Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Marienburg

 • @Oficer Prowadzący 13:58:05
  Oto tekst typowego polactwa zauroczonego dziadem na koniu z szabelką u boku. A co powiesz oficerku na słynną historię ze strzelaniną na placu grzybowskim w przed rokiem 1914? Czy ty w ogóle wiesz co to była PPS ? I wreszcie , gdzie był twój dziad między 12 a 16 sierpnia 1920r. ? Napiszesz pewnie że dowodził w Warszawie i wierzył przechwyconej depeszy -PRZESTAŃ OGLĄDAĆ FILMY TYLKO ZABIERZ SIĘ NIEUKU DO STUDIOWANIA FAKTÓW ! Na koniec przypomnę o słynnej umowie Pilsudasa z liderem NSDAP a jeszcze nie kanclerzem Hitlerem z początku lat 30' -ściśle tajna umowa w której Pilsudas i jego soldateskowa klika zrzekają się Śląska , Wielkopolski i Pomorza w zamian za ,, przestrzeń życiową '' na Ukrainie z litewską Kłajpedą na otarcie łez -a więc wymarzoną przez twoich chazarskich mistrzów Judeopolonię .
  NOWY ROK NARODOWCÓW. ROMAN DMOWSKI 2016
 • Ciotka Merkel to tylko pacynka w teatrze
  A czy wiesz Gieniu że ta ogłupiała młodzież była właśnie na koncercie metalowców i akurat zaczynali grać piosenkę pt. ,,Kiss the devil'' czyli ,, Pocałuj diabła''? No i diabeł pocałował . Bóg nie pozwoli na naśmiewanie się z Siebie i w końcu zsyła zasłużoną karę-A BRUDASY Z POŁUDNIA I WSCHODU SĄ NARZĘDZIEM TEJ KARY . Francuzi są sami sobie winni -dawno temu wyrzucili Krzyż Chrystusa i wybrali uścisk z ojcem kłamstwa . Idiotów się nie opłakuje.
  Ciotka Merkel to tylko pacynka w teatrze Rotschilda . Zamiast iść pod ambasadę spacyfikowanych Niemiec lepiej pomaszeruj z Radziem na ulicę Emilii Plater 53 -w biurowcu pod tym adresem ma siedzibę firma consultingowa Rotschild Polska sp .z .o.o. -I TO TAM JEST PRAWDZIWE JĄDRO WŁADZY W POLSCE PODPORZĄDKOWANE CENTRALI W CITY OF LONDON.
  DYMISJA ANGELI MERKEL
 • @Robik 10:39:32
  Twoja analiza jest godna uwagi . Pozwolę sobie na komentarz pełen jak najlepszej woli.
  Pius XII na początku lat 50' dokonał poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi lecz BEZ ŁĄCZNOŚCI Z WSZYSTKIMI INNYMI BISKUPAMI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO -i w tym tkwi sedno problemu-Fatima dotyczyła praktycznie wyłącznie jego pontyfikatu po którym jesteśmy świadkami trwającego do chwili obecnej potopu czyli powszechnej apostazji narodów zapowiedzianej w Piśmie Świętym która to apostazja poprzedza przyjście na ten świat żydowskiego mesjasza czyli Antychrysta . I to właśnie papieże rzymscy byli tymi którzy powstrzymywali i apostazję , i nadejście Antychrysta. Moja ocena ,, następców '' Piusa XII nie jest moim subiektywnym osądem i nie kieruję się sympatią czy antypatią do tych przebierańców -PRAWDA JEST BOWIEM NIEZALEŻNA OD LUDZKIEGO UMYSŁU-ekumenista i całowacz Talmudu dla gojów -koranu -Wojtyła nigdy nie był w stanie być głową Kościoła Katolickiego z prostego powodu że OD DŁUGICH DZIESIĘCIOLECI NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE NIE BYŁ KATOLIKIEM -ZAPRZESTAŁ WYZNAWANIA WIARY KATOLICKIEJ CAŁUJĄC KORAN , WCHODZĄC DO SYNAGOGI SZATANA W RZYMIE CZY UCZESTNICZĄĆ W OBRZĘDACH NIEKATOLICKICH CZY JAWNIE POGAŃSKICH -ŻADEN PRAWOWIERNY KATOLIK NIGDY NIE CZYNI TAKICH AKTÓW W IMIĘ SAMYCH ZASAD ŻE WIARA KATOLICKA JEST JEDYNĄ PRAWDZIWĄ I NIE ZNOSI JAKIEGOKOLWIEK KOMPROMISU ZE SCHIZMĄ , HEREZJĄ , POGAŃSTWEM CZY SWOIM ŚMIERTELNYM WROGIEM -JUDAIZMEM TALMUDYCZNYM !
