Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jabo

 • @Jozio z Londynu 15:58:05
  Udaje Pan głupiego, czy rzeczywiście jest Pan taki naiwny, że nie wie kto zbroił Husajna w wojnie z Iranem. Dziwne? Wcale nie. Oni zrozumieli, komu zależy na wzajemnym wykrwawianiu dwóch największych krajów w rejonie Zatoki Perskiej, komu zawdzięczają powstanie ISIS, które mordowało chrześcijan i arabów, ala dziwnym trafem nigdy nie zaatakowało Izraela.
  „na polecenie prezydenta”.
 • @rysio 10:03:44
  Szanowny Panie nie wymagaj od "poety", żeby miał rozeznanie w ekonomii. Poeta "myśli" sercem, nie rozumem. Prawdy się może dowie, jak mu min. Kościński wprowadzi obrót bezgotówkowy i zrozumie czym jest dzisiejszy pieniądz.
  Przyczyny i skutki reformy balcerka
 • Ludzie, jaki desant!
  Jestem czytelnikiem Neonu już kilka lat. Ostatnio co raz rzadszym, bo po prostu nie ma nic sensownego do czytania. Jest kilkunastu autorów i może trochę więcej komentatorów, ale wcale nie tak dużo więcej. Są to osoby obecne na Neonie od wielu lat. O jakim, więc desancie może być mowa?
  kacapska ofensywa
 • @JimA 16:56:44
  Ale Panowie sobie podyskutowali. Nie ma co, wręcz kliniczny przykład "cywilizacji polskiej". Kłócimy się o duperele, a tymczasem "chałupę" nam rozbierają. Nic to, ważne, aby moje było na wierzchu.
  Niewypowiedziana wojna z narodem polskim
 • Tłumaczu!
  Szanowny Panie, że tego co Pan zamieszcza na Neonie, wynika, że strasznie boleje Pan nad Rosją. Dla nas Polaków, podobno, im prędzej Rosję trafi szlag, tym lepiej. Więc po co tak ciągle ubolewać. Ja jako Polak martwię się, że 2018 roku zmarło ponad 400 tys. moich rodaków. Najwięcej od czasów wojny, ale Pana to widać nie obchodzi, bo tylko ciągle Rosja, Rosja. Można zacząć podejrzewać, że Pan to jakiś rosyjski dywersant, który wszelkimi sposobami stara się, że by Polacy myśleli ciągle o Rosji, a nie osobie.
  To co dzieje się w Rosji - to katastrofa społeczna
 • @Wican 11:58:44
  Ależ z Pana optymista w ocenie konfederacji. No cóż, podobno optymiści żyją dłużej, chociaż z drugiej strony nadmierny optymizm, to prosta droga do katastrofy.
  Szturchańce w Konfie
 • Porażająca refleksja.
  Nie mam zamiaru wypowiadać się na temat prawdziwości lub fałszu scenariusza katastrofy smoleńskiej przedstawionego przez Pana Tokarskiego, jak i też innych autorów. Nie ma to sensu z wielu powodów. Po pierwsze, nie mam żadnej prawdziwej wiedzy na ten temat, z resztą jak większość ludzi piszących o tym zdarzeniu. Po drugie, nie mal każdy twórca teorii o Smoleńsku jest tak do niej przywiązany i uznaje ją za jedynie słuszną, że każdego, kto ma inne zdanie na ten temat uważa za głupca, agenta, albo jeszcze coś gorszego. W takim przypadku racjonalnej wymiany argumentów być nie może.
  Czytając tekst Pana Tokarskiego można dojść do porażającej refleksji. Jeżeli prawdą jest , że był to zamach na życie Lecha Kaczyńskiego dokonany w sposób opisany przez Pana Tokarskiego, to było to strzelanie do kaczki za pomocą rakiety między kontynentalnej. Znaczy to, że ktoś, kto zorganizował ten zamach jest szaleńcem, sadysta i do tego obdarzony nie mal że boskimi mocami. Żeby dokonać zamachu według scenariusza przedstawionego przez pana Tokarskiego, a potem ukrycie jego sprawców, potrzebna była współpraca nie tylko między Tuskiem i Putinem, ale na poziomie światowym. To znaczy, że światem rządzą szaleńcy. Przerażające!
  Kilka słów o Smoleńsku
 • @Wrzodak Z. 12:48:47
  Panie Wrzodak, wielu było w Polsce koksowiczów, ale śmierć Halupczoka nie spowodowana był przez doping. Halupczok zmarł, bo miał zniszczone serce w wyniku powikłań po anginie. Stało się to, gdy jezdził we włoskiej grupie zawodowej i został zmuszony do startu w wyścigu, mimo, że był chory. Przeziębienie banalnej anginy miało tragiczne skutki.
  Amerykańscy koksowicze
 • @Jozio z Londynu 13:44:49
  Panie Jozio, niestety Florence Griffith nic już nie powie, chociaż z życia mówiła pięknym barytonem.
