Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • @Laznik 17:50:13 Autorstwo rysunku myszek
  .
  Ten rysunek myszek jest autorstwa LARGE + JIPEM, został zaczerpnięty z portalu globalresearch.ca,

  - https://www.globalresearch.ca/the-2020-worldwide-corona-crisis-destroying-civil-society-engineered-economic-depression-global-coup-detat-and-the-great-reset/5730652

  adaptacja ProstoPoPolsku. Portal podaje szereg faktów związanych z organizacją tzw. "pandemii".
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO
 • „Mord jest tak słodki”
  .
  "Na wzór kolczykowania bydła"

  "My też mamy PESEL"

  https://plausi.wordpress.com/2020/06/01/czlowiek-to-brzmi-dumnie#NaszPESEL

  "Obecne obłędne zachowanie społeczeństw w obliczu (tzw.) „pandemii”", o leczeniu:

  - https://plausi.wordpress.com/2020/09/24/kunst-liczenia-zmarlych/#SztLecz

  na tę zasadę powołują się bandyci, którzy zorganizowali tę tzw. "pandemię", że jedynie NASZ ORGANIZM LECZY SIę SAM czy MA SIę SAM UODPORNIć przez oddziaływanie na niego patogenem tzw. szczepionką.

  Preparaty genetyczne, jakie są wstrzykiwane osobom uczestniczącym w masowym eksperymencie z tymi preparatami, eksperymencie na ludzkich królikach doświadczylnych, myszki czy szczury można zachować, skoro jest tylu chętnych

  https://pppolsku.files.wordpress.com/2021/05/myszkipl.jpg

  „Kill Gates”, oto on i inni z tej bandy:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  „depopulację do poziomu 500 milionów osób ” wykute w kaminiu

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  „Mord jest tak słodki”, szczególnie mord masowy:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Odpowiednio wytresowane bydło rzeźnie pcha się samo do w rzeźni, ba włóczy się za oprawcą jak pies, jak tyle milionów „wyszczepieńców”.
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO
 • Zdolność pojmowania
  .
  @kula Lis 69 14:54:03

  "... upadek gospodarki i wprowadzenie autorytarnej kontroli"

  Całkiem podobnie jak po I. Wojnie n.p. w Rosji czy Niemczech, w tych ostatnich także po 1933. roku. Czyżby ci sami autorzy scenariusza ?

  - https://ryszard-opara.neon24.pl/post/161740,dzien-zwyciestwa-historia-i-przyszlosc#comment_1783880

  My wiemy to co prawda, ale absolutna demokratyczna większość wyborców nie jest w stanie nawet tego przyjąć do wiadomości, a cóż dopiero pojąć. Co prawda zdolność rozumienie barzdziej skomplikowanych relacji i przewidywania skutków nie jest towarem ogólnie dostępnym, to jest przywilej nielicznych, nielicznych także w tym forum. To tłumaczy, dlaczego tu tyle bezsensownego paplania.
  Finis Poloniae AD 2021
 • Czy to ma być naigrywanie się z ofiar ?
  .
  „podnieśli rękę na wnioski Trybunału Norymberskiego, na wysiłki społeczności światowej, która stworzyła uniwersalne instytucje międzynarodowe po zwycięskim 1945 roku. W związku z tym przypominam, że sam proces integracji europejskiej, podczas którego utworzono odpowiednie struktury, w tym Parlament Europejski, stał się możliwy tylko dzięki wnioskom wyciągniętym z przeszłości, jasnym ocenom prawnym i politycznym. A ci, którzy świadomie podważają ten konsensus, niszczą podstawy powojennej Europy.”

  „wysiłki społeczności światowej, która stworzyła uniwersalne instytucje międzynarodowe” to były jedynie wysiłki okupanta po II. Wojnie. „Trybunał Norymberski” nie był żadnym sądem, ale jedynie inscenizacją dla publiczności świata, bowiem nie objął

  1. największej zbrodni masowej II. Wojny: Hiroszimy i Nagasaki, otwierającej drogę do kolejnych zbrodni, jak choćby masowego zatrucia ludności cywilnej dioksyną w Wietnamie tzw. „orange agent”

  2. najbardziej zwyrodniałych sadystycznych zbrodni na Polakach na Wołyniu i w Katyniu.

