Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • Nie szydzę na pejs-zbuku
  .
  "Szczepan Twardoch tak szydzi na fejsbuku"

  gdyż mam pewną niechęć do gadzinówek dla Gojów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  jak ten pejs-zbuk, który jeszcze przy pomocy takichmilionów durnów i innego bydła zgarnia miliardy dolarów.
  Gdy pojawia się zło, polskość znika!
 • Polska czyli państwo
  .
  - http://cygnus.neon24.pl/post/151798,cywilizacja-polska-a-panstwo#comment_1605457

  akurat dopiero co na ten temat pisano.

  Czysem odnoszę wrażenie, że publiczność polska raczej onanizuje się państwem w Polsce i jego takąż demokracją, zamiast zastanowić się nad tym "Czym jest państwo ?" i jakie muszą być tego konsekwencje. Skutki są takie jak ten owczy pęd milionów Polaków.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Kiedyż choć odrobina oleju trafi do polskich głów ?
  Prezes NIK Marian Banaś, czyli PiS-u problem wagi państwowej
 • Nieodparty urok państwa prawa
  .
  @Laznik 11:46:27

  Na urok państwa prawa zwracamy uwagę nie od dziś.

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327115

  Nikomu nie można zabronić wierzyć w to, że Polska jest państwem prawa, jak nikomu nie można zakazać być anal-fabetą.

  Każde państwo jest umowę, czyli państwo to rzecz umowna. Wszystko zależy od tego, czy strony umowy stosują się do niej. Elementy państwa to egzekutywa, słowo z tej samej rodziny co egzekucja, no judy-katywy to chyba nie trzeba wyjaśniać. A jeszcze leislatywa, a więc sejm i senat, w których się ZASIADA, czy zasaidanie może mieć coś wspólnego z respektowaniem umowy, jaką niby jest państwo ?
  Cywilizacja Polska a ... państwo
 • Przestępczość jest podstawą państwa demokratycznego i
  .
  @andrzejw 07:54:12

  i każdego innego. Aby państwo mogło funkcjonować i swobodnie stosować przysługującą mu przemoc wobec mieszkańców musi się odpowiednio zorganizować, PPZ jest tą ulubioną formą organizacji państwa,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  przy czym tzw. służby są organami państwa, których przestępcza działalność nie podlega jurysdykcji, zgodnie z umową.

  Przytoczony przez andrzejw drugi link zawiera tekst o brzemiennym i obiecującym tytule "The Invention of Modern Slavery Called Democracy" (ang. "Wynalazek nowego niewolnictwa nazwanego demokracją").

  Warto tu może przypmnieć, po pierwsze co oznacza to słowo, tragicznie źle rozumiane przez "demokratyczną" większość, a co gorsza ignorującą, że demokracja grecka była z definicji systemem niwolniczym.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  andrzejw ciekawie zilustorwał moją wypowiedź, brawo. Miejmy nadzieję, że przynajmniej jeden, dwóch czytelników będą w stanie pojąć wykładnię tych tekstów.

  Może jeszcze jedna uwaga, w niewolnictwie wcześniejszym wypalano niewolnikom znak na ciele, dziś zastąpiono to chipami RFID, ale wielu, którzy dobrowlnie chcą zostać niewolnikami, sami kupują sobie też identyfikatory w postaci smartfonów a bardziej ambitni i-fonów. Nowoczesny system niewolniiczy dysponuje więc odpowiednią infrastrukturą techniczną do zarządzania masami niewolników.
  Cywilizacja Polska a ... państwo
 • Czym jest państwo ?
  .
  Jako, że na cywilizacji nie bardzo się znam, to tylko na temat państwa:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  abyśmy wiedzieli o czym mowa.
  Cywilizacja Polska a ... państwo
 • USA na usługach MWF
  .
  „walczą o wpływy na terytorium Europy Środkowo-Wschodniej”

  USA wg naszego „rodaka” Brzezińskiego traktują kontynent euro-azjatycki jako szachownicę swej gry politycznej, łatwo pojąć, że Polacy są jedynie jednym z pionków, patrz The Grand Chessboard. American Primacy and Its Geostrategic Imperatives (1997) Wielka szachownica. Główne cele polityki amerykańskiej, „Świat Książki”, Warszawa 1998, ​ISBN 83-7129-741-6​, .

