Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Khaja82

 • @Jasiek 20:54:22
  https://www.youtube.com/embed/w5QtOTk-PeU
  Ta :”wredna” Armia Czerwona wyzwoliła obóz w Oświęcimiu.
 • @Jasiek 20:54:22
  CAŁY ŚWIAT JUŻ WIE , A PAN MA WĄTPLIWOŚCI..., cóż za kokieteria!

  US-bandyci – poszli won ŚWIETNE!
  Ta :”wredna” Armia Czerwona wyzwoliła obóz w Oświęcimiu.
 • @wk..ny 16:06:20
  Prof. Roberts obala mit amerykańskich wyzwolicieli.
  Do Francji przynieśli wolność, rabunki i gwałty.

  http://www.polskatimes.pl/artykul/911669,do-francji-przyniesli-wolnosc-rabunki-i-gwalty-prof-roberts-obala-mit-amerykanskich-wyzwolicieli,id,t.html
  Ta :”wredna” Armia Czerwona wyzwoliła obóz w Oświęcimiu.
 • @Jasiek 18:12:56
  Gwałty amerykańskich żołnierzy we Francji i Niemczech. Zdobywcy, wyzwoliciele i… zboczeńcy.

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/02/27/zdobywcy-wyzwoliciele-i-zboczency-gwalty-amerykanskich-zolnierzy-we-francji-i-niemczech/
  Ta :”wredna” Armia Czerwona wyzwoliła obóz w Oświęcimiu.
 • @wk..ny 16:06:20
  Niemki gwałcone przez wyzwolicieli z Zachodu
  Miriam Gebhardt*, dziennikarka i historyk podejmuje w swojej książce temat gwałtów na niemieckich kobietach pod koniec II wojny światowej i wskazuje na mniej znaną grupę sprawców – żołnierzy wojsk alianckich.

  http://www.dw.com/pl/historie-ma%C5%82o-znane-niemki-gwa%C5%82cone-przez-wyzwolicieli-z-zachodu/a-18287225
  Ta :”wredna” Armia Czerwona wyzwoliła obóz w Oświęcimiu.
 • CZURKIN NIE WYTRZYMAŁ w ONZ...
  Ale powiedział wszystko na temat finansowania terrorystycznych ugrupowań przez USA i to w ONZ!

  https://www.youtube.com/watch?v=-Cdts5IFG1Q
  Oto kim są "cywile" proszący z Aleppo o pomoc!
 • George Carlin
  https://www.youtube.com/embed/C-SWsGUqgGo
  Oto kim są "cywile" proszący z Aleppo o pomoc!
 • Bardzo pożyteczny artykuł!
  Świat wziął udział w genialnie wyreżyserowanej przedświątecznej szopce pt: "Owce idące na rzeź"....

  Zastanawiam się, jak doszło do absurdu, że chrześcijanie zmanipulowani przez media zaczęli bronić rzeźników z Al-Nusra...

  MYŚLĘ, ŻE ABSURD ZAŁGANEJ AMERYKAŃSKIEJ POLITYKI ŚWIETNIE PRZEDSTAWIA AMERYKAŃSKI KOMIK.
  Oto kim są "cywile" proszący z Aleppo o pomoc!
 • @czerwony baron 00:12:29
  Naprawdę udane! Nie na próżno Baron się zowiesz! Genialne :))) On przebił Macierewiczów, Waszczykowskich i Wałęsów też hahahahahaha!!!
  TWÓRCY "SOLIDARNOŚCI" TO ANTYPOLSKIE GNIDY!
 • @kfakfa 15:38:38
  JPII: Cyt. : "Dziś, kiedy Polska i inne kraje byłego Bloku Wschodniego wkraczają w struktury Unii Europejskiej, powtarzam te słowa. Wiem, że wielu jest przeciwników integracji. Doceniam ich troskę o zachowanie kulturalnej i religijnej tożsamości naszego Narodu. Podzielam ich niepokoje związane z gospodarczym układem sił, w którym Polska - po latach rabunkowej gospodarki minionego systemu - jawi się jako kraj o dużych możliwościach" (...) "Jesteśmy winni wdzięczność społeczeństwom i przywódcom, których wiara w człowieka i wytrwałość doprowadziły do tych przemian, nawiązujących bezpośrednio do wielkich tradycji Europy".

