Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • Zacznijmy od rzeczy najświętszej
  .
  „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!”

  To ma być hymn Polaków ? Od lat zastanawiam się, kto nam takie coś jako hymn wcisnął ?

  Po pierwsze to stwierdzenie nie odpowiada prawdzie historycznej, żyliśmy, nasi przodkowie, przeszło wiek i nie było żadnej Polski. Po drugie, Francuzi wyśpiewują mobilizujące: „Chodźcie dzieci ojczyzny ...”, Niemcy.dumne: „Ziemian niemiecka (Deuitschland) ponad wszystko ” a my fałszując żałośnie pobekujemy, że: „nie zginęła”. Nawiasem dawna pouczająca wersja „dał nam przykład Bonaparte, jak rabować mamy” została zastąpiona przez „jak zwyciężać”, co po jego klęsce w Rosji jest niezbyt przydatną nauką. To wolałbym „Bogurodzicę”.

  „pisząc o Żydach, trzeba to robić bardzo inteligentnie i jest to trudne, więc rozumiem, że niektórzy boją się o nich pisać ”

  No a pisząc o Polakach, Francuzach, Niemcach, Rosjanach, Czechach, Murzynach, Muzułmanach czy Chińczykach to nie trzeba pisać inteligentnie, no bo nie stanowią „ludu wybranego”. Kto nam wpoił i wpaja ten ogromny respekt wobec tych de facto naszych odwiecznych paso-żydów. Spójrzmy wreszcie na żydostwo trzeźwo:

  - http://lemanski.neon24.pl/post/147807,wyznawcy-mammona-zydowscy-uzurpatorzy#comment_1533706

  czegokolwiek się dotkną, to zamienia się w centrum zbrodni, choćby ich próba utworzenia państwa na BW, parędziesiąt lat i wyżłopią całe Morze Martwe i resztki wody pozostawiając pustynię.
  E. Pound znalazł takie wytłumaczenie tego zjawiska:

  „... L’Usure frappe l’enfant dans le ventre de sa mère ...”
  - https://underthegrayline.files.wordpress.com/2014/12/le-travail-et-lusure-ezra-pound-nouv-trad.pdf

  Co, brak nam inteligencji aby to dostrzec? Boimy się czegoś, okupanta ? To przypomina się piosenka Kaczmarka: „Czego się boisz głupia, czemu nie chcesz iść na całość ?”.

  Pisanie inteligentne nic nam nie da, rzeczowe. Paso-żydzi są jednym z najgroźniejszych zagrożeń dla ludzkości, dla życia na tej planecie.

  Jeśli „inteligentne” wszakże oznacza tu bez chamstwa, to przyznam się, że też byłbym za tym.
  Coś na podtrzymanie ducha polskości!
 • Nie podzielam poglądu
  .
  @Ślepa Mańka 03:40:53

  "Punktem przełomowym będzie mam nadzieje sprawa Epsteina,", to jest tylko notatka na marginesie wydarzeń.

  "Proszę zauważyć że Chiny poniosły klęskę kiedy chciały zastapić handel ropą za juany" to będzie długtrwały proces.

  "Świat woli jednak dolary", udział dolary w obrotach systematycznie spada, ostatnio do ok. 60%, dokładynie chyba 62 ? Udział euro systematycznie rośnie, z tego względu prowadzą USA od dziesięcioleci wojnę gospodarczą przeciwko UE, ostatnio sankcjami.

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  uzupełniając temat

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/#FazKo

  "Świat woli jednak ... wolność gospodarczą w stylu amerykańskim", wolność ?!!

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Perkins

  "jest im na rękę polityka Niemiec wobec Rosji" bo "sa pod ... kontrola Ameryki", gorzej, są pod okupacją. jednak RFN, nie ma państwa Niemcy, chyba, że chodzi tu o mieszkańców, ignoruje wiele zakazów, inaczej niż kolonia USA określana fantazyjnie jako Wolna Polska, wymiana z Rosją rośnie, Stream 2 też, a przyłączenie Krymu do Rosji wielu z elity uznało za zgodne z prawem i historią.

