Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Rzeczpospolita 15:44:28
  Jeżeli nie odróżniasz partii złodziei i kombinatorów
  od PIS, to nadajesz się si tobie podobni "pisarze" do pisania bajek!!! Nie będę "oświecał" tendencyjnych pisarzy, bo mają wyryte w mózgach przez TVN i podobne TV określone poglądy, które nie mają nic wspólnego z prawdą!!!
  Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:06:13
  I jeszcze ciebie tam brakuje!!!
  Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO
 • Autor
  A Wrzodak jak zwykle wypisuje BZDURY!TY nie potrafisz odróżnić klasy ludzi, którzy pełnią ważne funkcje w Polsce, lub są kandydatami!!! Są tacy kandydaci: Kosiniak-Kamysz-chce wszystkim zrobić dobrze i będzie zawsze konsyliacyjny, co jest niemożliwe!Bidawa-Końska nadaje się co najwyżej na gospodynię domową,nie potrafi czytać nawet z promptera, co ją dyskwalifikuje! Biedroń- fircyk i pedał , jest powazne pytanie, kto będzie pierwszym damem??? Hołownia-popierany przez biznes i tzw. "piec gończy"! Innych nie znamy, ale ta paleta kandydatów nie sięga Prezydentowi RP do pięt i kandydat powinien znać biegle język angielski, bo to jest niezbędne do negocjacji bez kamer!!!
  Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO
 • @Drab61 21:54:32
  Jeżeli piszesz takie bzdury, to pewnie twój rozum jest w kiepskim stanie!!!
  Putin a zamach w Iraku
 • @Oscar 07:39:11
  A ty jesteś pewnie patriota-inteligent??? Napisałeś, jak zwykle stek bzdur i dla mnie nie jesteś Polakiem!!!
  Zimna wojna Polski z Rosją.
 • @Drab61 15:38:47
  Ty już wystąpiłeś o obywatelstwo u putina???
  Quo vadis Vox populi (21), Wojna o nasze dusze
 • @Wican 11:13:54
  Ten,durny tekst pokazuje, że masz problemy z głową i trzeba szybko iść do specjalisty, bo choroba jest niebezpieczna!!!
  Prezes twardy jak skała
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:06:02
  Jeżeli piszesz o polityce, to pisz prawdę, bo kłamstwa zawsze blogerzy obnażą!Przed wyborami w 2005 r były banery "Prezydent Tusk"!!! Wielu "ekspertów " wieszczyło podwójne zwycięstwo ryżego i jego bandy! Okazało się, że przegrali i ryży na zamkniętym zebraniu zaprzysiągł zemstę PIS i Św.p. Prezydentowi RP, prof. Lechowi Kaczyńskiemu!!! Od tego zaczęła się nagonka na PIS i Prezydenta! Bloger, który nie pisze PRAWDY, jest godny pożałowania!
  "Tusek tusek, gupi rusek".
 • @telewidzacy 16:36:27
  Wigilijnie przesyłam pozdrowienia oszołomom i w/g mnie tobie i podobnym rozum już nie wróci, bo taki stan umysłu, vide tekst jest niuleczalny!!!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • @Monaco 20:25:47
  Polecam prof. Modzelewskiego, bo, być może coś ci przetłumaczy i przestaniesz pisać BZDURY, ale wątpię!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • @Nibiru 20:05:45
  Tobie to już rozum nie wróci, bo piszesz BZDURY i to przed świętami!!!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • Autorka.
  Nawet przed wigilją "nawiedzeni" piszą BZDURY!!! Mam nadzieję, choć cienką, że pani rozum wróci po świętach przy pomocy boskiej, choć wątpię!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • @Drab61 22:59:19
  TY lepiej sprawdż, czy tobie mózg nie siada, bo obrażasz człowieka, który poświęcił życie polityce i jest gwarantem drogi do lepszej i bogatszej Polski!!!
  Reforma sądownictwa. O co tu chodzi?