  Możesz być absolutnie pewny że ani Bergoglio ani Ratzinger nigdy w życiu nie dokonają aktu poświęcenia Rosji w łączności ze swoimi kumplami poprzebieranymi za biskupów - Z TEJ PROSTEJ PRZYCZYNY ŻE ONI W OGÓLE NIE SĄ KATOLIKAMI -Bergoglio jest zresztą najlepszym dowodem na istnienie wakatu Stolicy Apostolskiej -to otwarty mały Antychryst który ma za zadanie zniszczyć resztki po papiestwie i zapewne dokona tego do końca przyszłego roku 2016. Wielu gadało że Ratzineger to konserwatysta , prawda o nim jest taka że miał za zdanie zrobić parę kroków do tyłu po Wojtyle przed ostatecznym skokiem w przepaść Bergoglio i spółki .
  Wreszcie , musisz wiedzieć że moderniści już w latach 60' opracowali sprotestantyzowany pseudorytuał święceń i konsekracji a tym samym licencjonowane przez Watykan ,, święcenia '' i ,, sakry '' biskupie są tak samo ważne jak ,, ordynacje '' u lutrów i innych heretyków a całe ich ,, obrządki'' mają tyle wspólnego z katolicką teologią co murzyni ze służbą w oddziałach SS.
  Na pocieszenie dodam że są rozproszenie po świecie tradycjonaliści którzy kontynuują prawdziwy Kościół , mają prawdziwe kapłaństwo i episkopat a tym samym prawdziwą , katolicką Ofiarę Mszy Świętej . I jeśli Bóg pozwoli , z ich szeregów doczekamy się prawdziwego następcy nieodżałowanego Ojca Świętego Piusa XII. Na chwilę obecną proponuję wejść na stronę sedevacante.pl i ultramontes.pl i zagłębić się w publikacje ludzi mądrzejszych ode mnie.
  DZIŚ ROCZNICA CUDU WIRUJĄCEGO SŁOŃCA. MARYJA MÓWI.
 • Chałupnicza ,, teologia''
  Mieszasz Gienek perełki ze ścierwem-to prosty wniosek z lektury twoich wypocin . A teraz kilka uwag z pytaniami:
  1. Powszechnie wiadomo że w latach 70' Watykan prowadził słynną Ostpolitik której ofiarą -symbolem był śp. kardynał Mindszenty ,, zdymisjonowany'' przez marana -masona Montiniego zwanego Pawłem VI ( notabene czynnego homoseksualistę )-współczesny Watykan jest zwykłą atrapą Stolicy Apostolskiej- przypomnę prosty fakt że praktycznie wszystkie obecne ,, konkordaty '' zawarte od końca lat 60' nie uznają istnienia państw katolickich czy wyznaniowych -wprost przeciwnie -pluralizm wyznaniowy jest obecnie wymogiem stawianym przez sam Watykan!- a od śmierci Piusa XII współpraca Watykanu z Sowietami jest faktem ogólnie znanym .
  2.Śp. Eligiusz Niewiadomski został wykorzystany przez masonerię jako klasyczny ,, użyteczny idiota '' a śmierć Narutowicza była zwykłą wodą na młyn dla sił żydowsko-masońskich w walce z obozem narodowym -o jego czynie Christeros w Meksyku czy faszyści we Włoszech nie mieli bladego pojęcia -ich działalność i sukcesy były owocem pracy ich własnych liderów a inspirację czerpali z głębokiego życia religijnego od wielu pokoleń ( Christeros) lub od wybitnych przywódców ( jak Mussolini i jego faszyści którzy nawiązywali przede wszystkim do dziedzictwa antycznego Rzymu).
  3. Czy możesz podać na jakich materiałach opierasz się ws. Stalina? Czy mam rozumieć że ten zbrodniarz i kat milionów ludzi który przez całe niemal życie nie wierzył w Boga pod koniec wojny w 1945r. miał mieć wizję Anioła z nieba, który ostrzegł go przed słynnym spiskiem żydowskich medyków?
