Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Playset

 • @KST 16:48:07
  To wszystko jest tylko teoria, a mi chodzi o obecną praktykę z preparatami terapii genetycznej nazywanych "szczepionkami"


  Jak się zna odpowiedzi, to po co te pytania? Tym bardziej, że już dziesiątki razy o tym pisano. Przelewanie z pustego w próżne", aby zaistnieć ?
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @władek 14:47:19
  "Z mojego otoczenia, wśród bardzo licznych znajomych z którymi mam kontakt, wśród ludzi starych i młodych NIKT PO SZCZEPIENIU NIE UMARŁ ANI NIE ZACHOROWAŁ..." Tu nie chodzi o merytoryczną dyskusję, popartą powszechnie dostępnymi faktami - tylko o "rozwodnienie" tematu i szukaniu naiwnych frajerów. Więcej tu takich, bo taka ich rola.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @Robik 10:08:09
  "Są równi i równiejsi!"


  To jest jedno z najgłupszych posunięć tych baranów ze stanu Wiktoria w ostatnim czasie. Nic tak nie "wkurwia ludzi" jak dyskryminacja tworząca podziały pod pretekstem immunitetu. Ta informacja poszła w Świat i wielu otworzy oczy. Czekamy na następne tego rodzaju perełki, a będzie coraz weselej. Oni są tylko ludźmi, niekiedy bardzo głupimi.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • AUTOR - pozwoliłem sobie poniższy teks zamieścić./źródło - BIBUŁA PL
  COVID = ZBRODNIA – Biskup Ryszard Williamson

