Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Husky 17:13:41
  Dziękuję Huskuniu przy poniedziałkuniu :-)
  Siemka
  Informuję, że ...
 • Piosenka bojowa walczących neonowych Polaków;
  Dnia drugiego września roku bieżącego,
  wrócili admini z kraju rosyjskiego,
  Lecą groźby, lecą, na naszych patriotów,
  Lecz się nie boimy kremlowskich pomiotów :-)
  Informuję, że ...
 • Opadła mi K'Opara;
  Zaskakujące irracjonalnością przyczyny zmian na Neonie należy chyba zaliczyć do kategorii rzeczy o których nie wiemy że nie wiemy. A sam właściciel w świetle tego to może być nawet postać fikcyjna i do tego ubezwłasnowolniona :-)
  Informuję, że ...
 • Prognoza na dziś:
  W Australi znowu wieje od wschodu :-)
  Informuję, że ...
 • schizofreniczna huśtawka;
  No proszę. Pana Doktora przetrzymano gdzieś przez parę dni i już wie że nie jest myszą. Tylko czy kot wie ? :-)
  Informuję, że ...
 • @Oscar 15:58:03
  cyt.: "Ciekawym rozwiązaniem geopolitycznym było by zaproszenie Putina w miejsce Trampa.
  W takiej sytuacji Putin pewnie znalazł by czas... i ranga imprezy by wzrosła.
  Putin mógłby sobie dla równowagi pogadać z Jarkiem podczas spaceru po Sopockim molo."

  Zarówno Trump jak i Putin mają powiązania z zorganizowaną przestępczością oraz grandziarzami finansowymi, to w sumie taki sam obciach. Z tym że obaj dostali na dzisiaj role odgrywania oficjalnych wrogów i Putin jest traktowany jak odpad radioaktywny z czasem połowicznego rozpadu około 4 kadencji.
  Poza tym Trump może w tym roku wcale nie przylecieć, gdyż sezon huraganów dopiero się zaczyna i następny może wypaść w terminie nowej przełożonej wizyty. Może on nosić imię Melania i zrobić Donaldowi "blow job" że mu łeb urwie. :-)
  Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce
 • Halny na Florydzie;
  Trump ma zapewne 447 powodów aby nie przylecieć do kraju 1000 i jednej afer, ale chyba nie chce też lecieć nad Grenlandią (samoloty z USA do Europy zwykle latają tą trasą), gdyż nie może jej darować upokorzenia jakiego doznał z powodu nieoczekiwanego odrzucenia jego żarliwych zalotów. :-)
  Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce
 • Trump w każdej szafie:
  Chyba ciężko będzie Dudzie uniknąć karcącego wzroku Trumpa w związku ze ślimaczącą się realizacją ustawy 447. Przeto na rozładowanie początkowego napięcia i wykazanie się dystyngowanymi manierami Duda powinien już w czasie przywitania na lotnisku złożyć Trumpowi kondolencje z powodu śmierci drogiego przyjaciela (Epsteina). :-)
  Horror na angielskiej prowincji i holokaustyczna trauma.
 • @Rzeczpospolita 13:21:07
  Panie Dariuszu. Sa dwie możliwości. Albo cierpi Pan na rozdwojenie jaźni, albo jest Pan perfidnie cynicznym hipokrytą. Już wyjaśniam dlaczego. Otóż według Pańskich tekstów żydowscy finansowi grandziarze, którzy zawłaszyli Rosję i szabrują ją od dziesięcioleci są naturalnym elementem tamtejszego krajobrazu, natomiast poza Rosją już nie. Podobnie z prawosławiem wywodzącym się przecież z tego samego pnia co katolicyzm i posługującym się w swej symbolice także krzyżem (nieco zmodyfikowanym ale jednak krzyżem); w Rosji widzi Pan tę religię jako element ważny dla jedności narodu i jego duchowego rozwoju, natomiast proktykowanie analogicznej religii gdzie indziej spędza Panu sen z powiek i publikuje Pan poszkwile na jej temat, których nie powstydziłby się sam belzebub.
  Krzyż Polakom nie służy
 • @RAM 00:01:12
  Pan Dariusz to chyba nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego narracja dotycząca wiary katolickiej i jej symboli nosi znamiona obsesji połączonej z histerią. Te cechy czynią go autorem co najmniej podejrzanym i niewiarygodnym, gdyż nikt choć troche obiektywny nie naświetla tak ważnego aspektu życia większości narodu w tak jadowity sposób. Jeśli za młodu był molestowany przez księdza to powinien taki fakt ujawnić i tylko tego księdza ewentualnie kryjącego go biskupa oskarżać o swoją traumę. Oto słowo moje :-)
  Krzyż Polakom nie służy
 • @lipao45 23:08:39
  Dziękuję Ci Lipao za miłe słowa :-)
  Krzyż Polakom nie służy
 • @kula Lis 68 19:58:53
  Wcześmiej czy później pedofilię (jak również zoofilię i nekrofilię) zalegalizują. Wstawili już przecież nogę w drzwi zastępując w podręcznikach przedmiotowych i prawie dewiacje w zainteresowaniach seksualnych "orientacją seksualną", która jest ponoć całkiem naturalna i jako taka nie podlega represjom i nie wymaga leczenia czy izolacji. Oczywiście nadal będzie się dyscyplinować wrogie systemowi jednostki przy pomocy (zapisów w prawie o zbrodni przemocy seksualnej) gdzie taki podpadnięty władzom delikwent nie będzie mógł "udowodnić", że swych czynów dokonywał za jasnym przyzwoleniem drugiej strony (czyli gwałt).
  Seks z 9-latkiem legalny! Medyczny autorytet ,,GW'' szokuje
 • Panie Darku!
  Na bóle krzyża niech Pan czyta tu na Neonie porady Pasjonata Ruchu :-)
  Krzyż Polakom nie służy
 • @kula Lis 68 15:46:36
  Multiinstrumentalistę Sadowskiego stymulowało do chałtury obcowanie z dziećmi: wzbudzały mu się organy i fujara grała :-)
  Seks z 9-latkiem legalny! Medyczny autorytet ,,GW'' szokuje
 • @Oświat 22:26:13
  cyt. "... że w dyskach twardych pokładowych komputerów może być rozwiązanie całej zagadki katastrofy"

