Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Playset

 • Autor
  Informacje zawarte w artykule, to sam miodzik dla mojego serca. Imperim doberka, pod wodzą "niosących demokrację", znalazło się na równi pochyłej. Jeśli nie nastąpi przebudzenie - to rychły koniec pastuszego imperium. Pozostała tylko nadzieja, a jest nią Trump, który byłby jeszcze w stanie odmienić to co nas wszystkich czeka. PS. Uwielbiam "Rude Kitki", bo są to bardzo żywiołowe i niezależne gryzonie.
  Atomowa republika bananowa-widziane z USA
 • Autor
  5 +++
  Kryją Bidena?
 • @Anna-PK 05:45:47
  Ma Pani rację, a nie adwersarze - zwolennicy teorii spiskowych.
  Weto Polski i Węgier to uderzenie w dodruk (UNIJNĄ KRADZIEŻ)
 • @Jacek Boki 07:23:40
  100/100 !
  Możesz nawet umrzeć, bo teraz najważniejszy jest covid
 • Autor
  Tego komentować nie trzeba, bo przedstawione fakty mówią same za siebie. Podobna sytuacja jest w całym Kraju i osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy nie robią nic, aby "służba zdrowia" realizowała zadania do których została powołana. Można otrzymać porady i wykonać zabiegi operacyjne, lecz tylko podczas prywatnych wizyt i w prywatnych placówkach. Często u tych samych lekarzy, którzy porad udzielają telefonicznie, o ile uda się do nich zarejestrować. Można przypuszczać, iż "szalejący wirus koronka " stworzył idealną okazję do zmniejszenia ludzkiej populacji w tym nieszczęsnym Kraju, a w szczególności ludzi starszych.
  Możesz nawet umrzeć, bo teraz najważniejszy jest covid
 • Autor
  Dawno już takich bzdur nie czytałem, lecz fantazja u Waści wielka.
  Karabach - rosyjskie zwycięstwo - czy klęska
 • @Lechu 15:48:13
  Widocznie mają lepsze rozeznanie od Waści . Chcąc coś oceniać trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę na dany temat.
  Wielka Gra XXI wieku
 • Autor
  Autorowi cosik się pomieszało, bo wini Trumpa, który robi to co każdy na jego miejscu zrobiłby. Dlaczego ma mieć specjalne względy dla "lachociągów" i wazeliniarzy, którzy zasługują tylko na pogardę. On jest dobrym /politykiem/ biznesmenem, który chce zyskać jak najwięcej dla swego kraju i zapewne mierzi Go kontakt z tego typu ludżmi. Trump nic nam nie zgotował, tylko sami na to zapracowaliśmy. Jeśli chodzi o brak gratulacji ze strony Prezydenta Dudy dla sklerotyka Bidena, to zachował się nadzwyczaj właściwie. Zaistniał spór prawny i składanie życzeń jednaj stronie, można potraktować jako mieszanie się w wewnętrzne sprawy "suwerena". Miałem Pana Rękasa za dobrego publicystę i analityka, jednak ostatnio zawzięcie publikuje rozmaite bzdury, które tylko Go dyskredytują.
  Wielka Gra XXI wieku
 • @Oscar 09:07:32
  100/100
  Koniec złudzeń. Rząd prowadzi nas do wojny ze wschodem
 • Autor
  Że wygrała Rosja nie ulega wątpliwości. Putin okazał się tu "wybitnym szachistą" i zdołał upiec trzy pieczenie na jednym ogniu, a być może nawet cztery. Niespodziewane zawarcie pokoju /bez udziału Turcji/ i szybkość przerzucenia wojsk rozjemczych do Karabachu, musiało kompletnie zaskoczyć "obronny" pakt NATO i samego "Sułtana". Pośrednim współtwórcą tego sukcesu jest częstokroć ośmieszany, lecz na swój sposób "wielki" - Trump - najbardziej niedoceniany prezydent w historii "pastuszego imperium".
  Wojnę o Karabach wygrała… Rosja
 • Autor
  Jeśli to się potwierdzi, należałoby raczej ogłosić żałobę narodową w pastuszym imperium - i nie tylko. Do zaprzysiężenia jednak jeszcze daleko.
  Joe Biden wygrał wybory prezydenckie w USA!
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:45:28
  Myślałem iż Waść to rozsądny człowiek i w propagandowe bzdety wiary nie dajesz. Człek to istota omylna i ja tyż - mówi się trudno i już konwersacji dalszej nie będzie.
  Korzyści z wygranej Bidena
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:53:52
  "Kasa Misiu kasa !" - jest jeszcze UE dzięki której jakoś do tej pory egzystowaliśmy, to już się kończy. B.o.
  Korzyści z wygranej Bidena
 • Autor
  Niby poważny człowiek, a wypisuje bzdury. Żadnych bliskich relacji pomiędzy Trumpem, a PIS nigdy nie było. To samo dotyczy Dudusia, którego swego czasu potraktował jak mało znaczącego petenta. Projekt Trójmorza to było i jest tylko chciejstwo naszych politycznych idiotów. Trump to biznesmen i dla niego liczyła się tylko kasa, a gdy mu ją oferowano - to petent stawał się chwilowo "królem". Biden /a właściwie ci co nim kierują/ to już inna bajka, która będzie miała raczej tragiczny dla wszystkich finał. Jeszcze ludzie w USA i na Świecie zatęsknią za nim, lecz będzie za póżno.
  Korzyści z wygranej Bidena
 • Autor !
  Początkowo byłem zafascynowany tym Panem, gdyż rzeczywiście mądrze i sensownie prawił. Jednak gdy zasiadł przy korycie wraz ze swą kanapową kliką, ich postępowanie i czyny wprawiły w zdumienie. Przypuszczam iż wielu było podobnie rozczarowanych, bo aktualnie niczym się nie różnią od pozostałych zasiadających u koryta - może tylko wzmożoną aktywnością i chęcią przypodobania się "przewodnim siłom"
  Braun- Szczęść Boże
 • Autor !
  -100/-100 !!!
  Rosyjska ruletka Macrona.
 • @Oscar 07:29:54
  Popieram i jestem tego samego zdania.
  Rosyjska ruletka Macrona.
 • @zbig71 21:46:41
  To nie jest ustawa - tylko nr druku senackiego, który dotyczy podpisanej deklaracji z Terezina przez jednego z naszych politykierów. Rozsądnych ludzi /dbających o swój Kraj/ do niczego nie zobowiązuje - chyba, że są tylko polskojęzyczni - wówczas mają pretekst.. Trump tego nie uchwalał, otrzymał do podpisu i podpisał. Jak widać jest znacznie mądrzejszy od naszych domorosłych ekspertów, bo wiedział co podpisuje. Z poważaniem i bez odbioru.
  Wyborczy Finisz Trumpa i Bidena-widziane z USA
 • @demonkracja 18:58:47
  Akurat nie tak bardzo jak się Waści wydaje. Skądinąd dużo tu postów od wszelakiego rodzaju czubków, którzy zaśmiecają ten portal.
  Wyborczy Finisz Trumpa i Bidena-widziane z USA
 • Autor !
  100/100 Kibicuje Trumpowi tak jak w pierwszej kadencji. Gdyby nie ta banda zwana demokratami, zrobiłby o wiele więcej dobrego.
  Wyborczy Finisz Trumpa i Bidena-widziane z USA