  Bardzo gorzkie słowa przychodzą dziś na myśl po przeczytaniu tego tekstu, który brzmi obecnie nieco surrealistycznie... Cóż, można rzec, że JPII był wielkim optymistą i nie mógł przewidzieć następstw, ale doceniał troskę i niepokoje tych, którzy byli przeciwnikami integracji.

  Najciekawsze, jakie stanowisko przyjąłby dziś w sprawie demokracji w Polsce, która jest "zagrożona" i wobec Komisji Europejskiej, która niepokoi się praworządnością w Polsce...
  13 grudnia 2016 – żydowskie happeningi
 • Lekkość spojrzenia
  Świetny i niezwykle błyskotliwy tekst, nieźle się uśmiałam! Szczerze gratuluję!

  To, że Polska leży bliżej Brukseli nie zmienia faktu, że w połączeniu z Ukrainą byłaby to już nie Polska, ale raczej Ukropolska, zważywszy, że terytorium Ukrainy (do którego wszyscy sąsiedzi mają z resztą jakieś pretensje np Węgry, Rumunia, Mołdawia ) jest większe od obecnej Polski, a ludność liczniejsza. Już nie wspominam o parszywej sytuacji ekonomicznej, no chyba że Polacy mieliby polec w interesie ukraińskich oligarchów:)
  Varia albo kwiatki Mistrza Stanisława.
 • @Oscar 18:51:15
  Talbot cytaty:
  "Ja jako zaciekły antykomunista też brałem udział w walce z komuną i ZSRR. Walczyłem o wolną i niepodległą Polskę, będąc wrogo nastawionym do sowieckiego okupanta. Nie miałem pojęcia że Solidarność była zorganizowana przez KGB".

  Piękne, naprawdę to trzeba do ramki Talbot! :)))

  On nie ślepy, on w panice, jak tu zamulić dyskusję i sprowadzić na ślepy tor! Mamy do czynienia z typowym przykładem jawnego trolla, który cynicznie przeinacza fakty, podszywające się pod patriotyczne hasełka. Jawne działania CIA będzie zawsze przypisywał KGB, a zbrodnie ISIS - Rosji. Po tym go zawsze rozpoznamy, wszystko na odwrót, jak "nasze mendia" załgane, kochane, w których obronie zawsze staje, jak to np Rosjanie dokonują rzezi w Syrii itp. Niestety nie trafi tu na podatny grunt!!! :)))
  TWÓRCY "SOLIDARNOŚCI" TO ANTYPOLSKIE GNIDY!
 • @Rzeczpospolita 22:43:15
  Brawo Panie Januszu, tak trzeba tępić trolle! Trzy trolle na jednego!!! Gratuluję!!! To Kółko Różańcowe jest już od dawna skompromitowane na Neonie, oni teraz muszą uprawiać samouwielbienie w własnym gronie:):):)
  Dlaczego Żydzi nie walczą z antypolonizmem?
 • @Talbot 18:05:03
  TALBOT cyt.: "Rosja wywyższa się uzurpując sobie prawo do przewodzenia wszystkim narodom słowiańskim, a tam jest mieszanka etniczna w spadku po ZSRR. Prawdziwi Ruscy zapili się na śmierć, zostali tylko żydzi, Mongoły i Chazary".

  Nie słyszałam, że Rosjanin to pijak i prawosławny, ale słyszałam, że Polak to pijak i katolik.

  A tu Polska po wprowadzeniu amerykańskiej demokracji:
  https://www.youtube.com/watch?v=ktlekcXpD6Q

  Obawiam się Talbot, że jako prawdziwy katolik taki : "Bóg, honor, ojczyzna", to powinieneś pójść do spowiedzi, bo Twoja pycha jest śmiertelnym grzechem w chrześcijaństwie. W Twoim grzechu pychy, nienawiści i pogardy dla innych, słyszymy wyraźne echo niemieckiego uebermenscha i kulturtraegera, którzy Polaków traktowali tak, jak Ty Rosjan.

  A tu Mongoły i Chazary w cerkwi prawosławnej, przyjrzyj się Talbot uważnie, wyraźnie widać rysy twarzy:
  https://www.youtube.com/watch?v=BcHUB0UfEo8

  A wiesz Talbot, że jak nie będzie u Ciebie mocnego postanowienia poprawy, to nic nie warte jest rozgrzeszenie?
  Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu
 • @Talbot 18:05:03
  TALBOT: Cyt.: "Żyję zgodnie z polską tradycją i historią moich dziadków i babć, a w Rosji jakie są tradycje?
  Dziad Mróz i Gwiazdor?
  Polska jest jednorodnym krajem katolickim, a co jest w Rosji?
  Multi-Kulti...