  Czy myślisz że może komendę TAWS "Terrain Ahead" zrozumieli jako "The rain ahead"? :-)
  Krwawe głowy w nogach łóżka Marka Falenty
 • pytanie # 2;
  Czy nie byłoby prościej używać nazwy partii nie pozostawiającej wątpliwości: PPPS (Polska Partia Przyjaciół Sukinsynów) ?
  POLSKA PARTIA PRZYJACIÓŁ PSÓW (PPPP)
 • pytań nasuwa się wiele;
  CIApku, a jakie miseczki preferujesz, jeśli można spytać ? :-)
  POLSKA PARTIA PRZYJACIÓŁ PSÓW (PPPP)
 • bękną tylko przeznaczeni do beknięcia;
  "Powieszonego" na prześcieradle Epsteina zabrano do zapewne żydowskiego szpitala Mount Sinai Hospital, a tam lekarz ziomal stwierdził to co było zaplanowane. Tak więc Epsteinowi mogli sfingowaś śmierć, aby go ocalić, a sprawami pokierować w ten sposób aby tylko ograniczona lista pedofili trafiła do mediów. Reszta nadal będzie chroniona (podobnie jak 90% malwersantów finansowych w aferze Panama Papers). Zamieszanych w pedofilski proceder znanych polityków, aktorów, biznesmenów, duchownych różnych wyznań, czy dzinnikarzy są ponoć tysiące (przynajmniej tak zeznawali świadkowie już przy pierwszej zatuszowanej sprawie sądowej ). Zbiorowy immunitet działa do dziś, a główna menadżerka całego przedsięzięcia i wpólniczka Epsteina pani Maxwell gdzieś się wymiarowi sprawiedliwości "zapodziała".
  Bill Clinton celebrated this weekend.
 • chłop potęgą jest i basta, dzięki tym frajerom z miasta;
  Wygląda na to, że od teraz PSL będzie musiał jasno przestrzegać zainteresowanych że w swojej działalności "wykorzystuje cookies" :-)
  Dalekowzroczna strategia polityczna Pawła Kukiza
 • @Janusz Kamiński 15:09:03
  cyt.: "Wielu nie wie o co chodzi."

  A chodzi o to, że polskie władze mają dopiero stworzyć ustawę pozwalającą na wypłacenie koszernej diasporze tego haraczu na zasadach wyjątkowości. Podobnie zresztą jak ustawy penalizujące kwestionowanie holokaustu czy antysemityzm, które zsynchronizowano z już istniejącym prawem. Taką ustawę można będzie dołaczyć do pakietu paru innych ustaw, na przykład o zwalczaniu żuczka gnojarka czy dopłat dla plantatorów rumianku. Zorganizuje się wtedy nadzwyczajne nocne posiedzenie parlamentu i "pakiet" zostanie uchwalony przez 98% głosujących.
  Żydzi i roszczenia - ustalmy fakty