Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze xes23

 • @adalbert05 13:02:34
  Proponuję, żeby wszyscy stąd przechodzący solennie obiecali bruskowego blogu niepotrzebnie nie zaśmiecać. Z mojej strony masz Brusku słowo.

  Co do winy to się nie zgodzę. Na własnym blogu autor odpowiada za moderację. Ale jeśli pojawia się na stronie głównej osobny artykół nie wnoszący nic merytorycznie tylko ewidentnie nastawiony na szkalowanie innej osoby to odpowiada za to administracja/właściciel. Tak jest wszędzie, na wszystkich stronach i portalach.

  I proszę jeszcze nas tu straszyć zaczynają! Teraz bo szanownej administracji śmie sie zwrócić uwagę. Cóż za odważne posunięcie, nikt się nagle nie boi posądzenia o cenzure. A jak człowieka otwarcie obrażano i szkalowano to jakoś tej odwagi nie było.

  Niczyich dóbr naruszać nie zamierzam po prostu żegnam. Wycinajcie sobie co chcecie
  Żeby sprawa była jasna.
 • @brusek 11:09:12
  Witam. Fajnie, że podjąłeś się kontynuacji i że będzie gdzie przeczytać świeże wiadomości:)) Od razu wrzucam w zakładki
  Przyznam szczerze, ze mnie lekko podłamała ta kapitulacja AdNovum. Z drugiej strony nie dziwię się, że odszedł z miejsca gdzie dopuszcza się szkalowanie, bez żadnej reakcji ze strony wystraszonej własnymi urojeniami administracji.
  Tutaj wprawdzie kolega interesariusz założył nowa zakładkę ale jak widziałem od razu zrobił się tam lekki ściek.. Radzę koledze interesariuszowi zajać sie moderacją i w 1-wszym rzędzie zblokować tych którzy zniszczyli blog AdNovum (nick blizna i zorran), bo nawet jak projekt się powiedzie i zacznie dobrze rokować, wrócą i zniszczą.

  pzdr dla wszystkich
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Magia 12:51:04
  Witam. Też się wczoraj nie miałem czasu wypowiedzieć. Miałem nadzieję, że sprawa została już rozwiązana. Dzisiaj patrze na tą dyskusję i uwierzyć nie mogę, że w świetle oczywistych faktów administracja i właściciel portalu zamiast działać dalej są w... lesie.
  Pisze sie tu o jakiejś obawie o posądzenie o cenzurę, tłumienie wolności słowa, zaprzeczaniu idei otwartości portalu.. Ludzie!!

  A że się już na to patrzeć nie mogę pozwolicie że prostymi słowami wytłumacze.
  Jeśli dwie osoby dyskutują nawet ostro o jakimś temacie, wmieszanie się w z pozycji administracji faktycznie może być poczytane jako forma nacisku zwłaszcza gdy taki administrator opowie sie po jednej ze stron i zablokuje część tekstu drugiej. Tak to jest cenzura. i takie wmiesznie sie jest rzeczą karygodna.
  Ale nie w przypadku kiedy jedna ze stron dyskusję zaczyna od splunięcia drugiemu w twarz! Wtedy należy interweniować!!
  Czy internauta Blizna dyskutował w jakimś temacie z AdNovum? Czy napisał może tekst "ukraina wojna domowa - kłamstwa Adnowum" w którym w sposób merytoryczny przedstawił własny pogląd na konflikt oraz obalił tezy adwersarza?? NIE!!!

  Cała jego "twórczość" na tym portalu to bezczelny personalny atak na popularnego blogera. Pełen wyzwisk, pseudosugestii i chamstwa. Czy tylko ja to widzę?!! Czy wspomniany Blizna razem z tym swoim pomocnikiem, który zaspamował wszystkich zarejestrowanych wnieśli cokolwiek innego na ten portal? Jakiś tekst może, rozsądny komentarz? Raczej wyzwiska, głównie od żydów. (tacy jak oni żyda widzą często i we własnej teściowej, bez względu na to jakie konsekwencje niesie taka teza dla ich własnych dzieci :)

  Panie Ryszardzie i reszta "decyzyjnych", oto co powinniście moim zdaniem zrobić. Ban stały z blokadą IP dla dwóch wspomnianych. Teksty a raczej paszkwile usunąć ludziom z oczu, ale nie kasowac. Schować "do piwnicy" i w przypadku ataku z zewnątrz z użyciem zarzutu cenzurowania przedstawić jako dowód.
  Szkoda, że to nie zostało zrobione od razu...

