Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • !. września był przed 17.
  .
  "aby nigdy nie powtórzył się 17 wrzesień 1939 roku", jak widać powtórka 1. września nikogo już nie zaboli.

  Niestety sytuacja jest od wieków jasna,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  że dobroduszność autora aż musi wzruszyć, niestety jest to znajomość rzeczy znacznej części, jak nie większości Polaków.

  Nawiasem mówiąc USA jeszcze w swej historii nikogo nie obroniły, w związku z rozpadem tego globalnego imperium, cięgłe interwencje wojenne USA nie są dowodem siły tylko upadku, zresztą USA nie wygrały samodzielnie żadnej wojny.

  Jedno należy autorowi przypomnieć, Polska jest pierwszą rubieżą ataku jądrowego Polski, tak jak była pierwszą rubieżą ataku jądrowego USA w czasach bohatera narodowego Kuklińskiego, którego już Sienkiewiczy wyznaczył na zdrajcę.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_Kuk

  Mam nadzieję, że autor swe poglądy opublikował, aby sprowokować do dyskusji a nie aby nam swój pogląd wyłożyć.
  Wojska amerykańskie w Polsce. Czy to jest zdrada?
 • Mowa tu o rozbrojeniu polskiej armii
  .
  A. Mcierewicz (A. oznacza tu Agent) dokonał sbotażu polskiej armiii, sens tego przedisęwizięcia patriotycznej grupy zdajców wokół PiS można zrozumieć dopiero w świetle roszczeć żydowskich wypłacenia przez Polakąw trybutu, jaki okupant nakłada na podbite kraje

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  stan bezbronności Polski i obecność wojsk okupacyjnych USA, kontyngentu żydowskiego we władzach kraju, jak też patrotycznego klubu zdrajców PiS w organach zarządzaniai krajem znakomicie ułatwi ograbienie Polaków przez żydowstwo i to w sytuacji, kiedy rozpadające się USA na gwałt potrzebują pomocników, aby przedłużyć proces rozpadu ich globalnego imperium.

  Łatwo w tej sytuacji zrozumieć pogardę Trumpa do swego parobka rezydującego w Belwederze.

  - https://plausi.files.wordpress.com/2018/09/pokojowiectrumpaduda.jpg?w=550

  Sympatyczny pan Szymon wspominał, że egzekucja haraczu "447" trwa od wielu, wielu lat.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8
  Bunt Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu
 • Niedopatrzenie
  .
  @Laznik 18:26:04

  Zdanie winno brzemieć:

  Samobójca przechodni to chyba w międzyczasie urząd w III Rzeczpospolitej, tak jak Rzecznik Praw Obywatelskich, Minister Zdrowia czy NIK, z tą może tylko różnicą, że jego działalność odpowiada nazwie.

  Czyżbyśmy zapomnieli, że staramy się przeżyć w systemie, który trzeba określić jako "demokrację łupieżczą"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/pozadanie-w/#LUP

  Czyż wybraniec demokratycznych wyborów może swych wyborców traktować inaczej, jak łup wojenny, po walce wyborczej, dany mu jedynie na okres kadencji, a więc trzeba się spieszyć, na szczęście tych wybrańców nie trzeba ponaglać. Byłoby rzeczą dziwną, gdyby pan Banaś nie dojrzał do pełnienia tak kluczowego stanowiska.

  Może rzut oka do biblii wyjaśni coś oporniakom umysłowym.

  - https://marucha.wordpress.com/2019/05/16/to-boli-bardzo-boli/#comment-831748
  Sprawa Mariana Banasia-widziane z USA
 • Samobójca przechodni ?
  .
  "Ciekawa jestem, kto Banasiowi doradził bezpłatny urlop. "

  Samobójca przechodni to chyba w międzyczasie urząd w III Rzeczpospolitej, taki jak Rzecznik Praw Obywatelskich czy Minister Zdrowia, z tą może tylko różnicą, że jego działalność odpowiada nazwie.

