Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Triphaze

 • @mania przepraszania 00:08:24
  Dokładnie też tak myślę. Z drugiej strony widzę wypływ oświadczeń na temat ''polskich najemników'' zarówno na stronach Noworosji jak i rosyjskich kanałach i do tego te ''ludowe'' oświadczenia o załodze czołgu.
  Ukraina- wojna domowa 02.09.2014r.
 • @adalbert05 22:26:34
  Albercie chodziło mi o film z tego komentarza pod postem o zakrwanionych ubrankach w paczce do Poroszenki

  https://www.youtube.com/watch?v=uTMBpjTw2O8

  * Yelena Grab1 godzinę temu

  Polscy najemnicy i polskie regularne wojsko walczyli w Noworosji, jest film video, na którym Polak – czołgista strzela z działa czołgowego. Kiedy armia Noworosji przeszła do ofensywy, oni ze strachu stanęli po stronie Noworosji. Poza tym ich prezydent, mówiąc, że: „My dobrze wysysamy z USA” miał na myśli dokładnie to, że Polaków, jako członka NATO prowadza na rzeź w tej wojnie.

  Dokładnie chodzi mi czy ktoś widział ten film''na którym Polak - czołgista strzela z działa czołgowego''. Ogladamy na forum setki różnych materiałów ale skoro jest to tak dostępne że nawet YelenaGrab1 to widziała to nie wiem jakim cudem to przegapiliśmy. Tak samo jak film z 19:43 stwierdzają że załogę czołgu stanowili Węgrzy i Polacy, co jest bardzo poważnym zarzutem i nie jest poparte żadnym dowodem nawet zdjęciem rzeczy osobistych.
  Ukraina- wojna domowa 02.09.2014r.
 • Wszyscy krewcy komentatorzy
  Kończcie tę żenującą dyskusję. Wracamy do tematu. Co tam w Donbasie?Chciałbym zobaczyć ten film z ''polskim'' czołgistą strzelającym w Doniecku, o którym, było w komentarzu artykułu na wolnej-polsce, ma ktoś link do tego? Wszystkim polecam w końcu opanowanie emocji bo propaganda po każdej ze stron jest olbrzymia i do prawdziwa wojna informacyjna. Występ Motoroli na pewno mu w Polsce sympatyków nie przysporzy, ale skończmy już o nim.
  Ukraina- wojna domowa 02.09.2014r.
 • @kkkkk 21:16:10
  Dokładnie tak to leciało:) druga zwrotka.
  Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
  obca dłoń ich też nie przekreśli,
  ale krwi nie odmówi nikt:
  wysączymy ją z piersi i z pieśni.
  Cóż, że nieraz smakował gorzko
  na tej ziemi więzienny chleb?
  Za tę dłoń podniesioną nad Polską -
  kula w łeb!
  Ukraina- wojna domowa 02.09.2014r.
 • @Forged 20:45:30
  Jeśli czujesz czosnek sprawdź, może Ci coś gnije w spiżarni. Wypominanie komuś pochodzenia i wycieczki osobiste, jest nie na miejscul.Zechcę tylko przypomnieć koledze, że np. w przedwojennym WP też służyli oficerowie pochodzenia starozakonnego i nie można odmówić im ''polskości'' np. ppłk. Lipiński czy też gen.Bernard Mond. Oni także, za Wolną Polskę przelewali krew.
  Toczycie tutaj zaciekłe boje tylko dlatego, że gość pseudonimem Motorola, jest fantastą i wyobraża sobie że tymi swoimi Gradami dojedzie do Polski, tylko dlatego że rosyjski wicepremier musiał poczekać na lotnisku w Bratysławie, aż prześlą odpowiednie dokumenty (z tego co mi wiadomo tojednak rosjanie nie dopilnowali papierologi i zgłosili lot jako wojskowy), format przewinienia nie ten a i zapowiadana kara nieadekwatna.Mimo iż uważam że strona Polska wykazała się może nazbyt dużą biurokracją to jednak rosyjskie media sprytnie to wykorzystały zrzucając winę w całości na stronę Polską. Mniej więcej w 12 godzin po tym fakcie zaczęły pojawiać się coraz częściej pogłoski o polskich najemnikach, o haubicach itd. Na froncie cały czas ktoś filmuje, filmują jak przesłuchują jeńców, zdobyty sprzęt, ofiary, dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o Polakach lub nie zamieścił ich zdjęć? Może wszystko przed nami a może jednak nie?Mniejsza jednak o to, uważam że tzw. Motorola grubo zapędził się z komentowaniem pod adresem Polski i Polaków, a usprawiedliwianie go że miał na myśli władze to już zupełna groteska. Uważam także że przez ludzi z Noworosji będziemy zawsze postrzegani jako ''zły zachód'' i '' złe nato'' ( wystarczy poczytać komentarze na ytubie pod filmami czy nawet na stronie Novorosji) i nie jest to nasza zasługa jako społeczeństwa (chociaż może części bo sami glosujemy), ale osób nas reprezentujących. Zastanówmy się czy sami możemy coś zmienić i coś z tym zrobić.
  Ukraina- wojna domowa 02.09.2014r.
 • Salonowa prawica- Pierwszy Głos Rozsądku
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rafal-a-ziemkiewicz-w-interesie-polski-jest-by-ta-wojna-trwala-jak-najdluzej/nd007