  Niepokojącym jest wszakże, że USA są bankrutem, i ich system państwowy znajduje się w stanie rozkładu

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  a ChRL stała się w międzyczasie największą gospodarką świata i chętnie zajęłaby miejsce USA w strukturze globalnego imperium.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  ChRL wypiera systematycznie USA i UE z wielu krajów Azji, Afryki i Ameryki Pd. Kontrolę nad Korytarzem Wahańskim, patrz Maps „Afganistan, korytarz wahański” oddały USA już przed wielu laty, a jest to jedyny skrawek Afganistanu z którym ChRL bezpośrednio sąsiaduje. Wyda się to komuś nieprawdopodobne, ale USA prowadzą wojnę w Afganistanie, aby ułatwić ChRL dostęp do niezwykłych zasobów Afganistanu, USA i ich satelity jak Polska wyciągają Chińczykom kasztany z ognia. Takie jest zadanie, jakie MWF postawiła USA, zanim zostaną zastąpieni przez swych następców.

  Dla tych, którzy terminu MWF jeszcze nie znają:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF
  Polska zakładnikiem Zimnej Wojny między USA a Chinami
 • Arjanek zasłużył na żydowski tytuł sprawiedliwego wśród ludów
  .
  udało mu się odnaleźć prawie milion żydów z tego zagubionego plemienia 6 milionów Holomitów. Iluż z Jedwano i innych miesc zatartych śladów można by znaleźć w Uzbekistanie. I pomyśleć, że ci antysemici Stalina w pierwszym rzędzie myśleli o ratowaniu przedstawicieli zagubionego plemienia żydowskiego "6Mil", a dopiero w drugiej kolejności obywateli ZSRR, to może należy się dokładniej przyjrzeć antysemitom nazistowskim.

  O tym, że antysemita Canaris, szef Abwehry, osobiście zadbał o wyekspediowanie rabina Schneersohna (Lubawiczów) wraz ze świtą do USA, to też mało kto słyszał.

  Nie można ignorować faktu, że Uzbekistan był tylko jedną z licznych republik, które były w stanie przejąć cenny ładunek (ok. 1 miliona) z tego zagubionego plemienie "6Mil". Och, chyba będziemy musieli nieco skorygować mity i baśnie o zagubionym plemieniu.

  Zagubione plemię nie może się co prawda odwołać do woli Boga czy świętych jak my, ale ma też mocną kartę w rękawie:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz
  O Holomicie w Uzbekistanie, krótko i treściwie.
 • Niesposób odmówić wdzęku partiom
  .
  a najbardziej podniecające dla mnie jest kto je powołał do życia i jakie im postawił zadania. W przypaku PiS to nawet wiemy, to realizacja programu "447" dla Polaków, co prawda numer nie oznacza liczby miliardów dolarów, które Polacy mają wypracować, aby zaspokoić żydowskie roszczenia, ale prawie. Ale wystarczyło, że dołożono pospólstwu 500+ i już są gotowi do niewolniiczej pracy na żydoskich szubrawców. Przyznaję, robić na szbrawców może równie dobrze niektórych zaspokoić jak prosta masturbacja.

  - //sanocki.neon24.pl/post/151182,partie-wygraly-czyli-wygral-system#comment_1593307

  a stąd już niedaleko do rozkoszy.
  Wybory w Nibylandii - czyli w Polsce
 • Zwycięstwo systemu
  .
  Autor utrzymuje, że "wygrał system!". Istotnie po raz kolejny udało się systemowi nabrać Polaków

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  na sympatyczną baśń o jakiejś demokracji. A przecież już mała refleksja uświadamia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  jak absurdalne jest kojarzenie tego systemu panowania nad masami z jakąś tam demokracją. Naturalnie podejście znacznej części mas wyborczych do tego systemu nosi wszelkie oznaki samozaspokojenia, czy jak kto woli masturbacji. Z realiami nie ma to nic wspólnego, ale przyjemność jest zbliżona i ta namiastka wystarcza masom.

  Można więc rzec, że znaczna część Polaków bierze udział w wyborach, aby przeżyć demokratyczny orgazm, co zresztą media intesywnie potęgują.

  Wyniki wyborów są, jeśli pominąć i przemilczeć podejrzenie o ich fałszerstwo

  - https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/wyniki/sejm/pl

  Zwraca uwagę brak liczby głosów nieważnych, co każe przypuszczać, że zostały one zręcznie zagospodarowane przez komisje wyborcze, a po co się miałyby marnować.

