Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Krystyna Trzcińska 03:47:19
  Bardzo ciekawe i emocjonalne przemówienie Davida Icke na wczorajszej demonstracji przeciw restrykcjom na Trafalgar Square. Najważniejszy według mnie jest moment gdy zaapelował do policji i wojska na całym świecie aby nie służyli psychopatom którzy tyranizują ludzkość lecz bronili ludzkości, siebie samych i swoje rodziny przed tymi psycholami.

  https://www.youtube.com/watch?v=8KrZwa97tXk&ab_channel=WHPwellbeing
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • @stanislav 22:15:14
  czyli niestety bynajmniej "Goy lives matter" nie ma takiej samej covidowej dyspensy od władz jak BLM
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:56:39
  Czyli z chaotycznie zmąconych oparów wyłonił się nowy ekran, na którym to dokonuje się projekcja poglądów przypadkowych przechodniów.
  PS: Ruszkiewicz to jest w stanie popsuć nawet kowadło :-)
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • @Jasiek 18:20:13
  cyt.: "Najczęściej jest tłumaczone jako "słowo", ale spotkałem się z informacją, że w grece jest użyte słowo "logos"... a to już nie oznacza tylko słowa."
  Dla żartu użyłem słowa "hałas" zamiast "chaos" (w sumie hałas to też forma chaosu ale akustycznego :-)). Słowo było na początku według biblii, ale w/g mitologii greckiej na początku był chaos.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chaos_(mitologia)
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • @Jasiek 17:35:41
  Skoro wlatywują na Oparowe niebo i hałasują to sami prowokują. Coś się chyba zaczyna dziać, bo stare podania mówią, że ponoć "na początku był hałas" :-)
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • w temacie helikoptera stealth;
  Propnuję wypruć z kałacha ze dwa magazynki (słownie 60 sztuk zapalających) w kierunku tego fantomu to może spadnie jakieś corpus delicti :-)
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • @zadziwiony 15:41:05
  Gdybym miał obstawiać na miejsce tymczasowej ewakuacji "społeczności międzynarodowej" w czasie realizacji ostatecznego rozwiązania kwestii gojowskiej, to byłaby to Australia. Uziemione samoloty we wszystkich krajach stają puste na "stand-by" gotowe do akcji Most 2.0. Nikt nawet nie zauważy tej akcji, bo wszyscy zakładnicy mają zakaz opuszczania miejsca zakwaterowania (ZOMZ - po wojskowemu). Aby mieć gdzie umieścić "społeczność międzynarodową" to Australijczyków wysiedli się tymi samymi samolotami do miejsc skąd przybyła "społeczność międzynarodowa" lub po prostu w pierwszej kolejności zutylizuje się przymusową szczepionką "zrównoważonego rozwoju" spreparowaną przez niezrównoważonych globalistów. W Australii będą najbezpieczniejsi, gdyż tam "psy dupami szczekają" i mało kto wie gdzie to właściwie jest :-).
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • @rowszan 20:18:07
  cyt.: "Ktos musi robic robote ,z tego co wiem sa spolecznie admini jest i On "

  To prawda, ale ta najważniejsza "robota" to przecież blogi i komentarze, na które to woluntariusze poświęcają wiele roboczogodzin i nieraz zaniedbują sen i współmałżonków.

  cyt.: "Co do tresci przemyslen i informacji to wybacz ale wielu tu piszacych raczej szkodzi portalowi niz go wspiera . Nie wiem czy celowo czy nie "

  Tacy też są, zgoda. Ale wszystkie poszlaki wskazują, że to jest cena jaką Pan Opara musi płacić za istnienie portalu. To oczywiście przekłada się element odstraszający wielu potencjalnych użytkowników oraz reklamodawców. Za potralem ciągnął się pewien smród, który w ostatnich latach nieco wywietrzał, ale "wtyczek" wyciągnąć się nie da (przynajmniej na razie). Lepiej nie poruszać teraz tej kwestii bo to nic nie da, a tylko osłabi siłę przebicia portalu.
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • @rowszan 18:29:01
  cyt.: "Kto ma to zrobić
  Jak już to ogarniemy ,trzeba mu zaplacic ,kasa ????
  A moze czekamy aż Pan Opara zrobi ,zapłaci a my łaskawie napiszemy co o tym myślimy?????"

