Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze thisisnotajoke

 • @skua 13:24:05
  pitu pitu, marzenie ściętej głowy.
  Żal mi takich ludzi jak Ty ,rzadko się tu udzielam ale gdy pojawiają się takie elementy jak Ty i podobni ( piszę z dużej litery "Ty" ponieważ kulturalny ze mnie człowiek ) to warto coś skomentowac.
  Najpierw poczytajcie trochę ,posłuchajcie mądrych ludzi jeżeli to możliwe postarajcie się wyciągnąć logiczne wnioski (ale raczej w to wątpie ).
  A raczej twoje wypowiedzi na temat obecnych wydarzeń to nawet nie bajki dla dzieci ponieważ nawet one przedstawiają większą wartość merytoryczną. Jak w ogóle ludzie tacy jak Ty możecie mieć pojęcie o geopolityce a w szczególności o takim państwie jak Rosja i sami Rosjanie.

  Pozdrawiam wszystkich z otwartymi umysłami ;)
  Zakończenie wojny domowej na Ukrainie 6.09.2014r.?
 • Smutne to...
  Jeszcze do niedawna wypowiedzi na tym forum były na temat i rzeczowe,ludzie dzielili się informacjami i ciekawymi linkami nie było ubliżania i wyzwisk.Każdego dnia czytałem wypowiedzi i komentarze i wszystko było ok. Lecz ostatnio zaczeło się robić momentami wręcz nieznośnie.Kilku ludzi wpuściło tu jad i zaczeło się coś psuć.Mam nadzieje że ktoś tu trochę przewietrzy i wszystko wróci do normy.

  Pozdrawiam wszystkich i wyrazy szacunku dla wszystkich którzy tworzą ten blog.
  Ukraina- wojna domowa 02.09.2014r.
 • @brusek 22:25:09
  Ok dzięki wszystkim za info.Mam nadzieje że będą tak gnębić ukrów że sami się wyniosą.
  Ukraina- wojna domowa 18.08.2014r.
 • pytanko
  Na początku witam wszystkich i podziękowania dla ludzi którzy tworzą neon24 tak trzymać. Od kilku tygodni czytam wasze artykuły i przyznam się że są one naprawdę potrzebne aby ukazać rzeczywistość jaka jest naprawdę a nie tą śmieszną propagandę i papkę z naszych szanownych mediów publicznych. Popieram powstańców i jestem za tym aby w końcu zakończył się ten konflikt i mogli stworzyć swoje państwo.
  A teraz mam pytanie do was czytam te wszystkie artykuły tu i na innych portalach i nie znajduje informacji co się dzieje na ziemiach odbitych przez ukrów jak reaguje ludność jak ich witają czy są za ukrami czy za powstańcami?

  Pozdrawiam
  Ukraina- wojna domowa 18.08.2014r.