Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jacke

 • I STAŁA SIE CIEMNOŚC....
  Przeczytałem komentarze..... i kurwa jak to typowo polskie ..... skłócili nas i was jak na pierdolonym szlacheckim sejmiku!!!. Czy jesteście Slepi! cel osiągneli w 100%, jaki cel? Koniec rzetelnych i faktycznych informacji o realu w Ukrainie. Bo to jest najwazniejsze na ten czas i moment. Jeśli pozbawia sie ludzi prawdy to mozna nimi dowolnie manipulować, bo kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje sie prawdą!!!!

  AD NOVUM - jestem pełen podziwu dla Twojej wytrwałości w znoszeniu ataków na twoja osobę, ale pomyśl ilu ludzi dzieki Tobie zna prawdę. Czy nie masz z tego tytułu ogromnej satysfakcji?

  Nie poddawaj sie, oni nie sa tego warci......
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Klincz 21:29:12
  Zgadzam sie w 200%. Obecni rządzący nie pozwola sobie na utratę władzy, a wyborami mozna dowolnie manipulować. Teraz wygra PIS i pójdziemy z łopatami na Moskala, bo to przecież nasz "naturalny" wróg. I o to biega Manipulatorom USAZydowskim, aby naszymi rękami realizować swój interes.
  A nawet jesli narodowcy wygrają wybory, to zrobia nam polski majdan. Tak czy tak mamy przesrane. Stawiam na zbrojny przewrót. Potrzebny nam tylok drugi PIłsudski.....
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @Kula Lis 62 16:57:02
  To fakt, dlatego po zmianie rządu na narodowy, powinnismy ogłosic bankrutcwo i niech się wszyscy wala na ryj. Mozna potem z czystym kontem zmieniać prawo i podatki. Ale dla mnie jest jasne jedno - obecnie rządzący nie będą chcieli tak łatwo oddac władzy. Jestem ciekaw czym bedą nas straszyc i odwracac nasza uwagę przed wyborami. Więc mozna pomarzyć......
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • I CO DALEJ?
  Wielkie podziekowania za istnienie portalu i komentowanie wydarzeń na ukrainie.
  Obserwuje juz od pewnego czasu wszystkie wydarzenia w okresie kilku miesiecy wstaecz.
  I co widzę? - cel główny - Chiny , zablokowanie ekspansji na pacyfiku, uniemozliwienie Chinom stania sie potega gospodarczą, wiekszą od USA, co jest prognozowane bodajże do 2050r. Cel poboczny - osłabienie Rosji jako sojusznika Chin i sprowokowanie jej do otwartego konfliktu, może nawet nuklearnego i zwalić na Rosje winę, co przejdzie gdyz media są wiemy w czyich rękach. Zastanawia mnie iSIS. Żeby zabrać się za iran trzeba czegoś więcej, chyba że straci poparcie Rosji i Chin, albo te nie będą mogły go wspomóc. Polecam do analizy mape polityczna Rosji. Potem pozostaje przekonanie opini publicznej o konieczności mobilizacji do wojny, i wysłania wojsk w miejsca zapalne. To juz sie dzieje w Syri. I jest to testowanie Chin i Rosji.
  Jak widzę prowokacje Rosji?. proste - Turcja jest w nato , Unia gewropejska też. USA każą im wejśc na Ukrainę [ co niemcy juz czynią ], turcja niby w pogoni za ISIS wejdzie na terytorium Gruzji. imozemy sobie wyobrazic co będzie dalej.
  Mam nadzieje że się mylę w prognozach i prosze o skomentowanie moich wniosków.
  pozdrawiam
  forumowiczów
  Jack
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.