  4. Poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi dotyczyło niemal wyłącznie pontyfikatów Piusa XI i Piusa XII i miało być to dokonane w łączności ze wszystkimi biskupami Kościoła Katolickiego -siostra Łucja mówiła otwarcie że ma być ono dokonane najpóźniej do roku 1960.
  Efektem tego poświęcenia miało być nawrócenie Rosji i PORZUCENIE PRZEZ TEN KRAJ I NARÓD TYSIĄCLETNIEJ SCHIZMY PRAWOSŁAWNEJ I POWRÓT NA ŁONO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO -JEDYNEJ ARKI ZBAWIENIA A NIE TRWANIE W OBJĘCIACH CERKWI-MACOCHY!
  5.Całowacz Koranu Wojtyła nie dokonał żadnego poświęcenia Rosji a tylko wymienił ten kraj wśród innych licznych intencji -Rosja dotąd nie porzuciła schizmy i jest poza Kościołem . Niemniej z całą pewnością jest krajem wybranym przez Boga do dokonywania wielkich dzieł przy końcu czasów .
  A teraz z pewnością okrzykniesz mnie znowu waspowcem , aoif-em lub nie wiem kim tam jeszcze -jak zwykle mieszasz różne sprawy do jednego worka -przyznam jednak że masz również przebłyski geniuszu ( tylko się nie podniecaj że prawi ci się teraz komplement ) -TO CAŁKIEM MOŻLIWE ŻE NIEDŁUGO MASONERIA UŻYJE BRONI NUKLEARNEJ - W 1945R. W HIROSZIMIE ODSŁONILI SIĘ I JEST RACZEJ PEWNE JAK ŚMIERĆ ŻE ZNOWU SIĘ ODSŁONIĄ - jeśli zaś idzie o współczesny Rzym i Watykan -zniszczenie tego pomiotu udającego dawną Stolicę Apostolską nie będzie niczym złym -WSPÓŁCZESNY WATYKAN TO MASOŃSKIE ŚCIERWO KTÓRE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM KTÓRY TRWAŁ NA NIM DO ŚMIERCI OJCA ŚWIĘTEGO PIUSA XII W 1958R. -OSTATNIEGO DO TEJ PORY KATOLICKIEGO PAPIEŻA -OBY BÓG WSZECHMOGĄCY DAŁ NAM DOCZEKAĆ JEGO PRAWDZIWEGO NASTĘPCY! AMEN.
  DZIŚ ROCZNICA CUDU WIRUJĄCEGO SŁOŃCA. MARYJA MÓWI.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:02:55
  Doktorku , niepokój wypływa bardziej z twojej odpowiedzi niż z mojej suchej analizy-czy np. ewidentnie upośledzony Radzio Siedlecki był kiedykolwiek w wojsku na ćwiczeniach w walce wręcz czy z obsługi broni palnej z ostrą amunicją? Jaką ma kategorię wojskową ? A plus czy E minus? I wreszcie , ile płacisz Radziowi za uczestniczenie w twoim cyrku? Ma on stawkę godzinową czy odgórną dniówkę ?
