Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @1abezmetki 14:33:39
  Jak perfidne i dalekosiężne było pozbawienie Narodu Polskiego inteligencji oraz obywateli posiadających zdolności przywódcze najlepiej świadczy cała powojenna historia Polski do dnia dzisiejszego. Niemcy, Rosjanie i Zydzi, ramię w ramię metodycznie, przez wywózki, rozstrzeliwania i terror prowadzący do emigracji doprowadzili do lobotomii "polskiego mózgu". Pozostawiono ludzi przeciętnych oraz degeneratów. Najlepiej widać to po wpisach takich "tytanów intelektu" jak Oskar, Rzeczpospolita, Ele i paru innych, którzy pod tą notką jeszcze się nie odezwali. Polskę od wieków prześladuje czterech jeżdźców apokalipsy: Niemiec, Rosjanin, Żyd i Ukrainiec i zaufanie któremuś z nich to naiwność granicząca z głupotą
  Ofiary Katynia w pamięci - z imienia i nazwiska
 • @1abezmetki 06:41:22
  Też zauważyłem tę przemianę u Stanislava. Po takiej jednej "jaskółce" trudno jednak powiedzieć czy to jest forma wymuszenia podwyżki u "sponsora" czy poluzowanie obróżki i trwały trend. Pażiwiom, uwidim.
  Rosjanie przodują w liczbie samobójstw
 • @Nibiru 16:11:15
  Zapomniełem dodać hasło na dziś:

  Tylko świnia i kanalia mają w dupie genitalia
  Rozporkowy biznes
 • witam po banicji;
  Temat w sumie bardzo ważny i poważny więc dałem 5*. Świat się kręci wokół genitaliów i nierozważnym byłoby mieć "w dupie" denitalia". :-)
  Rozporkowy biznes
 • @Repsol 22:13:03
  Poproszę o precyzyjne wyrażanie myśli, bo nie za bardzo kumam co to za skrót myślowy.
  Informuję, że ...
 • @Janusz Kamiński 21:05:42
  cyt. "Ale wprawka - kto i kiedy to opublikował i gdzie???"

  Nie mam pojęcia. Ale jedno wiem, że nie chciałbym z tym elementem oddychać tym samym powietrzem.
  A co do samych śledztw, to uważam że mogą one być fascynujące i można się nawet całkiem zatracić w takiej robocie o ile ma się jakieś godziwe źródło utrzymania, społeczeństwo i wymiar sprawiedliwości (ochronę) za sobą. Jeśli nie, to wtedy jest jak w Kolumbii, albo próbują śledczego przekupić lub zamordować.
  Weźmy dla przykładu śledztwa prowadzone przez niezaleźne osoby bądź organizacje obok śledztw oficjalnych w takich przypadkach jak: zamordowanie Kennedy'ego, 9/11, FOZZ, Smoleńsk i tym podobne afery. Co z tego, że niezależne dochodzenia prowadzone nieraz z narażeniem życia i zdrowia śledczych ustaliły mnóstwo różnych detali podważających oficjalne werdykty, skoro i tak nie mają szansy być wzięte pod uwagę a wyroki zmienione. Władze państw stosują metody walki z niewygodną narracją zaczerpnięte żywcem z katalogu działań przestępczości zorganizowanej i dopóki taka patologia trwa to zdani jesteśmy na domysły i spekulacje.
  Informuję, że ...
 • @Astra - Anna Słupianek 19:02:11
  Nie dokazuj miła, nie dokazuj !!! :-)
  Informuję, że ...
 • @Talbot 18:07:19
  Dobrze że Pani Astra nie napisała jak niżej:

