni żydowskiej, nawet w kręgach rodzin muzułmańskich.Znam wiele takich rodzin.Oni dzisiaj opowiadają o sobie, jako tolerancyjni-bo w mojej rodzinie, są także Żydzi. Przybrało to ostatnio na sile. Ogólnie wrogiem zostają kręgi narodowe, wywodzące sie z autentycznego patriotyzmu. Zauważmy, jak obrotowa jest żydowska propaganda. Naginają każdego dnia swoje przekazy, ponieważ zmienia się sytuacja.Nie maja jakichkolwiek skrupułów. cel uświęca środki. Muzułmanie, slowianie to bezwolne narzędzia, gdzie jedynym hamulcem może być żywioł. Dlatego celem w sobie, jest rozbicie muzułmanów czy Słowian, na grupy które nie da sie skonsolidować. Wróg podany jest na tacy.Zobaczmy rozbicie polskiego ruchu patriotycznego.
  Proukrainski czyli automatycznie antyrosyjski.Do akcji wkracza Wyborcza wspólnie z wpolityce. I odwrotnie.W przypadku Polski, proukrainski, napotyka na duze problemy, dlatego otworzono furtkę imigracji.Rany sa niestety zbyt świeże a historia, wbrew PRLu, czy III RP, toczyła się własnym torem-ludobójstwo na Wołyniu. Prosze zwrócić uwagę na obecny tor dyskusji-żołnierze wykleci a banderowcy-czyli wyrównywanie win.
  Czy nacjonalizm zwycięży na Zachodzie?
 • Moja opcja jest najlepsza.
  Czytam co piszą blogerzy.A oni piszą to, co według nich jest patriotyzmem i zarazem zdrada. Szczególnie uzasadnienie maja zdrajcy.I okazuje sie ze w Polsce brak patriotów. Obecnie partia Kaczyńskiego, jedyne możliwe antidotum, które legalnie może cos zmienić. Nie będzie się to podobać wszystkim, ale nie o to chodzi.Jest to jedyna partia w Polsce, co moze jeszcze cokolwiek zrobić. Reszta po prostu sie nie liczy.I takie sa fakty.Nawet przyspieszone wybory, nic nie zmienia, skoro tylu mamy zdrajcow.Owi zdrajcy i tak nie sa w stanie nic zmienic.I jestesmy przy murze.Dlatego kazda ustawa polonizacyjna, powinna byc przyjmowana z przyklaskiem.Tyle narazie mozemy
  Operacja "27-1" zakończyła się pełnym sukcesem.
 • Polska i sojusze
  Polska nie ma szans na jakiekolwiek sojusze w Europie i swiecie.Liczacy sie kraj ma rozne sojusze.I te na wschodzie , i zachodzie.Przeciwwaga zeby nie powtarzaly sie sytuacje jak chociazby z Tuskiem.Panstwo obrotowe w polityce, panstwo z ktorym liczy sie wschod i zachod, ale panstwo ktore wszedzie ma interesy i poprawne stosunki.Szansa dla PiS, to rozpad UE.Jest tylko jedne pytanie-Czy Polska ma scenariusz na taka sytuacje?
  Prezes Kaczyński rozmienia się na drobne
 • Kilka zdań
  Ten tekst, to nie krytyka, ale....odpowiedz na pański tekst.
  Oczywiście ze ludzie -anty, zawsze mieli kłopoty ze znalezieniem pracy. Trzeba jednak liczyć bardziej na siebie, niż na system, skoro jest się-anty. Człowiek decyduje się na pewne kroki w swoim życiu, wiec zawsze są tych kroków konsekwencje.Czy warto poświecić doczesne życie na rynsztok, w imię własnych przekonań?.Dlatego odpowiedz tkwi w podjętych decyzjach.Bo później pozostaje morze łez sienkiewiczowskiego Latarnika.
  O prorosyjskich portalach w Polsce
 • @Zawisza Niebieski 22:54:08
  Wczytałem się w komentarze i moje wnioski.
  Juz od wielu lat , w naszym kraju, podważano Jałtę i wiele układów powojennych.Nasz patriotyzm zawsze był gdzieś za granicami, powojennych granic. Więcej interesują nas ziemie (kiedyś polskie) niż te aktualne.A co się zdarzy jutro ?.Nikt nie kiwnie palcem gdy zechcą rozebrać Polskę.Polska scena polityczna to rynsztok.Jak możemy zachować nasze granice, skoro z gwarantem granic (Związek Radziecki, dziś Rosja) jesteśmy skłóceni na śmierć i życie?.Podważamy powojenne układy, podważamy sens istnienia w obecnych granicach.W wypadku zagrożenia , chociażby ze strony Niemiec, nie będziemy w stanie zbudować jakiegokolwiek sojuszu.Przyparci do muru , pozostało walić tylko w niego głową.
