Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • ściema nad ściemami;
  Jakieś 10-15 lat temu, gdy publiczna debata naukowców obu obozów "wpływu działalności człowieka na klimat" nie była jeszcze blokowana w mediach, można było się dowiedzieć, że człowiek swymi lekkomyślnymi nieraz działaniami, mimo wszystko, wpływa tylko nieznacznie na globalne ocieplenie temperatury klimatu Ziemi (rzędu ułamka procenta). Wtedy jeszcze używano określenia "globalne ocieplenie". Jednak, gdy okazało się, że na przykład w wielu rejonach Ameryki Północnej przyszło kilka lat z zimniejszymi niż zwykle zimami i krótszymi okresami lata i ludzie zaczęli kwestionować ocieplenie, gdyż ich rachunki za energię używaną do ogrzewania były wyższe, wtedy szybko zamieniono "globalne ocieplenie" na "zmiany klimatu". Od tamtej pory w prognozach pogody media prześcigają się w wyszukiwaniu anomalii pogodowych na całej planecie i na mapach pogody pokazują tzw. temperaturę odczuwalną: w zimie niższą od nominalnej ze względu na czynnik wiatru, a latem wyższą od nominalnej ze względu na czynnik wilgotności powietrza. Komentator Mazjan ma rację. Jesteśmy w środku jednej z cyklicznych naturalnych zmian klimatycznych i wydrwigrosze i NWO chcą te procesy wykorzystać do swoich niecnych celów. Dodam, że jestem za sensownym ograniczeniem konsumpcji i przeciwko zanieczyszczaniu środowiska.
  Dlaczego musimy walczyć z kryzysem klimatycznym?
 • @AgnieszkaS 22:49:42
  Armia to nie pospolite ruszenie i horągwie. To pewien system naczyń połączonych, na który składają się ludzie i urządzenia. Mam tu na myśli również związaną logistykę i zaplecze naukowe. Armię powinno budować się według zatwierdzonego dla bieżących i przyszłych potrzeb planów oraz możliwości finansowych. Wszystkie formacje muszą być kompatybilne zgrane do perfekcji i dowodzone przy pomocy wspomagających programów komputerowych. Inaczej to strata czasu i pieniędzy. Przy armii wchodzącej w skład sojuszu należy też uwzględniać ten aspekt.
  Rajd fregaty "Duda" - zapłacić 447 i iść na wojnę z Iranem
 • @AgnieszkaS 22:39:51
  No właśnie. Dla nich będą kompatybilne ze strukturą całej armii. A jeszcze gdy doda im się polskich pilotów, aby ryzykowali naloty na pozycje irańskie, to będzie cymes że rąsie cmokać.
  Rajd fregaty "Duda" - zapłacić 447 i iść na wojnę z Iranem
 • @AgnieszkaS 22:21:07
  Jeśli skojarzyło się to Pani z tym samym co mi, to jest z Pani świntucha. :-)
  Rajd fregaty "Duda" - zapłacić 447 i iść na wojnę z Iranem
 • @Nibiru 22:12:32
  Dodam jeszcze, że ponieważ te F35 będą w polskiej armii tak użyteczne jak fortepian koncertowy w domu osoby niemuzykalnej, to nasuwa się podejrzenie że zostają one zakupione w celu uzupełnienia potencjału militarnego Izraela, a zapłacone z puli 300 mld USD tzw. mienia bezdziedzicznego (lub z odsetek z tego tytułu płynących każdego dnia, tygodnia, miesiąca, roku)
  Rajd fregaty "Duda" - zapłacić 447 i iść na wojnę z Iranem
 • @AgnieszkaS 21:41:07
  Kupowanie dla Polskiej armii F35 to podobny absurd jak kupowanie Ferrari aby jeździć na piccy. :-)
  Rajd fregaty "Duda" - zapłacić 447 i iść na wojnę z Iranem
 • tylko umysłowo chory idzie na wybory !!!
  Mamy jeszcze prawo wybierać sobie na planecie Ziemia lokalnych poganiaczy gojów z listy zaaprobowanej wcześniej przez Sanhedryn. Prawdziwym rządzeniem zajmuje się bowiem naród, jak sama nazwa wskazuje, "wybrany". Sam się wybrał dawno dawno temu i od czasu do czasu pośrednio przypomina nam swoją wykładnię dotyczącą tego status quo, a mianowicie: "władzy raz zdobytyej nie oddamy nigdy", "kto waży się podnieść rękę na naszą władzę, to ta ręka zostanie mu odrąbana" i tym podobne przestrogi.
  Głosuj na co chcesz i tak wygra UKŁAD
 • @marek500 13:28:04
  Wszystko racja co piszesz, niemniej na nas napadali wrogowie z intencją metodycznego pozbawienia nas warstwy ludności o inteligencji wyższej od przeciętnej i zdolnościach przywódczych w celu uczynienia nas niewolnikami (co im się niestety udawało). Lata zaborów, rządów różnych zaprzańców oraz komuny, gdzie Polacy zmuszeni byli walczyć między sobą o przetrwanie w nieraz nikczemny sposób, przyczyniły się do zdegenerowania ogólnej moralności narodu. Dlatego też wielu z nas wyjechało z kraju w poszukiwaniu normalności i zapobieżeniu utracie godności. Aby w Polsce miała szanse powrócić normalność potrzeba spełnić 3 podstawowe warunki: odsunąć stare zdegenerowane pokolenie (także kler) od jakiegokolwiek wpływu na życie społ.-polityczne, poczekać ze 3 generacje w takich warunkach aż wyrośnie nowa inteligencja, zapewnić godziwe warunki życia Narodowi, co staje się coraz bardziej trudne ze względu na opanowanie świata przez NWO i dążenie do zniewolenia wszystkich mieszkańców planety.
  Ofiary Katynia w pamięci - z imienia i nazwiska
 • @Drab61 16:08:52
  cyt.: "A co powiesz o naszych przyjaciołach Słowakach, którzy już 1 września dzielnie stanęli u boku Hitlera, albo Litwinach z entuzjazmem uczestniczących w rozbiorze trupa bękarta traktatu wersalskiego ? o Czechach nie wspominam bo po sukcesach kampanii z 1920 r."