  „proces integracji europejskiej” ma zupełnie inne uzasadnienie i źródło

  - https://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  i jego korzenie wyrastają z nazistowskiej tradycji jak widać.

  Rocznice są z reguły wykorzystywane do potęgowania zakłamania historii, są także okazją do oczyszczania jej z ekskrementów propagandy, 9 maja na to zasłużył, aby go uwolnić spod wielkiej kupy ekskrementów tzw. „historii”.

  - https://spiritolibero.neon24.pl/post/161734,testament-polityczny-hitlera#comment_1783885  Organizatorzy operacji „Pandemia” „niszczą podstawy powojennej Europy” i całego świata, bowiem czynią to globalnie i perspektywicznie

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  Jak w jednym z linków wskazano, patrz tekst pod tytułem „O zakończaniu wojny” , II. Wojna Światowa trwa nadal i jeszcze długo będzie trwała.
  9 MAJ 1945 DZIEŃ ZWYCIĘSTWA NAD NAZIZMEM.
 • Państwo i prawo
  .
  @Zawisza Niebieski 09:56:45

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  Prawo nie jest najważniejszym atrybutem państwa, za to jest uzasadnieniem przemocy, choć ta jest nierzadko sprzeczna z prawem, jak zresztą cały repertuar przemocy w ramach operacji "Pandemia", bazującej na oszustwie państwa, testy covid są jak wiadomo oszustwem a preparaty genetyczne nazwane szczepionką są zbrodnią, z uwagi na podstawową zasadę państwa prawa: "Lasciate ogni speranza O voi che entrate", jak wskazuje link

  - https://marucha.wordpress.com/2020/12/25/epidemia-neutronowa/#comment-933932
  W KANADZIE FASZYŚCI ARESZTOWALI POLSKIEGO PASTORA!?
 • Na czyje zlecenie dokonał Hitler i jego pomocnicy II. Wojny
  .
  z całym repertuarem niecności ?

  "Kontrowersyjna treść Testamentu Hitlera"

  Gdzieś czytałem, u A. Bullocka ?, że przed tzw. Anschlussem Austrii był rząd III Rzeszy na tyle niewypłacalny, że nie byłby w stanie zapłacić za paliwo do niezbędnych czołgów, gdyby jakiś bankier, ze cytowanych przez Hitlera środowisk, nie udzielił mu pilnie 6 milionów dolarów pożyczki.

  Bez dolarów z USA od "sympatyków" z kręgu klanu Rockefellerów (czyli też klanu R..) nigdy nie stałaby się NSDAP tym, czym się stała. Taka mała wskazówka, o ile pakt z Mołotowem (Skrjabinem) jest jeszcze zrozumiały, to jakie złe duchy zmusiły nazistów do napadu na ZSRR ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  Z tzw. „holokaustem”, który po 1945. roku miał się stać kluczowym czynem, też się Hitler niemało ociągał, choć można przypuszczać, że wyselekcjonowanie najbardziej zbrodniczych elementów spośród Żydów wschodnich dla wojny na BW i innych operacji, z jednoczesną eliminacją nieprzydatnego nikomu żydowskiego pospólstwa, było ważnym zadaniem, jakie otrzymał od finansujących go zleceniodawców z USA. Konferencja Wannsee odbyła się dopiero w styczniu 1942. roku. Przeszło 2 lata czekali naziści z wykonaniem tego kluczowego zadania.

  II. Wojna odbyła się wg podobnego scenariusza jak wojna Napoleona, tyle, że Hitler nie mógł nawet marzyć o św. Helenie, dlatego napisał testament. Któż mógł ten scenariusz im obu napisać ?

  Jeszcze przed wojnami Napoleona pewien założyciel klanu zdefiniował zasady demokracji:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  może należałoby tę myśl uwzględnić.