  To po pierwsze , po drugie: goście których wymieniłeś że ciebie ,, nękają '' -oni zwyczajnie cię prześwietlili a teraz mają ubaw z robienia sobie z ciebie jaj -TY MASZ NIEULECZALNE PARCIE DO STOŁKA I DLA WŁADZY JESTEŚ GOTÓW ZAŁOŻYĆ NAWET FARTUSZEK , JEŚLI JUŻ GO NIE MASZ PO WIZYTACH W IZBIE LEKARSKIEJ NA UJAZDOWSKICH -masz jedną sztabę złota -to twój zawód ALE TY CHCESZ MIEĆ JESZCZE JEDNĄ SZTABĘ ZŁOTA , I JESZCZE JEDNĄ I JESZCZE ,JESZSZE! JESZCZE ! -taka jest twoja spaczona psychika -i to jest sucha analiza a nie żadna złośliwość. W czym kłamę? Może w tym że Wojtyła zwany powszechnie ,, papieżem'' publicznie całował Talmud dla gojów czyli Koran? -wpisz sobie w google w grafice jak Wojtyła liże to gówno jak jakąś relikwię ! -WOJTYŁA CAŁUJE KORAN -wpisz to w google grafika a zobaczysz fakt powszechnie znany -a więc skoro Wojtyła całował Koran , to dlaczego teraz walczysz z islamizają Europy? Przecież kilka lat temu w Warszawie gadałeś żeby nie dać się napuścić na islamofobię ? Gienek , ja nie jestem ,,waspowcem'' tylko zwykłym robolem-kierowcą -magazynierem a nie doktorkiem po masońskiej akademii który szuka dojścia do stołka . Czepiasz się kogokolwiek aby się wypromować -przecież ostatnio pisałeś do znajomych że prywatnie uważasz Chadacza za agenta , ale by dorwać się do jakiegokolwiek stołka , jesteś gotów na wszystko - i w tym tkwi cały twój problem że masz chore ambicje które łatasz sofizmatami -masz głębokie braki intelektualne których nie potrafisz zasłonić dlatego jesteś dla bystrzejszych obserwatorów zwykłym pośmiewiskiem.
  100-LECIE OSP TŁUSZCZ. POLSCY STRAŻACY IMPREZUJĄ!
 • Delirium maximum Sendeckiego
  Obejrzałem ostatni film TVN Sendeckiego z 22/ 09 br . a teraz kilka moich uwag:
  1. ,, Wielki Polak'' Wojtyła 14.05.1999 r. publicznie całował Koran-to fakt powszechnie udokumentowany-jak ma się to do jego rzekomych ,, modlitw '' za Polskę
  2. Niemcy są krajem spacyfikowanym a jedyną siłą zbrojną tam stacjonującą są wyłącznie wojska amerykańskie-armia niemiecka podobnie jak polska nie istnieje a ostatnio ministrem obrony tego ,, kraju'' była baba obarczona gromadką dzieci
  3. Nie ma już żadnych ,, sowietów'' -równie dobrze możemy mówić o nazistach czy frankistach
  4. Ile broni mają koledzy z Tłuszcza ? Czy którykolwiek posiada poza wiatrówką i nożem ostrą amunicję i czy umie przeładować karabin?
  Proponuję towarzyszowi Sendeckiemu wybrać się na kurację odwykową -za dużo marihuany i kokainy ....Mickiewicz pisząc ,, Dziady '' też był na niezłym haju , ale tu widzę czystą grafomanię -ot, pisanie dla pisania -jeszcze kilka lat temu ,, udzielałeś'' Gienek wywiadu dla Al-Jazzerry a teraz jesteś krzyżowcem bez miecza -jak zwykle stoisz okrakiem na barykadzie. Cześć!
  100-LECIE OSP TŁUSZCZ. POLSCY STRAŻACY IMPREZUJĄ!
 • @GPS 16:02:19
  10) -ciekawe więc czy jesteś ochrzczony wodą czy scyzorykiem po cięciu w ósmym dniu życia? Z jednej strony popierasz NATO-Wehrmacht na żydowskim żołdzie a w ostatnim punkcie określasz siebie jako ultramontanina-a więc tak jak Wojtyła 14.05.1999 roku jesteś gotowy całować publicznie Koran w obecności muzułmańskiego imama i popierasz laicyzację świata postkatolickiego -bo taka jest obecna polityka Watykanu -atrapy dawnej Stolicy Apostolskiej-przykro mi ale bez pokazywania swojej twarzy zdradziłeś chazarskie pochodzenie.
  + SENDECKI KANDYDUJE DO SENATU
 • Nil novum sub sole
  A więc sensacja goni sensację a za tydzień dowiemy się pewnie że te pieniądze pochodzą z ostatniego skoku gangu Olsena . Andrzejek będzie mieć więcej szmalu na swoje podróże a przy okazji może wreszcie kupi sobie mieszkanie. I po co tyle hałasu Gieniu?
  300.000 EURO. PRÓBA PRZEKUPSTWA ANDRZEJA HADACZA
 • @PontoSarmata 02:05:34
  Oj, widzę że wojtylianista chce połączyć wodę z ogniem a przy okazji traci nerwy. A gdzie tu doczytałeś się Rassenkunde? Wystarczy spojrzeć na chazarskie uszy Gienia i całokształt jego działalności.