  "MFW żadza Żydzi, ale to nie jest globalny gracz", któż więc ?

  Wypowiedź Y.B.Ghali jest godna zastanowienia, który w 2008. wprowadził inkarnację MWF jako najważniejszej instancji:
  „But more importantly, the support of the entire financial community of a set of measures implemented, this is a crucial component for restoring confidence ...That is not a small achievement. ”
  patrz portal MFW (ang. IMF)

  - https://www.imf.org/en/News/Articles/2015/09/28/04/54/tr101108
  Hipersoniczny Iran?-widziane z USA
 • Handelsblatt
  .
  @Laznik 08:31:09

  Cytowane przeze mnie dane zaczerpnięto z portalu Handelsblatt, dzeinnika adresowane do biznesmenów, a więc zobowiązanego do nieco większej rzetelności, niż TVP, "GW"no, czy TVN.

  Pierwszy link odnosi się tekstu w Handelsblatt.
  Bandyterka Iranu
 • Dobrze, że Mind Service prezentuje
  .
  propagandę mediów gównego nurtu, abyśmy mieli pełniejszy pogląd w tej wojnie, daje przy tym wyraz swej, jak szczerze wyznaje, Służby Duchowej (ang. Mind Service) dla nas.

  Jak to w przypadku propagandy, nie sposób uniknąć fałszowania danych:
  „podano że powodem było „nieprzestrzeganie międzynarodowych przepisów morskich” „

  podano, że statek wyłączył transponder, co zwiększa możliwość kolizji statków w tym wąskim i silnie uczęszczanym przejściu z ładunkiem ropy, tak groźnej dla środowiska, statki mają obowiązek włączania transpodera.

  - https://www.handelsblatt.com/politik/international/iran-konflikt-tanker-krise-briten-drohen-mit-ernsten-konsequenzen/24681750.html

  Podpis pod mapą Marine Traffic:”Karte der Webseite Marine Traffic
  Die Stena Impero scheint nach Norden in Richtung Iran zu fahren.”
  niem. „Stena Imperu zdaje się jechać w kierunku Iranu.”

  „Stena Impero zmierzał do portu Jubail w Arabii Saudyjskiej ”

  Statek jest pod banderą brytyjską, należy wszakże do szwedzkiego armatora. Na pokładzie nie ma żadnego Brytyjczyka.

  „Na szczęście później ten statek (Stena Imper) został uwolniony. ”, to jest błędne, uwolniono „Mesdar” pod flagą liberyjską.

  „Miejmy nadzieję, że brytyjska reakcja będzie stanowcza i skuteczna. ” Reakcja czy prowokacja już była: „4 lipca przez Royal Navy irańskiego tankowca w okolicach Gibraltaru ” „sąd w Gibraltarze ” chodzi o Najwyższy Sąd brytyjskich Terenów Zamorskich. Siły brytyjskie dokonały napadu na statek Iranu i „statek został uprowadzony ”, choć nie było mowy, że przekroczył jakieś zasady, Iran nie ma obowiązku przestrzegania sankcji wydanych przez USA, gdyż w przeciwieństwie do Wolnej Polski jest krajem wolnym, a przynajmniej nie podporządkowanym USA.

  „agencje informacyjne poinformowały, że Stany Zjednoczone zestrzeliły irańskiego drona w Zatoce Perskiej ”, czemu Iran zaprzeczył, uznajmy to za sprzeczne doniesienia, informacje nie są to żadne.

  „Kilka tygodni temu Iran został oskarżony przez USA o ataki na tankowce przy pomocy bomb, jakie miały być do nich dostarczone przez małe łodzie.” żadnych dowodów nie opublikowano do dziś. USA oskarżyły Sadama, że ma broń masowej zagłady aby napaść na Irak, do dziś nie znaleziono dowodów, ale autor dochodzi karkołomnie do wniosku: „Niestety Iran coraz bardziej staje się państwem nieobliczalnym i dążącym do wojny, ”

  Iran jak dotąd nie napadał na żaden kraj w swej dłuższej historii niż historia USA i W.Brytanii razem wzięte.