  Przytoczę tu ważny element struktury państwa w III Rzeczy...

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  bez czego nasza demokracja byłaby nie do pomyślenia. Członkowie NSZZ z pewnością chętnie przypomną sobie romantyczne zręby tej organizacji

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  jakże często podziwiam wynik wyszkolenia tych kadr przez zachodnich fachowców.
  Sprawa Mariana Banasia-widziane z USA
 • Talmud jest instrukcją tej organizacji
  .
  - http://ram.neon24.pl/post/149718,arkancide#comment_1565404

  przestępczej.

  Zresztą nie jedyną

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  w końcu trzeba instrukcję czasem dospasować do wymogów czasu. Potraktujemy żydostwo, tę miądzynarodową sieć synagogi, jako terrystyczną sieć, to bije ona na głowę takie mikrozjawiska jak Al Kaida, IS czy podobne talmudyczne organy dla muzułmanów, które najwyraźniej wywodzą się z tego źródła, bezspornie IS tzw. "państwo islamskie" jest odrostem talmudu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  łudzące podobieństwo.
  NA CZYM POLEGA MĄDROŚĆ TALMUDU?
 • Nielegalność w państwie o nazwie Polska
  .
  dziś

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Kto sprawdził, że nawet TE wyniki nie zostały sfałszowane, pomijając fakt, że gówne media oszukują ludność masowo, co prowadzi do błędnej oceny i błędnego głosowania ?

  Jedno można stwierdzić z pewnością, dwoje ostatnich wyborów zignorowały, że miał miesjce masowy bojkot tych wyborów.
  PRL była nielegalna i... żydo-komuna
 • Na czyjej smyczy ?
  .
  Powyższe zdjęcie, wystawione pilnie nam Polakom przez prezydenta USA, nie pozostawia złudzeń na czyjej smyczy jest ten kundel obok niego.

  Nie znam intencji Trumpa, ale jeśli przyjąć, że była dla nas pozytywna, to jego zdjęcie z kundlem ostrzega nas: "Patrzcie durnie, jakiego kundla (PiS) wybraliście na prezydenta. Z takim ekskrementem to my zrobimy, co chcemy." Nie sądzę, żeby reszta kadr PiS była mniej skundlona, co do kadry PO wypowiadałem moje znużenie tą hołotą od laty.

  To nie jest to przypadek, że takie elemnty zostały zwerbowane przez wyiwad:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  które dziś tworzą trzon państwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Elementy przestępcze są najlepszym narzędziem szerzenia tej "demokracji".

  - https://marucha.wordpress.com/2019/09/03/jak-monarchia-doprowadzila-do-rewolucji-francuskiej-i-czemu-lud-wandei-zbuntowal-sie-wobec-rewolucyjnej-tyrani/#comment-853212
  PiS na maksa czy na minimum?
 • Orzebudiowa globalnego imperium
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  trwa od wielu lat. Trump stwierdził jedynie, że USA będą się stopniowo wycofywać z ich funkcji ndzorcy imperium, bo nie są w stanie. Parobki w Warszawie pojmą to dopiero najwcześniej za dziesięć lat.
  Europa zrywa z "anglosaskim światem"
 • „Nie oddamy ani guzika !”
  .
  To buńczuczne hasło mediów w Polsce przed 1. września 1939 roku przypomniała mit wypowiedź autora:
  „udowodni namacalnie swoje werbalne zapewnienia o tym, że Polska nie zapłaci żadnej złotówki odszkodowań za utracone i bez-spadkowe mienie”

  Może czytelnicy tego blogu nie, ale najstarsi górale wiedzą, że nie o guziki chodziło. Nie wiem jak czytelnik, ale mnie przechodzą ciarki, kiedy czytam „żadnej złotówki”, bo jakże łatwo jest tego dotrzymać, chodzi w końcu o haracz na żydów, a nie jak autor utrzymuje „odszkodowań za utracone i bez-spadkowe mienie”, aby mienie utracić, trzeba je najpierw posiadać. Żydzi z przemysłu holokaustu nigdy tego mienia nie posiadali, posiadaczem mienia bez-spadkowego jest zgodnie z prawem ZAWSZE państwo.