  Nie znaczy to jednak, że ten system wyczerpał już wszystkie możliwości wyborów, jest rzeczą niepokojącą, że przy frekkwencji 61,74 % przynajmniej pozostałe 50% nie zostało zagospodarowane przez komisję wyborczą i leżą bezużytecznie odłogiem.

  - https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/frekwencja/pl

  a przecież zasady wyborów demokraycznych są od dawny niezmienne

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/#STali

  Dla mnie jest rzeczą niebywale zabawną, czytać tu zacietrzewione wypowiedzi licznych adeptów tego systemu na tema tej czy innej grupy operacyjnej na arenie państwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  choć nie mają zielonego pojęcia kto i po co powołał do życia te zabawne stwory, nazywane słusznie partiam, bowiem ich zadaniem jest podzielenie społeczeństwa na kawałki, części, aby tym łatwiej mu się dobrać do skóry.
  Partie wygrały - czyli wygrał system!
 • św. Globalus, Zniesienie zakazu lichwy
  .
  @demonkracja 09:33:03

  nazywanej nowocześnie procentem, jest zniszczeniem fundamenu nauki Jezusa, jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa. Lichwa jest bowiem realizacją niewolnictwa, a człowiek boży nie może być niewolnikiem innego człowieka, chyba że jest to czarci pomiot, no to tak należy go zakwalifikować i traktować, jako zbrodniarza, lichwa/procent jest bowiem zbrodnią w rozumieniu chrześcijańskim, a więc kim jest nasz ukochany papież JP II, czy może nie tak już kochani jego następcy BXVI i FI ?
  41 lat temu kard. Karol Wojtyła został papieżem!
 • 10-15% emigrantów wzięło udział w wborach
  .
  wyboru z reguły "mniejszego zła". Bardzo to optymistyczne w demokracji, że można wybierać pomiędzy mniejszym i większym złem. Emigranci z większą rezerwą odnoszą się do pojęcia "wolnych i niezależnych wyborów demokratycznych" i możliwości wyboru "mniejszego zła".

  "obie partie PO-PiS"

  POPiS jest jedną partią, partią MWF, ale o dwóch obliczach, w zależności od potrzeb i postawionych zadań. Kreacje na potrzeby kolaicji SLD, PSL, SP i etapu w rodzaju Palikokotek, Kukizków czy nowoczysnych Petru, wyczarowynych przez służby i organy z cylindra.

  "zdają sobie sprawę, że takie wydatki powodują zmniejszenie puli pieniędzy na inne cele.", w pierwszym rzędzie zdają sobie sprawę z tego, że zwiększają zadłużenie wobec MWF, a tym samym eliminują resztki swobody operacyjnej administracji w kraju.

  Na temat tradycji wyborów demokratycznych można przeczytać:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Zastanawiam się, czy w tych warunkach

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  jest możliwe dokonanie rozsądnego wyboru "mniejszego zła", tym bardziej, że licencja na panowanie nad wyborcami trwa co najmeniej 4 lata. Termin MWF dla nie znających go jeszcze patrz:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF
  Co emigranci mieli rodakom w ojczyźnie do powiedzenia?
 • Naszego kochanego papieża wśród przyjaciół ...
  .
  @demonkracja 07:49:26

  ... i wspólników, prezentuje demonstracja na przytoczonych zdjęciach.

  Nasz kochany papież dokonał wielkiej pracy, pracy tysiąclecia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  i mało kto z wiernych to zauważył i docenił, oh, wy udzie małego ducha, bowiem wiara jest zaprzeczeniem rozumu, co Polacy masowo potwierdzili:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
  41 lat temu kard. Karol Wojtyła został papieżem!
 • CEL GLOBALNY
  .
  @Laznik 08:52:35

  Jest też CEL GLOBALNY.

