Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jabo

 • @morgan 23:23:55
  Panie Morgan, nic z tych rzeczy. To tylko wentyl bezpieczeństwa. Trochę prawdy powiedzieli, ale niema to znaczenia, gdyż nie zmieni to działania rządzących, a właściwie wykonujących polecenia.
  ----- Warto rozmawiać !.
 • Ani głupota, ani korupcja!
  Panie Jarku, ani głupota, ani korupcja, tylko wykonywanie poleceń przełożonych. Jeżeli już, to oszustwo, gdyż ci ludzie udają, że są rządem polskim, czyli organem, który podejmuje samodzielnie decyzje dotyczące naszego kraju. Ale jest to oszustwo akceptowane przez większość Polaków, którzy biorąc udział w wyborach legitymizują działanie tych osób.
  F-35 wciąż daleki od gotowości bojowej
 • @Rzeczpospolita 16:45:04
  Nie powiedziałbym, że dyplom nie ma tu żadnego znaczenia. Gdyby nie był taki, jaki jest, dyplomu na pewno nie dostałby.
  Znamiona przestępstwa w wypowiedzi dyr. szpitala w Gdańsku
 • @ikulalibal 09:58:40
  "Tak było w przypadku obydwu wojen światowych..."
  Panie "ikulalibal", popełnia Pan błąd uważając, że wojny światowe to był konflikt między państwami, czy raczej sojuszami państw. Otóż wcale tak nie było. Obie wojny światowe, bo druga była dopełnieniem pierwszej, były starannie opracowanym scenariuszem, w którym państwa były tylko narzędziami do osiągnięcia pełni władzy nad światem przez wiadomą finansjerę. Świadczy o tym między innymi tzw. mapa Gomberga.
  Komu zadrży palec na spuście?
 • Czy transhumanizm to jest to?
  Panie Świderski, nie ma Pan kompletnie pojęcia kim jest homo. Jak działa jego ciało, umysł, świadomość, a już wydał Pan wyrok, że bycie homo nie jest dobre, a ni konieczne. Pycha, czy głupota, a może jedno i drugie? Deklaruje się Pan być katolikiem, ale nie zastanowiło Pana, dlaczego Bóg obdarzył człowieka biologicznym ciałem i że ma to swój cel. Człowiek , to nie Pańskie softwary i hardwary. Pokazał to Czarnobyl i Fukushima. W warunkach silnego promieniowania nie działają urządzenia sterowane elektronicznie. Padają właśnie Pana softwary i wszystko staje się kupą złomu. Z człowiekiem jest inaczej. Potrafi działać w takich warunkach. Niszczone jest jego ciało, ale umysł i jaźń są zdolne do działania. Wygląda na to, że Pański transhumanizm, to łączenie gówna z wykwitną potrawą. Chemiczny skład podobny, ale to nie to samo. Różnica jest w strukturze.
  Transhumanizm a szczepienia
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:29:55
  Panie Wojtas, jeszcze bardziej interesujące jest to, że batalion "Azow" finansowany jest przez "semickich " oligarchów. Dziwny jest ten świat.
  USA - UKRAINA vs ROSJA cel !
 • Hipokryzja polityków.
  Panie Aleszuma, proszę nie podniecać się tak działaniami hipokrytów, którzy niby tak walczyli o życie Polaka w Wielkiej Brytanii, gdy tym czasem w Polsce nie robią nic, a wręcz utrudniają leczenie ludzi w śpiączce, o czym świadczy historia prof. Talara. Zniszczono mu klinikę, w której wyprowadzał pacjentów ze śpiączki i do tego ciąga go się po sądach lekarskich. No cóż, typowe działanie działanie polityków "pod publiczkę".
  HITLEROWSCY MORDERCY W WIELKIEJ BRYTANII
 • Szanowny Autorze!
  Nie wiem jak innych czytelników, ale mnie ta poezja dołuje jeszcze bardziej. Czyż Autor nie wie, że poetycka forma wzmacnia emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Jeżeli jednak innym czytelnikom odpowiada taka forma wypowiedzi, a Szanownemu Autorowi sprawia satysfakcje twórczą, to z pokorą zniosę swój psychiczny "ból".
  Globalna Chaos Action, czemu i komu służy?
 • @demonkracja 12:48:29
  Skoro jaskinia, to wspólnota pierwotna. Wspólnota pierwotna, to jakby nie patrzeć komuna. Wynika mi z tego, że dzieje rodzaju ludzkiego zaczynają się komuną i kończą się komuną.
  Trzech Króli i Zachodnia Australia. Odc. 6
 • Zaraza jakowaś, czy co?!
  Matko kochana, czyżby na Neonie zaczęła się rozszerzać zaraza poezji "chodnikowej", ni czym covid? Panie Brian, zlituj się. Jeden Pan JAM.M w zupełności wystarczy.
  Co jest? Czyli gdzie się podział...
 • @zbig71 20:59:02
  Właśnie, Panie @zbig71! Rewolucja w Rosji została sfinansowana przez Wall Street jako poligon doświadczalny do przetestowania sposobu zarządzania masami ludzkimi, a jednocześnie zyskowny interes, poprzez wydrenowanie Rosji z jej zasobów. Trzeba odróżnić cel od narzędzi. Tzw. komunizm to tylko narzędzie, a cel od wieków jest ten sam.
