Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze nieżyt

 • no tak
  w polin nie kochanie ukraińców to przestępstwo ale nie kochanie żydów to zbrodnia
  Kompromitacja Prokuratury w sprawie Piskorskiego
 • ???
  a ile masz lat chłopczyku? a może rzeczywiście te bzdury wypisuje jakiś kundel bury?
  Zachód nie wie co robić
 • PFN
  Podobnie sprawa się ma z Polską Fundacją Narodową, która za ciężkie miliony ośmiesza Polskę na morzach i lądach. Mniej uważni obserwatorzy dostrzegają jedynie nieudolność i niekompetencje nie domyślając się, że pod tą wzniosłą nazwą kryją się brodaci sabotażyści dając pożywkę dla kpin z Polaków.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • ???
  nie tylko tego ale również innych parchów, którzy trymali transparenty z napisami "to był polski obóz śmierci" gdzie była policja i dlaczego nie aresztowała tych gudłajów?
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • Psy myślą jak 2,5 letnie dzieci.
  Psy myślą jak 2,5 letnie dzieci. Ten artykuł jest dowodem na powyższe twierdzenie. Husky to najbardziej infantylny bloger na tym forum.
  Amerykańska dywizja w Polsce
 • kolejny wywód czym różni się śmierć goja od śmierci żyda?
  czym różni się śmierć goja od śmierci żyda?
  Z tego wynika, że goj i żyd kradną równo ale podczas choroby goj dochodzi do jakichś refleksji a na łożu śmierci nawet żałuje natomiast żyd nawet na łożu śmierci cieszy się, że oszukiwał ogólnie ten bełkot to kolejny wywód po słynnej wypowiedzi engelking-boni na temat czym różni się śmierć goja od śmierci żyda. Tylko jakie znaczenie mają te rozterki dla wykorzystywanych ludzi???
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • pora odbrązowić
  Myślę jednak, że Polacy nie są jeszcze gotowi na prawdę o JP2 o jego udziale w walce o wolność od własności i demonkrację. O jego podejrzanych kontaktach z wywiadami. Wychwalany przez rząd i opozycję przez media od gapola ssakiewycza do g.w.na mychnyka.
  Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce
 • @nieżyt 23:29:15
  no i jeszcze oczywiście
  0. vat Polacy płacą, WYBRANI mają zwrot
  Antypolskie działania rządów IIIŻydo-RP/Polin.
 • @Jan Paweł 09:22:43
  a tak a'propos jp z cyferką 2 myślę, że Polacy nie są jeszcze gotowi na prawdę o jego udziale w walce o wolność i prywatyzację
  Antypolskie działania rządów IIIŻydo-RP/Polin.
 • @lorenco 21:40:50
  nadia na pewno inna podstawiona Ruscy mają to obcykane np w miejsce Hansa Klossa wstawili Janka J-23 i długo nikt się nie pokapował dopiero Bruner ale było już za późno
  Waffen SS
 • narodowo-syjonistyczny pisuar wieńczy dzieło kanciasto-stołowe
  WYBRANE etapy ekonomicznego rozbioru Polski
  1. prywatyzacja za 4-5% wartości (oni nie ukradli, oni "kupili")
  2. reprywatyzacja odbudowanych przez Polaków po wojnie nieruchomości (mieszkańcy na bruk)
  3. odszkodowania za zniszczone i nie odbudowane nieruchomości i ruchomości (tu nie ma zastosowania powiedzenie "przezorny zawsze ubezpieczony")
  4. wprowadzenie podatku katastralnego "katastrofalnego" np 5% w celu wypłaty "odszkodowań" (nie do udźwignięcia przez kredytobiorców i większość społeczeństwa).
  5. "przejmowanie" bo przecież nie kradzież nieruchomości zadłużonych podatkiem katastralnym przez WYBRANE firmy (firmy wpłacają jedynie kwotę zaległego podatku i przejmują na własność nieruchomość np dom warty 1mln zadłużony na 50 tys.- ludzie na bruk)
  6. "was Polaków nie będzie wy będziecie jedzenie zbierać na śmietnikach"
  https://www.youtube.com/watch?v=bL25_K5uToI
  Antypolskie działania rządów IIIŻydo-RP/Polin.
