Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @rowszan 20:18:07
  cyt.: "Ktos musi robic robote ,z tego co wiem sa spolecznie admini jest i On "

  To prawda, ale ta najważniejsza "robota" to przecież blogi i komentarze, na które to woluntariusze poświęcają wiele roboczogodzin i nieraz zaniedbują sen i współmałżonków.

  cyt.: "Co do tresci przemyslen i informacji to wybacz ale wielu tu piszacych raczej szkodzi portalowi niz go wspiera . Nie wiem czy celowo czy nie "

  Tacy też są, zgoda. Ale wszystkie poszlaki wskazują, że to jest cena jaką Pan Opara musi płacić za istnienie portalu. To oczywiście przekłada się element odstraszający wielu potencjalnych użytkowników oraz reklamodawców. Za potralem ciągnął się pewien smród, który w ostatnich latach nieco wywietrzał, ale "wtyczek" wyciągnąć się nie da (przynajmniej na razie). Lepiej nie poruszać teraz tej kwestii bo to nic nie da, a tylko osłabi siłę przebicia portalu.
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • @rowszan 18:29:01
  cyt.: "Kto ma to zrobić
  Jak już to ogarniemy ,trzeba mu zaplacic ,kasa ????
  A moze czekamy aż Pan Opara zrobi ,zapłaci a my łaskawie napiszemy co o tym myślimy?????"

  Hosting i domain są bardzo tanie rzędu $20 za miesiąc. Tanie bo Neon24 nie jest żadnym e-commerce, a najzwyklejszą stroną internetową z nieco większą wymaganą przestrzenią dyskową. Za automatyczny dodatkowy (jeśli się takiego żąda) backup trzeba też parę groszy zapłacić, aczkolwiek firmy hostingowe robią swój niezależny backup lub wręcz mirroring. Ja bym się dołożył, ale niestety obecnie jestem biednym emerytem. Pan Opara daje od siebie gotówkę, wiedzę i przemyślenia. Inni dokładają swoje cegiełki w postaci informacji, pomysłów i również ciekawych przemyśleń, które nie sposób przeliczać na pieniądze, gdyż zwykle to informacja, wiedza oraz idee są tym najcenniejszym wkładem do przedsięwzięcia. Jeśli istnieją zamożni użytkownicy Neonu, to mogliby Panu Oparze od czasu do czasu podesłać czek na parę groszy aby ulżyć mu w wydatkach. Poza tym dla Pana Doktora, to jak rozumiem, jest to też pasja i misja. Zapewne nie wydaje na dziwki, nie pali, nie ćpa i tylko Neon jest Jego siłą napędową i "rozpustą".
  Oto słowo moje. OzyRyśkowi niech będą dzięki. :-)
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • @Anna-PK 17:50:39
  Brawo Anno, jesteś genialna !!! :-)
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • wsie wmiestie;
  Neon24 pełni ważną rolę w uświadamianiu i informowaniu się nawzajem. Stanowi prawie (razem z paroma innymi platformami) swego rodzaju "intelektualny darknet". Działa tu też parę indywiduów, które w jawny lub bardziej zakamuflowany sposób próbują "sprzedawać" agendę NWO lub propagować tyranię. Ich wysiłki są o tyle istotne, że pozostałym internautom otwierają oczy na konieczność ciągłej czujności na sabotaż i cios nożem w plecy.
  Biorąc pod uwagę realia, siłę i możliwości techniczne wroga, jedyne co możemy zrobić to uświadamiać się, czyli próbować definiować zagrożenia, identyfikować wrogów, sprecyzować jaki model stosunków społeczno politycznych chcielibyśmy zaimplementować po obaleniu obecnej tyranii. Wyzwalanie muszą zainicjować Armia USA, oraz odziały paramilitarne utworzone niemal we wszystkich stanach. Potem wszystko rozleje się na pozostałe kraje, gdyż poganiacze niewolników będący na usługach grandziarzy szybko zdezerterują i ulotnią się widząc szwankujący parasol ochronny ze strony US Army.
  A na dzień dzień dzisiejszy, jako małe ale ważne przedsięwzięcie logistyczne uważałbym utwożenie zapasowego Neonu na serwerze w kraju gdzie grandziarze mają jeszcze małe wpływy (tylko patrzeć jak wróg zamknie Neon24). Należało zarejestrować tam domenę np. Neon24bis wykupić hosting i robić codzienny incremental backup. Lub ewentualnie przenieść jak najszybciej istniejący Neon24 na serwer w takim mało "zainfekowanym" kraju.
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • dałem 5*
  bo wiele ciekawych spostrzeżeń i wniosków
  A jednak Ziemia jest plaska
 • @Anna-PK 19:14:17
  no bo taki rozczulająco ostateczny i tyle
  Gdzie jesteś Rodaku?!
 • Autorka !
  Dałem *5, bo aż mnie ciary prześli po pacierzach.
  Gdzie jesteś Rodaku?!
 • Autorze !
  Widzę, że jesteś w dobrej formie intelektualnej. Dałem *5. Dodatkowa zaleta, że krótko i do rzeczy.
  Rockefeller (dla znajomych Rocky :-)) użył Gates'a (wrota) jako symbolicznych wrót do piekieł. Gates się "otworzył" i widzimy co nas może czekać jeśli się nie odkleimy od kanapy i grilla.
  PZDR
  Nowa szczepionka
 • @Jasiek 17:03:23
  Siem cieszem, Szanowny Jaśku.
  Giga pozdro !
  Virus"
 • BLM
  cyt,: "Liderzy BLM często przyzywają też inne duchy, które później "przez nich działają""