  Autor jak widać dał się zwieść propagandzie gadzinówek, to niebezpieczeństwo, jakże często ignorowane, omawia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  i tak to autor stał się nieopatrznie pomocnikiem przemysłu holokaustu, akceptując jego wykładnie o „utraconym mieniu”, wmawiane nam przez wszystkie mendia gównego nurtu.

  Przemysł holokaustu podniósł swe roszczenia pięciokrotnie odnośnie haraczu na żydów, z pierwotnej kwoty 65 miliardów dolarów na przeszło 300 miliardów dolarów. Jak z tego wynika, żydzi nie chcą „żadnej złotówki” tylko dolary, a więc PiS czy kto tam jeszcze bez trudu spełni zapowiedź, „że Polska nie zapłaci żadnej złotówki”.

  Z tymi 300 miliardami to sprawa jest dość zabawna, w gruncie rzeczy nie jest rzeczą możliwą wypełnienie takiego żądania bez konieczności eutanazji połowy ludności Polski, chodzi o wypłacenie haraczu na żydów w wysokości ok. 65 miliardów dolarów, co mendia gównego nurtu wbijają na do głów od dawna, jakiż to będzie wielki sukces żądu w Polsce, kiedy oświadczy wszem i wobec, że tak dzielnie wyhandlował u żydów, że Polacy zapłacą TYLKO 65 MILIARDóW DOLRóW a nie 300. Czyż nie będzie to najznamienitszy dowód patriotyzmu tego żądu w Polsce ?

  350 miliardów dolarów stanowi ok. 1/3 całości wartości Polski (ok. 1,2 biliona dol.) razem z jej personelem i to po 70 latach pomnażania dóbr. Przyjmijmy skromnie, że te dobra podwojono. Po II Wojnie nie było w Polsce więcej niż 600 miliardów. To na jakiej drodze osiągnęli żydzi przeszło połowę majątku Polski ? Ja znam tylko te trzy sposoby: oszustwo, rabunek i mord, przestępstwo i zbrodnia. Jestem przekonany, że żydzi (żydowscy lichwiarze i „biznesmeni”) także w okresie międzywojennym przyczynili się do śmierci wielu, wielu Polaków. A więc żydowski holokaust na Polakach musiał się zacząć na długo przed 1. września 1939. , mnie to nie dziwi.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/
  Żydzi i antypolska ustawa 447
 • Bodnar nice to have
  .
  Z mego doświadczenia jest RPO, nie mylić z ORP n.p. "Orzeł", bo Bodnar to najwyżej szujka. W Wolnej Polsce musiano utworzyć synekurę RPO, bo tak się w tym systemie niewolniczym należy. Schemat narzucony przez okupanta przewiduje utworzenie przy tzw. żądzie atrapy w rodzaju RPO "Bodnar".

  Jedyną troską Bodnara jest aby nikomu się nie narazić, co mogłoby grozić utratą tej synekury. Bodnar bierze udział w każdej akcji, jaką mu okupant zlecie, raz broni LGBT, raz znowu banderowców. Ot tak drmokratyczna kanalia.

  . https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  Znam jego działalność, prawa obywatelskie nawet mu koło tyłka nie chodzą, typwy produkt tego niewolniczego systemu.
  Rzecznik Praw Obywatelskich nieustannie szokuje
 • „Wsi spokojna, wsi wesoła!
  .
  Który głos twej chwale zdoła? Kto twe wczasy, kto po-żydki. Może wspomnieć zaraz wszytki?”

