Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Saperek

 • Aj, waj ! :)
  Wszystkich o żydostwo posądzają ?!! Aż poleciałem do lusterka w łazience zobaczyć czy mi nic nie ubyło, ale z moim Wackiem wszystko Ok. :) A na poważnie Panie AdNovum, nie po to wielu ludzi (nie zawsze piszących ale też tylko czytających) trafiło na te strony żeby im teraz odbierać możliwość dostępu do prawdy. Tak się nie robi ! Odpowiedzialność zbiorowa to nie jest wyjście ! W imieniu swoim, rodziny i znajomych prosimy o kontynuację dzieła ! Pozdrawiamy i czekamy !
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Adams 22:42:08
  Moją wstążkę nabyłem we "Frontowcu" (sklep z militariami radzieckimi i rosyjskimi w Warszawie). Czasem trafia się też na naszym Alledrogo :). Można też nabyć na rosyjskim "Mołotoku" tylko nie najtaniej każda przesyłka wychodzi. Pozdrawiam !
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @Klincz 17:45:54
  To jest tzw. "Gieorgijewskaja lientoczka". Występuje w kilku odznaczeniach rosyjskich i radzieckich z podobnymi odcieniami np. Krzyż Św. Jerzego wszystkich stopni, Order "Sławy" (kolor zbliżony, tylko zamiast pomarańczowego żóławy) itp. W pasmanteryjnym nie kupisz ale w sklepach z militariami rosyjskimi i radzieckimi owszem np. "Frontowiec" w Warszawie. Mam zawieszoną przy lusterku w samochodzie. Reakcja (zazwyczaj pozytywna) tylko tych co są w temacie. Pozdrawiam !
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @Repsol 11:19:06
  Hi, hi dobre ! Tylko czemu mu facjatę zieloną farbą oblali ? Powinni czarną - upodobnił by się do swojego idola. :)
  Wojna domowa na Ukrainie 2.10.2014r- 26 dzień rozejmu.
 • Możliwości
  Ej, Towarzystwo !!! Oderwijcie się od dyskusji i zwróćcie uwagę o czym pisze kolega RONIN. Bo poddał coś mądrego do przedyskutowania i ewentualnej realizacji. Myślę, że było by duże zainteresowanie i możliwości. Co Wy na to ?....
  Wojna domowa na Ukrainie 1.10.2014r- 25 dzień rozejmu.
 • Cudzy nick
  Po co się nakręcacie jakimś parchem podszywającym się pod Szczura ? Szkoda nerwów. Debil tylko ma radochę, a poziom jego wypowiedzi bliski pantofelka. Jak powiedział ktoś mądry - "z głupcami dyskutuje tylko głupiec". Obraźliwe teksty oraz świńskie fotki powywalać, osła zblokować i po krzyku. Pozdrawiam ekipę !
  Wojna domowa na Ukrainie 29.09.2014r- 23 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 21:05:53
  Super utwór ! Jak to przegrać na nośnik by móc normalnie puścić z odtwarzacza ? (jestem trochę "do tyłu" w nowoczesnych ustrojstwach). Bezcenna będzie mina nawiedzonych sąsiadów "patriotów" z działki !....
  Wojna domowa na Ukrainie 27.09.2014r- 21 dzień rozejmu.
 • @sony 16:58:46
  Nie zaperzaj się. Nie o to mi chodziło. Po prostu ręce opadają na widok tych prymitywnych, chamskich komentarzy na niektórych forach a w szczególności wp. Można dyskutować z odbiorcami na jakimś poziomie, ale jak trafić do gości którzy jak mantrę powtarzają obelgi i "objawione prawdy" medialne. Starałem się wielokrotnie.
  Wojna domowa na Ukrainie 15.09.2014r- 9 dzień rozejmu.
 • @mrdinozaur 15:22:44
  "Też udzielam się na innych forach i próbuję zmusić ludzi do myślenia. Niestety z mizernym skutkiem"...
  Właśnie skończyłem przeglądać komentarze wielu internautów na wp. w sprawie konfliktu Ukraińskiego. Aż wychodzą z siebie z nienawiści do wszystkiego co ma w nazwie Rosja. O poziomie i pisowni nie wspomnę bo w skali porównawczej nawet pierwotniaki to za wysoko. Stracony czas i wysiłek z tymi próbami oświecania. To przypadki nieuleczalne klasyczną terapią... Pozdrawiam !
  Wojna domowa na Ukrainie 15.09.2014r- 9 dzień rozejmu.
