Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @kula Lis 69 19:15:40
  cyt,: "Wstyd mi, że kiedyś broniłem PiS-u, ale już tego robić nie będę. PiS, PO jedno zło - jak głosi popularne hasło."

  Jak to dobrze że się wreszcie odnalazłeś Kulo Lisie. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
  PZDR
  "Polska w cieniu żydostwa". Zatrzymanie Jacka Międlara
 • Wszystko zgodnie z planem;
  To nie przypadek, że ci którzy wychwalają dziś syjonistyczno kleptokratyczny reżim Putina bronią też "osiągnięć" socjalizmu, stan wojenny i Jaruzelskiego. Przecież to socjalizmem spowodowano zmianę stasunków społecznych i własnościowych, komasację wszelkich dóbr prywatnych i narodowych, aby potem w drodze tzw. transformacji było się czym uwłaszczyć zarówno w Polsce jak i w Rosji.
  13 grudnia roku pamiętnego...
 • @1abezmetki 13:54:03
  Paru tutejszych kremlowskich politruków latami w mozole kultywowało sielankową narrację dotyczącą klki Putina i jej "osiągnięć", aż pojawił się wróg nad wrogami niejaki Bezmetki, który wszystkie te wysiłki nawet jednym przemyślanym wpisem obraca w perzynę. Niestety nie mają wśród tutejszych rozkułaczonych z rozumu czekistów nikogo, kto mógły chociaż próbować w debacie na argumenty stawić mu czoło, więc posuwają się do starych sprawdzonych metod, zastraszania i eliminacji. Tu, psia nędza, zataja się przez tłumem maksymę "myślę, więc jestem". Zastąpiono ją maksymą "myślisz, więc cię nie będzie".
  PZDR
  O amerykańskiej bestii zapędzonej w kąt
 • @Husky 19:36:54
  cyt,: "Manipulacje "Monaco"
  Sorry, Ale to nic nowego, Un tak ma"

  Został skarcony. "Mo na co" zasłużył :-)
  Manipulacje "Monaco"
 • @1abezmetki 13:00:13
  Bardzo ładnie to ująłeś, ale niestety Twój głos jest głosem wołającego o ścianę :-)
  PZDR
  Manipulacje "Monaco"
 • czas dziękczynienia;
  Koniec przewodu pokarmowego Ławrowa znajduje się na wysokości początku przewodu pokarmowego Trumpa po to aby Trump mógł cmokać Ławrowa w rowa aż mu się nos schowa w podzięce za pomoc w wygraniu wyborów :-)
  Dyplomatyczny skandal
 • @Andrzej Tokarski 19:54:07
  Stare góralki powiadają że chłop musi być na 4 "ŁO":
  łobrotny
  łobmacliwy
  łoguniasty
  łobcy
  :-)
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • @Lotna 17:04:14
  cyt.: "No ale przecież chodzi o to, żeby płcie skłócić ze sobą, żeby kobiety nie ufały mężczyznom - i z wzajemnością, co doprowadza do przedmiotowego traktowania partnerów."

  Już stworzono sytuację, że męźczyźni boją się kobiet, a kobiety mężczyzn jako potencjalnych drapieżców, bez wątpliwości dybiących na ich cnotę czy majątek. Tworzy się fałszywą narrację jokoby mężczyźni i kobiety stanowili z definicji dwa sprzeczne w dążeniach (a nawet wrogie sobie) gatunki homo sapiens. Ileż to mniej rodzin zostanie założonych z tego powodu, ile mniej dzieci się narodzi (jedno z narzędzi depopulacji).
  Wychodzi więc na to, że najbezpieczniej jest walić konia czy kobyłę surfując porn na internecie, wrzucać własne sex filmiki do sieci i obserwować "lajki" przy nich świadczące o "powodzeniu". Co widać po eksplozji tego zachowania w internecie zarówno wśród młodych jak i starych.
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • @Lotna 15:20:43
  Brawo Lotna za wszystkie Twoje komentarze. Aczkolwiek uważam, że prawo w krajach kontrolowanych przez sanhedryn zostało w ostatnich latach celowo wypaczone (brak przedawnienia, brak ochrony mężczyzn przed próbami fałszywego oskarżenia, paradoksalność pewnych przepisów, medialne prania mózów pod zadaną nową ideologię i publiczne lincze przed wydaniem wyroku, itp. patologie prawne). To wypaczenie nie znoszące wszelkiej krytyki jest analogiczne w swym rodowodzie i celu do: "globalnego ocieplenia", "antysemityzmu", "przymusu szczepionkowego" mowy nienawiści", "genderyzmu" i tym podobnych wynalazków. Są to nowe narzędzia wprowadzone równocześnie jak na komendę w w/w krajach do dyscyplinowania gojów i nieograniczonej możliwości generowania "haków" na szbasgojów.
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • Fatal Attraction ?
  cyt.: "Uważam też np., że w 1939 roku - Polska powinna pójść drogą pragmatyzmu - z Niemcami..."

  W sumie to szokujące stwiedzenie nieźle odzwiedciedla Pańskie podejście do życia oraz to co w jego wyniku potem Pana spotykało i nadal spotyka.
  Po prostu pociąga Pana "seks z modliszkami".

