Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze profesor

 • anarchia prawna+ anarchia Polski
  Poparcie dla reformy sądownictwa w wydaniu PiS to poparcie dla anarchizacji Polski. Ci, którzy wylewają pomyje na sędziów nie są w stanie podać przekonujących przykładów ich udziału w rozkradaniu naszego kraju, wasalizacji wobec USA-Izraela-UE. Jakie jest oblicze pisowskeij reformy sądownictwa?
  Sędziowie dublerzy, agenci wywiadu, pijani za kierownicą, TK na usługach prezydenta - uzasadniający ułaskawienie Kamińskiego i jego kumpli, którzy spreparowali aferę gruntową i doprowadzili do rozwiązania sejmu. To była przecież dywersja obcych wywiadów, które poprzez takich właśnie Kaczyńskich, Ziobrów, Kamińskich et consortes z resztą układu rządzącego Polską rozwalili polski sejm z LPR i Samoobroną w 2007 roku po to, aby te dwa ugrupowania wyrzucić ze sceny politycznej, bo tylko one sprzeciwiały się ratyfikacji traktatu lizbońskiego. A TK kierowany przez magistra, żonę ambasadora w Berlinie - TW z czasów PRL- oraz jej zastępcę agenta tajnych służb - uzasadniają to ułaskawienie. Ci, którzy bronią pisowskiej reformy sądownictwa niech idą do młodych Polaków i niech im tłumaczą, że wszystko jest w porządku. Będą musieli kłamać, bo nie da się obronić tych destrukcyjnych działań w kategoriach prawdy. Najgorsze jest to, że obrońcy tej destrukcji muszą mówić, ze łamanie konstytucji jest dobre, że anarchia leży w interesie Polski. Że w TK, sejmie i rządzie mogą zasiadać osoby, które ukończyły dawno 65 lat, a jedynie w SN nie mogą. Pod tym względem władza wykonawcza, ustawodawcza i część sądowniczej są ponad ustawą o wieku emerytalnym i przejście na emeryturę w wieku 60/65 lat ich nie obowiązuje. Ale obowiązuje sędziów SN. Jak to tłumaczyć młodym Polakom - uczniom, studentom? Ani tu nie ma logiki, ani dobra Polski, ani wyższego celu. Niech obrońcy PiS z tego portalu idą do polskiej młodzieży. Nie tylko będą musieli kłamać, ale jeszcze się ośmieszą, bo muszą łamać zasady logiki i demokracji, muszą mówić, ze to dla ich dobra PiS łamie konstytucję. Jedno jest pocieszające: prawda jak oliwa… zawsze wypływa. I ona decyduje o miejscu rządzących Polską w historii. Andrzej Lepper już teraz ma w niej wysoką pozycję polityka nieprzekupnego, odważnego, głoszącego prawdę niewygodną dla podległego ośrodkom zachodnim establishmentu politycznego - m.in. o więzieniach CIA czy o przekrętach reformy Balcerowicza. A miejsce jego wrogów -
  Ziobry czy Kamińskiego - już teraz jest pośród tych, którzy przyczynili się do ratyfikacji traktatu lizbońskiego. Ziobro zaś dodatkowo znalazł się na czele tych, którzy narazili Polskę na restrykcje w UE. Panowie pisowcy - zła sława - sława Herostratesa - nie jest sławą, bo stoją za nią złe czyny.
  Dla chleba, Panie, dla chleba
 • męczeństwo europosła Legutki
  Szanowni Państwo,

  Warto sprawdzić staże i pobyty pana R. Legutki w USA. Wtedy, gdy my Polacy- goje nosiliśmy ulotki w stanie wojennym, pan Legutko lekko sobie żył w Ameryce! Nigdy nie działał w Solidarności. Dlaczego ukrywa swoje pobyty w USA i to, ile tam zarobi na masońskich stypendiach.

  Pzryszedł na gotowe i zajął pierwsze miejsce!
  Męczeństwo europosła Ryszarda Legutki
 • Putin nie odda Ukrainy
  Znakomita ocena sytuacji za naszą wschodnią granicą. Rzeczowa, pozbawiona pogardy do Rosjan, uwzględniająca nasze interesy. Dodać można jeszcze jedno: na pewno nie leży w polskim interesie istnienie tak wielkiej Ukrainy, jaka powstała po rozpadzie ZSRR - w sztuczny sposób, nie uwzględniający istniejących na jej obszarze różnić kulturowych, religijnych i związanych z nimi narodowych. One bowiem stały się przyczyną wojny domowej i zagrożeniem dla sąsiadów Ukrainy.
  Prof.A.Wielomski: Putin nie odda Ukrainy.