  Ten prawnik doskonale rozumie covidowe zło,
  Oby otworzył swój rozum na sprawy Boże.
  Niniejsze „Komentarze” nie wstydzą się tego, że tak często wracają do kwestii covidowej, czy raczej covidowego przestępstwa, ponieważ zapowiada się na to, że jeszcze przez pewien czas stanowić będzie ono główne pole bitwy pomiędzy szatanem a Bogiem o ludzkie dusze. Doktor Reiner Fuellmich jest prawnikiem pochodzącym z Niemiec, ale prowadzącym działalność międzynarodową, który z sukcesami pozywał, na zlecenie ofiar oszustw, wielkie niemieckie korporacje, takie jak Volkswagen czy Deutsche Bank. Zaprzecza on temu, że jest człowiekiem religijnym, ale wyraźnie nie lubi on oszustw. Kiedy tylko wyczuł wielkie kłamstwo covidowego nonsensu, wraz z grupą pomocników ruszył do boju.
  Po przeprowadzeniu rozmów z ponad setką polityków o lekarzy, przygotował podsumowanie wniosków, do których doszła jego ekipa, które w lipcu opublikował na swojej stronie internetowej w formie wywiadu pt. Stop Kontroli Świata. Poniżej streszczenie tych wniosków:
  Tzw. covidowa „pandemia” jest zaplanowaną operacją przestępczą, bezprecedensową zbrodnią przeciwko ludzkości. Około 0,000001 % światowej populacji – grupa około 3.000 bardzo bogatych ludzi, do której należy klika Klausa Schwaba z Davos – próbuje zdobyć kontrolą nad resztą świata. Będzie konieczne przeprowadzenie drugiego procesu norymberskiego, by ukarać wszystkich odpowiedzialnych za to przestępców. W rzeczy samej grupa ponad 1.000 prawników oraz ponad 10.000 ekspertów medycznych pod przewodnictwem doktora Fuellmich rozpoczęła postępowania w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości przeciwko amerykańskiemu Centrum dla Kontroli Chorób i Profilaktyki (Centers for Disease Control and Prevention), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i grupie z Davos.
  Nigdy nie chodziło w tym wszystkim o wirusa czy zdrowie. Istotą problemu są elity, które odbierają ludzią wszelką wolność, by całkowicie od siebie uzależnić. Pragną one zmniejszyć liczbę ludzi poprzez depopulację, by ułatwić sobie kontrolowanie tych, którzy przeżyją. W covidzie nie chodzi o pieniądze, wszak najbogatsi ludzie mają już dużo więcej, niż potrzebują. Niemniej samozwańcze elity polityczne i społeczne wykorzystują pieniądze, aby korumpować lekarzy, pracowników medycznych i polityków. Na przykład prezydent Białorusi ujawnił, że oferowano mu niemal miliard dolarów w zamian za wprowadzenie lock downu w jego państwie. Elity używają także wszelkich możliwych technik psychologicznych, aby manipulować ludzi oraz całej rozmaitości gróźb, by ustawić w szeregu każdego, kto śmie stawiać im opór.
  Tzw. „szczepionka” nie jest żadną szczepionką, ale kilka lat temu tzw. Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła definicję „szczepionki”, aby ukryć swoją dzisiejszą złowieszczą terapię genową. Podobnie w 2009 roku zmieniono definicję „pandemii”, aby móc wywoływać wśród ludzi paniczny lęk przed wielką plagą, która w rzeczywistości wcale nie jest takich rozmiarów.
  Covidowa „pandemia” została stworzona w oparciu o dwa kłamstwa. Po pierwsze, testy PCR, z których znaczna część jest fałszywie pozytywna. Za pomocą tego oszustwa uzasadnia się lock downy, obowiązkowe maseczki czy „szczepionki”. Po drugie, „infekcje bezobjawowe”, które sprawiają, że w pełni zdrowe osoby mogą rzekomo rozprzestrzeniać chorobę i zarażać innych. Służyło to sprawieniu, że człowiek zacznie się bać innego człowieka.
  Winnowajcą jest globalizm – prywatne, międzynarodowe organizacje takie jak WHO czy Światowe Forum Ekonomiczne w Davos przejęły kontrolę nad całym światem. W 2019 roku rzeczy dojrzały do wybuchu – covid miał odwócić od tego uwagę. Europa jest głównym polem walk tej wojny. Europa jest bankrutem. Fundusze emerytalne zostały całkowicie okradzione. Dlatego właśnie elity pragną przejąć kontrolę nad Europą – nim ludzie pojmą, co się dzieje. W czasie tej wojny nie możemy uratować każdego. Ludzie stracą nie tylko swoje źródła utrzymania, bardzo wiele osób straci życie. Z punktu widzenia duchowego, jeśli przegramy te wojną, będzie do koniec ludzkości.
  Kyrie eleison
  Biskup Ryszard Williamson
  Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”
 • @Repsol 20:06:22
  Podziękowania, lecz już zdążyłem się z tym zapoznać. Jednak wszyscy zainteresowani oraz "wyszczpieni" winni to obejrzeć !!!. Wówczas zamieszczone przez Autora metody detoksu - wzbudzą niewątpliwie ich zainteresowanie.
  Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”
 • Autor *****
  Zamieszczony artykuł wyjątkowo na czasie, gdyż to już się dzieje zarówno w USA jak i UE. Wygląda jednak, że blogerzy oraz komentatorzy z Neona - wolą popisywać się się swoją elokwencją i toczyć zawzięte spory na bardziej "badziewne "tematy.
  Wykorzenienie białych narodów
 • @rumpelsiltskin 18:48:40
  Wierzysz w to co piszesz ? Tak było, lecz to już historia.
  Mer Moskwy zaciska covidową pętlę.
 • Zwolnienia naukowców w USA
  Stu czternastu naukowców z najbardziej tajnych laboratoriów w USA zwolniono, gdyż nie chcieli się wyszczepić śmiercionkami. To akurat mnie bardzo zasmuciło /zamiast ucieszyć/, bo najprawdopodobniej koniec pobłażania. Źródło - Artur Kalbarczyk - youtuber z Kanady.
  Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”
 • @kula Lis 70 18:32:23
  "Czy to, co mówi dr Sutkowski i inni jemu podobni, to nie kpina z medycyny? Czy utrącenie badań hydroxychlorochiny to nie kpina z nauki? Człowiek skompromitowany bez merytorycznej wiedzy. Odporny na badania naukowe oparte na faktach."