  "W nocy przyczołagał się do mnie Rysiek w zgrzebnym worze na kolanach i błagał abym wróciła. Próbował całować mnie w różne części ciała, ale ja pozwoliłam, aby cmoknął mnie jedynie w smartphona. Gdy tak mazał się na posadzce, to stanęłam mu na klacie i powiedziałam triumfalnie: no dobrze tygrysie, ale w ramach pokuty musisz odbyć pielgrzymkę na kreml i błagać jego świątobliwość Władymira o wybaczenie grzechu zwątpienia" :-)
  Informuję, że ...
 • @Lotna 17:42:17
  Tam w tle dzieją się rzeczy o których ja na przykład nie mam nawet pojęcia że nie wiem. O ich istnieniu dało ostatnio znać nadzwyczjnie intensywne "promieniowanie tła". Ale ja tu sobie buszuję raczej dla rozrywki i ewentualnej wymiany myśli z osobami o otwartych umysłach. Nie próbuję prowadzić śledztw, gdyż jest to zajęcie wymagające dużo samozaparcia, dostępu do źródeł i czasu. Ponadto nawet przy ujawnieniu nagiej prawdy obnażony szwarc charakter może pójść do "niezawisłego sądu" i za pieniądze bądź inne niestandardowe "argumenty" uzyskać wyrok oczyszczający. Taki mamy klimat, że nie ma pogody dla badaczy. :-)
  Informuję, że ...
 • @Janusz Kamiński 17:13:48
  Słyszałem że Reńka Grabowska kradnie mężczyznom nasienie :-)
  Informuję, że ...
 • @Husky 17:13:41
  Dziękuję Huskuniu przy poniedziałkuniu :-)
  Siemka
  Informuję, że ...
 • Piosenka bojowa walczących neonowych Polaków;
  Dnia drugiego września roku bieżącego,
  wrócili admini z kraju rosyjskiego,
  Lecą groźby, lecą, na naszych patriotów,
  Lecz się nie boimy kremlowskich pomiotów :-)
  Informuję, że ...
 • Opadła mi K'Opara;
  Zaskakujące irracjonalnością przyczyny zmian na Neonie należy chyba zaliczyć do kategorii rzeczy o których nie wiemy że nie wiemy. A sam właściciel w świetle tego to może być nawet postać fikcyjna i do tego ubezwłasnowolniona :-)
  Informuję, że ...
 • Prognoza na dziś:
  W Australi znowu wieje od wschodu :-)
  Informuję, że ...
 • schizofreniczna huśtawka;
  No proszę. Pana Doktora przetrzymano gdzieś przez parę dni i już wie że nie jest myszą. Tylko czy kot wie ? :-)
  Informuję, że ...
 • @Oscar 15:58:03
  cyt.: "Ciekawym rozwiązaniem geopolitycznym było by zaproszenie Putina w miejsce Trampa.
  W takiej sytuacji Putin pewnie znalazł by czas... i ranga imprezy by wzrosła.
  Putin mógłby sobie dla równowagi pogadać z Jarkiem podczas spaceru po Sopockim molo."

  Zarówno Trump jak i Putin mają powiązania z zorganizowaną przestępczością oraz grandziarzami finansowymi, to w sumie taki sam obciach. Z tym że obaj dostali na dzisiaj role odgrywania oficjalnych wrogów i Putin jest traktowany jak odpad radioaktywny z czasem połowicznego rozpadu około 4 kadencji.
  Poza tym Trump może w tym roku wcale nie przylecieć, gdyż sezon huraganów dopiero się zaczyna i następny może wypaść w terminie nowej przełożonej wizyty. Może on nosić imię Melania i zrobić Donaldowi "blow job" że mu łeb urwie. :-)
  Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce
 • Halny na Florydzie;
  Trump ma zapewne 447 powodów aby nie przylecieć do kraju 1000 i jednej afer, ale chyba nie chce też lecieć nad Grenlandią (samoloty z USA do Europy zwykle latają tą trasą), gdyż nie może jej darować upokorzenia jakiego doznał z powodu nieoczekiwanego odrzucenia jego żarliwych zalotów. :-)
  Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce
 • Trump w każdej szafie:
  Chyba ciężko będzie Dudzie uniknąć karcącego wzroku Trumpa w związku ze ślimaczącą się realizacją ustawy 447. Przeto na rozładowanie początkowego napięcia i wykazanie się dystyngowanymi manierami Duda powinien już w czasie przywitania na lotnisku złożyć Trumpowi kondolencje z powodu śmierci drogiego przyjaciela (Epsteina). :-)
  Horror na angielskiej prowincji i holokaustyczna trauma.
 • @Rzeczpospolita 13:21:07
  Panie Dariuszu. Sa dwie możliwości. Albo cierpi Pan na rozdwojenie jaźni, albo jest Pan perfidnie cynicznym hipokrytą. Już wyjaśniam dlaczego. Otóż według Pańskich tekstów żydowscy finansowi grandziarze, którzy zawłaszyli Rosję i szabrują ją od dziesięcioleci są naturalnym elementem tamtejszego krajobrazu, natomiast poza Rosją już nie. Podobnie z prawosławiem wywodzącym się przecież z tego samego pnia co katolicyzm i posługującym się w swej symbolice także krzyżem (nieco zmodyfikowanym ale jednak krzyżem); w Rosji widzi Pan tę religię jako element ważny dla jedności narodu i jego duchowego rozwoju, natomiast proktykowanie analogicznej religii gdzie indziej spędza Panu sen z powiek i publikuje Pan poszkwile na jej temat, których nie powstydziłby się sam belzebub.
  Krzyż Polakom nie służy
 • @RAM 00:01:12
  Pan Dariusz to chyba nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego narracja dotycząca wiary katolickiej i jej symboli nosi znamiona obsesji połączonej z histerią. Te cechy czynią go autorem co najmniej podejrzanym i niewiarygodnym, gdyż nikt choć troche obiektywny nie naświetla tak ważnego aspektu życia większości narodu w tak jadowity sposób. Jeśli za młodu był molestowany przez księdza to powinien taki fakt ujawnić i tylko tego księdza ewentualnie kryjącego go biskupa oskarżać o swoją traumę. Oto słowo moje :-)
  Krzyż Polakom nie służy