Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Antoni1 09:42:50
  Ty nie mieszaj gówna z gliną, bo, w/g górola , wyjdzie ci jesce milicyjant!!!
  Rządowi łowcy skór czekają na masakrę
 • @Antoni1 09:29:40
  A ty znów mącisz??? ŁŁ powinien usunąc konto takiego oszoloma i leminga, który nie potrafi uszanować pamięci BRUTALNIE POMORDOWANYCH LUDZI Z WYSOKIEJ PÓŁKI !!! Mam dla oszoloma i leminga komentarz: ST. LEM: DOPÓKI NIE WSZEDŁEM DO INTERNETU, NIE WIEDZIAŁEM, ZE W POLSCE JEST TYLU IDIOTÓW!!!
  Ten komentarz kieruję też do reszty lemingów, głupków i oszołomów, którym wydaje się, że na portalu prawicowo-centrowym, uda im się :"zrobić karierę powaznego blogera"!!!
  Rządowi łowcy skór czekają na masakrę
 • Autor.
  Ponieważ mam sporo lat to napiszę tak: podjęłeś sie b.trudnej roboty i dlatego jesteś, jako osoba publiczna, często atakowany, ale mam nadzieję, ze masz grubą skórę!!! Moim zdaniem, trzeba skrzyknąć nallepszych blogerów i zrobić burzę mózgów, bo pisać można dużo a oszołomy i lemingi dalej swoje!!! Trzeba wymienić poglądy i może założyć partię" POLSKA DLA POLAKÓW" , nazwa dowolna, mozna ją ustalić w "burzy mózgów" . Jest na NE wielu wartościowych ludzi i trzeba ten kapitał wykorzystać dla dobra POLSKI!!! Będę musiał wybrać się do siedziby NE i pogadać z Tobą i kolgami, bo, choć mam sporo lat to energii mi nie brakuje !!!Pozdrawiam serdecznie-Zygmunt.
  Rządowi łowcy skór czekają na masakrę
 • W. Cejrowski
  Witam. Wojciech Cejrowski jest PRAWDZIWYM POLAKIEM I PATRIOTĄ!!! Wali na odlew i mówi rzeczy oczywiste, bo nie było lustracji sędziów , prokuratorów i adwokatów, bo trzeba było zachować wymiar "niesprawiedliwości" do utrwalania tego, zbrodniczego systemu.
  Moim zdaniem, tragedia smoleńska wydarzyła się po to, aby spowodować OBUDZENIE SIĘ NARODU POLSKIEGO!!! Niektórzy mogą to skomentować, że piszę obrazoburczy tekst, ale każda ofiara powinna coś znaczyć. Oczywiscie , żal i smutek PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW I POLAKÓW jest duży, ale zycie jest brutalne i nie pieści!!!
  Dziennikarz Wyborczej przeprasza Cejrowskiego i odszczekuje
 • @antoni1949 16:59:44
  A ty je piszesz, lemingu!!!Nie obrażaj porządnego człowieka i spadaj na portal GównoPrawda!!!
  Dziennikarz Wyborczej przeprasza Cejrowskiego i odszczekuje
 • Autor.
  Takie , głupie decyzje swiadczą o tym,że BANDA RYŻEGO MATOŁA JUŻ MA PEŁNE GACIE TOWARU!!! Boją się i to ich ostatnie podrygi a po euro 2012 cały ten syf i malaria, wylizie na wierzch i wtedy NARÓD powinien powstać z kolan i głośno wrzasnąć:CHOŁOTA WON!!!
  "Jest mi wstyd, że jestem członkiem Platfomy"
 • @panMarek 08:03:02
  Przeczytaj ten swój "komentarz" parę razy i zobaczysz, jakie głupoty napisałeś!!! Na NE nie potrzeba oszołomów i lemingów, ich miejsce jest w ZOO!!!
  Rządowi łowcy skór czekają na masakrę
 • @andrzej2-2 07:16:26
  Co to za durny tekst??? Do niego komentarz: ST. Lem: dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów!!! Nie obrażaj , chamie ludzi, którzy zostali zamordowani !!!
  Zarobił 289 złotych, a ZUS zabrał mu prawie 5 tysięcy
 • Autor.
  Panie prezesie! Kilka lat temu, na pytanie redaktora, Krzysztofa Skowrońskiego w jego audycji , w TVP1,"kto nami rządzi", odpowiedział pan, że struktura -5!!! Na pytanie, co to jest , odpowiedział pan, że wie , ale nie powie i ziemia to jest ZERO!!! Tą informację potwierdziła pani prof. J. Staniszkis. Jeżeli jest to prawda, to znaczy, że w Polsce mają duze wpływy tajne struktury, i potwierdzają to w nieoficjalnych rozmowach , różni, dobrze poinformowani ludzie. Jest to przerażające, jak nasze , biedne i doświadczone ciężko państwo, jest zapluskwione agentami i MSZ kilkanascie lat temu, oświadczyło publicznie, że w naszym kraju działa ok 3000 agentów obcych państw a moim zdaniem MSZ pomylił się o jedno zero!!!Pozdrawiam i zdrowia panu życzę-zibi.
  Wokół martwego sezonu
 • Autor.
  Witam. Proszę wpisać w google:"Zamach Warszawski".
