Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • aluzja dla Abe?
  A może Beniek chciał zasygnalizować Japończykom, że ich też puści w skarpetkach.
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • @Vinto 22:46:22
  cyt.: "Ty jesteś po prostu głupi. No niestety."

  Vinto, to nie głupota, to spostrzegawczość, po prostu, niestety.
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  Une tak mają że nie pytają i zawłaszczają :-)
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @Zawisza Niebieski 18:47:31
  Temu kierowcy to przysługuje dodatek za uciążliwe warunki pracy. Wyobraź sobie że co chwila słyszysz z tylnego siedzenia komendy typu:
  zwolnij dziadu,
  zmieścisz się dziadu,
  podrzuć kota do weterynarza dziadu,
  gazu dziadu,
  czy piłeś dziś dziadu?,
  a gdzie dziad, który wczoraj mnie woził, dziadu?
  Fake news, czy fake "minister"?
 • @Lotna 17:14:27
  A ja dodam, że aktywiści, którzy stoją za przymusem szczepień sami pogubili się w logice swej pokrętnej ideologii, gdyż jeśli chodzi o forsowanie swobodnego prawa do aborcji oraz tzw. prawa do godnej śmierci (PAD - physician assisted death = samobójstwo w asyście lekarza), twierdzą że kobieta oraz schorowany pacjent mają prawo w pełni rozporządzać swoim ciałem, natomiast w przypadku szczepień tego prawa do swego ciała zagadkowo już brak i jakieś organizacje (często niewybieralne) czy rządy przejmują kontrolę nad naszymi ciałami. Sprawa na odległość śmierdzi.
  Szczepić czy nie?
 • @Robik 16:59:54
  Nie wszystkiemu, tylko częściowo i nie winny tylko współwinny. I nie płacz, to Ci kupię łechtacz :-)
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • Przeżuj to sam,
  cyt.: "za akcją skalpowania Polski z honoru za oceanem, stoi nie kto inny, jak… zimny czekista Putin"

  w pewien sposób to Putin też się do tego przyczynia, gdyż:

  1. przyzwala i pilnuje aby "społeczność międzynarodowa" nie niepokojona przez nikogo swobodnie szabrowała Rosję, nawet bez potrzeby uciekania się do jakichś absurdalnych ustaw reprywatyzacjnych i odzyskiwania mienia.
  2. taka postawa Putina powoduje rozbisurmanienie tej "społeczności międzynarodowej" i wysuwanie przez nią roszczeń do słabszych krajów, skoro mają tak silnych protektorów jak Trump czy Putin. Grymaszących upokarza się najwymyślniejszymi sposobami.
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @1abezmetki 22:04:28
  Nie ma co się dołować dodatkowo. I tak nasze życie to chwila, którą tak po prawdzie to wykorzystujemy mozolnie głównie na uratowanie się przed pożarciem przez cwaniaków. Dodatkowo co jakiś czas napuszczają nas na siebie, aby przetrzebiać się już zupełnie bez powodu. Oprócz apokalips wywołanych przez cwaniaków, były potopy, zlodowacenia, odwrócenia biegunów Ziemi, kolizje z meteorytami i jak na razie, widać ktoś pilnuje aby życie gojów się odradzało. Ale niestety także "licho" ocalało z tych holokaustów.
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • @1abezmetki 21:43:32
  Wszystkie te byty (Chiny i UE) to też projekty sanhedrynu i zrobią to co jest im w scenariuszu przypisane, a że czasem nieśmiało oponują, to tylko taki teatrzyk dramatyczny dla tłuszczy.
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • kontrolowany chaos w przededniu kolejnej zawieruchy;
  Zarówno Trump jak i Putin swoimi chimerycznymi i nieprzewidywalnymi posunięciami celowo dają jasny przekaz swym obecnym i potencjalnym sojusznikom: bujajcie się frajerzy, w gruncie rzeczy, jakby co, to musicie liczyć tylko na siebie, bowiem dla nas priorytetem jest interes Izraela i żydowskiej diaspory. Takie psychologiczne zagrywki mają za zadanie zdezorientownie i powstrzymanie się od reakcji wszystkich pomniejszych graczy zainteresowanych w rozgrywkach na Bliskim Wschodzie, przed spodziewanym wciągnięciem do pożogi bliskowschodniej Iranu i być może także Arabii Saudyjskiej. Inne przesłanie to takie, że mimo paktów, układów, umów, itp. bajerów nikt nie może czuć się pewnie i bezpiecznie, bowiem przy okazji zawieruchy, ci najwięksi gracze zamierzają załatwić też sporo pomiejszych interesów nie licząc się z nikim (oprócz żydów ma się rozumieć).
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • @1abezmetki 07:09:37
  Widać że kurduplowatemu Wowce w utrzymywaniu się na powierzchni pomagały JUDO i JUDE.
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • czy żart ?
  fajny plakat: JAWS Spielberga zamieniony na JEWS