  BLM to inicjały diabła: Belzebub, Lucyfer, Mefistofeles
  Virus"
 • @Lotna 23:37:09
  Dziękuję. To ja polecam Ci jeszcze gorąco 2 superinteresujące podcasty z Corbettem. Tego #297 chyba nie ma już na YT, ale jest w Corbetta archiwum.

  https://www.corbettreport.com/episode-297-china-and-the-new-world-order/

  https://www.youtube.com/watch?v=yhrbA2rWE34&ab_channel=JasonBermas
  Sześć milionów durniów
 • @Lotna 21:40:56
  Polecam raport Jamesa Corbetta (niestety tylko po ang.) na temat związku Covid19 z 9/11

  https://www.youtube.com/watch?v=opAyJt94Kmo&ab_channel=corbettreport
  Sześć milionów durniów
 • @Lotna 21:40:56
  cyt.: "Zgadza się, tylko po co nam mikroskopy elektronowe, wysoko wyspecjalizowane laboratoria i eksperci, skoro statystyki mówią same za siebie?"

  Chociażby po to, aby zobaczyć wirusa, przeanalizować jego DNA/RNA, stwierdzić czy spontan czy design, pójść po nitce do kłębka: kto zaprojektował, kto wypuścił, a najważniejsze kto zlecił. Tzn., my się domyślamy, ale można by mieć namacalne dowody aby pociągnąć winnych do odpowiedzialności.
  Sześć milionów durniów
 • @maricus 19:35:49
  Szukajcie a znajdziecie :-)