  Dowód smoleński II - skrzydło statecznika
 • Autor.
  Jak widać, coraz wiecej ludzi publicznych zabiera głos i pisze, co naprawdę myśli!!! Dziękuję panu za ten tekst, bo jest b.wazny i jest w przestrzeni publicznej. Takie słowa jak:PATRIOTYZM, BÓG , HONOR I OJCZYZNA, nie są znane , szczególnie młodym ludziom, bo od 20 lat, trwa wynaradawianie polaków przez bandę zdrajców!!!Ale to się już zmienia i ta ofiara 96 osób z PRZEYDENTEM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ŚW.P. LECHEM KACZYŃSKIM, na pewno nie pójdzie na marne a NARÓD POLSKI JUŻ SIĘ OBUDZIŁ I ROWALIMY TEN ZBRODNICZY SYSTEM, ABY NASZE DZIECI I WNUKI NIE SZCZAŁY NA NASZE GROBY, JAK POWIEDZIAŁ ZNANY CZŁOWIEK!!!Do glors: ty nie rozumiesz, że wstąpiliśmy do UNII i prezydent MUSIAŁ PODPISAĆ TEN TRAKTAT!!!
  Meller: Kaczyński był wielkim polskim patriotą
 • @OHV 09:14:00
  Ty, chyba nie rozumiesz, co się stało!!! Dziennikarz SZMATŁAWCA GównoPrawda, odważył się publiczne ocenić, to, co ten szatławiec i MENDIA robiły przez ok 20 lat!!! Jest mało odwaznych ludzi, którzy publicznie, jak Piotr Kwieciński z Rzeczypospolitej, udowodnił kretynowi z tego szmatławca, Piotrowi Stasinskiemu, że jest GŁUPKIEM! Był to program w TVN24 "Kawa na ławę". Każda osoba publiczna, która mówi PRAWDĘ niewygodną dla BANDY RYŻEGO, ryzykuje ostracyzm w środowisku!
  Były dziennikarz "GW": Sprzedawaliśmy głupo­tę na masową skalę i teraz mamy odbior­ców wychowanych na tej głupocie
 • @val 07:59:59
  Witam. Wpisz w goole:"Zamach Warszawski", to przeczytasz o przerażających faktach!!! PONIEWAŻ WIELE OSÓB NIE WIE O ISTNIENIU NASZEGO PORTALU, PROSZĘ BLOGERÓW O SZEROKIE REKLAMOWANIE WŚRÓD ZNAJOMYCH I RODZINY!!!
  "Trzeba mieć mentalność knajacką, by powiedzieć, że tańczę na grobie własnego brata"
 • Slepa manka
  Dobre okulary pomagają wiecej widzieć i jak zmienisz nick, to pewnie wiecej zobaczysz, bo zaa oceanu, jak widać w tekcie, widać nie najlepiej!!! ŚW.P Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej,nie chciał upublicznić 2-giej części raportu o likwidacji tej bandy wojskowych przestępców,bo twierdził, ze nie chce destabilizować państwa!!! Moim zdaniem , powinien to zrobić a na pierwszym miejscu był p. Komoruski!!! Zapominasz, jaka była atmosfera w czasie rządów J. Kaczyńskiego i , jak atakowano jego i PIS!!! Wpisz w google:"Zamach Warszawski", to dowiesz się ciekawych rzeczy, które wywracają wszelkie teorie!!!
  Jak doszlo do 10 kwietnia 2010 -uzupelnienie- widziane z USA
 • Autor.
  Ciekawe, ile dostałeś za przepisanie tych bzdur???
  Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie
 • Autor.
  Witam. Jeżeli pan nie czytał, to polecam wpisać w google:"Zamach Warszawski". Ten tekst daje duzo do myślenia , wobec PRAWDY, która coraz bardziej wyłazi na wierzch!
  Prezes Rady Ministrów Warszawa Wezwanie do usunięcia naruszenia prawa!
 • @abba2012 08:58:21
  Witam. Słuchałem wcześniej kilka wywiadów i opinii prof. Markowskiego i jak widać , skurwił się, bo został wynajęty do "odwracania kota ogonem"!!! Jest to b, smutne, że człowiek wykształcony tak potrafi się zeszmacić!!!
  Wywiad dla "Gazety Wyborczej". Co innego w internecie, co innego w druku
 • Autor tego paszkwila, godnego menela!!!
  Jedno pytanie, jako komentarz: dlaczego ten fircyk ma taką głupią minę na tym zdjęciu??????????????????????????????????
  Fiesta smoleńska. PO i PiS jako Partia Instytucjonalno-Rewolucyj
 • @ALIK 13:14:39
  Coś ci się porypało , palancie i nie uzywaj podrowień, których nie rozumiesz, bo pewnie jesteś żydem lub wyznawcą paligłupa!!! Mówi się: SZCZĘŚĆ BOŻE A NIE ZDROWIE!!!
  Macierewicz: "Samolot rozerwały eksplozje". Jeśli to nie był zamach, to co?
 • @Jan Paweł 15:23:45
  Nic nie rozumiesz , lemingu, może masz 12 lat???
  Macierewicz: "Samolot rozerwały eksplozje". Jeśli to nie był zamach, to co?