  https://funnyjunk.com/funny_pictures/68969/Blank/
  i ti
 • @interesariusz z PL 10:11:55
  dzięki Interesariuszu
  PZDR
  Jak torturują służby?
 • o co na prawdę chodzi;
  Od dziesięcioleci używano różnych substancji chemicznych do zmiany stanu świadomości i wydobywania zeznań ze skazańców, a obecnie jest już cała gama do perwersyjnej perfekcji opracowanych syntetycznych preparatów pozwalających wyłuskać 100% prawdę od delikwenya w parę minut. Nawet z oficjalnych mediów słyszy się nieraz, że zeznania wymuszone torturami w ogromnym procencie są fałszywe ze względu na dążenie torturowanego do jak najszybszego zakończenia męczarni za wszelką cenę. Tak więc kontynuowanie turtur mimo ich nieskuteczności to ukłon w stronę sadystycznych psychopatów, których w rozmaitych mundurowych służbach jest za trzęsienie, a którym w ten sposób pozwala się zaspokoić ich zboczenia. W systemie penitencjarnym jest podobnie. Niby nie ma kar cielesnych, ale mimo wszystko wielu skażańców umieszcza się w celach z sadystami i w ten sposób (dostarczając im ofiary do pastwienia się) wynagradza się tych psycholi za współpracę z klawiszami.
  Jak torturują służby?
 • Moim skromnym zdaniem;
  Maduro jest żydem i pełni w Wenezueli podobną funkcję jak Bolek w Polsce. Być może nawet ktoś pomógł Chiavezowi zejść z tego świata aby Maduro mógł szybciej przystąpić do realizacji klasycznego Fridmanowskiego planu zawalenia kraju, by go potem "dobroczyńcy" z międzynarodówki grandziarzy finansowych wydźwignęli przejmując wszystkie dziedziny, które przynoszą profit i decydują o trwałości ich systemu niewolniczego.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%A1s_Maduro
  Bankructwo Wenezueli
 • Pozwolę sobie pospekulować, a co! Najwyżej się ośmieszę,
  Niewątpliwie ciekawe i logiczne przemyślenia dotyczące natury mechanizmu samonaprawiania oraz stopniowego przyzwyczajania się do stałych niekorzystnych warunków zarówno komórek jak też bardziej złożonych organizmów. Jest jednak coś co każe głębiej zastanowić się czy na pewno ta "jakaś wewnętrzna siła, która pozwala im pokonywać przeszkody środowiska i się doskonalić" jest na pewno siłą wewnętrzną a nie na przykład zewnętrzną wpływającą na organizm żywy (komputer biologiczny) podobnie jak "upgrade" oprogramowania na komputerze nieorganicznym automatycznie otrzymywany przez WiFi i implementowany. Skoro to dotyczy też najprostszych jednokomórkowców typu pantofelek, tzn. że musiałby mieć on w DNA matrycę nie tylko na swą budowę fizyczną, wszelkie możliwe funkcje biologiczne, harmonogram rozwoju i śmierci a także potencjane akceptowalne dla tego gatunku drogi ewolucji. Jak wiadomo, aby cokolwiek zbudować od zera (z molekuł) w świecie cyfrowym, a także realnym, potrzebna by była niesłychanie duża tablica danych dotycząca każdego punktu w przestrzeni tego obiektu, nie tylko położenia, koloru, sposobu połączenia z sąsiednimi molekułami, ale też czasu trwania, możliwych funkcji, składowych kwantowych, itp. DNA, o ile mi wiadomo, mimo swej złożoności, jest zbyt małe na pomieszczenie wszystkich tych informacji. Jeśli założymy że instrukcjie pochodzą "z sieci" i życie organiczne jest mirrorowane gdzieś na "centralnym serwerze", to nagle również takie fenomeny jak świadomość grupowa, intuicja oraz przekazywanie informacji na odległość zaczynają znajdować pewne wyjaśnienie.
  HEBRAIZM czyli przysłowiowe ‘kuku na muniu’ elit