  Na przykładzie Ukrainy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  czyli na drodze do wielkiego celu, patrz "Cel globalny" w linku

  - http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw/comment-page-1/


  GŁÓD I PRAGNIENIE SĄ NAJWAŻNIEJSZYMI ARGUMENTAMI POLITYCZNYMI.


  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/demokratyczny-podpis-sld-i-psl/#Bechtel
  Co robić cz 2.
 • PO.PiS PiSu
  .
  mżna zatytuować ten artykuł pna docenta.

  Co prawda PO i PiS tworzą rodzaj partii jedności, będąceej rodzajem PO.PiSu demokracji w Polsce,

  - http://zawisza.neon24.pl/post/150608,katastrofa-kolektora-a-polityka#comment_1582084

  ale autor w tej wojnie psychologicznej usiłuje nas przekonać o odrębności tych bliźniaczych stworów i wyxróżnia stronę dobra tego PO.PiSu jakim jest PiS i zła jakim jest odpowiednio PO, choć znajdzie się przecież jakiś inny patriota, który będzie widział to odwrotnie, i będą się mogli wziąć za czuby, i organizatorzy tego konfliktu mogą się jedynie zaśmiewać z tej zręcznie sprowokowanej bijatyki.

  Miły doc. autorze, nie wiem jaka jest twoja motywacja włączenia się do tej wojny psychologicznej naszych zagranicznych wrogów, ale czynisz to znakomicie. Przy odrobinie spostrzegawczości zauważyłbyś, że w sprawach naprawdę istotnych, nie takim kopaniu po kostkach, PO.PiS stoi murem, cytowałem już przykład wspólengo łamania prawa budżetowego na wniostek pana Rostowskiego przez ten PO.PiS w roku 2013. Nawiasem, żadna opozycja, nie będę wymieniał reszty tej menażerii, nie zaprotestowała przeciwko temu przestępstwu przeciwko prawu budżetowemu Polski.
  A jesli rury zapasowej do warszawskiej ”Czajki” "Ni MA"?
 • Służby informacyjne
  .
  (Tajne) służby specjalne, wywiad, określa się z reguły jako służby informacyjne. Jednym z działów takich służb informacjynych jest, co zresztą wynika z definicji, prowadzenie wojny psychologicznej. Inaczej niż wojna z bronią fizyczną

  Wojna psychologiczna jest prowadzona ZAWSZE i WSZęDZIE, w tej wojnie nie ma NIGDY ZAWIESZENIA BRONI

  tzn. na terenie własnego kraju jak też na terenie sprzymierzeńców i wrogów.

  Oznacza to m.in., że jednym z zadań tych służb jest zasilanie także własnej ludności wiadomościami, interpretacjami i.t.p. elementami wojny psychologicznej. Narzędziem, za pomocą którego prowadzi się wojnę psychologiczną są media, t.j.

  Media są nieodzowną częścią służb informacyjnych, media są służbami informacyjnymi,

  nie ma bowiem żadnych tzw. "niezależnych mediów", każde medium, niezalżenie jak sympatyczne nam się nie wydaje, jest bronią w wojnie psychologicznej, patrz nagłówek w tym blogu :

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  To język jest najważniejszym środkiem w wojnie inoformacyjnej, na co powyższy link też zwraca uwagę. Opanowanie języka, narzucenie ludności własnego języka jest równoznaczne z podbojem tej ludności, gdyż narzucenie języka i jego semantyki oznacza nie tylko przejęcie ludności do swego obozu, oznacza wykorzystanie podbitej językowo ludności do własnych działań wojennych, przykład, który wielu zna z wałsnego doświadczenia w Polsce.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Agresorowi udało się narzucić znacznej części ludności własną semantykę takich terminów, jak
  demokracja
  wolność
  patriotyzm
  interes Polski i Polaków
  ...
  na koniec
  prywatyzacja.

