Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:55:41
  Jak zwykle, Ruszkiewicz pisze bzdury!!! Jak można było rozliczyć złodziei i aferałów z PO, gdy szanowne sądy nie są uczciwe i sprzyjają lewakom i socjalistom??? Gdy reforma tych "sądów" i kasty nietykalnych zostanie przeprowadzona do końca, to wtedy da się uczciwie i skutecznie osądzić tych j/w!!!
  Wynurzenia PiSiora
 • Autor.
  Jak ty jesteś narodowiec, to ja jestem pewnie indianinem!!!Jak podajesz daty, to patrz , co napisałeś, bo wojna była w roku 1920 a nie w 1020!!! Z tekstu wynika, że jesteś pewnie zwolennikiem ryżego matoła, który powinien siedzieć w lochu i wpieprzać szczaw i mirabelki a ciepłą wodę z kranu dostałby od klawisza!!!Ciekawy jestem, dlaczego ludzie, którzy mieszkają w Polsce, tak nienawidzą patriotów, którzy chcą pokazać dzieciom w szkołach, jak ważny jest Hymn Państwowy!!! To, co napisałeś o Premierze Rzeczypospolitej Polskiej, to jest stek bzdur i okazuje twoją głupotę!Pan Opara , gdy zakładał ten portal, nie przypuszczał, że będzie siedliskiem porąbanych liberałów i czerwonych socjalistów!!!
  Niepodległościowy kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:33:39
  Moje komentarze są adekwatne do głupoty tych, którzy piszą BZDURY i,jeżeli tego nie rozumiesz, to znaczy, ze podzielasz chamskie i gówniane argumenty tych "autorów"!!! Robienie sobie jaj z narodowej tragedii to jest chamstwo najgorsze i niewybaczalne!!!
  Smoleńsk 2010 – D.Tusk –„Szczerze”
 • @Jasiek 06:47:50
  Ty ,to pewnie mieszkasz w Afryce, bo piszesz BZDURY!!!
  Dzień Zmarłych – Gdzie Oni są dzisiaj.
 • @Hades 12:06:56
  Gówno wiesz o tej tragedii i dlatego piszesz BZDURY!Poczytaj sobie w sieci
  "zamachwarszawski" i "zamach.eu", to może ci rozum wróci, choć mocno w to wątpię!
  Smoleńsk 2010 – D.Tusk –„Szczerze”
 • @Hades 11:53:59
  Tobie, głabie już nic nie pomoże, bo masz mózg zasyfiony przez nienawiść do patriotów, którzy od 4 lat reformują Polskę i będą to robić jeszcze długo!!!
  Smoleńsk 2010 – D.Tusk –„Szczerze”
 • @ele 07:38:43
  Czy ty się urwałeś z jakiegoś drzewa??? Nie było żadnej katastrofy, tylko ruska maskirowka!Przeczytaj sobie:"zamachwarszawski" i "zamach.eu"to dowiesz się dużo o tej tragedii i przestaniesz pisać BZDURY!!!
  Smoleńsk 2010 – D.Tusk –„Szczerze”
 • @Jaromir 23:06:09
  Jak chcesz sprzedawać kit, to rób to na jakimś bazarze a nie na portalu!!! Jesteś chamem, bi obrażasz ludzi, którzy nie mieli nic wspólnego z tą tragedią!Poczytaj sobie w sieci:"zamachwarszawski" i "zamach.eu", to , być może trochę rozumu ci wróci!!!
  Smoleńsk 2010 – D.Tusk –„Szczerze”
 • @zbig71 07:24:16
  A ty nadajesz się na prezydenta Bangla Deszu!!!
  Prawybory prezydenckie w Konfederacji.
 • @Repsol 22:07:43
  Nie mieszaj gówna z gliną, bo ci jeszcze z tego wyjdzie milicjant, jak bajał gazda w Zakopcu!!!
  Afera z Arturem W. - to ewidentna wina PiS
 • Autor.
