Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze nieżyt

 • ???
  to urządzenie "jądrowe" to taka zaawansowana koniobijka?
  URZĄDZENIE JĄDROWE KLASY "BRUKSELA".
 • @zadziwiony 10:09:36
  ogólnie zgadzam się z tezami tego artykułu nie odpowiada mi jedynie formuła stylizowana na wywiad niby to z jakimś tajnym agentem co ma na celu udowadniać przypuszczenia i jako takie stanowi obrazę inteligencji czytelników
  „Anschluss Polski”
 • przypowieści dziwnej treści
  zbitek teorii spiskowych pomieszanych z faktami i domysłami nieudolnie stylizowanych na wywiad
  „Anschluss Polski”
 • @Jan Paweł 08:22:43
  dej już spokój z tymi gusłami. polska miała największą potęgę, gdy pokonała państwo zakonu najświętszej maryji panny a od "intronizacji" maryji polska zaczęła staczać się po równi pochyłej
  „Anschluss Polski”
 • @kula Lis 68 08:57:51
  sierżant może nie ale kapral bolesław bryluje na salonach ostatnio jako volksdeutsch prosił niemcy aby nadal byli przewodnią siłą w europie
  Obrończyni roszczeń żydowskich polskim ambasadorem w Rzymie
 • święto "demokracji"
  wybory to takie zawody w których prawie wszyscy mogą startować ale i tak wygrywają żydzi
  Zimna woda na rozgrzane głowy
 • święto "demokracji"
  wybory to takie zawody, w których prawie każdy może startować a i tak wygrywają żydzi
  Trudniejszy marsz ku suwerenności.
 • tate odbierał Polakom
  srulek będzie dawał żydom
  Cimoszewicz nie jest głupi!
 • @Jan Paweł 17:41:36
  już raz państwo NMP dostało od nas wpier... w 1410
  „Właśnie teraz macie szansę”
 • @Jan Paweł 17:41:36
  żadne sekciarskie obrzędy tu nie pomogą
  „Właśnie teraz macie szansę”
 • dodam jeszcze, że
  Poszedłem nawet z tą znajomą wybrać aparat potrzebny do robienia zdjęć do wyceny. Na kursie rzeczoznawców uczyli ich, żeby wyceniać jak najwyżej. Zachętą miała być procentowa prowizja od wartości wyceny.
  „Właśnie teraz macie szansę”
 • mogą sobie pozwolić i na taką kpinę
  pis 44,7%
  konfederacja 4,47%
  Czy PiS kręci się koło 44,7%?
 • głosowało stado baranów a do tego wyniki jeszcze trochę podrasowano
  Wywiad zmyślony przypominający formułą nieco wywiady szechterezady zawiera trochę "teorii spiskowych" ale zawiera też fakty i wnioski jakie na podstawie tych faktów może wyciągnąć każdy myślący człowiek. Też uważam, że wkrótce wprowadzą podatek katastralny nawet dziwię się, że jeszcze nie wprowadzili bo już kilkanaście lat temu organizowane były kursy wyceny nieruchomości pod kątem podatku katastralnego. Znajoma uczęszczała na taki. Teraz wystarczy odpowiednio wysoko wycenić wartość majątku nieruchomego i obciążyć nawet głupimi 2% podatku a ludzie sami zaczną wyskakiwać ze swoich domów. Pozostaną im tylko kredyty do spłacenia. Właściciele nieruchomości, którzy zalegają z podatkiem nie będą mogli ich samodzielnie sprzedać a nieruchomości zostaną przejęte w zamian za spłatę zaległości przez wyłonione w konkursie firmy (zgadnijcie jakie...). Wszystko bez przetargu i jakiekolwiek rekompensaty dla właściciela. Dopiero firmy te będą mogły obracać tymi nieruchomościami. (zgadnijcie kto będzie kupował...)
  „Właśnie teraz macie szansę”
 • he he
  można się trochę pośmiać podobną bajkę opowiadał rostysław nowożeniec dowodząc, że jezus był ukraińcem
  Naród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.7.2
 • rządzący jak cipy kulą się w kącie, zasłaniają głowę rękami przed kopniakami zamiast wyprowadzić kontatak
  bo tylko sama prawda nas wyzwoli, że odszkodowań domagają się od swoich ofiar potomkowie funkcjonariuszy judenratów, policji żydowskiej, agentów żagwii, członków band rabunkowych nkwdzistów i ubeków.
  12 gwiazd tożsamości UE a tożsamość ludzka
 • żydzi w absurdach przerośli bareję
  -mojsze co to jest ta restytucja? on ciągle o to pyta mówi, że to jest mała dziewczynka
  - to debil. restytucja to jest bardzo stara tradycja jeszcze z naszych początków jak byliśmy w Egipcie i to jest jakby na przykład stryjeczny dziadełe szwagra mojego drugiego męża rozumiesz miał przed wojną furę to oni dziś muszą mi oddać samolot rozumiesz?
  - rozumiem a furę?
  - no furę też
  Emocje co rozpalają rozum i zmysły ciała, a powinny serca
 • jak wygra popisrael to znów będziemy śpiewąć zakazane piosenki
  jadą, jadą chłopcy chłopcy mosadowcy, kalksztajna pociotki ukraść nam majątki, jadą jadą chłopcy chłopcy mosadowcy wszyscy obrzezanni na cudze zachłanni a a a na przedzie icek icek jedzie chce nam ukraść 300 bo to jest artysta.
  Poleczko, poleczko cóżeś ty za Pani, że do Ciebie lecą chłopcy obrzezani, chłopcy obrzezani sa ami wybrani bo w Polsce jest ładnie jak bilionik wpadnie Polak brzemię nosi, icek kasę kosi, jak słonko przygrzewa icek piosnkę śpiewa "chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chał chał chał. A takiego wała jak Polska cała!
  Zdrada dyplomatyczna rządzących elit.
 • jak wygra popisrael to znów będziemy śpiewać zakazane piosenki:
  jadą, jadą chłopcy chłopcy mosadowcy, kalksztajna pociotki ukraść nam majątki, jadą jadą chłopcy chłopcy mosadowcy wszyscy obrzezanni na cudze zachłanni a a a na przedzie icek icek jedzie chce nam ukraść 300 bo to jest artysta.
  Poleczko, poleczko cóżeś ty za Pani, że do Ciebie lecą chłopcy obrzezani, chłopcy obrzezani sa ami wybrani bo w Polsce jest ładnie jak bilionik wpadnie Polak brzemię nosi, icek kasę kosi, jak słonko przygrzewa icek piosnkę śpiewa "chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chał chał. A taki wała jak Polska cała!
  .
  Sławomir Marczewski kontra żydowska gadzinówka Michnika
 • @Rebeliantka 01:55:38
  a ja sądzę, że chodzi o uwiarygodnienie swoich agentów
  Drwią z nas w żywe oczy
 • @Rebeliantka 01:39:15
  raczej robią kampanię morawieckiemu i pisowi teraz powiedzą patrzcie jesteśmy polskimi patriotami chcemy obronić polskę a żydzi nas atakują
  Drwią z nas w żywe oczy