  i wykorzystać ok. 10 milionów Polaków, podbitych w tej wonie psychologicznej, do obalenia systemu i wprowadzenia nowego systemu okupacyjnego, który w pierwszej kolejności ograbił ludność z majątku narodowego w ramach tzw. "prywatyzcji" aż do istalacji wojsk okupacyjnych USA w Polsce przed dwu laty. Przygotowana jest kolejna grabież Polaków, wojska okupacyjne będą to nadzorować, tzw.. operacja "JUst Act 447". Tę grabież przygotowano wprowadzając własne znaczenie kolejnego pojęcia

  restytucja - oznacza: zwrot w formie ekwiwalentu (np. pieniężnego) lub w naturze mienia bezprawnie skonfiskowanego przez rząd lub władze samorządowe.

  ale w tym przypadku terminem tym określa się wypłacenie przez Polskę trybutu żydom w tym innemu państu Izrael, które nie ma żadnych podstaw aby rekalmować swe żądania w imieniu obywateli, którzy zmarli przed powstaniem tego państwa ?!!!

  Kiedyś było takie powiedzenie:

  "Nie dajmy się zwariować"

  celem wojny psychologicznej może być zwariowanie społeczeństwa, przeciwko któremu ta wojna jest prowadzona, jak w tym przypadku.

  Na koniec uwaga o mediach bazujących na itnernecie: media te w przeważającej większości są wykorzystywane do prowadzenia wojny psychologicznej, tzn. absolutna większość portqli jest uprawiana przez służby informacyjne tej czy innej strony konfliktu. Im bardziej profesjonalnie i elegancko wygląda taki portal, tym bardziej prawdopodobne jest, że jest to organ służb informacyjnych, jeśli chodzi o media drukowane to są one częścią służb informacyjnych, co powyżej już powiedziano.

  Media internetowe jak google, twitter, youtube, instagram ... są częścią służb infromacyjnych, wywiadu, USA, co wiadomo od afery Snowdena. Jest rzeczą nieprawdopodobną, że inaczej ma się w przypadku innych firm usługowych w rodzaju wordpress, czy neon24, choć stopnie moderacji są różne. Portal może też służyć do analizy stanu atmosfery w społeczeństwie.

  Wyobrażenie, że internet jest miejscem wolnym od wojny psychologicznej i źródłem informacji jest naiwnością wyższego rzędu. Byłoby karygodnym zaniedbaniem służb wywiadu, gdyby tej rubieży wojny psychologicznej nie opanowały.

  Niezmiennie najskuteczniejszą metodą obrony społecznej w wojnie jest konspiracja i dokładna krytyczna analiza doniesień, które zawsze są mniej lub bardziej wyssane z palca, wprowadzanych do obiegu przez służby.
  Katastrofa kolektora a polityka
 • Cel globalny
  .
  Motto:
  "Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność,
  kontroluje się ludy.”
  ..................przpisywane zbrodniarzowi wojennemu H. Kissingerowi

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  Podobne procesy odbywają się w licznych krajach UE, n.p. Rumunii, i są subwencjonowane z funduszy UE.

  Cel globalny:
  kontrolować żywność.
  Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw!
 • Ale dlaczego żydzi mordowali żydów ?
  .
  Aby na to pytanie odpowiedzieć, trzeba zrozumieć, że kahał żydowski dba o rozrost populacji żydowskiego plebsu, tak jest na okupowanych terenach Palestyny, tak jest wszędzie, gdzie kahał operuje. Rozrost tej populacji realizuje kahał przez rozrost żydowskiego pospólstwa, na terenie Palestyny w tzw. Izraelu w grupie tzw. ortodoksów, to jest żydowskiego pospólstwa, reprodukcja wynosi ok. 6 dzieci na kobietę. To prowadzi do nadmiernego wzrostu populacji. Nie inaczej było w Europie ortodoksów w Europie Wschodniej przed II Wojną.

