Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Wican 13:20:47
  Tobie, głąbie nic już nie pomoże, bo masz mózg zasyfiony liberalizmem i lewactwem!!!
  Wycie PiSlamu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:48:50
  I do ciebie też!!! Voila.
  Wycie PiSlamu
 • @vortex 11:14:52
  Dzięki za konkretny i rzetelny tekst! Napisałeś PRAWDĘ, a tego nie potrafi wielu na tym portalu!
  Wycie PiSlamu
 • @marek500 10:27:43
  Kup sobie słownik i poczytaj, co oznacza słowo"TOLERANCJA"!!! Ruszkiewicz jest tak zaślepiony swoim liberalizmem, bo pewnie tego słowa nie zna!Przez dwadzieścia kilka lat Polska i Polacy byli okradani przez rządy liberałów i lewaków! W 2015 r. wygrał wybory PIS i zaczął naprawiać Polskę.To się nie spodobało wielu, którzy okradali nasz kraj i mieli ważne stanowiska w państwie!Dlatego liberały i lewaki tak głośno wyją, bo ryje zoswtały oderwane od koryt, a to boli!!!Nie obrażaj Polaków, bo znakomita większość ciężko pracuje na swój byt a Polacy zaufali ponownie PIS i dali mandat do rządzenia. Gdyby wygrała wybory ta , porąbana koalicja typu
  "flaki z olejem", to dopiero byś zobaczył, co się będzie działo i jak taka banda rozwala nasz kraj!!!Ja Mam 75 lat i urodziłem się w Powstanie Warszawskie , moja matka cudem uratowała nas z tej pożogi, dlatego mam moralne prawo pisać PRAWDĘ i piętnować bzdury oraz głupotę tzw"blogerów"!!!
  Wycie PiSlamu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:22:28
  Kup sobie słownik i poczytaj, co oznacza wyraz"TOLERANCJA"!!!
  Wycie PiSlamu
 • @Ryszard Opara 08:55:13
  Niestety, pan oskarża hurtem swoich rodaków, ze został pan okradziony! Niestety, był pan naiwny i nie skorzystał z pomocy uczciwych prawników, aby nie popełniać błędów!!! Oskarża pan Polaków, jakby cały naród pana okradł! Jest to nieuczciwe i godne potępienia!!!Każdy płaci w życiu za swoje błędy i nie powinien oskarżać wszystkich na lewo i prawo, tylko sam ocenić, dlaczego tak się stało!!!
  Wycie PiSlamu
 • @Ryszard Opara 07:35:22
  Witam. Panie Ryszardzie, pan myli tolerancję z chamstwem, które panuje na blogu Ruszkiewicza!!! Jest to zatwardziały liberał, który uważa, że tylko jego racje są ważne a ci, co piszą o konkretach i są patriotami, są traktowani po chamsku!!!Nie da się dyskutować z ludżmi, którzy są wrogami Polski i mają wdrukowane we łbach tylko jedne poglądy!!!O tym świadczy ciągłe obrażanie J. Kaczyńskiego i PIS a co zrobił ryży matoł przez 7 lat ze swoją bandą złodziei, to zostało opisane i mam nadzieję, ze stanie ten folksdojczprzed Trybunałem Stanu, gdzie jego "dokonania zostaną uczciwie osądzone!!!
  Wycie PiSlamu
 • @Zawisza Niebieski 13:11:09
  Jeżeli dla ciebie Premier Rzeczypospolitej jest piokiem, to ty jesteś dureń do kwadratu z mózgiem, który nienawidzi Polski i Polaków!!! Powinieneś się szybko ewakułować np. do Usraela i tam będziesz gwiazdą, jak nauczysz się żydowskiej mowy!!!
  Co będzie za cztery lata?
 • @Rzeczpospolita 12:35:04
  Radziłbym "spierdalać" już teraz, bo tacy "eksperci"od polityki budzą tylko pusty śmiech!!!
  Co będzie za cztery lata?
 • @Repsol 21:45:30
  Nie dyskutuj z głupim, bo możesz podzielić jego poglądy i to jest apel dla wszystkich , myślących realnie i logicznie!!!Komentarz jest skierowany do AgniszkiS i jej podobnym"ekspertom"!!!