  To co się ostatnio dzieje to przede wszystkim kpina ze zdrowego rozsądku i logiki jako takiej. Dlatego dziwią mnie nawoływania w obronie praworządności, suwerenności i innych podobnych bzdurnych hasełek - skierowanych do "ciemnych mas". Tego wszystkiego już nie ma i nie będzie, jeśli Narody się nie "obudzą". Niech nikt nie myśli iż go to nie dotyczy, bo sumiennie realizuje polecenia. Przebudzenie będzie wstrząsowe, lub nigdy nie nastąpi, bo nie będzie na to czasu.
  Klepsydry covidowe - Niemcy
 • @rumpelsiltskin 18:25:22
  Nie na darmo robił czystki w generalicji, a i co bardziej samodzielnych gubernatorów wymieniał, aby umocnić władzę. O reklamę także dbał, bo oficjalnie zaczęto go już porównywać do Piotra I. Jednak myli się, bo do samodzierżawia mu jeszcze daleko, a globaliści cisną.
  Mer Moskwy zaciska covidową pętlę.
 • Mer Moskwy zaciska covidową pętlę.
  Mer Moskwy to może akurat tyle, na ile mu "car" zezwoli. Ta pętla jest zaciskana nie tylko w Moskwie, lecz całej Rosji. Ciekawym tylko, kiedy nerwy puszczą i pogonią "koszer cara".
  Mer Moskwy zaciska covidową pętlę.
 • Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
  Żarty się autora trzymają. Na siebie to moglibyśmy liczyć gdybyśmy byli suwerenni, bez aktualnych polskojęzycznych u koryta, co Nas suwerenności pozbawili. O wojskach okupacyjnych już nie będę się rozpisywał.
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • Rosja zatrzymuje gospodarkę. Nadchodzi nowa fala Covid-19
  Kreml wprowadzi ogólnokrajowy lockdown od 30 października (w niektórych regionach od 23 października) do 7 listopada. Rosjanie zostaną wysłani na przymusowe urlopy. Gospodarka stanie. Powodem jest gwałtowny wzrost liczby zachorowań i rekord zgonów na Covid-19.

  https://www.rp.pl/biznes/art19029041-rosja-zatrzymuje-gospodarke-nadchodzi-nowa-fala-covid-19

  Car widocznie nie ma zamiaru pozostać w tyle za anglojęzycznymi przodownikami tj. Australia, Kanada i Nowa Zelandia. To wcale nie będzie trudne, bo /fałszywe/ testy PCR te same.
  Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”
 • @stanislav 16:00:18
  Właśnie przymierzałem się do napisania paru zdań o tym "banderofilu". Ciut się spóźniłem, więc tylko dodam, że to wyjątkowy "farbowany lis", a jego zainteresowanie sprawami Polski, to tylko mydlenie oczu durniom dającym mu wiarę. Na inne określenie tacy nie zasługują.
  Debata w Europarlamencie a pytanie Saryusza-Wolskiego
 • Wykorzenienie białych narodów.
  Doszło do tego, że "ogon zaczyna wykańczać psa". Jak tu nie dać wiary rabinom, że "goj" jest wart żywota jeśli tylko posłusznie służy swemu panu. Dziesięciolecia "kreciej roboty" zaczynają przynosić efekty.
  Wykorzenienie białych narodów
 • @demonkracja 13:41:49
  100/100
  Polska znów handluje suwerennością
 • @Laznik 20:00:47
  Miałem już okazję Go wysłuchać. Dobrze, że Pan to udostępnił - zamieszczając link, gdyż warto Go posłuchać, a ja do tego namawiam wszystkich zainteresowanych.

  Pozdrowienia.
  Klepsydry covidowe - Niemcy
 • Autor
  Bliższa koszula ciału, więc pisz Waść lepiej o tym Polskim - podobno pozbawionym oparów kłamstwa i absurdu. Najlepiej byłoby zrobić porównanie, który lepszy i dlaczego.
  Opary kłamstwa i absurdu w Parlamencie Europejskim!
 • @wercia 17:11:46
  "Dyskutantom z Oskarem też oleju we łbach brakuje."


  Zważ, że to "zadaniowiec" , a na takich byle kogo nie biorą. On tak naprawdę nie walczy z przeciwnikami wyszczepień, tylko zwalcza wszelaką krytykę poczynań miłościwie nam panujących - to jego zadanie.
  Klepsydry covidowe - Niemcy
 • @Laznik 18:02:54
  Baćka nie wziął kasy, lecz polskojęzyczni przygotowali mu rewoltę po wyborową, a siadujący z nim "car" - zapewnił wsparcie i ochronę, pożyczył brakujący miliard i nakazał wprowadzić tam z honorami covida. Dzielny człowiek, lecz nawet " herkules dupa, gdy przeciwników kupa". Mimo wszystko nie ma tam tyrani jak u "cara".
  Klepsydry covidowe - Niemcy