  http://www.jewsofchina.org/jewish-diaspora-in-china
  O polityce, ale bez żydowskiej indoktrynacji
 • dodam, że :
  W operacji covid19 wróg ma niesamowitą przewagę nad ludzkością. Przecież w oficjalnej narracji i w realu prawie nic się nie zgadza, a obywatele nie są w stanie tego naukowo zweryfikować. Nie mamy mikroskopów elektronowych, wiedzy z dziedziny biologii i genetyki, dostępu do laboratoriów i centrów statystycznych, oficjalnych mediów. A sceptycznych ekspertów, którzy mogliby ewentualnie podjąć rzeczową debatę w znalezieniu prawdy i rozwiązań, po prostu okrzyknięto oszołomami i odsunięto na bok. Udało im się z 9/11, to z operacją covid 19 idą na rympał.
  Sześć milionów durniów
 • gdzie są amerykańscy patrioci do cholery jasnej ?
  Teraz niektórzy pokapowali się dlaczego już parę lat temu w Kanadzie i bodajże Nowej Zelandii odbyła się akcja rozbrajania społeczeństwa z jednostek broni palnej za pomocą ustawy i skupu po "atrakcyjnych" cenach. Teraz będą mieli mniejsze ryzyko pacyfikacji zakładników. Oczywiście broni pozbyli się przestrzegający prawa obywatele, natomiast bandyci oraz politycy (coraz ciężej odróżnić jednych od drugich) pozostawili ją sobie. Idzie zima i z operacyjnego punktu widzenia jest to najlepszy czas na przystąpienie psychopatów do zamierzonego celu głównego. Usłużni dziennikarze sugerują, że tylko głód i całkowity lockdown mogą wymusić na społeczeństwie całkowite poddanie się decyzjom władz. W wiadomościach od kilku miesięcy pokazują te same migawki filmowe "niesubordynacji" obywatelskich i domagają się drastyczniejszych kroków w stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej. Nawet im się nie chce wyjść w teren i mozolnie poszukać materiału, bo znaleźć go rzeczywiście trudno. Na ogół ludzie nadal w większości stosują się do zarządzeń.
  Sześć milionów durniów
 • @Jasiek 14:53:26
  Lem miał i ma sporo Lemingów :-)
  Koszerni narodowcy...
 • @rowszan 20:43:39
  Niektóre dzieci są bardzo zdolne. Dla porównania 10cio letnia dzieczyneczka z Toronto zrobiła furorę na amerykańkim America's Got Talent śpiewając "Shallow" Lady Gagi

  https://www.youtube.com/watch?v=MHscI4TK55s&ab_channel=America%27sGotTalent
  Rzeczywistość –To Sen czy Jawa?
 • czasem pozory mylą;
  Dawno dawno temu, będąc na greckiej wyspie Syros (jednej z ciągu Cyklad na morzu Egejskim) w parę osób postanowiliśmy coś smacznego zjeść i za poradą tambylców poszliśmy do pobliskiej restauracji (tawerny). Wchodząc z ulicy do środka małe zaskoczenie bo nikogo oprócz osoby z obsługi nie było. Wystrój współczesny. Ale ktoś z zewnątrz powiedział że jest druga część w piwnicy. Tak więc poszliśmy bocznymi schodkami do tej piwnicy. A tam niespodzianka: wystrój prawie jak ze średniowiecza, kamienne ściany i podłoga, stoły/ławy zbite ze źle oheblowanego drewna, wzdłuż jednej ze ścian tylko ogromne stare dębowe beczki z winem, generalnie niezbyt czysto, czasem ogromny karaluch przemykający między beczkami, a obsługę stanowiło starsze małżeństwo (na oko około siedemdziesiątki). Początkowa konsternacja, ale w tawernie sporo ludzi zajada za smakiem atrakcyjnie wyglądające potrawy i panuje gwar i dobry nastrój. Postanowiliśmy spróbować. I nikt nie żałował bo serwowali tam jedne z najlepszych potraw jakie udało mi się w życiu skosztować. Ośmirnice, baranie języki w sosie pomidorowym, ryby z grila z sosem cytrynowym itp. A wino oczywiście z tych ogromnych beczek z zapachem drewna. Ciekawostka: w Grecji wino zamawia się w kilogramach, do obiadu zamawia się z reguły pół kilo wina (czyli pół litra) w karafce na dwie osoby. Tak więc okazało się, że restaurację na parterze budynku prowadziły dzieci małżeństwa prowadzącego restaurację w piwnicy. Próbowałem przed chwilą znaleźć tę tawernę na internecie ale nie widzę, może już nie istnieje.

  dla orientacji link do zdjęc z wyspy Syros,
  https://www.google.ca/search?source=univ&tbm=isch&q=syros+island&sa=X&ved=2ahUKEwjO_9b6__LrAhXSU80KHT-nC3wQsAR6BAgEEAE&biw=1366&bih=663
  Jadłodajnia na dwa sposoby
 • I have a dream :-)
  Czasem w momentach przypływu optymizmu i nadziei wydaje mi się, że metaforycznie: siedmiu chudych bezdomnych pożera siedmiu tłustych banksterów;
  dosłownie w ostatniej chwili przed "ostatecznym rozwiazaniem kwestii gojowskiej". Jeśli żyjemy bowiem naraz w wielu wszechświatach równoległych, to w jednym z nich zapewne zdarzy się taki finał.
  Rzeczywistość –To Sen czy Jawa?