  Tekst troszczącego się o nasze dusze Mind Service uważam za bardzo pożyteczny i potrzebny, bowiem uświadamia nam ważne aspekty medialnego systemu doniesień jak też techniki stosowane. Przeciętny odbiorca doniesień, który cierpi pod ich potopem, nie ma najmniejszej nawet szansy wyłapania choć odrobiny informacji i jest jedynie prowadzony na smyczy mediów gównego nurtu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  Do mediów gównego nurtu należą jak widać nie tylko te wielkie publikatory, ale także media internetowe, noszące znowu przydomek „niezależnych”.
  Bandyterka Iranu
 • Nieco ogólniej
  .
  o aktualnej strukturze globalnego imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  które jak powyższy tekst potwierdza, znajduje się w gruntownej przebudowie.

  Autor zwraca uwagę na wiele zjawisk, które są dla obecnej fazy przebudowy globalnego imperium symptomatyczne.

  Z historii wiemy, że przebudowa globalnego imperium pod nadzorem W.Brytanii wymagała dwóch wojen światowych, z których dopiero druga odbyła sią na terenie tego imperialnego centrum, przynajmniej częściowo. Także tym razem należy oczekiwiać, że jeśli dojdzie do wojny globalnej ("światowej"), to odbędzie się ona przynajmniej w czeęści na terenie USA. Wymaga to jednak spełnienia paur warunków, broń supersoniczna nie jest złym środkiem do tego, ale chyba nie wystarczy.

  Ośrodkom zarządzającym USA jest ta przyszłość od dawna wiadoma, dlatego pod etykietą "Trump" chwytają się ostatnich pozostających im środków, aby nieuchronny proces utraty funkcji nadzorcy globalnego imperium opóźnić jak się da. Inne metody, uprawiane od dziesiątków lat, otwarta wojna przeciwko UE

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  nie przynoszą tykich efektów, jakich się po nich spodziewano. RFN, chociaż nadal okupowany przez armię USA, nie bardzo się oglóda na zakazy sankcji i stale powiększa swój obrót z Rosją, minimalizując swe szkody wyrządzane przez sankcje, zupełnie inaczej niż wspomniana w pierwszym linku prowincyjka imperium o nazwie Polska, czy dla patriotów nawet "Wolna Polska".

  Za kluczowego decydenta w globalnym imperiu uważam MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  nie jakichś tam prezydentów czy nawet żydowskie grupy wpływu, co nie wykłucza udzału żydowstaw w MWF.
  Hipersoniczny Iran?-widziane z USA
 • Jad Waszem
  .
  penunuce Naszem.

  to a propos "reprezentantem JAD WA SHEM (prof.) Izraelem Gutmanem, który twierdzil, że żydzi nie powinni szukać przetrwania między Polakami lecz wyłącznie w obozach hitlerowskich" Od dawna jest widoczna rola jadu w Jad Waszem.

  "drugim lubelskim centrum kultu holocaustu, poprawnej liberalnej historii i ekumenii z niemal dogmatycznie „starszymi braćmi w wierze” w krużgankach szacownej Bazyliki zakonu Dominikanów"

  Jak widać miejsca kultu nie obawiają się aż tak bardzo widoku ukrzyżowanego, co usiłował nam wmówić przedstawiciel tego kultu z Rzymu, nakazując usunąć krzyże z Oświęcimia/Auschwitz, aby nie obrażały spędzanych tam stad żydostwa, ten wyznawca kultu

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  „opisywała życie swoje, krewnych i znajomych w warunkach głodu”

  Głód był udziałem milionów Polaków w okresie między dwoma wojnami w Polsce, najbardziej krytyczny i głodny był tzw. „przednówek” i jakoś nikt się tym zbytnio nie przejmował i nie przejął do dziś, aby temu poświęcić jakiś kultowy występ, choć jak autor poświadcza: „w okresie kryzysu wielu ludzi umierało z głodu ”, ma ny myśli Polaków pod nazwą „ludzi”.