  Niestety nie ma bardziej skomercjonalizowanego gwiazdora, używanego w handlu, jako symbolu świąt, jak św. Mikołaj, we wszystkich marketach i na straganach, więc czym ma być lepszy od Dziadka Mroza ???

  Talbot Ty masz syndrom polskiej głupoty! W psychologii to nazywają SYNDROM POLSKIEJ GŁUPOTY POSZLACHECKIEJ (niestety nie poszlachetnej) :):):)
  Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu
 • @lorenco 00:28:07
  Wspaniała informacja Lorenco:):):) Masz wgląd na bieżąco?

  No to teraz zrozumiałe, że wg Obamy: "blogi stanowią niebezpieczeństwo dla demokracji", wg Hillary Clinton - "są epidemią, która powinna być zahamowana", a Merkel uznała za konieczne - "ostrzec przed populizmem, którego siłą napędową są fałszywe informacje"!

  Ta Biała Stopa to niczym zemsta Wielkiego Wodza Indiańskiego, zaklętego w "ruskim troglodycie":) Zapomniałam Ci wczoraj podziękować za bajeczną i przepiękną bałałajkę, na Ciebie zawsze można liczyć:):):)
  Oligarchowie-technokraci przejmują Internet
 • Nadchodzi makkartyzm...
  "Amerykański senat – wykorzystując ostatnie tygodnie prezydentury Obamy – uchwalił normatywę przeciwko obcej propagandzie i dezinformacji, która dostarczy koniecznych "prawnych" narzędzi dla zastosowania cenzury, do potępiania i zamykania internetowych stron informacji alternatywnej, ponieważ będzie je można oskarżyć o rozpowszechnianie "wrogiej propagandy" – szczególnie rosyjskiej.

  "Należy wiedzieć, że Establishment ma zasięg globalny i że przygotowuje się do decydującego kroku, umożliwiającego mu przejęcie kontroli informacji w sieci..."

  Rewelacyjny artykuł! Gratuluję! Choć to wszystko brzmi naprawdę groźnie..., aż dziwię się, że nie rozpętała się tu burza dyskusji po zapoznaniu się z jego treścią.
  Oligarchowie-technokraci przejmują Internet
 • @Rzeczpospolita 22:38:31
  W ostatnim czasie wszyscy obserwujemy nasiloną panikę i atak Kółka Różańcowego Talbot-Husky przy Parafii Św. Fotygi na blog Rzeczpospolita. Głównym celem jest rozmycie tematu i szerzenie dezinformacji, poprzez kopiowanie bzdur z plotkarskich stron i ukazywanie zmistyfikowanej rzeczywistości.

  Profesor mniemanologii stosowanej po raz kolejny próbuje udowodnić wyższość Świąt Bożego Narodzenia, nad Świętami Wielkiej Nocy w zależności od mniemania. Można się tylko domyślać, co się za tym kryje ....

  I jak to się pięknie nazywa: "Strzeżmy dziedzictwa narodu"
  Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu
 • OGON MACHA PSEM!
  Netanjahu w Kongresie USA. Owacje na stojąco...

  https://www.youtube.com/embed/M3NWaq8X5TE

  "Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta RP, poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Duda, zagłosował przeciwko przyjęciu rezolucji o uznaniu państwa palestyńskiego. Rezolucji tej nie poparł żaden z posłów PiS"
  Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu
 • @Husky 22:56:41
  Husky! Jak Ty się będziesz tak stale i namiętnie wojną z Rosją faszerować, to w końcu dostaniesz pie..olca. Putin Frankeinstein, Putin wilkołak, Putin seryjny morderca, a gdzie ty się psino podziejesz ze strachu, jeżeli dzień i noc KGB Cię ściga ..???

  Leć szybko do nocnej apteki, choćby po kozłek lekarski, bo Cię w kaftanie wywiozą, a naprawdę żal będzie stracić takiego "Cyrku Darmowego Neon24" :):):):):):)

  Nawet nie przypuszczasz, jak nam będzie Ciebie brakować... Serio się martwię..., psinko TY NASZA CACANA!

  Całuski!!! Trzymaj się JESTEŚMY Z TOBĄ!!!
  Rosja czyli nieszczęście świata