  Hosting i domain są bardzo tanie rzędu $20 za miesiąc. Tanie bo Neon24 nie jest żadnym e-commerce, a najzwyklejszą stroną internetową z nieco większą wymaganą przestrzenią dyskową. Za automatyczny dodatkowy (jeśli się takiego żąda) backup trzeba też parę groszy zapłacić, aczkolwiek firmy hostingowe robią swój niezależny backup lub wręcz mirroring. Ja bym się dołożył, ale niestety obecnie jestem biednym emerytem. Pan Opara daje od siebie gotówkę, wiedzę i przemyślenia. Inni dokładają swoje cegiełki w postaci informacji, pomysłów i również ciekawych przemyśleń, które nie sposób przeliczać na pieniądze, gdyż zwykle to informacja, wiedza oraz idee są tym najcenniejszym wkładem do przedsięwzięcia. Jeśli istnieją zamożni użytkownicy Neonu, to mogliby Panu Oparze od czasu do czasu podesłać czek na parę groszy aby ulżyć mu w wydatkach. Poza tym dla Pana Doktora, to jak rozumiem, jest to też pasja i misja. Zapewne nie wydaje na dziwki, nie pali, nie ćpa i tylko Neon jest Jego siłą napędową i "rozpustą".
  Oto słowo moje. OzyRyśkowi niech będą dzięki. :-)
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • @Anna-PK 17:50:39
  Brawo Anno, jesteś genialna !!! :-)
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • wsie wmiestie;
  Neon24 pełni ważną rolę w uświadamianiu i informowaniu się nawzajem. Stanowi prawie (razem z paroma innymi platformami) swego rodzaju "intelektualny darknet". Działa tu też parę indywiduów, które w jawny lub bardziej zakamuflowany sposób próbują "sprzedawać" agendę NWO lub propagować tyranię. Ich wysiłki są o tyle istotne, że pozostałym internautom otwierają oczy na konieczność ciągłej czujności na sabotaż i cios nożem w plecy.
  Biorąc pod uwagę realia, siłę i możliwości techniczne wroga, jedyne co możemy zrobić to uświadamiać się, czyli próbować definiować zagrożenia, identyfikować wrogów, sprecyzować jaki model stosunków społeczno politycznych chcielibyśmy zaimplementować po obaleniu obecnej tyranii. Wyzwalanie muszą zainicjować Armia USA, oraz odziały paramilitarne utworzone niemal we wszystkich stanach. Potem wszystko rozleje się na pozostałe kraje, gdyż poganiacze niewolników będący na usługach grandziarzy szybko zdezerterują i ulotnią się widząc szwankujący parasol ochronny ze strony US Army.
  A na dzień dzień dzisiejszy, jako małe ale ważne przedsięwzięcie logistyczne uważałbym utwożenie zapasowego Neonu na serwerze w kraju gdzie grandziarze mają jeszcze małe wpływy (tylko patrzeć jak wróg zamknie Neon24). Należało zarejestrować tam domenę np. Neon24bis wykupić hosting i robić codzienny incremental backup. Lub ewentualnie przenieść jak najszybciej istniejący Neon24 na serwer w takim mało "zainfekowanym" kraju.
  A więc Wojna - Czy Partyzantka? Cześć 2.
 • dałem 5*
  bo wiele ciekawych spostrzeżeń i wniosków
  A jednak Ziemia jest plaska
 • @Anna-PK 19:14:17
  no bo taki rozczulająco ostateczny i tyle
  Gdzie jesteś Rodaku?!
 • Autorka !
  Dałem *5, bo aż mnie ciary prześli po pacierzach.
  Gdzie jesteś Rodaku?!
 • Autorze !
  Widzę, że jesteś w dobrej formie intelektualnej. Dałem *5. Dodatkowa zaleta, że krótko i do rzeczy.
  Rockefeller (dla znajomych Rocky :-)) użył Gates'a (wrota) jako symbolicznych wrót do piekieł. Gates się "otworzył" i widzimy co nas może czekać jeśli się nie odkleimy od kanapy i grilla.
  PZDR
  Nowa szczepionka
 • @Jasiek 17:03:23
  Siem cieszem, Szanowny Jaśku.
  Giga pozdro !
  Virus"
 • BLM
  cyt,: "Liderzy BLM często przyzywają też inne duchy, które później "przez nich działają""

  BLM to inicjały diabła: Belzebub, Lucyfer, Mefistofeles
  Virus"
 • @Lotna 23:37:09
  Dziękuję. To ja polecam Ci jeszcze gorąco 2 superinteresujące podcasty z Corbettem. Tego #297 chyba nie ma już na YT, ale jest w Corbetta archiwum.

  https://www.corbettreport.com/episode-297-china-and-the-new-world-order/

  https://www.youtube.com/watch?v=yhrbA2rWE34&ab_channel=JasonBermas
  Sześć milionów durniów
 • @Lotna 21:40:56
  Polecam raport Jamesa Corbetta (niestety tylko po ang.) na temat związku Covid19 z 9/11

  https://www.youtube.com/watch?v=opAyJt94Kmo&ab_channel=corbettreport
  Sześć milionów durniów
 • @Lotna 21:40:56
  cyt.: "Zgadza się, tylko po co nam mikroskopy elektronowe, wysoko wyspecjalizowane laboratoria i eksperci, skoro statystyki mówią same za siebie?"

  Chociażby po to, aby zobaczyć wirusa, przeanalizować jego DNA/RNA, stwierdzić czy spontan czy design, pójść po nitce do kłębka: kto zaprojektował, kto wypuścił, a najważniejsze kto zlecił. Tzn., my się domyślamy, ale można by mieć namacalne dowody aby pociągnąć winnych do odpowiedzialności.
  Sześć milionów durniów