  „w obozach i Auschwitz w komandzie pracującym”
  to było dla żydostwa bezspornie bardzo bolesne, bo zwykle to nie pracowali, tylko robili geszefty, polegające na tym, jak tu oszukać albo okraść Gojów, tu Polaków. Wyjaśniam, żyd jest żydem, nawet jak się przebiera za Polaka.

  „wśród sjonisycznych kolonizatorów Palestyny pogardę dla ofiar holocaustu zwanych często do lat 70 tych „mydłem” ”

  Auto waży się określić cel holokaustu, do którego przeprowadzenia został w końcu zmuszony rząd zainstalowany w Berlinie: „Według Hansa Franka mieli przeżyć tylko „zdolni do odnowy żydostwa” a według Reinhardta Heidrycha „najlepszy element zdolny do walki o byt”. ”
  i dalej
  „Z przebiegu holocaustu i wypowiedzi jego decydentów można przypuszczać, że HOLOCAUST był pomyślany jako SELEKCJA ELIT NOWOŻYDOWSKICH podobna do hodowli superszczura przez wrzucenie dużej ilości szczurów do beczki.”

  „jednym z pierwszych Ustaw nowego państwa Izraela było zwolnienie żydów z odpowiedzialności za wspóldziałanie z hitlerowcami w ludobójstwie na swych rodakach ”, co może potwierdzać, że operacja nazwana później „holokaust” była nie tylko zamierzona ale niezmiernie ważna, za co jej żydowskim uczestnikom należy się uznanie.

  „Ogromną większość populacji żydowskiej szczególnie na Kresach stanowili „luftmensze” (żyjący powietrzem) nędzarze formalnie na granicy śmerci głodowej. ”, co nazwano powyżej pospólstwem, choć może okreąlenie „bydło” byłoby trafniejsze, o eliminację tego balastu chodziło w operacji.

  Zgromadzone żydowskie pospólstwo wykorzystano od razu do ważnego eksperymentu socjalnego, wytresowania „nowego człowieka socjalistycznego”, jako kontynuację eksperymentu w ZSRR:
  „dzieci zamiast nazwiska ojca miały wpisaną nazwę kibuca i były wychowywane bez kontaktu z rodzicami ”

  „Ogromną większość populacji żydowskiej szczególnie na Kresach stanowili „luftmensze” (żyjący powietrzem) nędzarze formalnie na granicy śmerci głodowej. ”, co nazwano powyżej pospólstwem, choć może okreąlenie „bydło” byłoby trafniejsze.

  W sumie należałoby ten tekst w uznaniu nadać mu po prostu odpowiedni tytuł:

  „PRAWDY O PRZYCZYNACH I CELACH ORAZ PRZEBIEGU HOLOCAUSTU ”

  bowiem można się z niego więcej dowiedzieć niż z tysięcy „opracowań” na tenże temat.
  Halina Birenbaum kapłanka kultu z holocaustycznych selekcji
 • Biblijny holokaust
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  nie sposób nie przypomnieć tej matki wszelkich holkaustów, także tego przygotowywanego dla Polaków.

  - https://wps.neon24.pl/post/149768,wojna-domowa-antysystemowcow-i-mediow-antysystemowych#comment_1566363
  Halina Birenbaum kapłanka kultu z holocaustycznych selekcji
 • Teng Siao-png
  .
  @Laznik 23:10:33

  "Ten mógł zameldować dumnie MWF"

  Chodzi o Tenga, inna pisownia Deng Xioaping.

  Opisany proces awansowania ChRL ilustrują takie wydarzenia jak:
  1971 - wizyta drużyny pingpongowej w ChRL
  1972 - wizyta prezydenta USA Nixona w ChRL
  i.t.d.
  W tym czasie (1966-1976 - aresztowanie bandy czworga) trwała tzw. "rewolucja kulturalna" w ChRL.

  Przez ostatnie pół wieku przepompował MWF wiele bilionów dolarów z krajów rozwiniętych do ChRL.