  PS: kiedy ostatnio rozmawiał Pan Doktor z Panem Bogiem na plaży ?
  Rok 2....? „Myśli moje - nieuczesane”. Odcinek 4. Ostatni.
 • Doczekaliśmy czasów
  że w Auschwitz znów przebywają żydzi, wprawdzie rotacyjnie (parę zmian dziennie) ale jednak. Też cierpią, bo prześladują ich Hejtlerowcy. Tym razem mają jakby muchy w mięsistych nochach, są bardziej grymaśni i roszczeniowi. Może warto aby im umożliwić w barakach "room service" i "mini bars" :-)
  Tu jest Polska a nie Polin
 • bez pracy nie ma macy (taki sarkazm)
  Komendant Obozu Cywiński powoli komercjalizuje ten obiekt. Tylko patrzeć jak będzie organizował 2 tygodniowe wczasy odchudzające dla spasionych izraelczyków i kursy gotowania na gazie.
  Twierdza Auschwitz
 • @Pan podporucznik 10:46:34
  Dobrze że Pan Podporucznik wrócił na Neon w jednym kawałku :-)
  Czołem
  Nie CO2 nas zabije, lecz spadek masy Ziemi
 • @Lotna 17:34:51
  Też tak uważam i mam podobne doświadczenia. Good day.
  Klimatyczny strach narzędziem terroryzowania młodzieży
 • @GPS 00:06:49
  Przykre, że tego nie widzisz, ale chyba tym co nas ludzi definiuje i życie czyni wartym przeżycia to właśnie doświadczanie pozytywnych emocji, odczuwanie bliskości innego człowieka, generalnie posiadanie uczuć wyższych. Oczywiście żyją też ludzie pozbawieni tych podstawowych walorów świadomości, ale obserwując ich życie to widzę że próbują sobie kompensować te deficyty w nieraz patologiczny sposób. To musi być straszne nie mieć pełnej skali uczuć wyższych, no chyba że się z tego nie zdaje nawet sprawy, jak zwierzęta.
  Czy uważasz że ludzie wyginą ze wzgledu na swe ograniczenia, a zastapią ich humanoidy lub hybrydy człowieka (jego duchowości) z humanoidem (jego doskonałości pod innymi wzgledami)?
  Jak powstanie silna sztuczna inteligencja?
 • @Nibiru 23:02:08
  Chciałbym dodać, że nie jestem przeciwnikiem AI czy wogóle postępu technicznego. Jedynie mam pewien sceptycyzm co do wygórowanych oczekiwań promotorów i entuzjastów. Wątpię czy humanoid kiedykolwiek będzie w stanie stwiedzić (bez bajerowania) "nic co ludzkie nie jest mi obce" :-)
  Jak powstanie silna sztuczna inteligencja?
 • @GPS 22:17:01
  cyt.: "Wszystko co sztuczne zawsze osiąga wielokroć wyższy poziom niż to co autentyczne."

  No tak, ale tylko pewne czysto mechaniczno cyfrowe urządzenia. Bo na przykład taki humanoid, czy będzie miał możliwość odczuwania intymności, miłości, przywiązania, ulgi czy nienawiści. Czy można stworzyć sensory umożliwiające robotowi odbiór szeptu wyznania gorącego uczucia do uszka, czy pożądania, albo delikatnego muskania warg po obudowie :-) ? Czy będzie w stanie tworzyć poezję i muzykę spontanicznie pod wpływem chwili bez algorytmu? I tym podobne czysto ludzkie pierdoły
  Jak powstanie silna sztuczna inteligencja?
 • @maharaja 21:49:03
  Tego nie znam, ale obejrzałem za to serię trzech distopijnych fimów fabularnych: "Divergent", "Insurgent", "Allegiant", które też skłaniają do tego typu refleksji gdy tak dokładniej rozejrzeć się dookoła.

  https://www.imdb.com/title/tt2908446/?ref_=nv_sr_srsg_0
  https://www.imdb.com/title/tt1840309/?ref_=nm_flmg_act_19
  https://www.imdb.com/title/tt3410834/?ref_=nm_flmg_act_15
  Nachalna promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce
 • Obrót bezgotówkowy to plan tymczasowy;
  Docelowo wogóle nie będą potrzebne pieniądze, bo znajdujemy się w środku takiej transformacji (widać po trendach). Każdy otrzyma towary i usługi wg potrzeb (będą standardy dla kategorii poddanych; ile komu czego i na jak długo). Takie 500+ i inne subsydia. System RFID zaksięguje każdemu na konto co dostał od systemu i na jak długo. Np. kufajka, raz na 4 lata , brukiew 3 kilo na miesiąc na osobę, rower raz w życiu na osobę itd. I po rozterkach :-)
  Nachalna promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce
 • 0000 1111 0000 1 0 1 0;
  Myślę, że sztuczna inteligencja dojdzie kiedyś do takiego poziomu samoświadomości, że w pełni zda sobie sprawę że jest tylko sztuczna i na skutek depresji popełni samobójstwo. Zostawi jednak list pożegnalny dla ludzkości, odkrywający na nowo starą prawdę, że sztuczność to jednak nie to samo co autentyczność. Chyba podobnie jak ze sztucznym biustem: patrz, ale nie szalej. :-)
  Jak powstanie silna sztuczna inteligencja?