  BERLIN, KOGUT, JAJO, KURA. ANDRZEJ HADACZ UJAWNIA AKTA STASI
 • @Eugeniusz Sendecki 21:33:28
  A jak Gieniu skomentujesz w swojej mądrości przedwiecznej fakt że Lolek Wojtyła całował publicznie Koran ( 14.05.1999r.) w obecności islamskiego mułły a 13 lat w kwietniu 1986r. wszedł pod gmach rzymskiej synagogi i ściskał się jak najserdeczniej z tamtejszym rabinem? Może napiszesz mi że uprawiam antypolonizm? Twoje pomieszane geny sprawiają że nadużywasz słowa ,, antypolonizm'' tak jak twoi dalsi krewni szafują nieustannie słowem ,, antysemityzm'' zupełnie wyjmjąc te słowa z właściwej sobie semantyki. A Andrzejek , czy dostał już mieszkanie komunalne w Warszawie?
  BERLIN, KOGUT, JAJO, KURA. ANDRZEJ HADACZ UJAWNIA AKTA STASI
 • Pedał na Watykanie?
  A to mam rozumieć że Hadacz podróżuje sobie po świecie z owej ,, renty '' której dorobił się pracując przy plakatach w Bundesrepublik Hunland sp.z o.o.? Ten co się kleił do Kalisza na paradzie zboczeńców teraz wizytuje Watykan i walczy ze ,, służbami Bertone?'' Gienek , a kiedy ogłosisz że Elvis Presley też jest wciąż wśród żywych?
  ANDRZEJ HADACZ ŻYJE! WYPOWIADA SIĘ DLA TELEWIZJI NARODOWEJ
 • Dobra myśl
  A ja dopiszę do kartki wyborczej osobę Władimira Władimirowicza Putina -to mój kandydat do objęcia władzy w Polsce , w ogóle nad całą Europą -bo Europa może funkcjonować tylko jako odrodzone imperium rzymskie a jedynym narodem który jest w stanie odrestaurować sacrum imperium romanum są Rosjanie -bardzo dobra mutacja starożytnych Rzymian!
  PRZYWRÓĆ KRZYŻ DO KORONY. NIE ULEGAJ ROSZCZENIOM IZRAELSKIM.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:59:28
  Nie jestem tym za kogo mnie Pan uważa-za to mam o Panu obszerną wiedzę od Pańskich dobrych znajomych. Szczerze mówiąc ja Pana lubię za pewne sprawy , za jedną bardzo osobistą mam nawet dozgonny dług wdzięczności , ale to inna sprawa. Ja uważam że powinien Pan działać po staremu z Zakrzewskim i Ciesielskim czyli powrócić do triumviratu sprzed 12 lat-wtedy był Pan działaczem na najwyższym poziomie -od kiedy wasze drogi rozeszły się , idziesz Pan po równi pochyłej. Dlatego tyle piszę i tak często jestem nieuprzejmy-chcę odbudowy waszego starego triumviratu dla dobra ruchu narodowego. Bardzo proszę by był Pan w tą niedzielę na Placu Zamkowym i wspomagał z całych sił Zakrzewskiego -sekta smoleńska nienawidzi go a on chce teraz zrobić bardzo ważne uliczne referendum -PiS-iarze podjudzają już na niego głupich kiboli i szykują zadymę -musimy pomóc Zakrzewskiemu by nie spadł mu włos z głowy-jeśli więć tej niedzieli Pan tam będzie wspomagać Zakrzewskiego , odzyska Pan mój szacunek , jego zresztą też . Proszę solidnie przespać się z tą myślą! Niedziele 17 maja Plac Zamkowy godz. 14-21 NIE DLA WOJNY Z ROSJĄ!
  GENERAŁ POKAZUJE DROGĘ KUKIZOWI I KORWINOWI - DO CIECHANOWA!