  Co prawda w roku 1989, tak ważnym też dla losu Polski, doprowadzono do protestów na Placu Niebiańskiego Spokoju, być może aby przetestować kwalifikacje kadr w ChRL, ale te likwidując paru protestujących wykazały, że mają znakomite kwalifikacje do zarządzania miliardem Chińczyków. To otwarło wszelkie zapory dla strumieni kapitału do ChRL.

  Rok 1989.

  Bardzo interesująca faza zarządzania ludzkością przez MWF, dokonała ona przejęcia daleko bardziej szczegółowej kontroli nad
  1. ChRL
  2. krajami Europy Wschodniej w tym Polską
  3. krajami byłego ZSRR, ZSRR zlikwidowano w 1991.

  Ktoś bardzo prostoduszny czy tępy, może te zjawiska wiązać z pojęciem demokracji i innymi bzdurami

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  co może się wiązać z tym, że nie rozumie, co właściwie słowo demokracja oznacza, ale wile wskazuje na to, że MWF od dziesięcioleci realizowała ten plan, także UE powstała nie bez tej inicjacji, o czym w linku

  - http://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  Także FED, I i II Wojnę można rozwinąć w tęże logiczną całość, można, ale nikomu nie zabrania się wierzyć w opowieści o demokracji czy o krasnoludkach, zapewniające dobre samopoczucie i przekonanie o własnej mądrości, co uczyni zresztą większość, dodam, przytłaczająca większość, co gwarantuje, że ten system oszustwa wyborczego, raczej wybiórczego, tak znakomicie funkcjonuje.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/#STali
  Chińska droga do supremacji
 • "Państwo Środka przoduje"
  Już w roku 2014 była ChRL największą gospodarką świata.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  do wielu nie dotarł ten fakt do dziś i wygadują jakieś tam farmazony o USA. USA rozważają od dawna, jak by tu elegancko zejść ze sceny.

  Jak do tego doszło ?

  Już w latach 60-tych meldowały media, że zainteresowanie wiodących kręgów w USA przenosi się z rejonu Atalantyku na Pacyfik. Tzw. "rewolucja kulturalna", która w tej fazie przygotowywała ChRL do jej przyszłej roli, tworzyła społeczeństwo zdolne do realizacji idei nowoczesnego człowieka, niewolnika środków produkcji, a praktycznie właściciela tych środków.

  Ten mógł zameldować dumnie MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  my mamy społeczeństwo, które jest w stanie zrealizować wasze marzenia.

  Zaczęto więc intensywny transfer kapitału i technologii do ChRL i w mniejszym stopniu także do Indii. Wolman, Colamosca w "The Judas Economy" przytaczają, że w latach 90-tych roczny eksport kapitału z USA wynosił 100 miliardów dolarów, co w lwiej części przypadało krajom Dalekiego Wschodu, szczególnie ChRL. Podobny trend był rejestrowany w UE.

  Byłoby skończoną naiwnością sądzić, że MWF nie uwzględniła, że drenaż kapitału USA zakończy fazę imperialną tego państwa i podważy jego pieniądz. Akurat dziś można było znaleźć w prasie gospodarczej, że MFW (Fundusz Walutowy) ocenił, że parytet dolara jest o 6-12% za wysoki.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Najwyraźniej postanowiono, że USA zakończą zlecenie MWF o pełnieniu funkcji nadzorcy globalnego imperium.

  Kiedy powołani do pełnienia władzy w krajach rozwiniętych wszelkimi siłami starają się obniżyć poziom wykształcenia ludności, w ChRL poziom szkolnictwa jest podnoszony, w efekcie dysponuje ChRL armią fachowców, dla porównania, wg relacji sprzed pięciu lat, RFN wypuszczał rocznie ok. 20 tys. inżynierów, największa liczba krajowa w całej UE, w tym czasie uczelnie ChRL przygotowywały 200 tys rocznie.

  Kiedy ci powołani do pełnienia władzy przeprowadzają wielki eksperyment socjalny, importując n.p. do UE miliony niewykształconych osobników z Afryki i BW, ChRL kształci swą ludność na potęgę.