  pzdr dla wszystkich
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Gregoson 21:27:39
  Przesłałem Panu wiadomość, proszę sprawdzić pocztę
  pzdr
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @brusek 22:03:58
  WIELKIE dzięki za prasówkę. Twoje praca wielu teraz podtrzymuje na duchu:)
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Repsol 22:03:21
  Przepraszam, że wtrącę. Ma problem z internetem czy tylko tą stroną? Pytam, bo kiedyś też miałem problem z określoną stroną, która np u mojego ojca działała bez zarzutu. Winien był mój dostawca internetu. Trochę o tym czytałem, czasami wystarczy połączyc się przez proksy z IP z innego kraju
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Gregoson 20:49:44
  Nie przeczytałeś, zacytowałeś tylko wybrane zdanie, całkowicie tym odwracając sens tego co chciałem przekazać.
  "@WSZYSCY
  Prośba. Przestańcie tu prowadzic tą chorą dyskusję na temat religii. Obie strony! To nawet pobocznie nie zahacza o temat wojny na Ukrainie a szkodzi blogowi. Popatrzcie na spadek wejść.

  Też mam na to swoje zdanie. Uważam że jak ktoś nie lubi krzyża to niech sobie go nie lubi w domu a nie w przestrzeni publicznej. Ale nie wdaję się tutaj w dyskusję na ten temat (w dodatku jak widzę prowadzoną na bardzo niskim poziomie), bo TU nie jest miejsce ku temu!"
  xes23 08.10.2014 15:50:33

  Też Ci odpuszczam:) A w temacie z mojej strony KROPKA.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Gregoson 20:24:40
  1. przeczytaj cały wpis
  2. jak coś do mnie masz w tym temacie, pisz na PW nie tutaj

  pzdr
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @KHT 18:32:24
  Bardzo dobrze odpisałeś. Zdanie dokładnie obrazuje ścieżki myślowe tych typów. Na pewno zrozumieli:))
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • AdNovum
  Było już co najmniej kilka prób rozwalenia i zdyskredytowania tego bloga. Czyżby ta była skuteczna???

  AdNovum, stary nawet mnie nie denerwuj!!! Przecież to by było zrobienie dokładnie tego czego chcą ci popaprańcy!!

  @WSZYSCY
  Prośba. Przestańcie tu prowadzic tą chorą dyskusję na temat religii. Obie strony! To nawet pobocznie nie zahacza o temat wojny na Ukrainie a szkodzi blogowi. Popatrzcie na spadek wejść.
  Też mam na to swoje zdanie. Uważam że jak ktoś nie lubi krzyża to niech sobie go nie lubi w domu a nie w przestrzeni publicznej. Ale nie wdaję się tutaj w dyskusję na ten temat (w dodatku jak widzę prowadzoną na bardzo niskim poziomie), bo TU nie jest miejsce ku temu!

  AdNovum pozdrawiam serdecznie, dałbym drugą piątkę ale się nie da. Czekam na ciąg dalszy Twojej pracy
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @próg plancka 14:03:32
  Cóż, nie zauważyłem tego drugiego dna dyskusji. Od 5 czy 6stego wpisu z bluzgami po prostu przewijałem kółkiem, nieco wsciekły, że znowu w nocy wracam i nie mogę przeczytac tego co istotne, bo sobie towarzystwo cały dzień przed kompami siedzące, wzajemnie "słodzi".
  Oczywiście że tematu nie należy ciągnąć. Ani żadnych temu podobnych. Kropka.

  pozdrawiam
  Wojna domowa na Ukrainie 5.10.2014r- 29 dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 13:59:58
  tak odpisywałeś. Liczyłem po cichu na jakąś ciekawa historię związaną z tym miejscem, bo sam jestem pasjonatem takich miejsc w historia w tle.:))

  Ale bunkierek okazał sie wirtualny, co mnie bardzo zasmuciło:(
  a na serio to sie nie dziwię, że dałes sobie spokój na kilka dni po tych atakach. Tak chyba należy robić, to najlepsza reakcja na takie zachowania. A potem wrócic i znowu swoje wnosić. Szacun
  i pozdrawiam serdecznie
  Wojna domowa na Ukrainie 5.10.2014r- 29 dzień rozejmu.
 • to ja się powtórzę postem z wczoraj
  , może w końcu ktoś zauważy, bo odnoszę wrażenie ze piszę tu niewidzialnym atramentem:))

  "@AdNovum 5 leci nr29 dzisiaj jak widzę.
  Prośba, czy mógłbyś wyjaśnić o co naprawdę z szczuremobronnym chodzi? Widzę, że zalinkowałeś jakieś 2 przykłady jego działalności ale ja nie znam rosyjskiego. Wiem, że koleś trochę jest narwany, nawet więcej niż trochę ale jednak prócz chaotycznego niekiedy linkowania coś tu wnosił a tu ban nagle. Jakbyś mógł w 2 słowach wyjaśnić, zresztą na pewno nie tylko ja się tu pogubiłem"
  http://adnovum.neon24.pl/post/113498,wojna-domowa-na-ukrainie-4-10-2014r-28-dzien-rozejmu#comment_1032576

  mam nadzieję, że teraz jest WIDOCZNE

  Odnośnie kłótni i rozmywania tematu też z wczoraj
  "@Wszyscy
  Prosiłem wczoraj o zaprzestanie kłótni, nie robienie z bloga śmietnika i pośmiewiska którego czasami czytac sie nie da. Nie tylko ja zresztą prosiłem, dzisiaj też widzę podobne wpisy od wkurzonych ludzi.