  Rafał Ziemkiewicz o wojnie na Ukrainie. Ciekawa ocena, jak przeczytacie to zagłosujcie pod artykułem w sondzie.
  Ukraina- wojna domowa 01.09.2014r.
 • @hetman koronny 11:29:30
  https://www.youtube.com/watch?v=umkJBX2hFRM ten film juz był tutaj ale nie zwróciłem wówczas uwagi na odznaczenie które ten Ukrainiec ma wpiete w mundur od 0:51. Zreszta sami zobaczcie. Cekaw jestem skąd on to miał.
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @Forged 23:47:16
  Настя Соколова powiem Ci że dobry link no no no :)
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @Zbyszek Stell 20:04:30
  Jest okazja trzeba wypić:), w końcu będziemy mieli jakąkolwiek zmianę choćby personalną. Obawiam się jednak, że będzie to ktoś z tej 2 ki - Kopacz, Siemioniak.
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @AdNovum 19:52:56
  Kiedyś ktoś użył takiego sformułowania w stosunku do króla Poniatowskiego, zastał Polskę murowaną a zostawił rozebraną.
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @mania przepraszania 19:31:33
  To była szkoła w Słowiańsku. Doszły do was już słuchy, że UE ma nowego PrezydentA?:)))))))))
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @andy maj 18:54:11
  Podobno. Tylko dlaczego ma te same oznaczenia co Ukrowskie tanki? Separatysci nie malują pasów na pojazdach.
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @Torin 16:58:05
  http://www.tvn24.pl/praktycznie-rosja-jest-w-stanie-wojny-z-europa,463448,s.html no cóż skoro na Ukrainie jest wojna to pewnie szła tokiem rozumowania prezydent Litwy. Litwy której nawet nie stać na to żeby za własne pieniądze bronić swojej przestrzeni lotniczej.
  Ukraina- wojna domowa 30.08.2014r.
 • @bipaw 08:52:03
  Jeśli chodzi o Wałęse, to można powiedzieć że jego epotka była ''wałęsizmem":) A tak jakbys sam chcial kiedys zbadac temat to polecam Wałęsa człowiek z teczki Cenckiewicza, bardzo dobra książka. Jak widać nie doszło do procesu po jej publikacji mimo licznych zapowiedzi.
  Ukraina- wojna domowa 29.08.2014r.
 • @szczurobronny 14:05:21
  Chciałem wrzucić ale byłeś szybszy:DDDDD
  Ukraina- wojna domowa 29.08.2014r.
 • @Reiner 10:37:52
  Przecież to nie jest tajemnicą i też dyskutowaliśmy na tym portalu że separatyści dysponują również bronią która nie pochodzi z zasobów ukraińskich
  Ukraina- wojna domowa 29.08.2014r.
 • @szczurobronny 10:16:28
  Powinien dodaj jeszcze :
  ''Przypomniał, że Ukraina nie jest członkiem NATO i w związku z tym USA nie mają traktatowych zobowiązań do jej obrony. USA będą wspierać Ukraińców dyplomatycznie i finansowo, by pomóc im uporać się z trudną sytuacją, dlatego podejmujemy nieustające wysiłki aby roztoczyć najwyższą pieczę nad przechowywanym u nas ukraińskim złotem''.
  Ukraina- wojna domowa 29.08.2014r.
 • @AlexSailor 09:22:15
  Moglibyśmy im podesłać jabłek:)zrobiliby sobie biogazownie:DDDDDDD
  Ukraina- wojna domowa 28.08.2014r.
 • @Repsol 20:55:39
  u mnie też nie działa
  Ukraina- wojna domowa 28.08.2014r.
 • @AdNovum 07:14:07
  Tradycyjnie już od dłuższego czasu zaczynam swój dzień od kawy i lektury wieści z frontu na Adnovum. Co tam dzisiaj nowego?
  Ukraina- wojna domowa 27.08.2014r.