  Jest rzeczą oczywistą, że ChRL będzie zabiegać o przejęcie funkcji USA, czy to jest możliwe, jest jednak inną sprawą.
  Chińska droga do supremacji
 • O CO CHODZI ?!
  .
  @Laznik 13:34:30

  "PiS chce wygrać wybory."

  To stwierdzenie nie ma zbyt wiele wspólengo z rzeczywistością, to służby USA chcą, aby PiS wygrało wybory, bo wtedy mogą ich oddziały okupacyjne swobodnie się po Polsce porusczać pod osłoną agentów z PiSu.

  żarliwy patriota przypomni, że PO jest z kolei na usługach UE, nawet przyznano pewnemu Tuskowi dobrze płatną synekurę w Brukseli, ale za tę synekurę zapłacili Polacy przecie 300 miliardów, jakie Bruksela zażądała od niego na "ratowanie" euro. Polacy tak dalce zbaranieli, że nawet tego nie zauważyli, to i pewnie nie wiedzą, ile będą musieli zapłacić za podarunki PiSu: 500+ i inne. Powolniejszym umysłowo, każdy "podarunek" takiego czy inne żądu, czy żądziku, opłacają obywatele kraju, lichwę za kredyty wypłacają Polacy MWF, też mało znana siła w imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  Tę inscenizację demokracji w Polsce można śmiało nazwać PO.PiSem demokracji. No cóż, wielu prostaków daje się nadal nabierać na tę atrapę państwa jakim jest III Rzecz.. i jej wybory

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  ale wielu zaczyna już światać, że robi sIę ich w przysłowiowego wała Jak długo jednak parobki Sorosa i MWF nie znajdą swego miejsca na latarniach warszawskich, będzie to kopanie w tyłek Polaków nadal trawało w cieniu pomnika ich hańby.

  - https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/polin.jpg
  PiS chce wygrać wybory.
 • O "wygrywaniu" "wyborów" w Wolnej Polsce
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
  PiS chce wygrać wybory.
 • żydowskie Gestapo
  .
  cykl artykułów na ten temat

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  Bez pomocy samych żydów byłaby realizacja programu likwidacji ich pospólstwa niemożliwa:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  dziś szukają zawzięcie, kogo by obarczyć odpowiedzialnością i za tę swą kolejną zbrodnię i wyłudzić przy tym od niego haracz.
  Mało znane fakty współpracy Żydów z Hitlerem: II WŚ (2)
 • Nie przesadzajmy z lekami
  .
  aby części zamienne, jakie ustawowo przyznano POLTRANSPLANTowi nie były zbyt skażone po naszej śmierci "klinicznej", patrz "Rozwój technik transplantacji" w linku

  - https://bmiroslawska.pl/meskosc-i-malpy-woronowa-czyli-w-poszukiwaniu-utraconej-mlodosci-1/

  Uśmiałem się niemało, jak dotarło do mnie doniesienie, że wszyscy Polacy zgodnie z ustawą cieleśnie przeszli na własność POLTRANSPLANTu i nawet tego nie zauważyli, że zostali jedynie nisicielami części zamiennych dla dobrze płacących ale potrzebujących naszych części zamiennych.

  Niby żadna kolonia, jak n.p. Kosowo, gdzie "klinika" "Medicus" w Prisztynie specjaliowała się w dostawie części zamiennych do Izraela, patrz "Rozwój technik transplantacji" w linku:

  - https://bmiroslawska.pl/meskosc-i-malpy-woronowa-czyli-w-poszukiwaniu-utraconej-mlodosci-1/

  Polskie ścierwo ma też swą warość

  - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/148784,syjonistycznych-bandytow-plany-wobec-polski-i-polakow#comment_1546844

  Przykład ustawy o POLTRANSPLANT jest najlepszym dowodem na to, jak dalce ogłópiony został naród polski, jedyne co mu jeszcze pozostała to duch, naturalnie duch miłosierdzia.
  Ale kołomyja!
 • Fachowcy przejęli kontrolę nad Polakami
  .
  - https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/149274,nie-da-sie-zrozumiec-zydow-bez-ich-talmudu-cz-6#comment_1555635

  w ramach tak misternie przygotowanej operacji "NSZZ"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  że pospólstwo do dziś nie pojęło, że doprowadzili do tego "temi rencami", do JUST Act 447 też.