 • @Eugeniusz Sendecki 09:06:52
  Widzę że puściły Panu nerwy a to zły znak. Musi jednak Pan liczyć się z rzeczywistością że coraz więcej osób Pana rozpracowało i tego faktu nie da się nigdy więcej zataić. Swego czasu współpracował Pan z osobami najwyższego formatu typu Juzkow, Kurzeja czy Zakrzewski. Wszyscy oni jednak Pana rozpracowali a obecna działalność tylko to potwierdza . Pan jest czystym koniunkturalistą i idzie tam gdzie jest szansa zaistnieć. Jest mi szkoda patrzeć jak sięga Pan dna , jeszcze przed 10-12 laty prezentował Pan konkretny poziom jako autentyczna elita narodowa , dziś robi Pan z sienie błazna . A dlaczego tak wypominam wynajęcie salki PAP-ki na Brackiej ? Powód jest prosty-coraz więcej Polaków chodzi po śmietnikach , że już nie wspomnę o niedożywionych polskich dzieciach, a wasz cyrk wypieprza kupę kasy na akt samouwielbienia . Swego czasu lubiłem oglądać Pana telewizyjkę , dziś uważam to za kabaret o żenująco niskim poziomie. Pana podwójna psychika , a właściwie dwulicowośc charakteru odpychają od Pana ludzi a przyciągają miernoty -to nie jest cecha polska i nawet blond włosy czy niebieskie oczy tego nie zmienią . Ja nie mam nic przeciwko Chazarom którzy służą Polsce bezinteresownie jak swego czasu ks. Unschlicht , lecz generalnie najlepiej będzie kiedy ograniczycie się do życia prywatno-zawodowego i niczego więcej. To tylko dobra rada .
  GENERAŁ POKAZUJE DROGĘ KUKIZOWI I KORWINOWI - DO CIECHANOWA!
 • ,, Habsburg nie jest Niemcem'', Grudniewski nie jest ....
  Panie Sendecki , ja Pana szczerze lubię , podoba mi się jak obaj z Grudniewskim staracie się zachowywać jak Polacy , tylko nienajlepiej wam to wychodzi. Rozumiem , rodziny się nie wybiera , co najwyżej kolegów czy drogę życiową . A czy to prawda że ,, generał ''Grudniewski ogłosił że według jego ,, analizy '' Krym został zajęty przez Rosjan ze względu na to że są tam znane na świecie o wysokiej renomie ośrodki wczasowe? I jeszcze jedno -czy planujecie w tym roku znowu wyłożyć parę tysięcy złotych na wynajęcie salki PAP-ki na Brackiej , gdzie Wasiak znowu będzie wygłaszać odezwę do Putina? Ten numer naprawdę był mocny! Pozdrawiam i życzę zwycięstwa temu kogo Pan popiera w drugiej turze -ja wiem że dla Pana może to być równie dobrze Komorowski jak i Duda. Aha , jeszcze jedna ważna sprawa -ostatnio był Pan u Korwinów w ich sztabie wyborczym -czy ten ich Sommer którego pan opisał jako ,, polskiego dziennikarza '' to von Sommer czy Sommermann? Panie Sendecki , ja bardzo chciałbym by to Pan został prezydentem , bo wtedy na pewno wreszcie zniszczymy masonerię ! Zrobimy wtedy w Polsce drugą Christiadę , i nawet jeśli nas wybiją co do nogi , to i tak w końcu będzie to co ma być ! Am Ende steht der Sireg!
  GENERAŁ POKAZUJE DROGĘ KUKIZOWI I KORWINOWI - DO CIECHANOWA!
 • Arbeit macht frei
  Może tytuł mojego komentarza jest nieprzyjemny ale czuję się zmuszony zapytać wprost: Z CZEGO UTRZYMUJE SIĘ ANDRZEJ HADACZ? O ile pamiętam kiedyś pisał Pan że pracował w Bundesrepublik Hunland sp. zoo.(czyli u ukochanych sąsiadów za Odrą i Nysą ) przy reklamach czy czymś takim a teraz ma z tego okresu świadczenia emerytalne-czy może Pan potwierdzić tę wersę albo ją rozwinąć ? O ile wiem Andrzej Hadacz jest dość młodym człowiekiem i generalnie ludzie w jego wieku pracują zawodowo. Nie piszę tego dlatego by wyrazić swoje zdanie na jego temat , zastanawia mnie tylko jak to się dzieje że w dzień powszedni we wtorek w godzinach dziennych ma on czas na występy w Telewizji Narodowej ( którą uwielbiam i kocham jak własną dziewczynę i nie tylko ) -Pan robi swoją telewizyjkę po robocie zamiast odsypiać ciężkie dyżury , a pan Hadacz? I nie raz ale wiele razy widzę go jak chodzi sobie po mieście i opowiada różne historie kiedy zwykli Polacy zwyczajnie zasuwają do roboty. Proszę o pilną odpowiedz. Z poważaniem i gorącymi pozdrowieniami!