  Newralgiczny tydzień dla przyszłości USA...
 • Lepiej niż szczepionki!
  Szanowny Panie Dr Głogoczowski, o wiele skuteczniejsza niż szczepionki była tak wychwalana przez Pana 'Wielka Socjalistyczna Rewolucja Październikowa" wraz z jej późniejszymi konsekwencjami, która uchroniła miliony ludzi przed wszelakimi chorobami i to w bardzo prosty sposób, wysyłając ich na tamten, podobno lepszy świat.
  Antyszczepionkowcy to ludzie chorzy na atrofię mózgu
 • @Pedant 23:17:15
  Panie Pedant, nick zobowiązuje i powinno wyrażać zgodnie z faktami. Otóż organy pobiera się od osób żywych, ponieważ organy od osób faktycznie zmarłych, do niczego ,poza rogówką, się nie nadają. Aby umożliwić ten proceder wprowadzono termin tzw. "śmierci mózgowej". Jak naciągany jest to termin, który ma służyć transplantacyjnemu biznesowi, świadczą osiągnięcia prof. Talara, który wyprowadził ze śpiączki i przywrócił do normalnego życia setki osób, które oficjalna medycyna uznała za zmarłe w wyniku śmierci mózgowej i jako takie, miały być wielu przypadkach, użyte jako rezerwuar części zamiennych do transplantacji.
  Biskupi rzymskokatoliccy w RP głoszą, że aborcja jest zła,
 • @Anna-PK 00:12:55
  Muszę pogratulować Pani! Musi Pani wszystko wiedzieć, skoro dla Pani nie ma żadnej tajemnicy. Strukturę własnościową wielkich korporacji to musi mieć Pani w małym palcu. Do tego dochodzi wiedza o zarządcach potężnych funduszów inwestycyjnych, głównych udziałowców korporacji. Brawo!
  Tworzenie Dochodu Narodowego
 • @rowszan 19:02:16
  PKB jest terminem wymyślonym po to, żeby ukryć gdzie wędruje zysk z wyprodukowanych towarów, usług, handlu na określonym terytorium. Nie ma znaczenia, czy per capita, czy na "łeb" jednego mieszkańca wyzyskiwanego obszaru. Co nie co może powiedzieć procentowy udział płac w PKB, ale też nie wszystko. Najważniejsze jest, co dzieje się z dochodem uzyskanym z PKB? Komu on służy?
  Tworzenie Dochodu Narodowego
 • @JimA 10:29:48
  Dzieli Pan włos na czworo. Jedno i drugie jest elementem tego samego procesu.
  Szczepionka na Covid-19 i sterylizacja
 • Czy na pewno Kiszczak?
  Panie Anthony, nie przesadza Pan z tą omnipotencją gen. Kiszczaka? Kiszczak był reżyserem spektaklu pod tytułem "Zmiana władzy w Polsce", ale na zasadach, panujących w amerykańskiej kinematografii. Tam "bogiem' jest producent. On wykłada kasę swoją lub inwestorów i decyduje o scenariuszu, obsadzie i reżyserze. Kiszczak miał dużo atutów, więc otrzymał i wykonał swoją "pracę", pewnie za gwarancję bezpieczeństwa dla ekipy Jaruzelskiego. Kto był "producentem" tego co się działo w Polsce w latach osiemdziesiątych nie muszę chyba Panu tłumaczyć. Ekipa Jaruzelskiego nie miała szans utrzymania się u władzy, bo nie miała kontroli nad gospodarką. Pętla zadłużenia zagranicznego, uzależnienie technologiczne od zachodu skutkujące wrażliwością na sankcje spowodowało sytuację bez wyjścia. Rockefeller jako jeden z inwestorów wydarzeń w Polsce z pewnością pouczył Jaruzelskiego komu ma przekazać władzę w Polsce na spotkaniu w Nowym Jorku. Dlatego tak wielu "korzennych" było w Magdalence. To, że byli na liście płac SB nie miało znaczenia, ważniejsze było namaszczenie decydentów zza oceanu.
  Miałeś chamie złoty róg
 • Czy w przeszłości był inaczej?
  Panie Ryszardzie, ale czy w przeszłości było inaczej?! Może nie aż tak ostentacyjnie, zachowaniem jakich takich pozorów.
  Globalna Ideologia Kłamstwa.
 • @Anna-PK 17:48:05
  Oczywiście najważniejsze jest Pani mniemanie o sobie. Byle tylko za bardzo nie przesadzić, bo życie jest wredne i potrafi boleśnie zweryfikować nasze poglądy. Niektórym się jednak udaje i ich ego nigdy nie ucierpi. Tego Pani uczciwie życzę.
  Dlaczego nie internowali Tuska czy Kaczyńskiego?
 • @PiotrZW 10:45:06
  Oj jest, oj jest! Nie bez przyczyny prezes Kaczyński wiernopoddańczo deklarował, że Izrael to cud boski, a wszelka krytyka tego państwa nad Jordanem, to antysemityzm w najbardziej nikczemnej postaci. Biskupi natomiast organizują dni judaizmu lub pielgrzymki śladami cadyków. Czyżby był to strach przed głodem, bo ręka przestanie karmić?
  Geniusz J. Kaczyńskiego