  Kahał traktuje takie żydowskie pospólstwo jak rezerwę kadrową, ale co robić, kiedy ta rezerwa się niebezpiecznie rozrośnie. Pierwszym środkiem była tzw. alija, emigracja do Palestyny, ale to niewiele pomogło. Nie pozostało kahałowi żadne inne rozwiązanie, jak zlikwidować nadmiarową, absolutnie zbędną populację żydowską, metodami niejako mechanicznymi, tak został powołany do życia tzw. „holokaust” przez anglosaksoński kahał (kahał w rozumieniu zarząd populacją żydowską), na co zwraca nieśmiało uwagę autor tekstu "Czyj to jest tzw. "holokaust" ? "

  - http://filoverablog.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-4453657154

  Publikująca w języku polskim pisarka Z. Nałkowska tak skomentowała wytępienie żydowskiego pospólstwa:

  „Ludzie ludziom zgotowali ten los.”

  jakże obce prawdzie, jakże odległe od faktów, bowiem to

  „żydzi żydom zgotowali ten los”

  To, że chodziło o wytępienie żydowskiego pospólstwa, potwierdził też żydowski literat w języku polskim A. Sandauer, który stwierdził już po fakcie, że w II Wojnie wyginęła elita polska i żydowskie pospólstwo.

  Czy może któryś z czytelników ma wątpliwości, że wielkie żydowskie banki i koncerny zrezygnowały z okazji utuczenia się na II Wojnie i likwidacji żydowskiego pospólstwa ?

  Naturalnie wytępienie to była tylko część zamierzenia, chodziło bowiem także o selekcję kadr. Stworzenie ekstremalnych warunków bytowych w gettcie pozwoliło wyselekcjonować elementy najbardziej żywotne (chęć przeżycia) i zbrodnicze, bowiem jednostki jedynie o takich atrybutach były w stanie przetrwać wszystkie zgotowane w ramach eksterminacji żydów warunki. Ci którzy przeżyli anglosaksońską operację selekcji kadr „holokaust” gwarantowali, że posiadają te dwie wartościowe dla kahału cechy, że będzie ich można użyć do odświeżenia krwi populacji żydowskiej, która wykazywała już tendencje asymilacyjne, przypisanie zbrodni Gojom odwróciło tę tendencję do asymilacji i zwiększyło spójność populacji żydowskie i jej zdolność operacyjną przeciwko populacji Gojów.

  Warto tu przytoczyć, że żydowscy zbrodniarze wojenni nigdy nie byli nagabywani przez prawodawstwo także Izraela, bowiem każdy z nich mógł się powołać, że działał tak aby ratować własne drogocenne żydowskie życie, to wystarczało do ułaskawienia. Takich „idących po trupach” pilnie potrzebował i potrzebuje kolonia żydowska nazywana Izraelem.

  Na koniec taka mała refleksja

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Traktuję to jedynie jako wprowadzenie do tematu, choć z powyżej powiedzianego wynikają dalsze konsekwencje i procesy, których jesteśmy świadkiem od dziesięcioleci.
  ŻYDZI MORDOWALI ŻYDÓW - LEKCJA HISTORII
 • „chodzi o PO.PiS ” żydowskiej agentury w Polsce,
  .
  @Oscar 12:22:24

  wyszkolonej przez obce służby w ramach operacji „NSZZ S”

  „PIS jest obiektem ataków od strony mafii która rządzi i w UE i w USA.”
  tu muszę zaprzeczyć, PiS jest częścią tego co nazywamy PO.PiSem demokracji w Polsce.