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • @ele 20:20:49
  Tobie to się "something pojebałoś"!!!Jak czytałem te BZDURY, to wniosek jest jeden:ty nie jesteś Polakiem, bo świadczy o tej opinii tekst, który jest nasycony BZDURAMI!!!
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • @demonkracja 08:21:42
  Tobie jest potrzebny psychiatra, bo piszesz takie BZDURY, że żal dupę ściska!!!
  Będzie trudno, ale będzie łatwiej...
 • @stanislav 16:43:00
  Zamiast merytorycznego komentarza, kretyński tekst!Ty, głąbie nie jesteś w stanie mnie obrazić, bo widać, słychać i czuć, że mam do czynienia z komuchem lub porąbanym liberałem, dla których Polska nic nie znaczy i chcieliby , żeby"było, jak było" i to się nie stanie, a w niedzielny wieczór zostanie wam tylko wypić "za błędy" i to swoje!!!
  "Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów"
 • @Robik 14:08:05
  Czy ty niedawno wylazłeś z jakieś jamy??? Przez 4 lata PIS reformował kraj i łapał złodziei , a po wyborach będzie chyba najważniejszy program
  "CELA+"!!!
  "Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów"
 • @Rzeczpospolita 13:32:58
  Następny "nagrzany ekspert" od polityki! Przeczytaj, co napisałem wyżej i nie sadż się na nierealne postulaty, bo Polska dopiero od 4 lat buduje swoje państwo na zasadach , które obowiązują na zachodzie, choć nie wszędzie! W naszym kraju jest jeszcze dużo agentów wpływu, zdrajców i byłych komuchów, którym marzy sie, żeby !!! Ale to"se ne vrati" tawariszczi!!!
  "Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów"
 • @Zbigniew Jacniacki 13:31:08
  Witam.Nie napisał pan, do kogo kieruje apel o olanie głosowania!!! Przypuszczam, że dotyczy to patriotów i ludzi prawicy oraz centrum!ten apel pokazuje, że nie ma pan pojęcia o polityce, bo czasy się zmieniły i bojkot wyborów dałby władzę tej"porąbanej łopozycji" z kretynem Neumanem na czele!!!Tylko duża frekwencja da PIS sporą wygraną i o to chodzi!!! Jeżeli ktoś chce pisać o polityce, to trzeba mieć wiedzę, którą mają politolodzy, obserwujący cały czas scenę polityczną, bo z tego żyją!!!
  "Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów"
 • @zbig71 13:21:10
  I co, zabolało??? Mnie żadne durne, głupie i kiepskie komentarze wiszą i nie ruszają!!! Mozecie pluć do woli,ale to nie zmienie waszego wizerunku, który opisałem!!!
  Dlaczego nie zagłosuję na PiS?
 • Autor.
  Moja rada jest krótka:głosuj na Neumana, bo on jest b.podobny do większości "komentatorów" i nie mam tu na myśli wyglądu, tylko język w komentarzach!!!
  Nie głosuj na PO-PiS!
 • @Zawisza Niebieski 12:38:48
  Jak zwykle, klakierzy przyklasnęli te BZDURY i radzę nie oglądać więcej TVN-
  TUSK VISION NETVORK, bo można wylądować w psychiatryku!!! Ty nie jesteś Polakiem, bo plujesz na Polskę, która była traktowana w UE, jak chłopiec do bicia i dojenia!!! Te "zarzuty" są w większości wyssane z brudnego palucha dopiero od 2015 r. Polska walczy o równe traktowanie !
  Nie ma napisanego komentarza przez powaznych ludzi, tylko nienawstni klakierzy wtórują temu, nieuczciwemu i tendencyjnemu tekstowi!!!Jak wy się czujecie"polacy", po ujawnieniu nagrań bydlaka Neumana ????
  Dlaczego nie zagłosuję na PiS?
 • @demonkracja 09:13:46
  Waszmości :something pojebałoś"!!!
  O wyborczym znaczeniu „taśm Neumana”