Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Drab61

 • @Stara Baba 09:57:20
  Szanownej Pani pomyliła się Rosja ze Związkiem Radzieckim. Jest to dobra wiadomość dla żydostwa, które od lat pracuje nad przerzuceniem własnych zbrodni na Rosjan.
  Rosja rozpoczyna wojnę z Polską o prawdę historyczną
 • Wychodzi na to że prawda jest jak dupa.
  Każdy ma własną.
  Rosja rozpoczyna wojnę z Polską o prawdę historyczną
 • @kula Lis 69 20:31:43
  Były by jaja jak z nisko lecącego drona zaczął się na nich nagle jakiś proszek sypać ... nawet tak niewinny jak mąka. Zatratowali by się na śmierć :)
  Na ulicach Warszawy odbyła się wielka masturbacja.
 • @zbig71 00:09:58
  Nic nie wyjdzie. Putin w istocie nie upublicznił niczego co wcześniej nie było znane. To zdanie o budowie pomnika Hitlera w Warszawie na przykład było we wspomnieniach Lipskiego opublikowanych w latach '60
  Janusz Janusz Korwin Mikke: ważniejsze od podatków.
 • @Pedant 23:48:01
  Pisałem już że II wojna światowa była nieuchronna - dążyło do niej amerykańskie żydostwo żeby przejąć imperialną pozycją Anglii. Ale była do uniknięcia w Europie, wystarczyło nie wtrącać się w porachunki Hitlera z Traktatem Wersalskim. Tylko tyle. Od Francuzów Hitler, jak to udowodnił, mógł wziąć co chciał.
  Janusz Janusz Korwin Mikke: ważniejsze od podatków.
 • @zbig71 23:12:29
  Zainteresowanie Putina polską historią ma też swoje dobre strony, ale tylko dla mądrych, bo zainteresują się historią własnego narodu żeby zweryfikować "kłamstwa zimnego czekisty" o których tak ochoczo rozprawiał Morawietzky. Niejeden dojdzie do wniosku, że kłamstwa owszem były, ale ze strony Morawietzkyego. A głupi, no cóż, dołączą wraz z tym ostatnim do zgodnego chóru i będą ujadać na własną zgubę. Od dyrygenta aż bije zapach czosnku.
  A tak miedzy nami zna ktoś te wielokrotne kłamstwa Putina o których mówił Morawietzky ? Na pewno nie chodzi o Lipskiego bo jego słowa padły, nie wiem czy był antysemitą, ale pozostałe o nim słowa pasują jak ulał do całej sanacji. A Układ Monachijski i jego wpływ na wybuch wojny światowej ? To wszystko kwestia interpretacji. Równie dobrze można by powiedzieć że na wybuch wojny miał wpływ zamach majowy - bo utorował drogę do stanowiska ministra takiej swołoczy i świni jak Beck
  Janusz Janusz Korwin Mikke: ważniejsze od podatków.
 • Ozjasz Goldberg
  Wysłuchałem historyjki Michalkiewicza o tym skąd się wziął Ozjasz. Przyznam że nie przekonuje mnie. Bo jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji żeby sprawiła mi radość karykatura w postaci żydowskiego handlarza czymś tam na straganie, z pewnością też nie oprawił bym jej i nie powiesił na ścianie we własnym biurze. Michalkiewicz nie wyjaśnił też genezy samego nazwiska którym ta karykatura była podpisana a brzmiało właśnie Ozjasz Goldberg.
  Patrząc jednak na Mikkego sukcesy w wieloletniej hodowli narodowców dochodzę do wniosku że albo ktoś Michalkiewicza nabił w butelkę albo Michalkiewicz próbuje to zrobić z jaj słuchaczami.
  Janusz Janusz Korwin Mikke: ważniejsze od podatków.
 • @Oracz 13:21:40
  Bosak jest produktem stadniny (słowo chlew było by bardziej odpowiednie, ale pozostańmy przy stadninie, jako bardziej eleganckim słowie) w której niejaki Korwin-Mikke (p.v. Goldberg) dokonuje od wielu lat procesu kontrolowanej hodowli narodowców.
  Turcja i Rosja zjednoczą się przeciwko USA
 • Chcieliście Uni ?
  To teraz płaćcie rachunki za prąd. I cieszcie się że Unia jeszcze nie kazała opodatkować oddychania - bo to wszak też emisja złowrogiego dwutlenku węgla.
  Milionowe koszty wypłaty rekompensat,
 • @Alfax 15:17:53
  Być może istnieją kraje, które do zakupu wspaniałego amerykańskiego LNG czy najnowszych F-35 albo udzielenia zgody na eksploatację bez podatkową rud miedzi trzeba przymuszać tak drastycznymi metodami. My jednak żyjemy w cywilizowanym kraju gdzie wystarczy do załatwienia takich spraw jeden przyjazny telefon. Najlepiej od kogoś o sympatycznej aparycji burdelmamy ...
  USA czyli Imperium Dobra kontratakuje w Iraku
 • @stanislav 11:14:55
  "polska agentura w Armii Krajowej" - ???
  Armia Krajowa to była organizacja polska podlegała Rządowi RP na Uchodźctwie i wielu szeregowych jej członków głęboko wierzyło w jej patriotyczne przesłanie. Prawda była jednak inna. AK nie realizowała polityki polskiej tylko angielską czyli w istocie pro-sowiecką.

