Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Playset

 • @Berehynia 20:13:51
  Jest Pani osobą bardzo pracowitą, wzglednie o ponadprzeciętnej wiedzy - chylę czoło . Zresztą wiele Pań znacznie przerasta zdobytą wiedzą i wyksztalceniem Panów. Panowie nie powinni się gniewac, bo wśród noblistow wiodą prym. Jest wśród nich nawet - pewien opalony pokojowy noblista - który stabilizuje pokój na Świecie.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @Berehynia 19:30:03
  Jak ogladam tego typu dokonania innych słowiańskich narodów, zastanawiam się, dlaczego my Polacy jesteśmy takimi odmiencami ?Potrafimy tylko kłócić się między sobą, sprowadzać do parteru jednostki wybijające się ponad przeciętność i niszczyć je z premedytacją.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @Berehynia 18:31:14
  Mam podobne odczucia, lecz pozostaje niepoprawnym optymistą. Tylko tyle mi pozostało.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @ Autor
  Bardzo dobry artykuł, tylko troszeczkę za bardzo optymistyczny. Osobiscie bardzo chcialbym aby te przewidywania się sprawdziły, lecz wnioski " Oscara" są raczej bardziej prawdopodobne. Uwzględniając dotychczasowe dokonania Putina, jestem pewien, że większość zagrożeń przewidział.
  Pokój dla Syrii i Ukrainy czyli koniec hegemonii USA
 • @Berehynia 13:14:46
  Bardzo czarny scenariusz, lecz ja jestem nastawiony bardziej optymistycznie. Noworosja utrzymywana jest przy " zyciu" dzięki dużej ofiarnosci spoleczenstwa i Rządu Rosyjskiego. W środkach masowego przekazu obiektywnie przedtawia się wydarzenia i bestialstwa banderowców. W poparcie bardzo zaangażowali się przedstawiciele kultury, dzieki którym powstaje wiele utworów i opracowań publikowanych w calej Rosji. Dlatego watpliwym jest, aby Putin pozostawił ich na pożarcie, wbrew opini publicznej. Moim zdaniem Putin będzie dążył, do odsuniecia od władzy tych banderowskich zbrodniarzy, przez samych Ukraińców. Sprzyja temu aktualna sytuacja gospodarcza banderlandu i rosnące niezadowolenie społeczne. Jeśli powstanie rząd prorosyjski, a Noworosja uzyska dużą autonomię - to mogą pozostać w skladzie Ukrainy.
  POZDRAWIAM !
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @Berehynia 17:02:54
  Popieram wybór - jest najbardziej kompleksowy. Jeśli chodzi o usmiech to -nie obrażając Kadyrowa - bardzo Go przypomina.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @ Autor
  Człowiek jest jednak istotą bardzo omlną . Przepraszam, że moje optymistyczne prognozy zawiodły. Osobiście dziękuję Panu i wielu komentatorom, za olbrzymi wkład pracy, który pozwalał mi i innym czytlnikom poznać prawdę.
  Mam tylko nadzieję, że moje czarne przewidywania do innych blogów, nie sprawdzą się.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @ Autor
  Nie tylko wladze samorzadowe adwokatury, ale wszystkich innych korporacji zawodowych, funkcjonują ze szkodą dla obywatela. Nazywa się to demokracją samorządową, lecz służy ochronie grup interesów i rodzinnych klik. Szczególnie szkodliwe jest to w tzw systemie ochrony zdrowia oraz systemie prawnym Państwa. Jesli system prawny, przestaje funkcjonować poprawnie, mamy do czynienia z rozkladem panstwowosci i anarchizacją zycia publicznrgo. To prowadzi do utraty panstwowosci, a nawet rewolucyjnych zmian. Czy tego chcą decydenci ?
  Władze Adwokatury chronią adwokatów wyłudzających pieniądze
 • @ Autor
  Po raz pierwszy użyje na tym portalu słowa /w moim odczuciu/ obraźliwego - "Polskojezyczna gnida" Mam tylko nadzieję, że ten insekt trafi pod osąd "Trybunału Lufowego".
