Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze luk16

 • @szczurobronny 22:51:00
  podobno chińska gospodarka wyprzedziła usa , chwała im za to. Zmierzch Imperium Zła nadchodzi nieubłaganie , jeszcze cos tam podrygują ,ale to już agonia. Oby tylko polskie władzę się zmieniły i w krajach grupy BRICKS szukały sojuszników a nie w tych cholernych niemcach , francuzach i innych ,, pseudo przyjaciół Polski".
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • news życia !!
  szwaby to jednak gorzej od naszych grają w piłkę, hihi POLSKA - NIEMCY 2-0 !!!!!!!!! Świat się jednak zmienia na lepsze.hihi
  Żeby sprawa była jasna.
 • @lorenco 22:39:52
  jestem w lekkim szoku , brawo orły!!!! teraz tylko trzeba Niemców prześcignąć w gospodarce i poziomie życia i będziemy najszczęśliwszym narodem na świecie. hihi
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • cud bez tuska !!!!!!
  Polska - Niemcy 1-0, 83 minuta , hihi
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • @trojanka 22:15:57
  Mam nadzieję, że żaden nie zginął i żaden nie głoduję ,ale to tylko moje nadzieję i oczekiwanie jednocześnie. Te wszystkie rozejmy są nic nie warte. Eh, czuję że szykuję się kolejna ofensywa w nadchodzącym tygodniu. Mam pytanie do znających się na wojowaniu: jak oceniać sytuację pod debalczewem? Mnie się wydaje że sytuacja uległa poprawie w ciągu ostatnich dni na korzyść obrońców Donbasu??
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • @wdakra 22:06:21
  światowy żandarm powinien w końcu dostać taki łomot od kogoś jak Niemcy pod Stalingradem. Kiedyś dostanie, wszystkie imperia wcześniej czy później upadały, więc i to IMPERIUM ZŁA UPADNIE!
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • @trojanka 21:59:29
  też mam nadzieję że dosięgnie, oby tak było. wydaję mi się jednak że Rosja musi zadziałać bardziej zdecydowanie, bo inaczej wielu z tych ludzi może nie przeżyć nadchodzącej zimy.
  Trzymajcie się Noworosjanie, jesteśmy z wami!!
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • @Adamir 21:26:02
  Mam pytanie??
  Czy http://vineyardsaker.blogspot.com/ jest wiarygodny??
  Bo jeśli jest to puki co będę się z nim zapoznawał. Jeśli zna pan jakieś inne wiarygodne źródła po angielsku lub francusku to proszę o podanie. Z góry dziękuję.
  Nie ma Ad nowym i pewnie już nie wróci, no cóż, będę musiał sam jakoś próbować wyciągać wnioski z Military Maps. Pozdrawiam
  Żeby sprawa była jasna.
 • Mam pytanie??
  Może mi ktoś podać inną stronę www na której mogę śledzić relację z konfliktu na Ukrainie , bo tutaj jak na razie nie ma nic ciekawego, poza dyskusja ,która niczego nie rozwiązuje. Wasza dyskusja jest ważna , ale umyka wam idea dla której tutaj się spotkaliśmy, tzn. rzetelna i obiektywna relacja z konfliktu na wschodzie Ukrainy . Szkoda , osobiście jest mi przykro z tego powodu. Panie Adnovum ,niech pan dla zwykłych czytelników, takich jak ja zacznie znów pisać swoje relacje, a jeśli już nie chcę pan tego robić tutaj ,to proszę przynajmniej poinformować zainteresowanych czytelników ,gdzie pan się przenosi, to taka prośba od jednego z najmłodszych zapewne czytelników.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim słonecznego i udanego weekendu
  Żeby sprawa była jasna.
 • panowie mili
  nie będę się wtrącał w waszą dyskusję bo ja dla was małolat ,ale mam nadzieję ,że pan AdNovum zacznie dalej pisać swoją relację z walk na Ukrainie. Mam nadzieję ,że dalej w tym samym miejscu co teraz. A jeśli nie to prosiłbym o poinformowanie mnie gdzie pan się przenosi. A tak na koniec - to może mi ktoś z was powie jak dzisiaj wygląda sytuacja na froncie ,bo mam nadzieję ,że ci bandyci Ukraińcy , co ostrzeliwują Donieck dostali dzisiaj po dupie. pozdrawiam wszystkich. idę odrabiać fizykę, hihi, niektórzy muszą się jeszcze uczyć. wpadnę potem, może będzie już jakaś decyzja co do dalszych relacji.( dziękuję brusk-owi za wczorajszą odpowiedz- od razu widać że facet na poziomie).
  Żeby sprawa była jasna.
 • supcio
  o pojawił się subiektywny zbiór linków z niewybrednymi komentarzami. lubię te komentarze, niewybredne. mógłby ktoś z was podsumować dzisiejszy dzień walki, bo z military maps wydaje mi się ,że jest lepiej niż wczoraj ,ale ja nie znam się na tym. panowie, pomóżcie młodszemu pokoleniu ,bym mógł iść spać ze świadomością ,że jest lepiej niż wczoraj.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • eh, przykre
  to gdzie ja teraz znajdę informację jak przebiegają walki i czy separatyści wygrywają ?? apeluje do pana by pan wrócił, bardzo proszę . te pańskie podsumowania każdego dnia obrazu walk są genialne, śledzę military maps, ale ja się na wojnie nie znam. niech pan powróci - dla chłopaka z pokolenia roku 1998.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.