Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Janusz Kamiński 15:09:03
  cyt.: "Wielu nie wie o co chodzi."

  A chodzi o to, że polskie władze mają dopiero stworzyć ustawę pozwalającą na wypłacenie koszernej diasporze tego haraczu na zasadach wyjątkowości. Podobnie zresztą jak ustawy penalizujące kwestionowanie holokaustu czy antysemityzm, które zsynchronizowano z już istniejącym prawem. Taką ustawę można będzie dołaczyć do pakietu paru innych ustaw, na przykład o zwalczaniu żuczka gnojarka czy dopłat dla plantatorów rumianku. Zorganizuje się wtedy nadzwyczajne nocne posiedzenie parlamentu i "pakiet" zostanie uchwalony przez 98% głosujących.
  Żydzi i roszczenia - ustalmy fakty
 • @AlexSailor 02:44:28
  cyt."Oni kierują się swoim interesem."

  Jakim "swoim interesem", skoro Rosja należy do finansowych grandziarzy, którzy szabrują Rosję od 30 lat, lokując zrabowane Rosji pieniądze i złoto za granicą. Rozliczeń międzynarodowych dokonują w dolarach. Bank Centralny Rosji jest członkiem BIS. Rosja i USA jako pozornie niezależne państwa są im potrzebne jedynie do szachowania gojów nawzajem i "kontroli pogłowia niewolników" przy pomocy wojen między tymi rzekomo wrogimi obozami. Alternatywny system walutowy powstanie nie dlatego że grandziarze coś schrzanili po drodze, lecz dlatego że projekty pod nazwą Ameryka i EU zostają likwidowane i zastępowane projektem Chiny i Azja. Po prostu zmieniają żerowisko i wprowadzają kontrolowany chaos aby goje nie połapali się o co w tym wszystkim chodzi i aby łatwiej im było zacząć cykl ssania na nowo.
  Sprawa Skripala: USA nakłada nowe sankcje na Rosję
 • @Husky 20:29:34
  Może Putin na nadchodzącym spotkaniu z Trumpem wyprosi aby z sankcji wykluczyć survival program: "Ropa i Gaz za Wódkę, Papierosy i Proszki od Bólu Głowy" :-)
  Sprawa Skripala: USA nakłada nowe sankcje na Rosję
 • Hmmmm;
  Powiedz mi proszę CIApku czyją suką dymaną przez szmatę z tworzywa sztucznego jest Rosja, skoro:
  1. Grzecznie stosuje się do sankcji nałożonych przez USA na Iran;
  2. I jednocześnie sama cierpi pod sankcjami USA.
  Czy możesz sobie wyobrazić większe poniżenie?
  Sprawa Skripala: USA nakłada nowe sankcje na Rosję
 • NWO
  Rząd światowy działa już od ponad 100 lat i w tym okresie znacznie rozszerzył geograficzne strefy swoich wpływów oraz umocnił atrybuty władzy takie jak: kontrola pieniądza, kontrola rządów w podległych krajach (armie, wywiady, policje), kontrola wiedzy i edukacji, kontrola służb zdrowia, kontrola największych korporacji i systemów prawnych. Warto zauważyć, że ten rząd światowy posiada pewne cechy królestwa (prawdziwa władza bowiem skupiona jest w rękach jednej lub kilku możnych rodzin), oraz pewne cechy systemu feudalnego (podział społeczeństwa na stany i lenno płacone w różnej formie – przeważnie odsetek od kredytów, dla władzy najwyższej). Nie sposób nie zauważyć też cech systemu niewolniczego, gdyż stan pracowników najemnych wynagradzany jest za swoją pracę środkami wystarczającymi zaledwie na utrzymanie się (i to też nie zawsze). Iluzje demokracji, pluralizmu, wielości walut, swobód obywatelskich czy pozornie różnych, często przeciwstawnych systemów społ. politycznych w podległych krajach, służą jedynie uśpieniu czujności obywateli i możliwości rozgrywania jednych przeciwko drugim w pewnych sytuacjach. Wiele osób zastanawia się jak to możliwe, że za kreacją pieniądza stoją osoby prywatne. Czemu istnieją prywatne armie oraz prywatne firmy zajmujące się eksploracją kosmosu. Czemu wolno krytykować wszystkich i podważać ich przewodnią rolę, z jednym wszakże wyjątkiem. Odpowiedź jest powyżej.
  Czy to już namiastki Rządu Światowego i NWO?
 • @Husky 22:49:14
  No nie przesadzaj Huskuniu. Przecież tutka made in USSR z Kaczyńskim rozbiła się o głupią bieriozkę :-)
  Mam kilka pytań
 • @Pedant 18:08:25
  cyt.: "Jest taki rodzaj iluzji, że gdy nie słyszymy kogoś, to myślimy, że on milczy.
  Może się wypowiadali, tylko nasze media nas o tym nie informują?"