 • WYBRANE etapy ekonomicznego rozbioru Polski
  1. prywatyzacja za 4-5% wartości (oni nie ukradli, oni "kupili")
  2. reprywatyzacja odbudowanych przez Polaków po wojnie nieruchomości (mieszkańcy na bruk)
  3. odszkodowania za zniszczone i nie odbudowane nieruchomości i ruchomości (tu nie ma zastosowania powiedzenie "przezorny zawsze ubezpieczony"; koszt ok 1bln)
  4. wprowadzenie podatku katastralnego np 5% "katastrofalnego" w celu wypłaty "odszkodowań" (nie do udźwignięcia przez kredytobiorców i większość społeczeństwa).
  5. "przejmowanie" bo przecież nie kradzież nieruchomości zadłużonych podatkiem katastralnym przez WYBRANE firmy (firmy wpłacają jedynie kwotę zaległego podatku i przejmują na własność nieruchomość np dom warty 1mln zadłużony na 50 tys.- ludzie na bruk)
  6. przecież "was Polaków nie będzie wy będziecie zbierać na śmietnikach"
  https://www.youtube.com/watch?v=bL25_K5uToI
  Za naszymi plecami PiS sprzedaje ust. o IPN i reprywatyzację
 • jest lepiej
  i tak miał szczęście wielu urodzonych wcześniej było skazywanych na śmierć przez żydowskiego sędziego stefana michnika tylko za to, że byli Polakami - patriotami.
  Polski Wymiar Sprawiedliwości - I co nam Pan zrobi
 • usa zrabowało indiańską ziemię
  dokładnie to bezprecedensowy nazistowski atak żydów na Polskę za pomocą swojego wasala usa. amerykańscy parlamentarzyści niech się zajmą zwrotem ziemi dla Indian - całej amerykańskiej ziemi bo cała amerykańska ziemia należała do Indian
  Akcja Polonii Amerykańskiej na Capitol Hill
 • nie tylko PKO
  nie tylko PKO ale i FSM warty 3 mld $ sprzedany za kilkaset tysięcy, PPP NFI i nie tylko banki ale i przemysł "sprzedany" za kilka % wartości, PGR-y, cukrownie, mleczarnie, hodowle, wygnanie milionów Polaków za chlebem
  Prywatyzacja Pekao SA - CD
 • taka prawda
  Wspaniałe kompendium wiedzy na temat zagrożeń żydowskich. Szkoda, że Neon to jednak medium niszowe. Dobrze aby taką wiedzę posiadali wszyscy Polacy i dobrze byłoby aby to wszystko poszło w Świat.
  Negocjacje Gmin Żydowskich i WJRO ws. "rozbioru" Polski
 • nic nowego
  a czego można spodziewać się po rezydencie polin żydobanderowcu aaronie mychajłowiczu judzie mężu pani koszerchałzer - judy córki antypolskiego paszkwilanta. pamiętem jego wściekły atak antypolskości podczas obchodów żydoubeckiej prowokacji w Kielcach coby się przypodobać teściowi
  Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia
 • więźniowie polin
  To nie jedyny więzień polityczny w polin za myślozbrodnię kalksztajn posadził też Pana Zbigniewa Stonogę. Oby obaj przeżyli.
  Poseł J.Sanocki udzielił poręczenia Mateuszowi Piskorskiemu
 • kalksztaj erport
  o wiele bardziej adekwatna byłaby zmiana nazwy lotniska w Smoleńsku z Siewiernyj na kalksztajn erport
  PiSuarowa władza IIIŻydo-RP?/Polin po zderzeniu z trotuarem
 • @Husky 17:08:45
  rezydent ustawił się z żydami, że podpisze i odeśle a trybunał zrobi "co należy" żeby żydów zadowolić wtedy juda rozłoży ręce - nie jego wina
  A jednak podpisał !!!!!!!