  "Okólnik generała Sikorskiego z 30 stycznia 1942 roku

  Nieodpowiedzialne jednostki wśród społeczeństwa polskiego w W. Brytanii atakowały i atakują wciąż zajadle układ polsko-sowiecki oraz nieznaną im zresztą politykę rządu R.P., idącą po linii współpracy z Sowietami i walki ze wspólnym i nigdy nieprzejednanym, a dla Polski niezmiernie groźnym wrogiem – Niemcami.

  Nie przebierając w środkach i nie licząc się ze zgubnymi dla Polaków w Rosji konsekwencjami, jakie tego rodzaju postępowanie mogłoby za sobą pociągnąć, prowadzą swoją akcję, najzupełniej sprzeczną z polską racją stanu.

  Wykorzystują przy tym emocjonalne nastawienie niektórych Polaków wobec Rosji oraz wszystkie trudności, na jakie natrafia rząd w swojej bardzo ciężkiej i realistycznej pracy, starają się przejaskrawić i wyolbrzymić każdy fakt, który mógłby świadczyć o wrogim stosunku Rosji do spraw polskich. Nie cofają się nawet przed publikowaniem tajnych dokumentów urzędowych, co służyć może jedynie Niemcom, a mogłoby oddawać usługi fałszywej grze Sowietów, gdyby taka istniała. Przed tą negliżującą najżywotniejsze interesy Rzeczypospolitej działalnością przestrzegam Polaków w W. Brytanii.

  Wszystkich obywateli polskich obowiązuje w tym względzie bezwarunkowa dyscyplina narodowa, tym konieczniejsza, że znajdujemy się na obczyźnie, gdzie mogliśmy się niejednego nauczyć. Wszyscy obywatele polscy bez względu na swe poglądy osobiste na Rosję Sowiecką, jej ustrój, politykę i gospodarkę, które wykazują nb. niejeden rys dodatni, muszą być podporządkowani, i to bezwzględnie, polskim interesom narodowym. A te nakazują im co najmniej wstrzymać się od wypowiadania wszelkich sądów nieprzychylnych o ZSRR i od rozpowszechniania wiadomości, które by mogły szkodzić naszym stosunkom z tym państwem.

  Rząd stoi czujnie na straży interesów Rzeczypospolitej. Wymaga on od Polaków posłuszeństwa i karności zbiorowej wobec Ojczyzny. Nie sięgając do środków mechanicznych, celem jej zrealizowania, wzywa do piętnowania warcholstwa, zabójczego dla sprawy."