  Może dobrze jest wiedzieć, jak należy walczyć z Gojami, w tym przypadku chodzi o

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  przy czym niech Pan łaskawie nie zapomina, że ta koczująca banda dysponuje doświadczeniami rabunku i mordu ludów świata z dwóch i pół tysiąca lat, ten drugi link w @Laznik 11:00:23. nie znalazł się tam przypadkowo. Takim doświadczeniem niewiele ludów może się pochwalić, doświadczeniem koczowniczym żaden. Ale żeby nie być gołosłownym i bezradnym:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Metody_walki

  Jeśli ktoś zada sobie trud przeczytać te dokumenty ZE ZROZUMIENIEM, to będzie mu daleko łatwiej zdekodować, co się przeciw nam święci. Tu nie chodzi o żadne narzekanie czy tzw. „antysemityzm”, tu chodzi o przeżycie populacji, w tym przypadku populacji Polaków. Jeśli damy się zwieść żydowskim atrapom PO.PiSu to niech się Bóg nad nami zmiłuje, ale nie mamy zbyt wiele szans przeżycia, a nasi potomni to na pewno. Ale czy Bóg musi się zmiłować na durniami ?
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • Cywilizacja Polska a barbarzyństwo Żydów
  .
  taki temat by mnie interesował.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Dopiero zrozumienie tego zuwiązku, pozwala nam właściwie rozumować.
  Cywilizacja Polska a... Żydzi
 • Pogarda dla polskich ofiar i Polaków
  .
  @Laznik 11:00:23

  tylko to wyraża produkcyjniak żydowskich satrapów w Polsce pod tytułem "Malowany pataszek". Propaganidziści żydowscy takiego sobie ptaszka dla potrzeb ofensywy, której elementy przedstawa "447".

  Naturalnie szczucie zwolenników PO przeciwko zwolennikom PiSu jest przy tym bardzo pomocne, i Polacy nie dostrzegają, że w obu przypadkach chodzi o PO.PiS żydowskich propagandzistów.

  Chcecie coś zmienić, to należy rozpocząć od języka, który gadzinówki nam narzuciły, to nie jest NASZ język, to język okupanta.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Zacznijmy od terminu "holokaust".
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • Istotę sprawy
  .
  ujął autor w tym podtytule:

  "Trump, Malowany ptak, act 447."

  to są wszystko elementy tego samego przedsięwzięcia mające na celu ponowne ograbienie Polaków, jak to było już przed II Wojną, a więc wg. maksymy:

  "Wasze ulice, nasze kamienice."

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że rozstrzygają się dziś losy przyszłych pokoleń Polaków, i to tak, że grozi im żydowskie niewolnictwo. A pod żydowskim knutem niełatwo jest żyć, a jeszcze trudniej przeżyć, jak utrzymuje żydowskie dokumenty

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  A skoro mowa o operacji żydowskiej pod nazwą "Holokaust" to taka refleksja:

  - http://filoverablog.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-4453657154

  "Czyj to jest tzw. "holokaust" ? "
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • Pogarda dla polskich ofiar i Polaków
  .
  rządów w Polsce obserwujemy nie od dziś, przykład autora

  - https://kresy.pl/wydarzenia/przedstawiciele-rp-zlozyli-wieniec-przy-grobach-czlonkow-oun-upa-msz-to-nie-podwaza-negatywnego-stosunku-do-ich-gloryfikacji-na-ukrainie/

  jest jedynie jedynm z przypadków to potwierdzających.

  - http://zielonooka.neon24.pl/post/150386,kim-dla-polakow-sa-zolnierze-wykleci#comment_1577301

  Uwielbienie za to okazywane jest naszym odwiecznym wrogom i okupantom, którym te tzw. "polskie" rządy nie omieszkały wystawić potężnego pomnika zwycięstwa nad nami, zakamuflowanego pod nazwą "muzeum"

  .http://bi.gazeta.pl/im/81/df/13/z20839297V,Muzeum-Historii-Zydow-Polskich-Polin.jpg

  Jedynie ich ofiary są godne wspomnienia i szacunku, jak żydówka Engeling-Boni oceniła, polskie ofiary to ścierwo.

  Kto wie, czy warunkiem ustanowienie szantażu wobec pod nazwą "Just Act 447" nie było wprowadzenie dzisiejszych kolaborantów do rządu przez gówne media deklarowanego jako "patriotyczny".
  Doktryna Aleksandra Kwaśniewskiego.