Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jabo

 • @Jasiek 11:07:46
  Panie Jasiek, nie byłbym taki pewny. Miliony dzisiaj są, jutro już ich może nie być. Czyż nie gestem desperacji mogły być wiernopdańcze hołdy składane przez Prezesa pewnemu państwu na Bliskim Wschodzie, które chociaż małe , ponoć jest wielkie, że musi być cudem boskim?
  Zobaczcie kto się nie śmieje
 • @Husky 07:32:26
  Czyżby Panie Husky?! Nigdy ust Pana Prezesa nie słyszałem takich słów uwielbienia o Polsce, jak o Izraelu. Jeśli Pan nie słyszał, proszę poszukać w internecie.
  Na kogo zagłosujesz?
 • @Wican 09:55:59
  Szopkę z historii, to zrobili Panu zaborcy w XIX wieku i z poza tej szopki nic już nie jest Pan wstanie zobaczyć.
  80 rocznica Bitwy pod Birczą - relacja Pani Agaty Lalik
 • Uśmiałem się jak bóbr!
  "pytamy RZĄD W WARSZAWIE, co zrobił dla Niepodległości Białorusi, aby ocalić ją przed wchłonięciem przez Moskwę? NIC!" Autor tego zdania to niezły zgrywus. Uśmiałem się do łez. Jak rząd, który nie jest w stanie, nie chce lub nie może nic zrobić dla suwerenności swojego państwa, może coś uczynić dla nie podległości innego kraju.
  Panie Programisto, to Polska nie ma nic do zaoferowania Białorusi, nie na odwrót. Białoruś ma swój przemysł, rolnictwo i armię. Polska tego już nie ma. To co ma Białoruś, może tylko istnieć w powiązaniu z Rosją. Łukaszenko doskonale o tym wie i przez ponad 20 lat walczył o jak najlepszą pozycję przetargową z Rosją, a nie o odcięcie się od jej wpływów.
  Piotr Błaszkowski: Od grudnia 2019 Rosja wchłania Białoruś.
 • @kowalskijan584 12:48:49
  Pan nie rozumie jednej podstawowej rzeczy. Od zarania dziejów zawsze było tak, że władze polityczną mieli ci, którzy dominowali ekonomicznie. Nie powie mi Pan, że dzisiaj w Polsce dominacja gospodarcza należy do polskich przedsiębiorców. Oni są tylko drobnymi podwykonawcami wielkich światowych korporacji. To światowe korporacje po przez polityków, których trzymają na smyczy, decydują co się w Polsce , i nie tylko, tak naprawdę dzieje. Pan i ja możemy głosować na tych , czy na innych "wybrańców narodu", ale oni mają nas gdzieś, bo wiedzą od kogo zależy ich los.
  Gdyby nawet jakimś cudem w wyniku wyborów powstał w Polsce nie zależny rząd, to nie przetrwał kilku miesięcy. Wielcy tego świata wykorzystując nasze ogromne zadłużenie i uzależnienie gospodarcze zrobili z Polski drugą Wenezuelę. Nie Pan nie podchlebia Polakom, że są twórcami tego systemu, w którym żyjemy, bo to jakby mówić, że prosty żołnierz wywołał wojnę , bo mu się zachciało walczyć i dzielnie zginąć.
  Arogancja rządzących w stosunku do Polaków
 • @Oracz 08:41:06
  Panie Oracz, nie wie Pan, że miłość jest ślepa? Pan Wojtas jest tak zakochany w PiS- ie, że nie dostrzega, iż jest to ta sama paskudna gęba tylko trochę inaczej umalowana.
  POPIS-owy numer mamy dalszy ciąg .
 • @Tezeusz 15:53:13
  Człowieku! Po przestań na swoich wklejkach i nie umieszczaj komentarzy, bo się demaskujesz. Takiej składni, jaką się Waść popisujesz nie użyłby nawet pierwszoklasista, o ile język polski byłby jego pierwszym językiem.
  Do trolla Tezeusza w/s gen. S.Maczka
 • @Mind Service 11:48:09
  Szanowny Panie, zastanawiam się, czy Pan tak na prawdę myśli, jak Pan napisał, czy też udaje? Bo nie wiem, czego mam pogratulować: naiwności, czy przebiegłości?
  FaceApp to narzędzie Rosjan!
 • @Janusz Kamiński 12:26:28
  O matko! Myślałem, że wszystkiemu winny jest Putin, a tu okazało się, że nie Putin, tylko Jarek Ruszkiewicz. No cóż, człowiek się uczy do końca życia. Ale może jednak Putin, bo Ruszkiewicz , to przecież "agent" Putina. Mam nadzieję, że uzdrowiony, z nadanym właściwym kierunkiem NEon nie będzie więcej negował wiekopomnego oświadczenia Prezesa Kaczyńskiego, że Izrael jest cudem boskim i wszelka krytyka tego państwa jest przejawem niedopuszczalnego antysemityzmu.
  Trudno o sukces bez reklamy
 • @nikander 10:17:19
  Ależ Panie Nikanderze, proszę nie być tak surowym dla Pana Huskyego. Niemcy, przecież nie przegrywali, tylko ze względów taktycznych lub strategicznych wycofywali się na z góry upatrzone pozycje. Taka była narracja propagandy niemieckiej w czasie wojny. Skoro według PiS-u jedynym naszym wrogiem jest obecnie Rosja, więc dla każdego szanującego się zwolennika PiS-u atakowanie tego "imperium zła" nawet w sferze historycznej jest "patriotycznym" obowiązkiem. Dlatego oczywistym faktem jest, że Rosjanie zawsze przegrywają, chociażby wygrywali i to nie tylko w czasie II wojny światowej.
