Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leo32

 • @Repsol 00:03:13
  niech pedałują w którą chcą stronę, są zupełną mgłą, kiedyś przeczytałem bełkot kodiaka, szkoda gadać, co nie oznacza ze z tą opinią się nie zgadzam bo akurat trafna analiza się mu przytrafiła widać:) ogólnie wydaje mi się że tu strasznie agenturą waniajet dlatego ponawiam pytanie jak zlikwidową tutaj konto?
  Żeby sprawa była jasna.
 • @lorenco 23:37:19
  Bawić się możemy ale "są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły":)
  http://mindservice.prawynurt.pl/polityka/opinie/wscieklizna-ruszkiewicza,1782.htm
  bo nie lubię jak mnie ktoś bezpodstawnie obraża i sam nie używając mózgu nakazuje używać go innym :) a mówiłem że coś tu brzydko pachnie, dziwne to jest gó..no, jak nie śmierdzi.
  Żeby sprawa była jasna.
 • @mania przepraszania 23:08:09
  Mania nie tylko Twoja opinia, pewnie zaraz usłyszysz że "wypisujesz zwykłe głupoty i pomówienia. A swoje dobre "rady" wsadź w buty." jak usłyszałem w tym wątku wcześniej od J.R. kiedy podjąłem temat dr. Opary. Nooooo ale to co zapodał @Max von Stirlitz, powala. Sory, ale zna ktoś sposób na usunięcie stąd konta?
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:38:29
  No i też fajnie że nie musisz czytać, ja nie znałem więc przeczytałem, poznałem opinie i zapragnąłem się nią podzielić z innymi bo może mój mózg czegoś tu nie ogrania:) I to też jest piękne że Panowie chcą zrobić coś dobrego i to wcale nie dla Rosji czy innego mocarstwa, jednak jednoznacznie z tego nie wynika co dobrego i dla kogo, wynika mi jednak że może AdNovum nie mieścił się jednak w ramach tej dobrej roboty i trzeba go było wyeliminować.
  W świetle zdania "Jeśli ktoś uważa inaczej to niech zawczasu rezerwuje sobie miejsce gdzie indziej" proponuję jednak AdNovum zarezerwowanie sobie miejsca gdzie indziej bo tu na powyższym zdaniu dobra robota wraz z wolnością słowa się kończy.
  Pozdrawiam wszystkich pro AdNovum, nie pozdrawiam Panie J.R. - bez odbioru:)
  Żeby sprawa była jasna.
 • @lorenco 14:18:53
  :) dzięki lorenco za użycie zgodnie z dyrektywą J.R. mózgu:) o to i właśnie chodziło :) od wczoraj obserwuję zresztą dość dziwne tłumaczenia J.R. o niezgłaszanych nadużyciach, najpierw braku, potem dwóch zgłoszeniach potem niby czterech, pomimo meili AdNowum niby niedostarczonych wiadomościach jak mawiał klasyk z "Misia" coś tu śmierdzi :)
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:58:05
  Uderz w stół a nożyce się odezwą... nie wiem czy byłeś pod tym linkiem i czy się dobrze wczytałeś w odpowiedź do artykułu Dr. Opary, który ocenia ostatnie 23 lata tzw. “transformacji ustrojowej” w naszym kraju,użyj własnego mózgu i połącz to z atakiem na AdNovum - i może to jest to drugie dno..?
  Żeby sprawa była jasna.
 • @AdNovum 11:51:57
  W necie znalazłem taki temat:
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=16868
  w nim odpowiedź:
  Zygmunt Wrzodak do pana Dr. Ryszarda Opary
  Posted by Marucha w dniu 2012-04-20 (piątek)
  Nie chcę snuć teorii spiskowych ale... hmmm, sprawa niby już stara jednak kilka rzeczy zastanawiających zwłaszcza w temacie podejścia do Rosji, pozdrawiam.
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Magia 20:39:19
  Rzadko udzielam się na blogu ale jak setki innych czytam codziennie od jakiegoś czasu i uważam ten blog za jedyną alternatywę dla innych łżemendiów. Uważam ze nie ma co zaśmiecać jeśli się nie ma czegoś istotnego do przekazania, a w tej chwili mam i zgłaszam do usunięcia kolesia Zorrana za przesyłanie spamu, nie życzę sobie wiadomości od gnoja i taką też informację zwrotną odesłałem.
