Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Motorola

 • @maro 02:03:58
  Nie ma nawet liderów, więc i nie ma się co dziwić, że jest jak jest.
  Jeden krzyknie "Bóg, honor, ojczyzna", inny "Precz z komuną", jeszcze inny pomacha krzyżem...
  Okrągły stół niczym UFO lata nad głowami i ma pełną kontrolę, bo Polacy dostrzegają zielonych ludzików nie tam, gdzie oni są w istocie. Szkoda słów.
  To już nie ten Marsz...
 • Dokładnie tak
  Jeśli chodzi o marsz prezydencki, to nie mam zdania, bo nie byłem.
  Jeśli chodzi o marsz niepodległości, to podpisuję się. nie ma żadnego sensu, żadnego programu, nie ma ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i jak budować. Są zadymiarze, oszołomy, nieroby i karierowicze. I mnóstwo nabitych w niepodległość.
  Święto i Dzień Niepodległości – czyjej?
 • @Zbigniew Jacniacki 13:29:44
  Nie robię z siebie nikogo gorszego i nie zamierzam. Ale też jest mi wstyd, że w większości otacza mnie bezmózgowie, które ktoś trafnie nazwał polactwem. Nawet dużej litery szkoda.
  Wstydzę się i to jest przykre, że za granicą postrzegają nas za pijaków, złodziei, oszołomów, ale nie dziwię się, bo na taką opinię większość zapracowała i nadal pracuje. Wstydzę się za to, że nikt nie ruszy głową, tylko z góry przyjmuje, że "rusek" to wróg, Turek czy "arabus" to brudas, a jak ukry napierdalają z dział i rakiet do ludności cywilnej, to i tak winny jest Putin. Sorry, ale ole ta część społeczeństwa polskiego, wiecznie walcząca z mgłami, brzozami, katyniami, etc. to nie mój poziom. Nie identyfikuję się z nimi i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. To nie mój poziom. Czuję się lepszy, a nie gorzy, jak było na wstępie.
  Avatar a ochrona dóbr osobistych
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:16:43
  Panie Jarku,
  Nie znam możliwości bloga, bo nie jestem blogerem.
  Co z tego, że ktoś może "wyrazić swoją opinię".
  Przykłady nam na onetach, wp, itd.
  Powiem dobitnie: gówno mnie takie opinie obchodzą, a życie pokazuje, że w większości pochodzą one od zwykłych buraków i dzieciarni, której się nudzi. Nie zamierzam nikogo obrażać.
  Jeśli ktoś uważa, że ma coś do powiedzenia, to niech założy stronę, bloga. tu, czy gdziekolwiek i nie pisze. Tylko, że to wcale nie jest takie łatwe, a i wytrwałości trzeba. I odporności na debilne komentarze.
  Internet ma to do siebie, że każdy może sobie wybrać.
  Ja nie ze wszystkim się zgadzam, a myślę teraz o tych autorach, których czytam. Ale czytam ich dlatego, że prezentują oni swój pogląd, prezentują drugą stronę medalu. Dzięki nim mogę wyrobić sobie własne zdanie i za to jestem im wdzięczny.
  Dlatego podtrzymuję swoje zdanie, że komentarze są zbyteczne. Jeśli ktoś ma potrzebę pisania, dzielenia się, to niech to zrobi, a nie pluje w czyjś talerz, jak to ma często miejsce.
  Pozdrawiam
  Avatar a ochrona dóbr osobistych
 • Proste rozwiązanie
  Można nazwać się "niezależnym", "ekspertem" i jak się chce. Ale czy to coś zmienia?
  Dla mnie totalną bzdurą jest sytuacja, że ktoś prezentuje poglądy białe, a komentują je osoby o czarnych poglądach.
  Dla mnie rozwiązanie jest jedno - brak komentarzy!
  Niech każdy kto chce zaprezentować swoje zdanie czy poglądy robi to na swoim blogu, ale nie pluje jadem na innych.
  Każdy z czytelników sam sobie wybierze, co chce czytać, a co oleje ciepłym moczem.
  Na polactwo nie ma innej rady, bo to wszawy naród jeśli spojrzeć całościowo.
  Avatar a ochrona dóbr osobistych
 • Najlepiej
  Przede wszystkim dziękuję za codzienne relacje. Oby więcej było takich osób i takich miejsc, gdzie można uwolnić się od zakłamania.
  Jeśli chodzi o to, gdzie pisać.
  Ja akurat mam trochę doświadczenia z forami, portalami, choć w innej tematyce. Zawsze znajdą się trolle, zawsze znajdą się dzieci neostrady, które w jakiś znany tylko sobie sposób usiłują zabłysnąć i wychodzi z tego ch.., d... i kamieni kupa. Ale nie to jest najgorsze! Najgorsza jest cenzura, kasowanie wpisów, tekstów przez właścicieli for, portali. Nie wiem jak jest tu, bo po prostu się nie przyglądałem.