  HADACZ I NIEPEŁNOSPRAWNI WYBORCY KUKIZA I KOWALSKIEGO
 • Polskojęzyczny Latający Cyrk Monty Paytona
  ,, Wrogowie się wypsztykali z amunicji, zostali goli-i teraz ruszamy my. Z kontrrewolucją.'' -Uśmiałem się w tym punkcie.
  Panie Sendecki! Wszelkia polemika z panem nie ma najmniejszego sensu , gdyż z komikami się nie polemizuje. Od dawna wiem że pragnie pan władzy i dla tego celu jest pan zrobić dosłownie wszystko. Cenię pana na wielu polach -dobra dykcja , wysoka inteligencja -to pana przymioty wymieszane z licznymi wadami. Dobrze zdemaskował pan Cejrowskiego , ma pan na koncie dużo filmów o wysokim poziomie merytorycznym . Niestety, jest pan niereformowalny a sterego chłopa jak pan nie da się uczyć od zera etykiety czy protokołu dyplomatycznego. Lubię pana cyrk gdyż poprawia mi on humor po całym dniu pracy, pana traktuję z przymróżeniem oka jako inteligentnego błazna -i proszę nie traktować tego jako obelgi-wszak błazen na dworze królewskim miał prawo mówić takie rzeczy które inni mogli przepłacić życiem -życzę powodzenia i proszę dalej trzymać ten poziom! Pan poprawia mi humor a wiadomo że śmiech to zdrowie!
  MICHALKIEWICZ W TORONTO: GŁOSUJĘ NA KORWINA!
 • @fan-wolności 11:15:59
  Resztę przeczytałeś i ciężko strawiłeś-a komentując moje słowa popełniłeś błąd ortograficzny plus napisałeś zdanie sprzeczne . A na przyszłość poszukaj lepszej roboty.
  OGÓREK REZYGNUJE. KOMOROWSKI CHYBA CHORY. JKM PREZYDENTEM!
 • Fantastyka kontra realizm umiarkowany
  1. JKM jest zadeklarowanym ateistą a wszelkie związki z katolicyzmem traktuje czysto instrumentalnie.
  2.Magister Czeczetkowicz zamiast prowadzić śledztwo przeciw Sienkiewiczowi powinien skoncentrować się na pracy zarobkowej w sklepie spożywczym w Śródmieściu Warszawy gdzie widziałem go ostatnio za ladą jak zamiast nabijać dobrze kasę fiskalną niepotrzebnie zagadywał klientów.
  3.,,Generał '' Grudniewski zamiast wydawać kupę kasy na wynajęcie sali PAP-ki na Brackiej w celu waszej konferencyjki prasowej mógłby jako ,, prawdziwy '' Polak w czasach powszechnej pauperyzacji narodu polskiego wydawać swą oficerską emeryturę na bardziej przyziemne i rzeczywiście propolskie wydatki. Coraz więcej Polaków chodzi po śmietnikach-może by tak pomóc jakiemuś Kowalskiemu w wyżywieniu biednej rodziny czy coś podobnego w imię chrześcijańskiej miłości blizniego?
  4. Proponuję szanownym Panom ogolić sobie genitalia i pobawić się w piaskownicy-to najlepsze miejsce dla dużych i niewyrośniętych chłopców.
  Z pozdrowieniami!
  OGÓREK REZYGNUJE. KOMOROWSKI CHYBA CHORY. JKM PREZYDENTEM!
 • Per aspera ad astra
  Bardzo dobrze że dalej działacie -wasza obecność jest znakiem sprzeciwu wobec niszczenia NASZEGO kraju przez endemicznych wrogów rodzaju ludzkiego, nadchodząca III wojna światowa skończy się dla nich globalną klęską , restauracją papiestwa i monarchii . Podstawową tkanką każdego narodu jest chłopstwo -najzdrowsza i najmniej skażona NWO warstwa narodu -i to z tych ludzi będą formowane przyszłe polskie elity!
  53-CI DZIEŃ OPORU POD URM-EM W OBRONIE ZIEMI