  O blogowaniu
 • @lorenco 18:01:33
  Tu jest link do Gruzji
  https://pl.sputniknews.com/polityka/201703054962939-dlaczego-szef-msz-austria-zaproponowal-wysyac-uchodzcow-do-gruzja/
  Rozpad Ukrainy czyli na złość babci odmrozimy sobie uszy
 • Unia tez przyspiesza...
  I ratuje jeszcze to , co można uratować. Zdarzyły sie dwie sprawy.Przyspieszono wizy dla Ukrainy.W połączonym naczyniu , Gruzini otrzymali także ruch bezwizowy. Oczywiście ze nic nie jest i nie będzie za darmo.Dwa dni po ruchu bezwizowym Gruzji( dzis rano) austriacki Minister Spraw Zagranicznych powiedzial o stworzeniu centrum dla emigrantów....właśnie w Gruzji.
  https://pl.sputniknews.com/polityka/201703054962939-dlaczego-szef-msz-austria-zaproponowal-wysyac-uchodzcow-do-gruzja/
  A teraz Ukraina. Zachód maksymalnie będzie starał sie wyrwać z tych terenów tyle, co będzie służyć ich polityce.W tym także sprawy emigrantów.
  Co do Polski. Otóż Polska będzie ofiara konfliktu na Ukrainie. Zresztą już nią jest
  Rozpad Ukrainy czyli na złość babci odmrozimy sobie uszy
 • Jeszcze gorsze zło
  Globalizacja pozera państwa narodowe. Należymy do UE, czy nam się podoba , czy nie. Jest nadzieja ze Unia się rozpadnie, i nie będzie w tym zasługi Polski, ale tak zdecydują inni.Paszport dla każdego zwierzęcia domowego.To już ma miejsce w starych krajach UE a w nowych się wprowadza.Wszyscy muszą być zaobrączkowani, od zwierzęcia po człowieka. W skali międzynarodowej, idzie także przymusić państwa do paszportu dla zwierząt. Bez niego, po prostu nie sprzedasz świni. Akurat w tym przypadku PiS nie chciał iść na następną wojenkę z Unia Europejska. Poddał się temu , co i tak musiał zrobić.W całej sprawie, chodzi mi o atak na PiS.Jak sobie to autor wyobraża?.Obalimy PiS, a kto dojdzie do władzy?.Obecna opozycja?.Bo przecież innej możliwości w chwili obecnej nie ma.Wtedy wszystko to, co dzięki PiS jest hamowane, w krótkim tempie zostanie uchwalone. Malo tego.Uchwala przepisy które już nigdy nie pozwolą Polsce , na nadzieje niepodległości. PO dokładnie wie, gdzie popełniono błędy. Następnym razem pomyłek nie będzie. Następnym razem nie będzie możliwości jakiegokolwiek sprzeciwu.
  Świniobicie, czyli strzeż się rolniku pisowskiego konfidenta
 • Maly fiacik
  http://pressmania.pl/zbiorka-na-seicento-dawno-zakonczona-organizator-zniknal-z-kasa/
  Quo vadis 24.2.2017r, Wojna o nasze dusze
 • system
  Jest takze niewidzialna blokada, ktora ma miejsce w kazdej dziedzinie zycia.Jest to sprzeciw a wiec decyzje co pomniejszych urzednikow, uderzajace bezposrednio w rzadzacych.Stworzono(USA,UE) system ktorego nie ruszy nic, za wyjatkiem rewolucji.System zaleznosci kazdego szczebla.Jeszcze 100 czy 200 lat temu, przy tak wielkich podzialach, nastapilo by silowe przejecie wladzy.Skoro to wspolczesnie jest niedopuszczalne , pozostaje rzadzic, bez wplywu na rzadzenie.Obama siedzi w fotelu i doslownie zwija sie ze smiechu widzac bezradnosc Trumpa.Przestali rzadzic ludzie, rzadz isystem.Jezelu upartosc Trumpa bedzie wieksza niz systemowe mozliwosci, kazdy okopie sie w swoim rowie.To moze byc jedna z przyczyn zastoju USA i zajecie sie sprawami wewnetrznymi.USA wiec juz nigdy nie beda takie, jak byly do tej pory.W tunelu widac niebezpieczenstwo wojny domowej, a nawet swiatowej.System nie cofa sie przed niczym.
  Co się dzieje w USA - 17.02.2017.
 • @ireneusz 14:24:46
  Kto jest najgłupszy?