 • @messere 22:11:18
  W swoim podejściu i pogardzie do ludzi biednych i niezaradnych sam nie zasługujesz na zaszczytne miano CZŁOWIEKA. Jesteś żałosnym jak mniemam i niedowartościowanym (sądząc po obsesji chyba i seksualnie) substytutem naszego gatunku. To wszystko. Również jak w przypadku @re1- bez pozdrowienia.
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 21:56:19
  Z tym, że 3/4 tych pojazdów (jak nie więcej) to na długoterminowe złodziejskie raty. A wspominane przez Ciebie minimum egzystencji sam widzę - pożyczam od czasu do czasu dwóm sąsiadkom drobne kwoty na życie (w większości na wieczne nieooddanie bo bym chyba serca nie miał widząc ich dzieciaki). I to żaden margines a normalni uczciwi ludzie z pechem życiowym.
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 21:33:36
  Ja już nawet przestałem tłumaczyć takim ludziom bo to jak grochem o ścianę. Mózgi wyprane papką medialną i kazaniem proboszcza. Żadnej własnej oceny lub analizy sytuacji. Trochę mnie podnieśliście na duchu w tym forum. Pozdrawiam !!!
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @messere 21:14:16
  LSD, fantazje, pornografia, rozkosz, podniecenie, namiętność ?..... Czyżby Filozof - erotoman z niezaspokojoną fantazją seksualną ?... To nie to forum. Może inni podpowiedzą jakiś dobry adresik.
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @AQQ 20:24:39
  Wspaniale to ujęliście wraz z "naną". Wychowałem się i dorastałem w tych czasach. Było dokładnie tak jak piszecie. Czułem, że żyłem w bezpiecznym i spokojnym kraju. Nie brakowało nam z bratem niczego choć moi rodzice nie byli żadnymi aparatczykami ot, inżynier budownictwa i felczer w szpitalu dziecięcym. Co roku jeździliśmy na wczasy i obozy. Po mieście poruszałem się bez strachu przed podpitymi agresywnymi bydlakami - milicja szybko i sprawnie działała w tym temacie. Pozytywy można by wymieniać w nieskończoność. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze ludzie myślący podobnie. Myśleliśmy z przyjaciółmi, że jesteśmy jednymi z ostatnich dinozaurów....a jednak...
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @lazarus 16:11:16
  I tu się z Tobą zgodzę. Wszędzie znajdzie się jakaś grupa sprzedawczyków lub bezkrytycznych miłośników obecnego systemu. Ale na ludzi ze starych służb osobiście doświadczonych przez solidarnościową ekipę raczej nie powinni liczyć...
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 15:47:20
  Toż i z całego serca tego zwycięstwa im życzę ! Pozdrawiam serdecznie !
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @brusek 15:16:23
  A teraz te "Ognie" , "Łupaszki" i reszta na piedestale i w glorii.... A kości bezimiennych żołnierzy Armii Czerwonej oraz 1 i 2 AWP walają się do tej pory po zasypanych transzejach. Usuwane i dewastowane są pomniki przy cichym i oficjalnym przyzwoleniu "władzy". Na uroczystościach rocznicowych ani słowem nie wspomina się o tych którzy przyszli ze wschodu, bo to takie....niepoprawne. Chociaż właśnie oni złożyli największą daninę krwi. W imię czego ? Wygodnego życia tych którzy na nich teraz plują ?!. Czy jest jeszcze choć cień szansy by to co naprawdę zasługuje na szacunek wróciło na swoje miejsce ?.....
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @AdNovum 13:32:43
  Wiem jakie mają predyspozycje fizyczne, bo sam jestem po pięćdziesiątce i przesłużyłem w mundurze 30 lat. Wydaje mi się jednak, że władza musiała by stracić instynkt samozachowawczy wydając sprzęt i szkoląc ludzi na których wylała wcześniej wiadra pomyj. Chyba, że te pały chciała by mieć sama w miejscach gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę..... Pozdrawiam !
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • ZOMO
  Oj,oj...do tej pory podziwiałem Was za obiektywne spojrzenie i ocenę sytuacji. Ale teraz trochę przesadziliście. ZOMO zostało rozwiązane w 1989 roku rozporządzeniem ministra MSW i przekształcono je w Oddziały Prewencji. W większości funkcjonariusze z tego okresu to już dziadkowie i tatuśkowie nie nadający się do jakiejkolwiek służby liniowej. A poza tym jakby im mocno nie po drodze z obecną władzą, za jej "życzliwe" podejście do tej formacji....
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 20:57:38
  Zgadzam się z Tobą w pełni. To "siermiężne" miało być w cudzysłowie ale emocje przysłoniły mi poprawność. Pozdrawiam !
  Ukraina- wojna domowa 04.09.2014r.