  Więcej o wojnie

  - https://Ryszard-Opara.neon24.pl/post/161740,dzien-zwyciestwa-historia-i-przyszlosc#comment_1783880
  Testament polityczny Hitlera
 • O zakończaniu wojny
  .
  I Wojna została finansowo zakończona dopiero w roku 2010., dopiero po prawie 100 latach została zapłacona ostatnia rata wspólnocie lichwiarzy za tę wojnę,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  osobiście mam wrażenie, że wojny na ogół, a wojny globalne (światowe) w szczególe, są podobnie jak pandemie organizowane przez tę wspólnotę, narody w wojnach pełnią jedynie rolę statystów i tzw. "mięsa armatniego", choć im przypisuje się zarówno wywoływanie jak też zwycięstwo w wojnach. Zwycięzcami nie są narody tylko organizatorzy wojen, zresztą prowadzą je do ostatniej kropli krwi wyciskanej z ludzkości, aż całość kredytów i wyliczonej przez nich lichwy została zapłacona.

  "zakończyła się II Wojna Światowa", zakończono główne działania wojenne, ukryte działania służb specjalnych były wszakże kontynuowane, n.p. wywiad USA przejął siatkę szpiegowską Gehlena w wojnie przeciwko krajom Europy Wschodniej, ale to już była następna wojna.

  Z uwagi na powyższe należy sobie uświadomić, że II. Wojna będzie jeszcze długo trwała.

  Przed paru miesiącami znany masowy zbrodniarz finansowy Soros przypomniał, że on zawsze domagał się, aby ludzkość zaciągała u wspólnoty lichwiarzy tzw. "wieczne kredyty", które inaczej niż dotąd kredyty wojenne nigdy nie podlegały by całkowitej spłacie, a jedynie lichwa (nazywana procentem/odsetkami) musiała by być płacona wiecznie lichwiarzowi. Soros był zdania, że Great Reset przy okazji zorganizowanej przez lichwiarzy tzw. "pandemii" jest niezwykłą okazją do obłożenia ludzkości "wiecznymi kredytami". Trudno nie przyznać mu racji.

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  "Kto, tak naprawdę, patrząc na fakty z niedawnej (oraz dawnej) historii - jest przyjacielem Polski..."

  Nie podejmuje się udzielić odpowiedzi na to pytanie, bo jakoś nikogo nie widzę w tej roli, nie mylić przyjaciela z chwilowym, zawsze tylko chwilowym, sojusznikiem. Wiem jednak jaka zaraza wewnętrzna jest największym o wieków wrogiem Polaków,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  zresztą nie bez wsparcia fajtłap tzw. elity szlacheckiej

  -https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  która zresztą sama padła ofiarą.
  Dzień Zwycięstwa. Historia i przyszłość
 • Zbrodnia masowa nazwana "pandemią"
  .
  @Tiamat 14:29:04

  "prawo do własnego potomstwa, jest nie tylko podstawowym prawem czlowieka. jest nakazem religii", prawem natury.
  związane z tym:
  "- szczepionki Gates'a okaleczyły tysiące dziewczynek ..." celem Gatesa jest likwidacja (mord) znacznej części ludzkości:

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Description

  wskazane przez Tiamat zbrodnie masowe Gatesa zezwalają wg. niego na redukcję ludzkości o 10-15%

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  Istotnie jednym z zadań NSZZ i tzw. "transformacji ustrojowej" było zbydlęcenie Polaków, ich dekulturyzacja, podobny cel otrzymali naziści w czasie II. Wojny, którzy razem z bandami Ukraińców otrzymali zadanie zniszczenia kulturalnego Polaków i ich inteligencji.
  Prof. S. Bhakdi: Ludzie muszą się bać, by dać się zaszczepić
 • Dr. Wodarg
  .

  widocny na jednym ze zdjęć ma też swój portal, który przez cenzurę został nawet na ok. 2 dni zamknięty jeszcze wiosną 2020

  - https://www.wodarg.com/

  Dr. Wodarg jest znany od lat ze swej opozycji wobec WHO i innych organów przemysłu farmaceutycznego. Był jednym z oskrżyciele wobec WHO i instytuji wspólniczych w roku 2010 po ich ekscesach z tzw. "pandemią" pod hasłem tzw. "grypy świńskiej".