  Najgłupsi są ludzie z kompleksami europejskości. Standard życia w GB ( a także innych krajach UE) jest wyższy niż w Polsce.Polska po II wojnie swiatowej budowala swoj kraj od podstaw.Takiego szczescia nie mialy kraje zachodnie, zreszta robily wszystko co mogly zeby ich kraj, kraje nie ucierpialy specjalnie w tej wojnie.Co na przykład wyszło doskonale Francuzom.Mniej wyszlo Niemcom, ale na ich rozwoj znalazly sie srodki.Zachodnie kraje nie neguja ustanowionego u nich prawa, to my negujemy własne. Wychodzi uszami europejskość. A nasze prawo(ktorego sie pozbyliśmy) niejednokrotnie przewyższało zachodnie.Mozna wiec przyjac ze Zachod mial ciaglosc ustrojowa, prawa przez setki lat.U nas bylo naginane do systemu.I dlatego w Polsce oburzamy sie na podatki, ktore w GB uwaza sie za normalne.Zwykly przyklad abonament Tv.W GB , Polacy go płaca, uważając ze to normalne.Buntuja sie w Polsce i twierdza ze nienormalne.Mamy wiec próżnię europejska w polskim prawie. Uważamy swoje za nienormalne, cudze za wspaniale.Wiadomo ze tak nie jest.Przyczyna jest standart zycia, co opisałem na początku.
  I moglbym wiecej na ten temat, szkoda jednak tuszu.
  Twoja nienawiść do Polski, to takze normalność.Piszesz co myslisz, a myslisz i piszesz po polsku.Moze to z nienawiści?Nie wiem.Wiem ze od glupoty sie zaczelo.
  Powroty z powrotów
 • Ruski szpieg, troll itd.
  Te słowa działają dzisiaj , jak powojenny kulak. Wykorzystuje się je chętnie, bo rzeczywiście działają niczym bomba atomowa.
  I jest w tym wszystkim problem.Bo gdy obrzucają się tym terminem przeciwnicy polityczni, mieści się to w granicach retoryki.Gdy jednak obrzucają się swoi, świadczy to ze poziom polityków(?), to rzeczywiście rynsztok.I na koniec.Patriotyzm nie ma nic wspólnego z opcja polityczna, miłością czy nienawiścią do państw innych.To tylko wspólne nasze podwórko i od nas samych zależny czy będziemy w nim po kolana stąpać w gównie
  Leszek Żebrowski kontra Wojciech Olszański.
 • Przypadki?
  Do 20 stycznia szanse mial Obama, zeby uznac nowy rzad w Polsce.Dzisiaj w mediach informacja.Merkel chce sie spotkac z Kaczynskim.Nie udal sie pucz, pozostaly rozmowy.Po dojsciu do wladzy Trumpa, Polska jest potrzebna Niemcom.Polska Tuska, Petru czy Kijowskiego.Wiadomo ze Trump Niemcom na zbyt wiele nie pozwoli.Nie pozwoli takze Ukrainie.Polska wyzwolona od kaczyzmu mogla by byc przeciwwaga dla....uciekajacej Niemcom Francji.To juz pewne -w kwietniu lewak nie bedzie juz Prezydentem.Niemcy pozostana osamotnione w swojej polityce, chyba ze zagraja , jak bedzie chcial Trump
  Chciałbym się mylić.
 • @Talbot 14:03:56
  nie
  Agenci Putina w Polsce
 • Kazdy dzien
  przyblizajacy upadek Ukrainy, dodatnio wplywa na moj nastroj.Jest tego wiele powodow, lecz nie o nich chce napisac.Jest nadzieja ze po 19 stycznia, Trump utrze nosa faszystowskiej juncie w Kijowie.Obecnie Ukraina stanowi smiertelne niebezpieczenstwo dla istnienia naszego kraju.Podzial tego sztucznego twora, powinien byc celem naszej polityki zagranicznej.Nie ma innej opcji.Zreszta dostrzega to coraz wiecej ludzi na Zachodzie.
  Agenci Putina w Polsce
 • @Talbot 19:05:39
  Na kanale informacyjnym (francuskim) mówiąc o katastrofie rosyjskiego Tupolewa, w tle był polski Tupolew.
  W ogóle mnie to nie dziwi.W dodatku omawiano przy okazji sam Tu 154 i inne tragedie związane z tym samolotem.
  Katastrofa, czy kolejny akt syjonistycznego terroryzmu?
 • Polecam
  filmik z 30.10.2016 jak sie robi propagande w Syrii i Iraku .Pozniej jest to przetwarzane w mediach zachodnich przeciw Rosji
  https://twitter.com/hamza_780/status/793516116240896000
  Co chce ukryć Hilaria?
 • Polska .........
  idzie w tym samym kierunku co Ukraina.Polska rządzi podobna ekipa , co na Ukrainie.Innych bohaterow sie narzuca, jednak w wiekszosci sa to zdrajcy, mordercy.To ma krotkie nogi( w zyciu panstw), jednak przyniesie wielkie szkody w spoleczenstwie.
  Samobójcza polityka z wojną w tle