  Amerykańscy koksowicze
 • @interesariusz z PL 11:54:21
  Oczywiście, Panie interesariuszu z PL, tylko, że Pan chciał jechać do teatru przez zerwany most. Niech Pan się cieszy, że taxi zawiozła Pana do ZOO i jest Pan żywy. Czasami głupców trzeba ratować przed nimi samymi. Problem jest wtedy, gdy głupiec jest u władzy, co niestety nie zdarza się wcale rzadko.
  Stosunki Polska-Rosja – narodowy pragmatyzm zamiast emocji
 • @Jwu 10:51:05
  Cóż, raczej to Pan Wojtas, a nie Pan Husky powinien nie długo wszystkich krytyków Piłsudskiego odsądzić od czci i wiary. Dla Niego podważanie geniuszu i zasług samozwańczego marszałka, to zbrodnia niewyobrażalna i dzieło ruskich agentów.
  "Poprosiłem wyznawcę Piłsudskiego,aby wymienił jego zasługi"
 • Autorko!
  Szanowna Pani, jeśli nie wytłumaczy Pani po jaką cholerę PiS zrobił Banasia prezesem NIK-u, a teraz z nim walczy, to cały Pani wywód można o kant pewnej części ciała potłuc.
  Plan B-Walka z Banasiem na poziomie gangsterki-widziane z US
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:11:25
  Panie Jarku, wg mnie, ale podkreślam, są to tylko moje przypuszczenia, te 250 mld zł przytuliło inne przedsiębiorstwo, niż firma "holokaust", chociaż oba są tej samej proweniencji, to mają różnych księgowych.
  Co do Pana Banasia, to PiS doskonale wiedział o jego wadzie "prawnej" przy powoływaniu go na stanowisko prezesa NIK-u. Owa wada miała zabezpieczać PiS [czytaj :"zwykłego posła"] przed zbytnim usamodzielnieniem nowego prezesa NIK-u. Niestety "nowogrodzka" nie przewidziała, że Pan Banaś jest podwójnie "zahakowany" Druga strona widocznie zażądała od prezesa NIK-u wykonanie czegoś, czego Pan Banaś nie zgodził zrobić, więc go skompromitowano.Sytuacja ta spowodowała, że PiS znalazł się z ręką w nocniku i to pełnym g...a.
  Marian Banaś - człowiek zagadka
 • @Robik 15:47:01
  Z wypowiedziami dr Kurek jest jak z dobrą potrawą na brudnym talerzu. Może i smaczne, ale zjeść się nie da. Ta Pani jest nie konsekwentna. Jednymi twierdzeniami zaprzecza drugim i wcale jej to nie przeszkadza.
  Żenujący chaos intelektualny dr. Kurek
 • Bezprzedmiotowe pretensje!
  Zupełnie nie rozumiem pretensji Szanownego Państwa dotyczących wykształcenia naszego nowego ministra finansów. Przecież gołym okiem widać, że Pan Kościński finanse ma genach, a to więcej znaczy niż wszystkie szkoły świata, choćby najwyższe.
  Tadeusz Kościński, nowy minister finansów, ma średnie
 • Owoce świadczą o prawdzie.
  Szanowna Pani, solidarność w Polsce była fikcją od samego początku, więc nie może być, ani piękna, ani miniona. Oczywiście, można uważać inaczej. My Polacy, tak bardzo kochamy fałszywe mity, bo dzięki nim możemy wytłumaczyć sobie nasze niepowodzenia tylko zewnętrznymi przyczynami, a nie naszym lenistwem, brakiem odpowiedzialności, głupotą, a czasem i zdradą.
  Obietnice, obietnice
 • @Lotna 20:53:05
  Pani Lotna, tu nie chodzi tylko o język . Pan Twardowski nie ma pojęcia o czym pisze i jeszcze z tego robi argument.
  Skandaliczny wyrok sądu w sprawie dr Huberta Czerniaka!
 • @Berkeley72 20:50:37
  Zaiste, Panie Berkeley72, wg tego co Pan głosi, trzeba tylko głupcowi odciąć głowę, a odrośnie mu mądrzejsza. Aplikacja takiej ilości szczepionek niemowlętom w pierwszych miesiącach życia, to jest takie odcinanie głowy po którym organizm nie ma szans na regenerację. Lekarze tacy jak dr Czerniak mają do czynienia z dziesiątkami , jak nie setkami takich przypadków w praktyce, a Pan tu teoretyzuje o jakichś przeciwentropiach.
  Skandaliczny wyrok sądu w sprawie dr Huberta Czerniaka!
 • @Jasiek 11:07:46
  Panie Jasiek, nie byłbym taki pewny. Miliony dzisiaj są, jutro już ich może nie być. Czyż nie gestem desperacji mogły być wiernopdańcze hołdy składane przez Prezesa pewnemu państwu na Bliskim Wschodzie, które chociaż małe , ponoć jest wielkie, że musi być cudem boskim?
  Zobaczcie kto się nie śmieje
 • @Wican 09:55:59
  Szopkę z historii, to zrobili Panu zaborcy w XIX wieku i z poza tej szopki nic już nie jest Pan wstanie zobaczyć.
  80 rocznica Bitwy pod Birczą - relacja Pani Agaty Lalik