  Operacja "pandemia grypy świńskiej" była jednym z wcześniejszych etapów przygotowania dzisiejszej ofensywy przeciwko ludzkości świata pod nazwą "Pandemia Covid-19",

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  bowiem ofensywa "Pandemia Covid-19" jest jedynie jedną z operacji w tej wojnie przeciwko ludzkości, o której otwarcie mówi Buffet,

  TO JEST WOJNA

  daleko straszliwsza niż wcześniejsze wojny Buffetów: I i II Wojna światowa.
  Prof. S. Bhakdi: Ludzie muszą się bać, by dać się zaszczepić
 • Liczby Covidowego przemysłu
  .
  obok przemysłu holokaustu otrzymała ludzkość kolejny przemysł: przemysł Covidowy, który równie obficie musi zaopatrzyć w pieniądze, i czyni to już ponad rok.

  Jedynie skromna banda przeszło 2 tys. miliarderów świata powiększyła swój majątek w ciągau roku pomiędzy 18.03.2020-18.03.2021 o 4 biliony dolarów:

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  spoóród tych 2 tys. jedynie 20 z nich przejęło z tego bez mała 20%, głównie w Chinach (ChRL ?) i USA. Wszyscy znają udział ChRL w przygotowniu tzw. "pandemii", mniej znany jest udział miliarderów USA:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • Chyba nie połowa
  .
  @Krystyna Trzcińska 14:33:07

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Interpretations

  "1. Zachowuj ludzkość poniżej 500 000 000 w nieustannej równowadze z naturą. " tzn. ok. 7%, to nie połowa.
  Wynaturzony gen Ordnungu
 • Dobrze jest przyjąć
  .
  „Bandera nie przebywał jako zwykły więzień, ale został umieszczony w tzw. strefie VIP ” podobnie jak więziony agent Piłsudski.

  Dobrze jest przyjąć prostą i dość oczywistą regułę, że wszelkie opozycje, grupy powstańcze i.t.p. są organizowane przez służby specjalne, taki OUN był przydatny wywiadowi ZSRR i II RP, jak też wywiadowi USA w czasach ZSRR, kadry OUN były natychmiast przejęte przez III Rzeszę, po jej upadku przez wywiady Zachodu. OUN był i jest rodzajem pucharu przechodniego.

  Mały obrazek jak to się robi z własnego podwórka:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Zresztą największym sukcesem tzw. ukraińskich nacjonalistów jest to, że mieszkańcy tej krainy, to lud bez ziemi.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  W innym miejscu już zwracano uwagę na to, że organizacje przestępcze w rodzaju nacjonalistów krainy U stanowią trzon sił przeprowadzających demokratyzację kraju, tak było też w Polsce, jak to przypomina pierwszy link powyżej.
  Stepan Bandera w jednym z raportów C.I.A. z 1951 roku
 • Banderowcy to umysłowe i moralne ścierwo
  .
  - https://ikulalibal.neon24.pl/post/161617,wczoraj-odwilz-dzisiaj-pozar#comment_1781696

  mieszkańcy krainy muszą zadać sobie pytanie:

  czy ścierwo może zbudować państwo ?

  Teren kontrolowany przez bandy banderowskie i żydowskie w Kijowie nie jest żadnym państwem, a jedynie symulacją państwopodobną. Mieszkańcy tej krainy mieli pecha, że wkroczyły tam bandy z USA, gdziekolwiek się one pojawią, tam jest nędza: Afganistan, Irak, Libia, Syria, .... Polska ?
  Nazistowski banderowski Katyń w Odessie 2 maj 2014 rok.
 • Banderowcy są znakomitym przykładem zjełopienia
  .
  ludności na terenach zwanych kainą U.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  Czy ten odrażający przykład nie podpowiada czegoś Polakom ?
  Wczoraj ODWILŻ dzisiaj POŻAR
 • To istotnie pandemia ... LICHWY
  .
  - https://ryszard-opara.neon24.pl/post/161465,religia-przyszlosci-swiata-kult-covid-czesc-2#comment_1779084

  lichwa jest od wieków podstawową bronią w każdej wojnie, w tej dopiero.
  Rozbuchany kult covida i covidioci
 • ŁUP w tej WOJNIE
  .
  przyniósł w ciągu tylko jednego roku 4 biliony dolarów jedynie 2 tys. miliarderów

