Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • TORA, TORA, TORA - teza dla Autora;
  Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie; kogóż to nie wolno krytykować i ujawniać prawd o NIM w Polsce i we wszechświecie pod groźbą straszliwych konsekwencji? Ta generalna zasadzia jest ściśle respektowana pomimo podziałów partyjnych czy gangsterskich. Gdy natrafia się na ślady maczania paluchów tej siły nieczystej, to ustaje ruch elektronów w atomach, kury przestają się nieść, moc truchleje i drętwieją członki. Podobnie było z 9/11 i wieloma innymi "tajemniczymi" wydarzeniami. Ot i cała tajemnica.
  Smoleńska historyjka o brzozie i bajka o wybuchach
 • @Husky 18:19:17
  "Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać"

  Być może zegarki jego świty "zdobyte" przez Rosjan w II WŚ już się zużyły i do następnej wojny Wowa Wowowicz będzie się obciachowo spóźniał :-)
  Dlaczego Trump
 • niedzielne igrzyska;
  Najzabawniejszy dla przeciętnego Brzęczyszczykiewicza jest wrestling Nędzy z Biedą o miejsce w przytułku. Ta walka na "śmierć i życie" w wersji soft.
  "Polskie obozy" "kibucujące" Trumpowi i Putinowi są jak dwie piersi tego samego silikonowego biustu hopsające chwilowo niezgodnie w fazie. Nie przetrzymują jednak najprostszych "prób niszczących". Znowu idę się napić, bo na trzeźwo trudno to wszystko tolerować.
  Cheers, na zdarowie.
  Dlaczego Trump
 • w moim mniemaniu;
  Ten marsz to powinien mieć nieco inną formułę, aby nie ważyli się go zakazywać. Powinien nosić nazwę "Marsz Ledwo Żywych", dla upamiętnienia ocalałych z holokaustów gojów.
  Marsz Niepodległości zakazany !!!
 • @Talbot 11:10:10
  Ponoć Rosjanie testują nową broń 2 krotnie silniejszą od śmiercionośnych promieni; są to śmiercionośne średnice :-)
  Wbrew teoriom spiskowym...
 • @kula Lis 67 23:40:40
  Soros to tylko wykonawca woli Sanhedrynu. Scenariusz wymieszania narodów przewijał się w ich chorych umysłach i publikacjach od dawna. W obecnych niespokojnych czasach postanowili, jak widać, ten proces uruchomić na pełną skalę. Mieszanka kulturowo etniczna jest łatwiesza do polaryzowania, tyranizowania i eksploatowania z uwagi na brak jedności i wspólnej historii. Również ziomalom Sorosa łatwiej się w takiej mieszaninie wtopić i działać bezczelniej.
  Do lepszego Świata...
 • The Amazing Race !
  Jak najszybciej bez wojny zdestabilizować i zrujnować kraj, wywracając do góry nogami jego etniczną tkankę ? Otóż należy w tym celu w krajach biednych lub dotkniętych niepokojami organizować pielgrzmki ludności, najlepiej po kilkaset tysięcy i kierować do kraju atakowanego. Nikt nie zatrzyma takich tłumów ludzi, wystarczy im po cichu dać środki na podróż, zapewnić przewodników i zasiać cień nadziei na powodzenie przedsięwzięcia. Testy już były z Arabami i Afrykanami przerzucanymi do europy. Teraz kolej na inne kraje i większa skalę. Gdyby na przykład do USA zmierzała pielgrzymka 10 mln ludzi z Ameryki Południowej to nic nie byłoby w stanie ich zatrzymać.
  Do lepszego Świata...
 • @Lotna 02:52:27
  W XXI wieku mamy inkwizycję. Okazuje się przy tym, że te wszystkie organizacje broniące praw człowieka, swobody wypowiedzi, demokracji, dostępu do informacji, to atrapy działające z mandatu tyrana. Uniwersyteckie wydziały filozofii, socjologii, politologii i historii to ordynarne pralnie mózgów. Do czego to wszystko zmierza?
  Zmarł prof. Robert Faurisson demaskujący kłamstwa holokaustu
 • wypasione Une przeciągają strunę;
  Nasuwa się pytanie do jakiego stopnia Francja oraz inne kraje są jeszcze suwerenne, jeśli ich obywateli tyranizuje się i kara za kwestionowanie i sprzeciwianie się agendzie syjonistycznej mafii. Jest jeszcze całkiem sporo naiwnych "analityków", którzy z całą powagą twierdzą, że na przykład: USA, UK, Canada, Niemcy, Francja, Polaka, Rosja czy Chiny prowadzą jakąś tam politykę wewnętrzną czy zagraniczną. Otóż nic z tych rzeczy, ta ich "polityka" to tylko rezultaty wykonywania nakazów z góry. Organizmy państwowe w naszym tradycyjnym rozumieniu zostały już w 100% zredukowane do pionków na szachownicy tej upiornej mafii.
  Zmarł prof. Robert Faurisson demaskujący kłamstwa holokaustu
 • Więcej takich postaw nam potrzeba;
  Bardzo to ładne i szlachetne z Twojej strony Franku.
  PZDR
  alfa.com.hel
 • @zadziwiony 21:38:50
  Nie ma takiej możliwości, gdyż moje "uzwojenie cewki" ma automatyczną blokadę na takie przypadki. Już chyba wolałby aby mnie Biedroń potrzymał przez 3 sekundy za kolano (przez folię) :-)
  Jak żyć ... po polsku (10) - kobiety
 • @Husky 21:00:55
  Wiśta wio, łatwo powiedzieć. Ale spróbuj osiągnąć gotowość do uciech w obecności Madzi Środy lub Asi Senyszyn. Stawiam Ci zupę z wkładką mięsną w przypadku sukcesu :-)
  Jak żyć ... po polsku (10) - kobiety
 • Proponuję kompromis:
  Ponieważ spór dotyczy w zasadzie błahostki, czyli kto pociągał za spust pistoletu, to uznajmy wobec tego że winę po równo ponoszą Rosjanie i Niemcy. Rosjanie bowiem dostarczyli i przygotowali jeńców do likwidacji, a Niemcy ich zastrzelili. Obu barbarzyńskim najeźdźcom tak samo zależało na pozbyciu się polskiej inteligencji.
  Jeszcze parę słów o Katyniu - 01.11.2018.
 • @zygmuntbialas 22:32:39
  To był taki niewinny żarcik, który na wszelki wypadek zakończyłem uśmiechem :-), gdyby ktoś się nie poznał, a Pan zaraz, cyt: "strzela z armaty do wróbli".
  Co się dzieje na świecie - 29.10.2018.
 • czemu feministki nie grzmią ?
  Taki chory układ Białas - Tiamat, gdzie mężczyzna korzysta z pracy kobiety ma nawet swoją nieładną nazwę :-)
  Co się dzieje na świecie - 29.10.2018.
 • reflekcje;
  W sumie to Ruskiewiczowi należał się pstryczek w nos od dawna, bo szarogęsi się jak jakiś piewszy sekretarz POP w PGR. Myślał chyba, że jest niezatapialny. A z drugiej strony, to pewnie każdy zastanawia się (po przeczytaniu tryskającego humanizmem prologu do autobiografii Pana Opary) co też powoduje że porusza się On od lat w takim szemranym towarzystwie nadającym ton NEONowi. Bo na pewno nie są oni elementem socjalnie bliskim Panu Oparze. Nasuwa się podejrzenie, że mają oni na Niego jakieś haki i używają Go w charakterze szyldu. Może być też tak, że Pan Opara sam w swojej autobiografii-spowiedzi wyjawi publicznie te haki i uwolni się niejako od szantarzystów. Pażiwiom, uwidim. Szkoda by było aby NEON przestał "nadawać", bo dzięki niemu wyszedłem z doła po śmierci mojego chomika. :-)
  Donos na Schetynę- reprint
 • @Husky 21:30:32
  Policja wstrzymuje się z podaniem liczby zabitych. Może czekają na oficjalną wykładnię sanhedrynu, zależną od aktualnego zapotrzebowania na podtrzymywanie narracji o permanentnej martyrologii. Jak będzie trzeba to pewnie, jak dawniej, wyolbrzymią do astronomicznych rozmiarów. W Toronto policja na wszelki wypadek ma ochraniać synagogi. Nie zdziwiłbym się gdyby włączono do akcji wojsko. Samoloty AWACS, myśliwce, czołgi i lotniskowce też byłyby mile widziane przez wierchuszkę strasznych braci.