  - http://lotna.neon24.pl/post/150571,rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw#comment_1581309
  "447", czyli: Co się dzieje z polską ziemią?
 • Ano, "co z ziemią ?"
  -
  wskazówka zza wschodniej granicy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza
  "447", czyli: Co się dzieje z polską ziemią?
 • Cisza wyborcza czyli "mordę w kubeł"
  .
  "Cisza wyborcza zakłada, że obywatele to bezmyślne głupki"

  - https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/151070,po-co-ta-cisza-wyborcza#comment_1591613

  Wybory demokratyczne, to wybory ZŁA, nawet jeśli ma tu chodzić o "mniejsze zło", ale przecie zło. I to mniejsze zło może wyprawiać co mu się podoba przez całą kadencję. Ciekawe jak dalce musi ulec umysł degenracji, aby ten WYBóR ZŁA określić mianem "wyborów", gdzie żadnego wyboru dobra nie ma, i na dodatek "demokratycznych"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  Odpowiednia tresura jest w stanie tego dokonać

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_1
  Tresura ciszą wyborczą
 • "MATOLE ...
  .
  @lolo 18:40:03

  DO NIEDAWNA DŁUGI PO GIERKU PŁACIŁEŚ."

  Nie wiem skąd ty masz tę głęboką mądrość, aby innym wymyślać od matołów.

  1. W roku 2013, jak wyzanczeni do pełnienia funkcji zarządców nad Polakami przepuścili cały zaplanowany budżet, z nowym zadłużeniem ok. 40 miliardów złotych, ok. 10 miliardów dolarów, ówczesny wyznaczony na namiestnika finansów Rostowski złożył wniosek, aby wbrew obowiązującemu prawu finansowemu powiększyć twoje zadłużenie o dalsze 15 miliardów złotych. Było to karygodne bezprawie, ale wspólnicy ze wszystkich partii opozycyjnych w parlemencie naturalnie przepchnęli tę przestępczą ustawę finansową.

  Abyś wiedział jakie długi ty płacisz. Zadłużenie Polski po okresie Gierka, ostatnie lata tego okresu był internowany po puczu Jaruzelskiego i znanych wspólników, zadłużenie PRL wynosiło ok. 15 miliardów dolarów, po okresie Gomółli, ok. 1 miliarda, a więc wzrosło 15 razy.

  Zadłużenie Wolnej Polski wzrosło do kwoty gdzieś 330-350 miliardów dolarów, a wiec wzosło 20 krotnie. Nie zapominajmy, że grupy dywersji gospodarki PRL, kod operacyjny wywiadów zachodnich "NSZZ S"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  dołożyła wszelkich starań, aby zniszczyć gospodarkę narodową Polaków i przygotować ją do przejęcia przez firmy zachodnie, czego dokonano w ramach programu grabieży Polaków Sorosa, który otrzymał imię "prywatyzacji Balcerowicza". Bandyta Balcerowicz pozostaje nadla na wolności.

  Jedno się zgadza, faza Gierka była ważnym elementem przygotowania PRL do przejęcia Polski przez zachodnie korporacje, został on powołany do władzy istotnie po pierwszych ekscesach w Gdańsku. Bardziej inteligentni może dostrzegą w tym pewną korelację.

  lolo, wyzwiska nie mają miejsca w poważnej dyskusji, psy i chuligani powinni pozostać za drzwiami. Z uwagi na to, że twoja wypowiedź jest bezpodstawana i bez kultury, wymagane jest abyś przeprosił ełe.
  Polska szykuje się do nowego „Potopu”
 • Aby uspokoić wrogów
  .
  "Nasz stan gotowości uspokoi naszych sojuszników i odstraszy możliwych przeciwników"

  ma to szczególne znaczenie po tym, jak sojusznicze USA wystawiło do wiatru nie mniej sojuszniczych Kurdów w Syrii. Nie komentuję dalej, gdyż człowiek inteligentny zaraz zrozumie, a jełop nawet po komentarzu nic nie pojmie, jak choćby cała rzesza, mowa była o 10 milionach opętańców:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
  Polska szykuje się do nowego „Potopu”
 • Zadaniem pańtwa jest legalizacja i ochrona grabieży
  .
  @Laznik 12:42:32

  Warto się może przed tzw. "wyborami" zastanowić nad tym, jakie jest główne zadanie państwa, no bo co właściwie potwierdzamy w wyborych, pewnen państwo:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  Warto wiedzieć, co potwierdzamy.

  Głównym zadaniem państwa jest zagwarantowanie ochrony własności, bez państwa można by sobie zrabowaną rzecz samemu odebrać, ale w państwie odbywa się to w wielkiej procedurze prawnej, naturalnie, jeśli ma się dość środków na przekupstwo urzędników państwa, to można łatwo zadbać o to, że państwo stworzy odpowiednie warunki grabieży przez tzw. ustay.