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  tę WOJNę tak zapowiada Buffet:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  w tym celu zostały wstawione najbardziej zbrodnicze elementy do administracji centralnej krajów, n.p. w Polsce

  - https://www.gov.pl/web/premier/ludzie2

  czy w RFN

  - https://www.bundesregierung.de/breg-de/bundesregierung/bundeskabinett

  Francji

  - https://www.gouvernement.fr/composition-du-gouvernement

  z błaznem Macron

  i.t.d.

  Te organzacje zrzeszają elementy przestępcze, które podjęły się każdej im zleconej zbrodni, włącznie z tzw. wyszczepieniem ludzkości.
  Religia przyszłości świata „KULT COVID” Część 2
 • GUSła Oskara: "liczby niewiarygodne"
  .
  @Oscar 07:59:22

  "Odnośnik nie jest do stron GUSu"

  Gdyby Oskar i podobni zadał sobie trud zapoznać się z zawartością odsyłacza i na tej podstawie dane oceniać, to by zauważył, że zaraz na samym początku jest jak byk link do EUROSTATu, organu statystycznego UE, która zamieszcza jedynie dane, jakie mu GUS i podobne z innych krajów dostarczą. Znakomite źródło danych o przebiegu tzw. "pandemii" w krajach UE. Być może, że autor chciał wskazać polskim grajdołkowiczom, że także w Europie się coś dzieje.

  Ale po co zajrzeć do tych danych, wymaga nieco inteligencji i znajomości języka, jeszcze by się okazało, że tak starannie zbudowana własna wizja nie bardzo odpowiada danym UE. To się nazywa ograniczonością, powiedzmy poznawczą.

  Wspomniany link:

  - https://ec.europa.eu/eurostat/web/population-demography-migration-projections/data/database?node_code=demomwk
  Antyszczepionkowcy vs. szczepionkowcy - gdzie leży prawda?
 • ZYSK
  .
  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764
  ESG a Wielki Reset
 • W Grudziądzu testowano na Polakach
  .
  - https://d3konspiracja.neon24.pl/post/161076,operacja-psychologiczna-covid-19#comment_1770261

  skutek znany.

  Módl my się:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/

  Uznajmy wszakże pozytywną stronę ogłoszenia tzw. "pandemii" i infekowania populacji preparatami genetycznymi, nazwanymi obłudnie "szczepionka"

  - https://gps65.neon24.pl/post/161156,lockdown-i-noszenie-maseczek-zwieksza-ogolna-ilosc-zgonow#comment_1771764

  zgodnie zresztą ze słusznym przekonaniem organizatorów, że "to bydło i tak się nie połapie".
  SZPITAL COVIDOWY W GDAŃSKU I SZCZEPIONKI-TESTUJĄCE!?
 • Canaris i jego żydowskie powiązania
  .
  @fiesta 18:25:22

  Zanana jest z wielu publikacji historia rabina Joseph Isaac Schneersohna (Chabad-Lubawicz), który został przeszmuglowany na rozkaz Canarisa z zajętej przez Niemców Warszawy do Rygi i dalej do USA. Chabad pełni w ostatnich dziesięcioleciach ważne funkcje na rzecz żydowkiego zarządu imperium, tak n.p. miał będący za prezydenta w USA Wałęsa złożyć wizytę następcy tego rabina Menachem Mendel Schneersonowi.

  Wg. Wikipedia.de: Chabad złożyli w roku 2009. wniosek o przyznanie Canarisowi najwyższego odznaczenia Izraela "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata", przyznawanego Gojom, którzy przysłużyli się szczególnie żydowskim interesom. Sprawa ma być nadal w toku.
  Holocaust, biznes i obłuda - 05.04.2021.