  Pozdrawiam AdNovum życzę wytrwałości i oczekuję szybkiego powrotu, czasem nawet w pośpiechu bez czytania "5" przybijałem :)
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • Radio Ram Wrocław
  Audycja "Muzyczne ja" - Jędrzej Morawiecki - naukowiec, reportażysta, współpracownik „Tygodnika Powszechnego”, „Polityki”czy „National Geographic, znawca Rosji, zdobywca licznych nagród, autor 7 książek.
  O dziwo, słucham sobie a tu melodie i teksty prosto z Rosji, człowiek mówi o pięknie i normalności tego kraju, czyli jednak można bez rusofobii w mediach:)
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @lorenko 00:28:35
  Nie przesadzaj w drugą stronę i nie doszukuj się podtekstów u siatkarzy, nie wiem czy 40 lat temu też tak skakali i czy polscy siatkarze zawsze tak skaczą na podium, wygrali i dokonali tego czego nie dokonali inni sportowcy od dawien dawna.
  Wojna domowa na Ukrainie 21.09.2014r- 15 dzień rozejmu.
 • @lorenko 23:58:38
  Nie na temat wiem wiem, to było coś ponad na arenie światowej jeśli chodzi o wygraną, politycznie straszny smog jeżeli chodzi o Rosję, wygrali z nimi i wszystkimi sprawiedliwie ale te gwizdy, nagonka na Spireiego (moim zdaniem powinien tego pisola oszczać nie tylko opluć) lekko przesadzona, cóż nasze łżemedia przechodzą same siebie żeby obrzydzić Rosję. Jedno jest pewne dwa razy w turnieju pokonać Brazylię, to jak objechać Hamilltona i wygrać z Djokoviciem :)))
  Wojna domowa na Ukrainie 21.09.2014r- 15 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 23:27:49
  to jest sukces naszych piłkarzy i... 25 lat wolności :))))
  Wojna domowa na Ukrainie 21.09.2014r- 15 dzień rozejmu.
 • @brusek 22:38:44
  A tak było pięknie.... i nagle pojawił się red bull komorowski 25 lat wolności i... reklamy... cały czar prysł... no i chyba to byłoby na tyle.
  Wojna domowa na Ukrainie 21.09.2014r- 15 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 14:28:39
  Jak się ma takich taktyków typu Semenchenko
  "prowadzenie wojny jest sztuką i trzeba się jej nauczyć. To bardzo dziwne, że ludzie z wykształceniem akademickim utrzymują atak, podobnie jak marszałek Żukow - w łup (od przodu)."
  Jak najbardziej należy pisać ze manewry już okazują się sukcesem – obyło się bez ofiar:))))))
  Nic tak nie poprawia nastroju z rana jak filmik ze strategiem Semenczenką :))))
  Wojna domowa na Ukrainie 10.09.2014r- czwarty dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 12:38:26
  Czy mnie oczy nie mylą, 0:48 tego filmu czy to nie pies doberman???
  Wojna domowa na Ukrainie 7.09.2014r- pierwszy dzień rozejmu.
 • Kabaret
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukrainski-minister-obrony-rosjanie-ponosza-ogromne-straty-chowaja-ich-w-zbiorowych/sfc38
  Trup rosyjskich żołnierzy ściele się gęsto że w zbiorowych mogiłach ich chowają :))))) nic tak nie poprawia humoru z rana jak kabaretowe materiały na onucy
  Ukraina- wojna domowa 29.08.2014r.
 • mendia dementują
  huhuhu czołowe łżemendium tvn24 właśnie podało dementi w sprawie wjazdu rosyjskiego sprzętu i wojska jizasss co się dzieje tak w biały dzień i na wizji odszczekali :))))))))
  Ukraina- wojna domowa 20.08.2014r.
 • @Repsol 22:35:25
  Nie musi ich ogrywać bo i nie ma kogo, pieski szczekały i szczekać będą, on raczej nawet ich nawet nie ignoruje, po prostu są tak mali i nieważni że nawet ich nie zauważa, ot takie robaki w jabłkach :))))
  Ukraina- wojna domowa 14.08.2014r.
 • onet odtrąbił inwazje:)
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/brytyjscy-dziennikarze-rosyjskie-pojazdy-wojskowe-przekroczyly-granice-z-ukraina/4vclq
  Ukraina- wojna domowa 14.08.2014r.