  A co niektórzy dalej po sobie bluzgami i to o jakąs dupę marynę - zdjęcie.
  Trzeba naprawdę cierpieć na niedobór szarych komórek żeby tego zdjęcia nie rozgryść na 1wszy rzut oka, zwłaszcza że można powiększyć.

  Jakiś dwóch kolesi pochylonych do siebie jeden z dziwnie wygiętymi palcami. Na stole poukładane książki a na nich porozsypywana kasa. Ludzie! czy wy myślicie ze oni tak właśnie rozmawiają?! Rozsypując pieniądze po książkach z jakimiś dla nich świętymi tekstami. A może w pokera tną przy takich dyskusjach? co?
  Dalej na stole podstawka pod świeczkę w kształcie gwiazdki ( pięcioramiennej - żydowska gwiazda dawida ma 6), która można kupić w sklepie z serii wszystko za 3zł.
  A już naprawde trzeba byc jakimś przymulonym gimbusem, żeby się tu dopatrzyć żydowskiego świecznika. Wystarczy sobie 5 sekund trudu zadać i wpisać "żydowski świecznik" w wyszukiwarkę
  Ludzie myślcie qrwa to nie boli!!!"

  dzisiaj już całe szczęście jest z tym w porządku, przynajmniej jak narazie. Z góry dziękuję za ten brak ekscesów w imieniu swoim o osób które tak jak ja mają w tygodniu dosłownie kilkadziesiąt minut żeby przeczytać ważne informacje
  Wojna domowa na Ukrainie 5.10.2014r- 29 dzień rozejmu.
 • @szuwarek14 12:41:12
  witam
  AdNovum 5 za relację leci. Wczoraj zadałem podobne pytanie do szuwarka14. O co w tym chodzi? Bo ja np rosyjskiego nie znam a to są dokonania z rosyjskich forów. Co ten narwaniec zmalował?
  Oczywiście Twój blog, Twoja decyzja, szczurek ostatecznie może własny założyć a może i powinien, no i mu się na pewno trochę należało. Ale po prostu jesten ciekaw, zresztą nie tylko ja.
  Jeśli to możliwe proszę w 2-3 słowach powiedzieć o co konkretnie chodzi (po polsku):))

  pzdr
  Wojna domowa na Ukrainie 5.10.2014r- 29 dzień rozejmu.
 • Witam
  @AdNovum 5 leci nr29 dzisiaj jak widzę.
  Prośba, czy mógłbyś wyjaśnić o co naprawdę z szczuremobronnym chodzi? Widzę, że zalinkowałeś jakieś 2 przykłady jego działalności ale ja nie znam rosyjskiego. Wiem, że koleś trochę jest narwany, nawet więcej niż trochę ale jednak prócz chaotycznego niekiedy linkowania coś tu wnosił a tu ban nagle. Jakbyś mógł w 2 słowach wyjaśnić, zresztą na pewno nie tylko ja się tu pogubiłem

  @Wszyscy
  Prosiłem wczoraj o zaprzestanie kłótni, nie robienie z bloga śmietnika i pośmiewiska którego czasami czytac sie nie da. Nie tylko ja zresztą prosiłem, dzisiaj też widzę podobne wpisy od wkurzonych ludzi.

  A co niektórzy dalej po sobie bluzgami i to o jakąs dupę marynę - zdjęcie.
  Trzeba naprawdę cierpieć na niedobór szarych komórek żeby tego zdjęcia nie rozgryść na 1wszy rzut oka, zwłaszcza że można powiększyć.

  Jakiś dwóch kolesi pochylonych do siebie jeden z dziwnie wygiętymi palcami. Na stole poukładane książki a na nich porozsypywana kasa. Ludzie! czy wy myślicie ze oni tak właśnie rozmawiają?! Rozsypując pieniądze po książkach z jakimiś dla nich świętymi tekstami. A może w pokera tną przy takich dyskusjach? co?
  Dalej na stole podstawka pod świeczkę w kształcie gwiazdki ( pięcioramiennej - żydowska gwiazda dawida ma 6), która można kupić w sklepie z serii wszystko za 3zł.
  A już naprawde trzeba byc jakimś przymulonym gimbusem, żeby się tu dopatrzyć żydowskiego świecznika. Wystarczy sobie 5 sekund trudu zadać i wpisać "żydowski świecznik" w wyszukiwarkę

  Ludzie myślcie qrwa to nie boli!!!

