Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Syndrom2

 • @Jasiek 09:20:35
  Dziękuję, pozdrawiam.
  "Ruskie możliwości"
 • Co się tyczy UFO
  Według autora tamtych artykułów, istnieją trzy rodzaje UFO, które odwiedzają ziemię. Jak dobrze zapamiętałem to jeden gatunek rozmnażał się przez dotyk i był "ścisłe reglamentowany" przez ich władze, tak aby nie doszło do przeludnienia, drugi gatunek to formacja najbardziej rozwinięta, rozmnażająca się w sposób podobny do ludzi (o tym gatunku było bardzo mało informacji), a trzeci gatunek zamieszkuje swoją planetę pod ziemia, gdyż ich planeta jest całkowicie skażona, w wyniku wojny atomowej. Co ciekawe to ze ufoludki, odwiedzają przede wszystkim okolice elektrowni atomowych i składów atomowych. Ufoludki obawiają się ziemian - ze względu na posiadania przez ludzi broni atomowej. Prawdopodobnie obserwują rozwój naszych "broni kosmicznych", w tym możliwości wykonywania uderzeń atomowych na inne planety. Dla mnie to było sciancefiction, lecz autor potwierdzał swoje materiały cytatami wysokiej rangą Akademików Rosyjskich. Ja natomiast pytałem Pana Profesora, czy taki "akademik" istnieje, a on to potwierdzał nawet mówiąc że dwóch który przytoczył autor artykułu, znał osobiście. Ile prawdy było w tym artykule, nie mogę ocenić, gdyż akurat UFO mnie nie interesuje, są na 100%, a czego chcą nie jestem w stanie powiedzieć.
  "Ruskie możliwości"
 • KIEDYŚ...
  W latach 90-tych, miałem znajomego Rosjanina (notabene profesora muzyki), który był bardzo wiernym fanem UFO. Przywoził z Rosji ich prasę w której opisywano UFO. Profesor dawał mi ta prasę a ja ze zwykłej ciekawości wyszukiwałem fajne teksty. Tam było opisane jak to Rosjanie mają za Uralem bazę (podobna do strefy 51) i ze w tej bazie kontaktują się z trzema gatunkami "ufoludków". Lecz nie UFO mnie zainteresowało tylko cykl artykułów o sprzęcie wojskowym. Opisano tam działo elektromagnetyczne które powstało w latach 70-tych w okolicach Moskwy (około 300 km od Moskwy, lecz dla ruskich to okolica), a które miało służyć do spowodowania wybuchu głowic atomowych Izraela. Według autora artykułu, Rosjanie chcieli je użyć lecz ze względu że na kierunku wykonania strzału znajdowały się ich własne składy i wyrzutnie pocisków balistycznych, obawiali się ze mogą spowodować wybuch własnych głowic. Działo było tak duże, że nie mogli go przemieścić bliżej własnych południowych granic, bez zainteresowania agentury państw obcych.
  Inną bronią była tzw. "broń plazmowa", która działała na zasadzie rozbijania cząstek stałych np. obiektów latających. Następnym wynalazkiem był GPS!. Tak to Rosjanie w 1973 roku po raz pierwszy wykorzystywali bojowo GPS-a. Zgromadzili sześciu żołnierzy z rożnych jednostek wojskowych, którzy znali tylko swoje imiona, wyposażyli ich w motocykle i na pustyni Gobi szkolili w lokalizacji tajnego obiektu i likwidacji elektrowni atomowej, magazynów z bronią atomowa. Do czego to miało służyć?. Do likwidacji w Izraelu składów głowic atomowych na pustyni. Plan mieli prosty. Przy wybrzeżu Izraela, motocykliści zjeżdżają na ląd i przy pomocy GPS-a podążają do obiektu. Akcja nie doszła do skutku, gdyż zostały podpisane porozumienia "Start". I tak dalej, itd.
  "Ruskie możliwości"