  Moim zdaniem najlepiej jest założyć własną stronę lub bloga. Wtedy można (prawie) wszystko mieć pod kontrolą.
  Pozdrawiam
  Żeby sprawa była jasna.
 • @AdNovum 18:16:48
  Dobrze się stało, że zaczynają się pojawiać normalne wiadomości i komentarze, choć to pierwsze jaskółki, które wiosny nie czynią.
  Ale najpierw jest zima i liczę na to, że będzie to taka opóźniona "jesień średniowiecza", bo nie wyobrażam sobie by nie rozliczyć tych, którzy rozliczeni być muszą.
  Inne media być może też znormalnieją, ale sorry, taki mamy klimat, że sprzedajne kurwy trzeba wywalić na bruk. Tak myślę.
  Bo przyświeca mi myśl przewodnia, że prawda zawsze zwycięża.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 11:04:13
  Polecam hasło "Faszyzm nie przejdzie!"
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @Zbyszek Stell 16:35:52
  "Poszło wszystko źle", bo gra od samego początku była znaczonymi kartami. Tylko ja (a pewnie inni także) myślałem, że to narodowy zryw, że później Polacy sobie wszystko poukładają, itd. Wejdą, nie wejdą - to był dylemat. Wtedy naród się zjednoczył, bo wróg był wspólny. Komuna albo ZSRR jak kto woli. Było też łatwiej, bo były duże zakłady, były związki, były relacje międzyludzkie.
  Dziś pozostał wspólny wróg choć to już nie ZSRR, a Rosja. Czasem komuna albo lewactwo. Wykreowały i robią to nadal media, a ludzie są dziś tak "wykształceni", że łykają to. Bezmózgowie postępuje, a wystarczy poptarzeć jak kibole wieszają transparenty Precz z komuną, choć żaden z nich nawet nie wie po co. O tak z przyzwyczajenia, bo wroga trzeba mieć.
  Zmieni się dopiero wtedy, gdy ludzie dostaną po dupie, ale nie stopniowo, ale jednorazowo jak coś ich pierdyknie. Wtedy jest szansa, że przejrzą na oczy. Inaczej nie ma szans.
  Trzeba stąd spierdalać albo kupić kota i go głaskać, jak ktoś pisał
  Smutne
  Ale posłuchajcie sobie piosenki Ameryko Won! (po polsku: Wypierdalaj)
  Wojna domowa na Ukrainie 30.09.2014r- 24 dzień rozejmu.
 • Olać ich!
  Po kiego grzyba wchodzicie na te wszystkie onety, wp i inne bzdety.
  Po za tym tych bredni nie ma nawet co komentować i nie należy tego robić, bo im właśnie o to chodzi. Wtedy mają potwierdzenie, że jest ruch i "dyskusja". Olać to trzeba ciepłym moczem, aż zaczną rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.
  Wojna domowa na Ukrainie 29.09.2014r- 23 dzień rozejmu.
 • @brusek 13:17:35
  Od 25 lat jesteśmy pod zaborem rotszyldów, rokefelerów i innych felerów, mamy polskie obozy koncentracyjne, płacimy pejsom, więc i 9 maja nie będzie.
  Wojna domowa na Ukrainie 25.09.2014r- 19 dzień rozejmu.
 • @Zbyszek Stell 14:19:45
  Nie mogło Bolka odmóżdżyć, bo warunkiem koniecznym jest wcześniejsze występowanie mózgu, co w tym przypadku nie miało miejsca
  Wojna domowa na Ukrainie 25.09.2014r- 19 dzień rozejmu.
 • Kiedy zwrot
  ukry jeszcze nie dostały za swoje, ale to kwestia czasu. Nie wszystko da się zamaskować. Nastroje pogarszają się, a zima za pasem. Ciekaw jest kiedy połapią się, że jankeSSy zrobiły z nich mięso armatnie i nie zaczną występować przeciwko nim. Takie scenariusz są już znane, że JankeSSy wyhodowali sobie wroga, z kórym nie mogą sobie poradzić.
  Wojna domowa na Ukrainie 25.09.2014r- 19 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 12:35:33
  Masz rację, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie potrafiący korzystać ze zmysłów, także zostaną potraktowani jak barany i za to społeczne "zbydlęcenie" także będą płacić.
  Wojna domowa na Ukrainie 24.09.2014r- 18 dzień rozejmu.
 • Spaczony obraz
  "Czy jest na drodze demokratycznej możliwość przebudowy- według wyłącznej woli społeczeństwa- struktur państwa tak aby one odpowiadały jego potrzebom?"

  Problem polega na tym, że tzw. "ogół społeczeństwa" ma spaczony obraz, co jest wynikiem (kreowanego) bezmózgowia. Potrzeby też są spaczone. Proszę spróbować podyskutować z typowym przedstawicielem polactwa. Nie ma dyskusji, Putin to zbrodniarz i agresor, a ruskich należy tępić.
  Wojna domowa na Ukrainie 24.09.2014r- 18 dzień rozejmu.