  Też szuje, ale nie tej rangi co wspomniane przeze mnie. Trzeba być czujnym i nie spoufalać się z wrogami.
  Ofiary Katynia w pamięci - z imienia i nazwiska
 • @ele 20:30:02
  ELE mele dudki, trELE, morELE:

  Musisz za każdym razem zaznaczać że jesteś Polakiem i Slowianinem, bo na podstawie tego co głosisz nikt za Chiny Ludowe by się nie domyślił. Sławisz pod niebiosa syjonistyczny-kleptokratyczny reżim rosyjski z Putinem na szyldzie to jasne że jesteś ich cieławiekiem. Również płaczesz po syjonistyczno-komunistycznym reżimie ZSRR ze Stalinem na szyldzie, więc choćbyś nie wiem jak się maskował, to pejsiki, rogi i kopyta gdzieś tam wystają spod chałatu.
  Ofiary Katynia w pamięci - z imienia i nazwiska
 • @1abezmetki 14:33:39
  Jak perfidne i dalekosiężne było pozbawienie Narodu Polskiego inteligencji oraz obywateli posiadających zdolności przywódcze najlepiej świadczy cała powojenna historia Polski do dnia dzisiejszego. Niemcy, Rosjanie i Zydzi, ramię w ramię metodycznie, przez wywózki, rozstrzeliwania i terror prowadzący do emigracji doprowadzili do lobotomii "polskiego mózgu". Pozostawiono ludzi przeciętnych oraz degeneratów. Najlepiej widać to po wpisach takich "tytanów intelektu" jak Oskar, Rzeczpospolita, Ele i paru innych, którzy pod tą notką jeszcze się nie odezwali. Polskę od wieków prześladuje czterech jeżdźców apokalipsy: Niemiec, Rosjanin, Żyd i Ukrainiec i zaufanie któremuś z nich to naiwność granicząca z głupotą
  Ofiary Katynia w pamięci - z imienia i nazwiska
 • @1abezmetki 06:41:22
  Też zauważyłem tę przemianę u Stanislava. Po takiej jednej "jaskółce" trudno jednak powiedzieć czy to jest forma wymuszenia podwyżki u "sponsora" czy poluzowanie obróżki i trwały trend. Pażiwiom, uwidim.
  Rosjanie przodują w liczbie samobójstw
 • @Nibiru 16:11:15
  Zapomniełem dodać hasło na dziś:

  Tylko świnia i kanalia mają w dupie genitalia
  Rozporkowy biznes
 • witam po banicji;
  Temat w sumie bardzo ważny i poważny więc dałem 5*. Świat się kręci wokół genitaliów i nierozważnym byłoby mieć "w dupie" denitalia". :-)
  Rozporkowy biznes
 • @Repsol 22:13:03
  Poproszę o precyzyjne wyrażanie myśli, bo nie za bardzo kumam co to za skrót myślowy.
  Informuję, że ...
 • @Janusz Kamiński 21:05:42
  cyt. "Ale wprawka - kto i kiedy to opublikował i gdzie???"

  Nie mam pojęcia. Ale jedno wiem, że nie chciałbym z tym elementem oddychać tym samym powietrzem.
  A co do samych śledztw, to uważam że mogą one być fascynujące i można się nawet całkiem zatracić w takiej robocie o ile ma się jakieś godziwe źródło utrzymania, społeczeństwo i wymiar sprawiedliwości (ochronę) za sobą. Jeśli nie, to wtedy jest jak w Kolumbii, albo próbują śledczego przekupić lub zamordować.
  Weźmy dla przykładu śledztwa prowadzone przez niezaleźne osoby bądź organizacje obok śledztw oficjalnych w takich przypadkach jak: zamordowanie Kennedy'ego, 9/11, FOZZ, Smoleńsk i tym podobne afery. Co z tego, że niezależne dochodzenia prowadzone nieraz z narażeniem życia i zdrowia śledczych ustaliły mnóstwo różnych detali podważających oficjalne werdykty, skoro i tak nie mają szansy być wzięte pod uwagę a wyroki zmienione. Władze państw stosują metody walki z niewygodną narracją zaczerpnięte żywcem z katalogu działań przestępczości zorganizowanej i dopóki taka patologia trwa to zdani jesteśmy na domysły i spekulacje.
  Informuję, że ...
 • @Astra - Anna Słupianek 19:02:11
  Nie dokazuj miła, nie dokazuj !!! :-)
  Informuję, że ...
 • @Talbot 18:07:19
  Dobrze że Pani Astra nie napisała jak niżej:

  "W nocy przyczołagał się do mnie Rysiek w zgrzebnym worze na kolanach i błagał abym wróciła. Próbował całować mnie w różne części ciała, ale ja pozwoliłam, aby cmoknął mnie jedynie w smartphona. Gdy tak mazał się na posadzce, to stanęłam mu na klacie i powiedziałam triumfalnie: no dobrze tygrysie, ale w ramach pokuty musisz odbyć pielgrzymkę na kreml i błagać jego świątobliwość Władymira o wybaczenie grzechu zwątpienia" :-)
  Informuję, że ...
 • @Lotna 17:42:17
  Tam w tle dzieją się rzeczy o których ja na przykład nie mam nawet pojęcia że nie wiem. O ich istnieniu dało ostatnio znać nadzwyczjnie intensywne "promieniowanie tła". Ale ja tu sobie buszuję raczej dla rozrywki i ewentualnej wymiany myśli z osobami o otwartych umysłach. Nie próbuję prowadzić śledztw, gdyż jest to zajęcie wymagające dużo samozaparcia, dostępu do źródeł i czasu. Ponadto nawet przy ujawnieniu nagiej prawdy obnażony szwarc charakter może pójść do "niezawisłego sądu" i za pieniądze bądź inne niestandardowe "argumenty" uzyskać wyrok oczyszczający. Taki mamy klimat, że nie ma pogody dla badaczy. :-)
  Informuję, że ...
 • @Janusz Kamiński 17:13:48
  Słyszałem że Reńka Grabowska kradnie mężczyznom nasienie :-)
  Informuję, że ...