  Upodobanie do posłuchiwania i posługiwania szlachcie

  - http://antykomunista.neon24.pl/post/149372,ataki-na-mela-gibsona-za-film-o-rothschildach#comment_1557730

  pozostało chłopom pańszczyźnianym do dziś, a polska szlachta ma te swe upodobania od wieków. No to od przeszło dwóch wieków nie ma żadnego kraju, który by zasługiwał na nazwę Polska, co najwyżej II lub III Rzeczpospolita, bo panującym nad Polakami chodzi o rzeczy, bo te mają jakąś wartość,

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  a pospolitacy są największą ostoją tej panującej nad nami bandy i jej zaprzańców-kanalii

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  wykreowanych dziś dla pospólstwa na bohaterów narodowych.
  Czy Polska kupi "amerykański gaz", .... z polskich złóż?
 • No to jak jest z tą polską szlachtą ?
  .
  @Rzeczpospolita 11:40:06 i następni.

  No bo jak ja czytam tego żyda Heinego, to wynika z tego wyraźnie, że co parawda ten brudny żyd mógł być łatwo nobilitowany, ale cham w żadnym przypadku.

  Co prawda polskiej szlachcie/ziemianom z tego łajdactwa z żydami niewiele przyszło, bo każde jej powstanie służyło jedynie przejęciu ich majątków przez żydowstwo, ale co się nacieszyła szlachta bliskością "brudnych żydów" to jej. Tyle tylko, że z Polski niewiele zostało, a początki były takie miłe:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  Szanowni Państwo, trzeba wreszcie raz spojrzeć faktom w oczy, to nie polska elita szlachecka uwłaszczyła chłopów polskich, ich dobroczyńcą był rosyjiski car, do tego czasu nie przyszło polskiej szlachcie nawet przez myśl, że chamy są tego godne, to było dla szlachty bydło. Moim zdaniem straszliwy błąd, który mści się do dziś. Także w NSZZ nie brakowało tej starej elity

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  której rączka w rączke z żydostwem udało sią porwać potomków chłopów pańszczyźnianych, alby zrujnowali podstawy swej egzystencji, to otrzymaliśmy cyrograf w postaci JUST Act 447.

  My możemy się nadal okłamywać i udawać, że biskupi nie byli pochodzenia szlacheckiego czy żydowskiego, albo, że naród polski to w pierszym rządzie szlachta, ale nie wyjdziemy z tego marazmu nigdy. Albo szlachta się opamięta i przestanie knowania z żydostwem, albo będziemy nadla brnęli w tę historyczną kloakę, zapoczątkowaną jeszcze przez Kazimierza, które żydostwo każe nam wielbić jako Wielkiego a nawet jako "Króla Chłopów", tak bezczelne jest żydowska historia dla Polaków i ich szlachty.
  Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach
 • System dwupartyjny
  .
  Zasady systemu dwupartyjnego definiuje druga reguła

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  pozwala to przedstawić ludności, tzw. suwerenowi czyli wyborcom,

  "zarówno ZA jak i PRECIW"

  dla niepoznaki, raz wydaje wywiad zagrniczny 1% na ZA, innym raezem na PRZECIW, czyli 1% puczu dla pucu:

  - https://marucha.wordpress.com/2019/06/09/rocznicowe-wspominki-i-lamentacje/#comment-836724

  w pewnych odstępach czasu, przy tym dwupartia inscenizuje sprzeczki, tzn. tzw. "opozycję", aby ciemniacy mogli odnieść wrażenie możliwości wyboru, są w końcu wyborcami i to życzenie trzeba im zaspokoić.

  Po jednej, najwyżej dwóch kadencjach nawet najbardziej pamiętliiwi zapomnieli co wybierali, jaki program, przed kolejną roszadą ZA i PRZECIW.

  Wyjaśnienie: nic nie jest tak bez znaczenia, jak tzw. program wyborczy. Szczególnie precyzyjnie określił to filar demokracji RFN adenauer:

  "Cóż mniie dziś jeszcze obchodzi moje wczorajsze paplanie".

