Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • Autor.
  Witam panie Januszu! Jestem patriotą i katolikiem, urodziłem się 10.08.1944 r. w Warszawie , w szpitalu Lindleya i moja Św.p. Matka cudem uratowała siebie i mnie , bo do szpitala ok 25.08. wpadli własowcy i wymordowali personel oraz chorych a także dzieci !!! Mój ojciec Św.p. był w AK oraz Kedywie i walczył o Polskę!Dzięki za ten artykuł, bo pokazuje Polakom, co nam grozi i jest problem, bo przeciętny Polak i Polka nie czytają takich treści i nie wiedzą, co nas by czekało, gdybyśmy nie postawili tamy w obronie Ojczyzny!!! Jak widać , po 2 dniach nie ma komentarzy i lemingi, oszołomy oraz reszta tego , medialnego barachła nie ma NIC do powiedzenia w tak waznej sprawie dla Narodu Polskiego!Ale jest nadzieja, bo coraz więcej Polaków widzi Prawdę o gównianej koalicji, która nie ma nic KONKRETNEGO do zaproponwania rodakom i tylko zajmuje się sobą oraz nadawaniem jadu w TVN!!!
  Sprawa Janusza Fatygi
 • @Oscar 18:09:48
  Jeżeli minister Błaszczak jest dla ciebie idiotą i samobójcą, to obrażasz USA i polityków tego , najsilniejszego państwa na świecie!!! Spójrz w lustro i zobacz, czy oznaki debilizmu nie widać już na twojej , wrednej gębie!!!
  Tajny plan Trumpa: Polska – celem ataku atomowego
 • @zbig71 17:33:27
  Jeżeli Polacy to debile , t witam w klubie, ale ja nie jestem debilem i gratuluję debilizmu w twoim czerepie!!!
  Tajny plan Trumpa: Polska – celem ataku atomowego
 • @Jasiek 18:37:21
  Jasiu! Kup se opatke i kubełecek, to może jakąś ładną babkę ulepisz, bo teksty niezbyt ci wychodzą!
  Wybory 2019 – kolejna syjonistyczna hucpa
 • @Rzeczpospolita 15:13:13
  A ty uważasz, że inni nie myślą??? To jest dowód na to, ze niektórzy zarezerwowali sobie prawo do bycia guru tematu!!!To tak nie działa, bo każdy ma prawo się wypowiedzieć i takim , jak ty nic do tego!!!
  Wybory 2019 – kolejna syjonistyczna hucpa
 • @ZBYSZEK49 12:19:03
  Mam nadzieję, że ci już ten żal dupę ścisnął i zaczniesz używać MÓZGU!!!
  Wybory 2019 – kolejna syjonistyczna hucpa
 • @sasiad84 17:23:17
  Jak chesz być blogerem i komentować, to najpierw wróć do szkoły podstawowej i naucz się poprawnie pisać!!!
  „Hat trick Kaczyńskiego”
 • @kula Lis 68 09:57:51
  Nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!!!
  „Hat trick Kaczyńskiego”
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:59:22
  Ty to się nawet na grabarza nie nadajesz, bo dawno temu pomieniałeś się na łby i to jest nieuleczalne!!!
  „Pinokio” Morawiecki, a nasze emerytury
 • @Rzeczpospolita 20:06:14
  Tobie już nie nie pomoże, bo pomieniałeś się na łby , a to jest nieodwaracalne!!!
  Wybory 2019 – kolejna syjonistyczna hucpa
 • Autor.
  Jak czytam te, durne teksty:"na kogo głosować a na kogo nie", to czuję się, jakbym żył w jakimś afrykańskim kraju!!! Pańskie "propozycje wyborcze" pokazują, że nie ma pan pojęcia o polityce i porównywanie POz PIS pokazuje, że się pan pomieniał na łby!!!
  Wybory 2019, na kogo głosować.
 • @Repsol 18:49:50
  Czy ty się na łby pomieniałeś??? Ta inwestycja była prowadzona za rządów HGW i PIS nic do tego nie ma!!!
  A jesli rury zapasowej do warszawskiej ”Czajki” "Ni MA"?