  A co do takich zdjęc to ja sobie sam kiedyś dla jaj brodę dolepiłem i ubrałem ręcznik na głowę. Pewnie w/g niektórych "myślących" teraz pociągi i samoloty wysadzam

  @mania przepraszania odpowiesz na pytanie z wczoraj o ten schron?:)) Mnie takie loklne historyjki bardzo interesują. Chyba że to dla żartu na "odczep sie" to było?
  pozdrawiam
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @brusek 00:15:04
  po przeczytaniu mały komentarz do prasówki, jesli pozwolisz:))

  "Koło terminala „lotniskowca” znaleziono ciała trzech czołgistów armii DNR. Przed męczeńską śmiercią byli bestialsko bici i „przesłuchiwani”. Donoszą w tej informacji także że z lotniskowca dalej trwa ostrzeliwanie miasta. Według oficjalnej informacji Ministerstwa Obrony DNR w dalszym ciągu część „lotniskowca” kontrolują ukry. Chodzi o jeden budynek na skraju lotniska.
  http://politikus.ru/events/31740-tela-treh-tankistov-iz-dnr-naydeny-nedaleko-ot-terminalov-aeroporta.html"

  była tutaj dzisiaj dyskusja na temat zdjęć zwłok z "lotniskowca". To jest wyjaśnienie tej sprawy

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  "Może też z tego powodu że FR po raz pierwszy od czasów ZSRR i okresu zimnej wojny dognała USA w ilości bomb atomowych?
  http://politikus.ru/events/31708-rossiya-vpervye-so-vremen-sssr-dobilas-yadernogo-pariteta-s-ssha.html"

  Nie atomowych a termojądrowych (wodorowych). W ilości głowic atomowych (jądrowych) przeganiają całe NATO

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32935/nato_rosja_wp.jpeg

  pzdr
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 01:07:02
  o, a gdzie to jest i co ciekawego wiąże sie z tym miejscem? Możesz troche napisać? Ja nałogowo oglądam "było nie minęło" pana Adama Sikorskiego:))
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @brusek 00:15:04
  Wielkie dzięki za wieczorną lekturę. Przyłączam się też do tego co napisałes we wstępie odnośnie dzisiejszej kłótni na forum.

  @szczurobronny, uważam że dużo wnosisz na tym blogu ale Twoi adwersarze mają tez trochę racji. Tak jak Ty uważam, że pewne informacje powinny być powtarzane codziennie, np; odnośnie jutrzejszej demonstracji ale spróbuj to może zamieszczać w jakiejś innej formie.
  Popatrz na bruska on 3-4 razy dziennie robi prasówkę w jednym poście i jakie ma za to poważanie. Uczciwie popatrz na kilka ostatnich dni, osób piszących 10-12 połowa postów Twoja. Niektóre informację, wcale nie twierdze, że mało wazne ale wrzucane w sposób trochę chaotyczny i rozmywające dyskusję.Może dało by się niektóre zebrać do kupy w 1 poście np na początek dnia?,
  liczę że dasz radę i nie waż sie opuszczać tego forum:))
  , za dużo tu wnosisz, szkoda tylko że czasem tak nerwowo reagujesz

  @mania przepraszania fajnie że wróciłeś. Daj linka gdzie się chowałeś:))

  pzdr dla wszystkich
  +piątka dla wodza
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @AdamPL 23:25:41
  Jest spora róznica między kozakami dońskimi a zaporoskimi. Ogólnie to potomkowie zbiegłych chłopów panszczyźnianych, buntowników,wyjętej spod prawa szlachty. Kozacy zaporoscy byli takimi sobie panami, żyli z wojen, grabieży, pracy najemnika. Chcieli mieć własne państwo.To do nich jako przodków odwołują się ukraińscy nacjonaliści.
  Natomiast kozacy dońscy w pewnym momencie historii przyjęli ziemię nadane im przez rosyjskiego cara oraz zwierzchnictwo Moskwy. To właśnie dońscy kozacy stanowili przez stulecia lekką jazde rosyjską, znaną np; z tłumienia polskich powstań. Ci kozacy są po stronie Noworosji.

  Dla zainteresowanych zbiorczy link z wiki
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kozak
  Oprócz o kozakach dońskich i zaporoskich można tez przeczytać o kubanskich. Reszta jest mało istotna

  pzdr
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.
 • @brusek 01:17:08
  Dzięki, specjalnie wstałem żeby przeczytać:)))
  Wojna domowa na Ukrainie 2.10.2014r- 26 dzień rozejmu.