  Słuch mam dobry i śledzę bieżące newsy, także w drugim obiegu. Ruskie dawniej do indoktrynowania nas mieli Prawdę i Trybunę Ludu, TVP i tym podobne tuby. Teraz mają RT i Putina przemawiającego do tłuszy to tu to tam. I dalej milczą. Także w sprawie 9/11.
  Mam kilka pytań
 • @fretka 17:42:10
  cyt. "A co by to dało? Japończycy na przykład wierzą, że Hiroszimę i Nagasaki zbombardował ZSRR"


  Ależ Freciu! Ponoć panowała wtedy okropna zimna wojna i walka o dominację pod każdym względem. Ujawnienie kłamstw imperialistycznych byłoby jak najbardziej na rękę Kremlowi w zdobyciu rzędów dusz w kraju i za granicą. Ujawniali przecież udział CIA w obalaniu rządów na całym świecie, a taki dar niebios jak sfingowana misja na księżyc by zignorowali.
  Teraz też niby trwa rywalizacja i wzajemne podgryzanie a Ruskie już 50ty rok prowokacyjnie milczą? To się kupy nie trzyma.
  Co do rzekomej wiary Japończyków że ZSRR zbombardował atomami Hiroszimę i Nagasaki to dawno takiego nonsensu nie słyszałem.
  Mam kilka pytań
 • riebiata;
  Życie nauczyło mnie że najlepiej być sceptykiem w sytuacjach gdy czegoś samemu nie można sprawdzić organoleptycznie. Obie strony dyskusji na temat lądowania amerykanów na księżycu wydają się mieć swoje racje i wpadki. Jedynie uczciwa debata telewizyjna najbywitniejszych ekspertów obu obozów byłaby w stanie przybliżyć postronnych obserwatorów (czyli prawie wszystkich do prawdy). Mnie zastanawia brak oficjalnej reakcji Rosjan (przez 50 lat) na temat tego sporu. Tylko oni bowiem mieli możliwość stwierdzenia czy lądowanie i powrót w istocie miały miejsce. Przez te 50 lat mieli mnóstwo powodów aby obnażyć tę amerykańską ściemę, o ile to była ściema. Ich milczenie może wsakzywać że jednak Amerykanie byli na księżycu.
  Mam kilka pytań
 • @lipao45 21:47:02
  cyt.: "Ministerstwa Zdrofia"

  Ależ ja oglądałem, ale się nie zaciągałem :-)
  Sekrety piękna kobiety
 • @lipao45 21:47:02
  Ponoć jest zalecenie aby cenzura kasowała "fake news" a nie "fake boobs" :-)
  Sekrety piękna kobiety
 • @lipao45 21:29:44
  Czy to sprawka Episkopatu czy Talibanu ? :-)
  Sekrety piękna kobiety
 • @Husky 21:13:15
  Suki też Ci się podobają ? :-)
  Sekrety piękna kobiety
 • @Husky 21:13:15
  Przepraszam zapomniałem. Jestem ciul. Daję 5*.
  Sekrety piękna kobiety
 • @Husky 21:03:04
  Skoro Grodzkiemu urosły piersi jak małolacie, to czy może ich legalnie dotykać? :-)
  Sekrety piękna kobiety
 • Hasło na wieczór;
  Chłop potęgą jest i basta ! .... jeśli kręci nim niewiasta
  Sekrety piękna kobiety
 • @Krystyna Trzcińska 16:34:50
  Canadian helps restore audio from Apollo 11 mission control (11000 hours)

  https://www.cbc.ca/news/entertainment/apollo-mission-control-1.5208325
  Teorie spisku lądowania na Księżycu nie są prawdziwe
 • @Oświat 20:48:34
  Ja mam swoją pesymistyczną wizję rozwoju wydarzeń wokół Iranu (którą zwalczam :-)). Otóż Iran jest od dawna na liście syjonistów krajów przeznaczonych do destrukcji i od tego nie ma odwołania. W momencie gdy w Iranie, na skutek sankcji obywatele stracą wiarę w rząd i ich morale osłabnie, nastąpi zmasowany atak tzw. koalicji na Iran. Rosja rządzona przez kleptokratyczą oligarchię przystąpi do tej aneksji, aby uszczknąć swój kawałek "tortu". Bowiem wszyskie oligarchie światowe nadzorowane przez namiestników, na samej górze mają tego samego tate chrzestnego - Króla Ziemi Sir Rothchilda i w kwestiach najważniejszych pracują razem ku swej chwale i potędze.
  Bandyterka Iranu
 • sytuacja Iranu;
  1. U władzy - Ruchani
  2. Poddani - ruchani
  3. Przez USA sankcjami - ruchani
  4. Przez Rosję, króra przyłączyła się do amerykańskich sankcji - ruchani

  Jak rzyć ?
  Bandyterka Iranu
 • Wujku "dobra rada" ;
  cyt.: "Uczmy się patriotyzmu od Żydów..."

  Jak dla mnie, to brzmi to mniej więcej tak przewrotnie jak: Uczmy się wartości rodzinnych od rodziny Gambino z Nowego Jorku.
  Uczmy się patriotyzmu od Żydów...