  Bitwa pod Kurskiem...fakty i mity.
 • @finka 10:59:08
  Wychodzi na to, że Pan Opara ma już dość projektu pod nazwą Neon. Odchodzą ludzie, dzięki którym portal utrzymywał się na "medialnej" powierzchni. Sądzę, że teraz będzie zjazd na dno, zapewne bez specjalnego sprzeciwu Pana Opary.
  Podziękowania
 • @Talbot 13:04:02
  Brawo, Panie Talbot! Znowu błysnął Pan geniuszem! "Merytorycznymi" argumentami powalił Pan oponentów PiS-u na łopatki. W zasadzie , to nie ma się czemu dziwić, bo przecież każdy zwolennik Jarosława jest ponad przeciętnie inteligentny, nie to co ruska agentura, która jest równie debilna, jak jej idol Putin.
  Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy?
 • @krzysztofjaw 16:33:50
  Z tego co Pan napisał wynika, że chce Pan w polityce stosować metody stosowanie w zwalczaniu kaca po nadmiernym spożyciu napojów wyskokowych, słynne: klin[Po], klinem[PiS]. Metoda dobra, ale ma jedną wadę, ciężko po niej wytrzeżwieć. Widać to po Panu. Pan jeszcze nie wytrzeżwiał. Oczywiście politycznie. Rozczulił mnie Pan do łez stwierdzeniem, że monarchizm zabezpieczyłby przed rozpasaniem służb specjalnych. Odważna teza, ale dla każdego, kto choć odrobinę interesuje się historią bardzo naiwna. Druga sprawa, to wyliczane przez Pana zasoby naturalne i ile to są one warte. Tak po prawdzie, to są one na razie g...o warte, do póki się ich nie wydobędzie, przerobi, ale i jeszcze sprzeda. To wcale nie taka prosta sprawa. Iran coś może na ten temat powiedzieć.
  Polskie zasoby naturalne, polskie bogactwa narodowe!
 • @zbig71 12:56:59
  Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją, że tzw. komunizm nigdy nie był celem , a tylko narzędziem. Narzędziem do przeorania stosunków własnościowych Najpierw prawie wszystko znacjonalizowano, żeby następnie wszystko sprywatyzować. Tylko, że już kto inny przejął majątek. Przejęły go wielkie korporacje, korporacje, które należą do niewielkiej grupy ludzi. Takiej koncentracji majątku, jak w tej chwili, nie było nigdy w dziejach ludzkości. To co się dzieje na Zachodzie, to jest "komunizm kulturowy", a nie komunizm we własności majątku. Jego celem jest utworzenie homogenicznego społeczeństwa, idealnego konsumenta dla korporacji. Społeczeństwa bez więzi i tradycji narodowych, bez rodziny, która te tradycje jest w stanie pielęgnować i przekazywać następnym pokoleniom. Te obowiązki ma przejąc państwo będące na usługach wielkich korporacji, które ma ukształtować bezmyślnego niewolnika, nie zdolnego do buntu, ponieważ nie będzie nawet wiedział, że jest niewolnikiem wielkich korporacji.
  O dekomunizacji, tym razem szczerze - 22.06.2019.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:16:36
  "Wy", to typowa odzywka przedstawicieli niegdysiejszych tzw. służb. Ciekawe, emeryt, czy wychowanek?
  Więzień sumienia- Mateusz Piskorski
 • @Hades 16:57:24
  Panie Hades, musi Pan zrozumieć, że ciężko dzisiaj o kadry. Ludzie PiS-u, którzy jako tako rozumieją, co przeczytali, zajmują bardziej eksponowane stanowiska. Internetowe trolle działają na zasadzie odruchów "psa Pawłowa", więc nie można wymagać od nich myślenia.
  TV PIS = OCENA
 • @Oscar 07:45:03
  Panie Oscar, rzecz w tym, że służby specjalne, to nie ośrodek decyzyjny, lecz także narzędzie, tak jak mafie przez nich sterowane.
  Reformy Wilczka - polska droga do kapitalizmu?
 • Czegoś nie rozumiem!
  Panie Chart, Jest coś, czego nie rozumiem w Pana artykule. Napisał Pan, że Polski nie stać na zapłacenie 300mld dolarów. Czy uważa Pan, że gdyby Polskę było stać na uregulowanie tych żądań, to powinniśmy je zapłacić?
  Trumposyjonizm
 • I bardzo słusznie!
  Prezes wie, co robi. Hodowla koni arabskich w Polin, to jest antysemityzm w najczystszej postaci. Sprzedając konie i likwidując hodowlę nie dość, że zarobimy, to jeszcze zakończymy ten niecny proceder. Hodowla arabów to jest obrażanie uczuć obywateli "cudu boskiego"wg Pana Prezesa, czyli państwa Izrael.
  Pride of Polin - cios ostateczny
 • Wolno z plackiem...
  Wolno z plackiem, Panie Pięćdziesiąty Siódmy KerenOr. Skąd mam mieć pewność, że Pan nie jest wybrańcem jakiegoś innego konkurencyjnego demona. Pańskie słowa , to tylko słowa. Któż tam wie, komu Pan służy.
  1 MAJA 2011 – DIABELSKA SPRAWA!