  Tatar, jawny pro-sowietczyk został przysłany z Londynu z zadaniem wywołania powstania w Warszawie. Powstania które nigdy wcześniej nie było planowane. Plan "Burza" pierwotnie nie obejmował walk w Warszawie. Oczywiście wszystko idzie ubrać w patriotyczne frazesy, a głupotę przedstawić jako powód do chwały, szczególnie w wersji dla młodzieży.
  Ekspresowe déjà vu z bliskiej historii
 • @rumpelsiltskin 15:06:27
  "Działania prawne dawno już się wyczerpały..." - też jestem tego zdania ! ze zbójem się nie wygra stosując zasady, które ten zbój stworzył
  Art.4 Każdy Posłem - bezpośrednia inicjatywa ustawodawcza
 • @interesariusz z PL 10:46:37
  System stypendialny dla studentów studiujących w Polsce jest tak skonstruowany, że większość pieniędzy jest kierowana do Ukraińców, mało kto o tym wie
  Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800
 • @interesariusz z PL 10:40:44
  piloci wznoszącego się samolotu mają raczej problem z obserwacją świateł na ziemi
  Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800
 • @Pedant 09:16:21
  Przeczytaj "Nie trzeba głośno mówić" J. Mackiewicza a dowiesz się jak było. Bo było inaczej niż nam się mówi. Książka zakazana w PRL, w III RP sądownie przemilczana.
  Ekspresowe déjà vu z bliskiej historii
 • Czytam to ...
  i rzygać mi się chce jak widzę co to euro-pejstwo wyprawia. Proszę nie publikować zdjęć Najsztuba bo obrzygam lapka.
  Na ulicach Warszawy odbyła się wielka masturbacja.
 • @Anna-PK 20:23:42
  "Nie było żadnego porozumienia, ani umowy między dowódcami Powstania Warszawskiego a wojskami rosyjskimi o kooperacji czy pomocy." owszem to prawda. Powstanie Warszawskie wywołała jednak sowiecka agentura w strukturach AK. Dowodów pewnie na to nie ma, bo w działalności agenturalnej dowodów się nie pozastawia. Pozostają poszlaki. Tylko czy Polacy są w stanie przyjąć prawdę, że AK była organizacją prosowiecką ? Może by Polakom oczy otworzyło by porównanie AK do "Solidarności" gdzie doły myślały jedno a góra robiła co innego ? Tym bardziej że w obu przypadkach "góra" jakby rasowo tożsama była.
  Ekspresowe déjà vu z bliskiej historii
 • @Monaco 23:28:36
  Monaco - może byś mi bana zdjął ?
  Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800
 • @Anna-PK 23:17:03
  nie widziałem, ale zawrócenie takiego samolotu to są kilometry przestrzeni, z pewnością więc opuścił korytarz ścieżki wznoszenia. Pytanie tylko czy piloci mieli tego świadomość, bo z uwagi na ciemność startowali wyłącznie na przyrządach, bez możliwości wzrokowej weryfikacji ich wskazań.
  Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800
 • @Jasiek 22:18:04
  To że Iran się przyznał do zestrzelenia tego samolotu nie oznacza że wina leży po stronie Iranu. Zastanawiające jest oświadczenie ukraińskiego prezydenta, ogłoszone już po przyznaniu się przez Iran do zestrzelenia samolotu "Ukraina domaga się pełnego przyznania do winy" - to znaczy czego ?
  Kluczowe jest pytanie jaki czynnik sprawił, że operator systemu rakietowego zakwalifikował ten samolot jako zagrożenie, podczas gdy wcześniej startujące samoloty, w tym Cargo Lufthansy nie. I jaki był powód zerwania łączności operatora z dowództwem.

  Nie wiem czy tak jest, ale cała sprawa śmierdzi prowokacją pewnego małego państwa, położonego na ukradzionej ziemi, bo w istocie na całej sprawie tylko ono odniosło korzyść dzięki wizerunkowej szkodzie Iranu. O państwie tym mówi się że to ogon machający psem, w istocie posiada ono dostęp do technologii firm amerykańskich, w tym zapewne Boeinga, oznacza to możliwość zdanego wpływu na parametry lotu produkowanych przez tą firmę samolotów.
  Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800