  Aby ten system sprawnie funkcjonował, niezbędna jest tresura stada wybroców, aby pewne zachowania stały się ich odruchem warunkkowym, pozbawionym jakiejkolwiek refleksji. Przykład Polski dowodzi, że tresura szkoły, mediów i tej nowej formy elektronicznych kajdanków (i-phone, smartphone) jest skuteczna dla bez mała połowy populacji

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  wszakże jak długo w takiej mniejszości wybroców udaje sią wyłonić "większość" funkcjonuje system demokracji dwupartyjnej bez zarzutu. Obecna "większość" mniejszości, ta za 1% puczu, dokonała dalszego zadłużenia Polaków

  - http://www.dlug-publiczny.pl/

  także dokonując "zakupu" broni w USA, na polecenie wyborcy żądku w Warszawie, który przecie zainwestował w tę ekipę ok. 50 milionów dolarów. Ale ekipa musi jeszcze sfinalizować wypłatę trybut żydom w wysokości 330 miliardów dolarów, na co są gute szanse, bo liczba matołków wspierających bandę wystawiającą żądek warszawski, jest ponoć niemała, tak podają przynajmniej media CIA i innych służb specjalnych.
  W Polskę idziemy...
 • „Żydzi z Polski są najbardziej brudną ze wszystkich ras"
  .
  @Rzeczpospolita 13:59:27

  nie dla wszystkich, tzw. polska szalachta miała zupełnie inny stosunek do tej "brudnej rasy"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  Nikt nie kolaboruje tak zawzięcie z tą "brudną rasą" jak polska arystokracja i szlachta (jej potomkowie), ta paranoja ogarnęła ostatnio także pospolitych Polaków jak wiemy:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  którzy nie mogli się uwolnić od obłędnej nienawiści do Polski, to i otrzymali za ten tryumf nad znienanwidzoną Polską ŁUK TRIUMFLANY

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553792

  a i ustawę kongresu USA JUST Act 447 razem z oddziałami wojsk okupacyjnych, które mają nadzorować wykonanie ustawy.

  - https://lotna.neon24.pl/post/149247,polska-bedzie-po-ural#comment_1555008

  Ciiekawe ile zostanie Polakom z majątku po tym kolejnym rabunku ?
  Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach
 • Gang szantażystów
  .
  "gangu zawodowych wyłudzaczy" chodzi o gang szantażystów, przy tym odpowiedzialnych za wymordowanie pewnej liczby hołoty żydowskiej

  - http://filoverablog.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec

  co zresztą anglosaksońscy żydzi uznali za swojó ofiarę palną tzw. "holokaust" na ołtarzu ich boga Mamona, jak sugeruje powyższy link, patrz "Czyj to jest tzw. "holokaust" ?"

  Nie wdając się w szczegóły

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553497

  Imperium USA znajduje się w fazie rozkładu, mieszkańcy azylu na BW od dawna rozglądają się, gdzie by swoje koczownicze namioty z kolei rozbić, jak wiadomo Polin jest dobrym adresem, ale zanim się dalej przeniosą, muszą pozostawić po sobie skażoną ziemię, aby spełnić ich talmudyczne posłanie.
  Irańskie niespodzianki-widziane z USA
 • "catholic bitch" wygrały z żydówkami !
  .
  "catholic bitch" - katolicka k...wa

  - http://www.bibula.com/?p=67018

  żydowski motłoch jest w stanie przewyższyć każdy inny, w chamstwie i zbydlęceniu. Temu motłochowi wybudowali Polacy łuk triumfalny

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553792

  najlepszy dowód upodlenia narodu polskiego.
  Sport sportem, a polityka polityką
 • "cherchez l'argent !"
  .
  "szukajcie piniądz !", jeśli chciecie zrozumieć intrygę, to daleko lepszy sposób, niż słynne "cherchez la famme".

  - https://pppolsku.blogspot.com/2019/06/euro-contra-dolar.html
  Putin ogłosił doktrynę globalnej konfrontacji z USA