 • Autor.
  Witam. mieszkam w Warszawie od ok 65 lat i oglądałem w TV wywiad z inż.Waśiem, specjalistą od kolektorów i systemów ściekowych. Prawda jest taka. ze z budową rur spieszono się, aby nie stracić dotacji unijnych!!! Jest to najdroższa instalacja za ok 3,5 mld zł. Inż. powiedział, ze rury mają za mały przekrój i były żle łączone!!! Za ten numer powinna siedzieć z lochu razem z matołem pani HGW,ponieważ to Prezydent miasta powinien nadzorować i kontrolować każdą inwestycję a także odpowiada prawnie za straty i fuszerki!!!Ciekawe, co zrobi prokuratura z tym przekrętem i dowiemy się o tym pewnie po wyborach!
  A jesli rury zapasowej do warszawskiej ”Czajki” "Ni MA"?
 • @vortex 13:38:21
  Żeby mieć konkretną opinię, to nalezy znać fakty!!!Nie obrażaj J. Kaczyńskiego, bo nie jesteś godzien czyścić Mu butów!Polecam lekturę gogle:"zamachwarszawski" i "zamach.eu"!!! Jak to przeczytasz, to przestaniesz pisać Bzdury!!!
  Odlot Prezesa:Za 20 lat będziemy znacznie bogatsi niż Niemcy
 • Autor.
  Zanim napiszesz coś konkretnego, to najpierw sprawdż dane i fakty!!! W taki, kretyński sposób manipuluje się ludżmi! PKB Polski wynosi ok 2 biliony zł, czyli ok 500 mld euro. PKB Niemiec wynosi ok 9 BILIONÓW EURO, CZYLI ok. 18 razy więcej!!! Prezes Kaczyński mówił o doganianiu Niemiec a nie o zrównaniu się z nimi. Pytanie, kto będzie rządził prze najbliższe 10-15 lat i czy ew. następcy PIS będą zdolni do efektywnego rządzenia, w co wątpię, bo te, tzw>"jelity" powinny jak najszybciej wyemigrować z Polski, bo tu nie mają żadnego pomysłu a gadają tylko BZDURY!!!
  Odlot Prezesa:Za 20 lat będziemy znacznie bogatsi niż Niemcy
 • Autor.
  St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, ze w Polsce jest tylu idiotów"!!! To jest uniwersalny komentarz dla lemingów, oszołomów i płatnych pisarzy, którzy opluwają Polskę i Polaków!!!
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:59:22
  Pisz ruszkiewicz po rusku, to wtedy maska opadnie!!!
  Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!
 • @matterhorn 15:24:24
  Jeżeli ty możesz w chamski sposób obrażać p. Kamińskiego, to ja napiszę, że St. Lem napisał kiedyś proroczy tekst:"Dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w POlsce jest tylu idiotów"!!! I to jest odpowiedż dla takich chamów , jak ty a twórcy Neonu, p. Oparze już chyba wyszły włosy, gdy czyta te BREDNIE!!!
  CAŁA POLSKA Z PIS-em ŚWIĘTUJE KLĘSKĘ I POGROM
 • @zbig71 14:02:34
  I co, zabolała prawda???
  Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!
 • Autor.
  Krótkie pytanie: obwąchaj dobrze siebie i napisz, czym zalatujesz!!! Obrażanie czołowych polityków naszego Państwa , dowodzi, że nie ma już żadnych hamulców ani ograniczeń w pisaniu BZDUR i obrażliwych tekstów!
  Pan Opara, patriota , któryz załozył ten portal, pewnie codziennie łapie się za głowę, widząc , co zrobiono z jego dzieckiem i ile tu wylewa się pomyj na patriotów i ludzi, którzy podjęli się ciężkiej pracy, aby nasz kraj podnieść na wyższy poziom!!! Dal takich, jak ty i reszty lewaków i liberałów nie ma granic w wylewaniu pomyj i merytoryczne argumenty zamieniliście na plucie jadem i obrażanie Polaków!!!Psy sczekają a karawana idzie dalej i będzie szła do skutku!!!
  Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!