  https://www.cp24.com/news/police-in-gta-boosting-security-at-places-of-worship-in-wake-of-pittsburgh-synagogue-shooting-1.4152283
  "wszyscy Żydzi muszą zginąć".
 • Mój typ;
  Pewnie jakiś wesołek z satelity lub samolotu wyposażonych w broń laserową.
  Kto wyciął prostokątny lodowiec?
 • Spotkanie cara z księciem;
  AS jest pomału grilowana na zachodzie i książę szuka nowego ochroniarza, podobnie jak Bashar Al-Assad. Z Putinem będzie próbował wynegocjować cenę ze tę usługę. Putin pewnie się zgodzi i zainkasuje skarby nieprzebrane. Ale Putin to przecież też figurant sanhedrynu i "kaniec kańcow" księcia i jego dworzan nie uda się uratować (w tym momencie mrugam porozumiewaczo okiem).
  Ostatnio, przy okazji zamordowanego dziennikarza, z Saudami zagrano w klasyczną gierkę oficera dochodzeniowego, ujawniając oskarżonemu na początku tylko część zebranych dowodów potwierdzających jego winę, aby mógł sobie pomataczyć. Po czym Saudowie od razu zbudowali na ich bazie kretyńskie "wyjaśnienie" morderstwa jako wypadek przy pracy. Pogrążli się tym do końca, gdyż zaraz po tym przedstawiono w mediach dowody, że Saudowie działali z premedytacją przygotowując za wczasu sobowtóra zabitego dzinnikarza, aby na CCTV było widać że cały i zdrowy opuścił konsulat. Tak więc na dzień dzisiejszy, i tak wszcześniej zszargana, reputacja Saudów jest już nic nie warta.
  Przygotowania do znamienitej wizyty
 • @ikulalibal 22:04:52
  Mięso i ryby organiczne są ok. 2 krotnie droższe od standardowych, czyli zamiast 30 dolarów za kilogram trzeba zapłacić 60. I te parę razy na miesiąc większość może sobie pozwolić.

  Oczywiście że kuchnia jest elementem narodowej kultury, ale raczej tej popularnej, codziennej. Każdy jednak znudzony monotonią diety lubi przy specjalnych okazjach wszamać coś egzotycznego, stąd we wszystkich kuchniach tyle obcych naleciałości. Zresztą w krajach wielokulturowych, jeśli masz akurat apetyt na obcą kuchnię, to idziesz do odpowiedniej restauracji. Ale aby wiedzieć czego się chce, to należało wcześniej zaryzykować i gdzieś spróbować.

  Odnośnie dziczyzny i innych "ekstrawagancji" trudno dyskutować, bo o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje, podobnie jak jednemu podoba się córka, a innemu teściowa.
  Chleb i słonina