  Migalski i doktryna Giedroycia-Michnika.
 • @Kula Lis 62 16:23:49
  Mnie pociesza tylko fakt, że w tej krainie dobrobytu zwaną Polin, żaden imigrant zadaniowy długo nie wytrzyma. Zapewne znajdą się jednak tacy, ale muszą być oni zasilani finansowo z zewnątrz.
  Co się dzieje na Ukrainie - 02.10.2015.
 • @Kula Lis 62 14:04:00
  Ta decyzja jest bezprawna, a uzasadnienie kuriozalne. Karanie zbiorowego zaniepokojenia pewnymi procesami społecznymi, jest kpiną z tzw demokracji i cofa nas do epoki cenzury i zamordyzmu. Ciekawe, czy transparent popierajacy aktualną władzę, też wywołał by podobną reakcję.
  Co się dzieje na Ukrainie - 02.10.2015.
 • @babaraba 00:16:59
  Moim skromnym zdaniem - Interesariusz i Białas - robią dobrą robotę , i tylko to się liczy. Oba blogi nawzajem się uzupełniają, przyciągając wielu czytelników i komentatorów. Stanowią jednoczesnie zdrową konkurencję dla Adnovum. Niestety, ale ten blog jest od dawna poza Neonem.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @interesariusz z PL 21:26:31
  Mając wsparcie Marxa i Lorenca, jestem pewien, że nie padnie. Moze Partyzant zostanie też odbanowany.
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @trojanka - Kula lis
  Wykonujecie Państwo naprawdę wspaniałą robotę, informując społeczność internetową - o tym, czego nie dowiedzą się z lzemendiow. Szkoda tylko, że zasięg oddziaływania jest ograniczony. Mimo wszystko - wiele waszych informacji - przebija się jednak do innych portali, za pośrednictwem czytelników.
  Co się dzieje na Ukrainie - 30.09.2015.
 • @interesariusz z PL 11:26:47
  A gdyby nawet, to ta opzycja nie jest nic lepsza od IS
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2015r - Quo vadis
 • @Andrzej Tokarski 16:05:14
  Myślimy podobnie, a to cieszy.
  Duda, Obama i Putin w ONZ czyli zbiorowy orgazm GaPola
 • @Stara Baba 16:21:15
  Jestem bardzo do tyłu - nie przypuszczałem, że ma on takie utwory. Pana Opary ani nas /tzn podobnie myslacych/ nie pocieszy, lecz winien pobudzić do dzialania.
  Moje myśli - Amen
 • @ Autor
  Pana wnioski i odczucia podziela znaczny odłam naszego społeczeństwa. Również na tym portalu są one sytematycznie wyrażane - na autorskich blogach i zamieszczanych tam komentarzach.
  Niestety, wszechobecne zakłamanie mendiow, przymus ekomomiczny oraz poczucie niemożliwości zmian, kształtuje bierność naszego Narodu. Przebudzenie /nie tylko naszych rodaków / , które już niebawem nastąpi, będzie bardzo bolesne dla nas wszystkich.
  Proponuję majacym podobne zdanie, kopiować komentarz Pana Opary - i wklejac gdzie się da.
  Moje myśli - Amen
 • @ Autor
  Bardzo rzeczowy i obiektywny komentarz - 5+ . Naszych demokratycznych i wolnych mendiow, nie da się już oglądać i słuchać.
  Duda, Obama i Putin w ONZ czyli zbiorowy orgazm GaPola
 • @Marx 8888 23:19:31
  Niewiarygodne, lecz do szczęścia brakuje jeszcze tylko Partyzanta i Bruska, który wspomaga Adnovum . Jesili chodzi o piosenkarzy, to chyba mamy podobny gust.
  Wojna domowa na Ukrainie 29.09.2015r - Quo vadis