  Powinienieś zmienić napis obok nicka na "z chamskiej prowincji'!!! Oglądam z żoną Taniec z gwiazdami i jest to dobry program a producent powinien złożyć skargę do Sądu o obrazę programu i zażądać dużego odszkodowania. Uzywanie wulgaryzmów pokazuje poziom autora i admin powinien zareagować!!!
  Prawybory prezydenckie w Konfederacji.
 • @nikander 08:15:18
  Czy pan też się zalicza do "bydełka wyborczego"??? Dziwi mnie, że bloger, który ma napisane przy nicku, że wojuje pragmatycznie, obraża Polaków, którzy głosują i w demokratyczny sposób wybierają posłów i senatorów!!!
  Ten tekst zalatuje lewizną, która w polskim wykonaniu jest emanacją PZPR z modyfikacją do aktualnych potrzeb!!!
  Po wyborach: otwórz oczy i patrz przytomnie
 • @wk..ny 16:07:05
  Jeden się przyznał i to jest sukces, że goopi się odważył!!!
  Po wyborach: otwórz oczy i patrz przytomnie
 • @zbig71 14:23:03
  Nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!!! To jest komentarz dla zakutego łba!!!
  Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!
 • @ele 13:07:56
  Panie Ireneuszu Tadeuszu Słowianinie Lach! Mam 75 lat oraz maturę techniczną i rozumiem znacznie więcej od pzreciętnego Polaka!!!Jeżeli nie wie pan, co Prezydent RP , dr Andrzej Duda zrobił przez 4 lata dla Polski, to tylko mogę wpółczuć braku wiedzy, a zeszczać się ze śmiech nie warto, bo trzeba gacie i resztę ubioru wyprać!!!
  Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!
 • @zbig71 11:41:15
  Uważaj, bo za obrażanie Prezydenta USA, możesz dostać po łbie od CIA!!!
  Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!
 • @zbig71 10:01:27
  Zwracam się do admina Astra, żeby zastosowała sankcje , ustalone w regulaminie portalu wobec głupka zbig71, który nagminnie obraża ludzi i nie ma szacunku nawet dla Prezydenta RP, którego wybrali Polacy.Jak bloger kamiński napisał i podał PRAWDĘ o JKM, to został wyrzucony z portalu, co nie jest zgodne z zasadami, ustalonymi dla jego funkcjonowania!!! Portal jest opanowany przez lewaków i liberałów, którzy nie uznają innych poglądów i obrażają ludzi!!!Brak reakcji pokaże, że kierownictwo portalu toleruje takie , chamskie postępowania!
  Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!
 • @ele 07:54:48
  Ci, którzy obrażają Prezydenta RP, dr. Andrzeja Dudę,nie są Polakami i pisanie bzdur pokazuje ich prawdziwe intencje!!!Takie ,durne teksty, to jest zdrada interesów Polski i Polaków!!!
  Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!
 • @zbig71 19:41:59
  "Przecież prezydentu"!!! Czy ty skończyłeś szkołę podstawową??? To jest żenujące, że "niedouczony" popełnia takie błędy i głowę Państwa określa się dużą literą:Prezydent!!!
  Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!
 • @Janusz Kamiński 21:53:29
  Witam. Zgadzam się w 100% z pana opiniami na temat portalu!!! To nie jest portal demokratyczny, tylko portal, gdzie "rządzą" ludzie, którym wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy i ich racje i opinie są najważniejsze! Pan Opara powinien przeanalizować ten temat, bo portal bez osób, takich, jak pan Kamiński nie ma sensu i wtedy jest to TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI!!!Demokracja polega na szanowaniu innych racji i opinii a nie na dyktacie paru osób, którym wydaje się, że" pozjadali wszelkie rozumy"i mogą dyktować oraz straszyć innych!Ja i inni blogerzy, którym zależy na jakości portalu ,oczekują, że pan Opara zabierze głos i uczciwie, bez emocji napisze, co sądzi o dyktaturze pani Słupianek na portalu!!!
  Manipulacje Janusza Kamińskiego