  Pięknym przykładem realizacji idei państwa jest Rosja. Jak oligarchowie zagrabili majątek narodowy tego kraju, zwrócili się do bezpieki, por. Putin, aby przywrócili państwo, które
  1. zabezpieczy ich grabież przez inną grabieżą
  2. stworzy dalsze warunki grabieży.

  Władimir zaprosił oligarchów na rozmowę i zaproponował, dobrze, my będziemy dbali o wasz łup, ale na to potrzebujemy pieniądze. Kto i ile chce za to zapłacić ?

  Naturalnie także najwięksi grabieżcy niechętnie płacą państwu za pomoc w grabieży, dlatego oligarchowie wyrazili zgodę na, przynajmniej częściowe pałacenie podatków, no i aby państwo mogło z czym zacząć, poświęcili oligarchowie Chodorkowskiego i tak powstałlo źródło finansowania państwa Rosji, "Gazprom". W zamian za kooperację zagwarantowało państwo oligarchom legializację ich łupu jako "własność" i zgodnie z zadaniami państwa zagwarantowało im też ochronę ich łupu przed grabieżą jako "własność". Tzw. sytuacja win-win.

  W Polsce odbyło się to w dość podobny sposób, acz faza grabieży mienia społecznego, zaplanowanowana i zorganizowana przez agenturę Sorosa, otrzymała nazwę operacyjną "prywatyzacji Bacerowicza". Po grabieży wkroczyło państwo, szczególnie jego tzw. służby, i przemianowało łub z grabieży we własność i przeszło do ochrony tego łupu.

  Tu posiadacz jakiegoś ogródka działkowego oburzy się przecie, ale państwo ochrania przecie także moją własność. Tu trzeba wyjaśnić tym "posiadaczom własności", że państwo gwarantuje dorbną własność, jak długo nie jest niezbędna dla posiadaczy własności chronionej przez państwo, tzn. wielkiej. Jakiekolwie większe przedsięwzięcie, a jest to ZAWSZE przedsięwzięcie posiadaczy prawdziwej własności, jeśli wymaga terenu należącego do kogoś, może każdego pozbawić jego, jak mu się wydaje "własności".

  Nie od rzeczy jest tu przypomniećprzed tzw. "wyborami" przestrogę świnki:

  - https://pppolsku.files.wordpress.com/2017/03/swinki1.jpg?w=700

  W wyborach chodzi z reguły, przynjmniej u osób nie pozbawionych odrobiny zdolności myślenie, o wybór tzw. "mniejszego zła", dobro to nie może być ?
  Po co ta cisza wyborcza
 • Udział w głosowaniu to legalizacja uzrupatrów i oszustów
  .
  " nawołuję wszystkich do gremialnego wzięcia udziału w głosowaniu"

  Autor zdaje się igonorować ten fakt.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Naturalnie społeczeństwo powinno się masowo powoływać na fakt de facto bojkotu wyborów i i bezczelność tzw. "zwycięzców w wyborach" na nielegalny charakter ich funkcji.

  Niestety poziom wiedzy o demokracji i znaczeniu tego pojęcia jest praktycznie zerowy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  absolutnia większość przyjmuje za prawdę, to co im fake-media

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  do biednych łepetyn wtłoczą. Nawiasem mówiąc, pominięto w tym tekście dość ważny aspekt falszerstwa wyborów, które ma zawsze miejsce, także pod nadzorem tzw. "niezależnych obserwatorów", tu poleca sie cytowanę w pierwszym linku opinię jednego z największych demokratów XX. wieku i znawców demokracji Jśzefa Dżugaszwili nazywanego Soso.

  Można się naturalnie onanizować demokracją do woli, szczególnie w tak zjełopizowanym, synoniiim do zeuropeizownym, społeczeństwie ja to w Polsce.
  Po co ta cisza wyborcza
 • Program posiłku
  .
  prezentuje @Husky 22:53:02, ostatnio bardzo modne w mediach. Jak słusznie zauważył B. Brecht: "Najpierw żarcie a później moralność" Husky dowodzi po raz kolejny wysoki poziom kuchenny.
  Wojska amerykańskie w Polsce. Czy to jest zdrada?