 • @ele 20:16:07
  Ty jesteś taki słowianin , jak ja indianin!!!Ten wpis pokazuje , że pewnie piłeś wódkę z drugim oszołomem ,Korwinem i dlatego piszesz bzdury!!!
  Reforma sądownictwa. O co tu chodzi?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:01:32
  Zastanowiłeś zię kiedyś, kim ty jesteś, że obrażasz szefa partii, dzięki któremu i jego ludziom Polska się rozwija i bogaci??? Tobie to pewnie imponuje cwaniak polityczny, ryży matoł, który pozwalał na totalne okradanie naszego kraju!!!
  Reforma sądownictwa. O co tu chodzi?
 • Autor.
  Witam.Jeżeli się coś krtykuje, to trzeba mieć wiedzę, o co chodzi!!! Pierwsza sprawa:po co powstała UE i widać z komentarzy, że mało kto wie! Był to plan "naprawiaczy Europy, aby państwa , należące do UE "trzymać za mordę" i nimi sterować! A. Merkel i Prezydent RP podpisali ten traktat jako jedni z ostatnich!!!
  Traktat lizboński=przegrana Polski...
 • @Repsol 22:18:15
  Witam. Jest pytanie zasadnicze:dlaczego takiej delegacji z Prezydentem RP, Dowództwem WP i wielu działaczy i oficjeli nie żegnała Wojskowa Kompania Honorowa??? Jest w sieci zamieszczone Orędzie Marszałka Komorowskiego w sprawie tej, rzekomej katastrofy i nosi datę 10.04.2010r , godz. 5.59!!!!!!! Zamieściło to TVP INFO i potem zdementowano ten wpis,argumentując, ze to serwer się zepsuł!!! Gdyby tak się stało, to padła by cała TV!!! Oznacza to, że zamachowcy już wiedzieli kilka godzin wcześniej, że wycieczka do Katynia została skasowana! Polecam na you tube film ze zburzenia hangaru na lotnisku wojskowym Okęcie. Hangar był wcześniej remontowany a na jesieni 2010 r został zburzony!Polecam też tym, którzy nie czytali:"zamach warszawski" i "zamach.eu" w googlach!!!
  Smoleńsk 2010 - samolot widmo 10.04.2010 roku na Siewiernym
 • Autor.
  Witam.Pan zrobił już kilka rachunków sumienia i to wystarczy!Jak się człowiek za dużo tłumaczy, to rodzi to wątpliwości.Dzięki panu powstał portal, na którym można wymieniać poglądy i opisałem stan portalu w innej wypowiedzi.Przeszedł pan długą drogę i teraz robi pan rachunek sumienia, a do tego niewielu jest zdolnych i robić to publicznie!!! Życzę panu zdrowia i wiary w ludzi, bo Polacy są dzielnym narodem i wielokrotnie to udowodnili!
  "Myśli moje - nieuczesane”. Przyszłość - rok 2020? Co dalej?
 • @panna ewcia 13:42:26
  Coś ty piła????????
  "Myśli moje - nieuczesane”. Przyszłość - rok 2020? Co dalej?
 • Autor
  Witam. Najpierw niektórzy lewicowcy i liberały powinni wyciąć sobie dziurę w głowie, żeby upuścić choć trochę nienawiści do prawicy i jej sympatyków!!! Na tym portalu nie ma TOLERNCJI, tylko chamskie walenie w przeciwnika politycznego!Sam doświadczyłem tego wiele razy, vide Husky, i na poważnym portalu nie powinno to mieć miejsca!Jak wiadomo, lewica i liberały opanowali sporo państw, vide UE i to powoduje, ze ich sympatycy uważają się za osoby, które mają zawsze rację!!!Obrażają Prezydenta RP, Prezesa PIS oraz przedstawicieli prawicy, bo uważają, ze tylko poglądy lewicowe i liberalne są ok!!! Ty tkwi sedno sporu i dopóki oni nie zrozumieją, że tolerancja i pluralizm są postawą demokracji, to nie będzie spokojnej i uczciwej dyskusji!!!
  ZAKŁAMANE BLOGI na NEON'24